Jump to content
CONEV

платен форум ХОНДА

Recommended Posts

хора сигурен съм че има такава тема но все пак искма да запитам защо всички останали марки си имат членски карти а ние все още недеистваме по въпроса? Бях чул за някви 60лв на година на мен ми се виждат добре а и освен това така ще сме по единни,със самочуствие и с гордо дигната глава мога да кажа се съм ХОНДА фен и че ще сме легални.Кога ще стане това!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се питам кога ще стане,уви има хора които не са съгласни да дават пари :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Румба въпросът не е чак толкова до парите ами повече е принципен.Мисълта ми е че няма сулю и пулю да се регистрират и да спамят в нашия форум апък и 60лв това е веднъж в годината но след това кадето и да отидем вече сме легални и ще може да се уговарят нещата без някои да вика полиция ако ме разбирате.Имаме съфоромци които притежават магазини за тунинг,морги,пицарии,заведени и др. такива с които ние примерно ще имаме някаква отстъпка или там как се нарича!!!

Редактирано от CONEV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

платен форум?!

 

Лично аз не разбрах какво стана с идеята за фен-клуб, хората движещи нещата ли се изпокараха, какво?!

Ясно е, че няма начин 100% от пишещите във форума да се запишат по една или друга причина.

В крайна сметка едва ли целта на един фен-клуб трябва да бъде максимално количество хора да влязат - ФВ клуба има под 100 члена словом и цифром...

 

лично аз нямам нищо против сульо и пульо да спамят - модераторите за какво са?

Дай да въведем правило че само роднини на АБВХ* имат право да пишат?

 

 

 

 

* активни борци за възхвала на хонда

Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето,почнаха недоволните :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич,или глупаво си формулирал нещата или логиката ти е кофти.Аз не смятам че човек трябва да си плаща за нещо,за да му дойде самочувствието и да ходи с високо вдигната глава.Тези карти ще се появят ако има полза от тях и за двете страни,а не просто да ги има и да е поредното нещо което човек плаща безцелно.Другото което ми направи впечатление в поста ти е че явно смяташ,че ако имаш такава карта и полицията ще спре да ти прави проблем,а това е толкова безумно особено при положение че като се съберем се почват с тъпите гонки и въртене на гуми.Ако ще да имаш декрет от папата,за такива неща трябва да има санкции и това е работата на полицията.Който иска да се прави на велик може винаги да се качи на някоя писта и да покаже какво може.Не го пиша това за да се заяждам,надявам се че приемаш градивна критика и просто не си си формулирал добре питането.лек и усмихнат ден

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво не е лоша идеята,разтягана е вече,просто няма да се развие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм... пак ше разлаете кучетата ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съгласен съм за парите но да има полза....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ще ви кажа , че без компромиси нещата никога няма да се получат :fun: Идеални условия няма , няма и да има за всеки !!! Нека ви предложа нещо , съжалете 60 лв за една година , вземете членство , вижте дали ви харесва , дали ще ви изслушат предложенията , ще чуят думата ви , ще се вслушат в нея и т.н. - пък ако не ви кефи , догодина не ги плащайте тея 60 лв . Сега някой да не си помисли , че съм някъв агитьор или нещо такова , просто едно елементарно предложение към вас :fun:

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич,или глупаво си формулирал нещата или логиката ти е кофти.Аз не смятам че човек трябва да си плаща за нещо,за да му дойде самочувствието и да ходи с високо вдигната глава.Тези карти ще се появят ако има полза от тях и за двете страни,а не просто да ги има и да е поредното нещо което човек плаща безцелно.Другото което ми направи впечатление в поста ти е че явно смяташ,че ако имаш такава карта и полицията ще спре да ти прави проблем,а това е толкова безумно особено при положение че като се съберем се почват с тъпите гонки и въртене на гуми.Ако ще да имаш декрет от папата,за такива неща трябва да има санкции и това е работата на полицията.Който иска да се прави на велик може винаги да се качи на някоя писта и да покаже какво може.Не го пиша това за да се заяждам,надявам се че приемаш градивна критика и просто не си си формулирал добре питането.лек и усмихнат ден

