Jump to content

Recommended Posts

Кажете сега кой ангренажен ремък като фирма е най-добре, че трябва да го сменям и вече се обърках, за ролките важи същия въпрос. И най-вече от къде мога да си го купя наи-изгодно в София :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега отиваш при Омбре свършваш повече от перфектна работа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gates до 5-70000km, Honda до 100000km. Тези май са най-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gates щатско качество съхо така и пистови от същата марка, а за ролката SKF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен ролката е SKF, но ми сложиха ремък с марката Mitsuboshi :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, оригиналният на Хонда май е Mitsuboshi. Поне другите оригинални ремъци със сигурност са Mitsuboshi.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли, че мога да разчитам на пробег близък до 100-те хиляди, съжалявам, че спамя на колегата темата, но мисля че това ще е полезно и за него :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за песимизма, но ако не си го купил от Хонда дилър за съжаление не си сигурен дали не е копие. Аз бих го сменил като всеки друг на 50000. Въпрос на шанс и увереност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз съм с Гудиър означава ли че не качествен както по горните изброени :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си Dayco за 20лв, но още не съм го сменял...(изгледите са да сменям мотора :drunk: ) Читави ли са?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с ангренажен ремък на Гудиар а пистовите ми са на Геитс.На колкото и да ги пишат да се сменят аз ще си ги сменя на 50 хиляди за да нямам главоболие :rolleyes: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е как така за 20 лв., на мен ми искат около 80 за ремъка и ролката и още толкова за смяната му :yawn:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз си взех ремък Mitsuboshi за 44 лв. и ролка SKF за 45лв., за смяна ми взеха 50лв. За смяна не бих карал повече от 50 000 км. пък и да дават че ще издържи 70 000км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите ти препоръчаха марка ремък и ролка ,също така и сервиз в София :P .Имай на впредвид че :1-без нужните инструменти и условия няма да можеш да развиеш болта на коляновият вал.2-трябва да нагласиш всичко на белези.3-ако пренатегнеш малко ремъка, веднага ще ти замине водната помпа а дори и новата ролка.4-това се сещам за сега :D

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Gates му дават 60000,на стария ми ремък пишеше Gares-honda мисля че такива са оригиналните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се че по EPC за моята дават, че е UNITTA. Вероятно различни ги има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...извинявам се за офтопика:На ремъка UNITTA с големи букви пише HONDA (made in japan) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм си сменял ремъка на автомобила веднага щом го купя,защото и ти знаеш какви поразии може да ти направи.Недей да пестиш и вземи нещо добро и доказано,а и колегата AMD много добре ти казва,че и майсторът е супер важен!Досега ползвам само Gates и не съм имал проблеми,а ролките са предимно SKF.Срещал съм и FAG,но много рядко!Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво бихте препоръчали за мойта хондичка сивик 1.6 аеродек с двигател D16B2, че я взех преди няколко дни и още не мога да се ориентирам. А и като прегледах двигателя, направен е за хора, почти всичко мога сам да си го направя, само с ремъка да ми се изясни какъв да и взема, досега не съм имал японска кола, въпреки че тази е от UK. Мерси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...