колега прав си че несъм задал правилно постчето !!!но както каза колегата по горе нека да опитаме една година да си платим членския внос да видим дали ще има полза и ако да догодина пак ако ли не тои си каза няма да плащаме!!1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит за пробата дано има успех :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 година доста дълга проба ми се вижда. Лично аз смятам, че пробата трябва да е един или три месеца и след края на този период да се вземе най-точното решение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ще ви кажа , че без компромиси нещата никога няма да се получат :) Идеални условия няма , няма и да има за всеки !!! Нека ви предложа нещо , съжалете 60 лв за една година , вземете членство , вижте дали ви харесва , дали ще ви изслушат предложенията , ще чуят думата ви , ще се вслушат в нея и т.н. - пък ако не ви кефи , догодина не ги плащайте тея 60 лв . Сега някой да не си помисли , че съм някъв агитьор или нещо такова , просто едно елементарно предложение към вас :)

какво имаш предвид?аз не съм видял да има някакво развитие на идеята за клуб и членство?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги снощи като легнах и доста мислех над това всеки един от нас да си има по една членска карта и така където се събирам било то на срещи или на мероприятия от типа на драг райсинг и др. да се познава всеки от кой клуб и другото важно нещо е че чрез тези клубни карти ще имаме някакви задължения към клуба и така ще можем да си внасяме членски вносове и до някъде би се решил проблема с набирането на средства за оргазнизирането на национали срещи месечни и др. :) Така че аз съм за членските карти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега също така част от парите може да бъдат дарявани в някои домове за сираци и др. такива идеи!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 2 години съм член на един хонда клуб и да знаете неболи много :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А членството в клуба защо трябва да се обвързва с плащане за възможност за членство във форума 0o Това ми се вижда глупаво. Който иска да членува в клуба, но на останалите не трябва да им се отказва правото да си пишат във форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е споменавал , че ще им се откаже членство ;) Както за хората от групата Тръстед , така и за групата Реал Мембърс :) ще има различен изглед на сегашния форум , който обикновенни потребители няма да могат да виждат ;) Рестлес не знам за какво ме питаш , какво имам предвди :) но ако мислите ти клонят натам - представете си , че 40-50 човека искат да станат членове и искат да си платят 60 лв , засипат Борда на директорите с Лични съобщения и теми ;) Мисля си , че все нещо ще се предприеме , вече по-насериозно ;) Омбре нали беше споменал , че има готови карти ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,Сашо(Ombre) e казал някъде из форума че карти има :) който го интересува разбира се ще разбере каде и как :) относно това което казвате който иска да дава който иска да не го прави ... добре съгласен съм ...ама после да не ми се бие в гърдите че е Хонда Фен , щото аз на национална не съм ходил ама това не ме прави по малък фен ,понеже знам че съм помогнал на хора в тоя Клуб с каквото мога но не срещу пари ,ами по простата причина че съм прост и го правя за кеф не за пари!!!Но има хора дето са се събирали някаде напили са се и вече са Хонда сектанти,членове и т.н. ! Ето ви прост пример вчера колко хонди според вас има във варна ,колко хонди има в тоя форум от варна ,колко хонди от тоя форум имаше на МЕТРО-Варна ??? Незнам колко бяха но знам че уж цялата тая работа я направихме за да съберем по някой лев за деца , а накрая събрахме няма и 100лв от всички които бяха там .... кво да ви кажа ,а тука става въпрос за 60лв на година!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуфф.......! колеги знам, че е много болнава тема за този прословут членски внос ;) Аз смятам, че, ако ще 10 години да си коментираме във форума, нищо няма да се промени...... “Кучетата си лаят, кервана си върви”Най подходящото място за решаването на проблема е Националната, защото, какво се получава.......Тук във форума всеки се сили и предлага какви ли не глупости свързани с клуба, а реално, голяма час от хората тук, влизат само да дават мнения, кои, какво, къде, как... да направи и си остава само с писането.....Които дойде на националната и наистина се интересува от клуба, проблемите и неговия членски внос, ще може да вземе участие в дискусията и да спомогне в решаването на проблема ( стига да има такова събрание на клуба ) Тук в тези тема, мнение по въпроса за членския внос няма да изразя ;)  има си Национална там ще кажа каквото имам да казвам .....Поздрави от батко ви tols  :)   ;)  Ще се видим на Националната :)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако и тая национална е като миналата ... ще се реши едно ГОЛЯМО НИЩО !!! И ако се оставят работите така за след 4-5 месеца и после за още една година .... нищо няма да се направи по въпроса. Аз бих се замислил да ли да дам 60 лв, защото тези пари не правят един човек "ХОНДА ФЕН", но съм крайно несъгласен ПО-ГОЛЯМАТА част от потребителите да извличат полза от форума, било то информация или място за продаване на частите си , А да не дават и да не подпомагат с нищо ФОРУМА. Според мен би било добре да има отделна ТАКСА за ползване на форума, съответно да е по-малка, НО да е достатъчна да се покриват разходите по подръжката на сайта. Да се върна пак на 60-те лева за членство: Ако се използват тези пари за организиране на националната примерно, ще има недоволни, защото няма да имат възможност да отидат, а парите им са отишли за това. За мен тези пари трябва да включват неща само и единствено за разходи който трябват да съществува КЛУБЪТ като Официален и РЕГИСТРИРАН. Това включва разни разрешителни и такси (не я знам процедурата) и СЪОТВЕТНО запращане на ХОРАТА който се занимават с това. Защото много ясно че ейтака за спорта никой няма да си трови нервите. В тези пари задължително трябва да се включи част от тях за БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ. Защото всеки приказва дайте да помогнем на тези или на унези, ама като дойде време за събиране на средства НЯМА НИКОЙ !!!:) Или има хора дето си мислят че тези пари отиват някъде другаде ??? Аз за мен си съм убеден на 100 % че никой няма да вземе от тези пари за себе си ........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали правите разлика м/у регистрация във форум и членство в клуба :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто хората да си помислят и това е!!няма смисъл да се караме и такива ти му неща!!

Редактирано от CONEV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко ще стане реалност според мене тази година - приели сме и правилата и устава, разбира се Омбре е свършил почти цялата работа (да е жив и здрав), призовавам ви само за позитивно отношение по въпроса, стига сме деляли и разпределяли пари, които още не сме дали, достатъчно бяха и разправиите след Националната среща. В управителния съвет няма нито скандали, нито разногласия по въпроса и НИКОГА не е имало такива, така че се надявам този път да не се препънем на старта и наистина да създадеме свой клуб, с който да се гордеем като негови истински членове. Разбира се няма да бъде задължително членството, дори бих казал че ще е въпрос на препоръки и на чест да получиш членска карта, всеки КАНДИДАТ ще се приема след индивидуално одобрение от комисия създадена за тази цел, безразборен прием НЯМА да има!!! Затова не се дърпайте нежелаещите, моля ви - просто никой няма да ви кара насила да членувате в клуба и няма да носите негативи за това си нежелание. Всичко е въпрос на личен избор и възможности, както това дали да караш сивик или акорд примерно.Благодаря предварително на всички колеги, подкрепящи това начинание :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА -нека има...и каузата не е лоша

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, ся пьк и комисия щяла да ни одобрява кой става , и кой не .... че и индивидуално, молби по образец ще има ли ... или вьпросник с тестове ще е критерия .... подкупи, печени агнета, ще приемате ли, уважаема комисия?! !!! Абе Майна, стига толкова изцепки, ман....

Редактирано от stonez

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм готов да дам тези 60 лв.Да ме имате в предвид като започнете да приемате нови членове!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, ся пьк и комисия щяла да ни одобрява кой става , и кой не .... че и индивидуално, молби по образец ще има ли ... или вьпросник с тестове ще е критерия .... подкупи, печени агнета, ще приемате ли, уважаема комисия?! !!! Абе Майна, стига толкова изцепки, ман....

аз даже си мечтая да се изисква и синьо талонче и извадка от КАТ за това колко точки имашп.п.СТИГА ВЕЧЕ ПИСАНИЦИ Редактирано от uBaHoB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, ся пьк и комисия щяла да ни одобрява кой става , и кой не .... че и индивидуално, молби по образец ще има ли ... или вьпросник с тестове ще е критерия .... подкупи, печени агнета, ще приемате ли, уважаема комисия?! !!! Абе Майна, стига толкова изцепки, ман....

Естествено,че ще има комисия!!!(теб обаче те дразни самата дума "комисия")Хората които са станали членове,ще решават кой да е следващия.(това е комисията).Не ми казвай ,че няма да ти пука тогава.Нали се сещаш,че всеки,който е решил да сере тук ще го може само срещу платена годишна такса.ДА АМА НЕ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И защо да няма комисия ? Това да си Официален Хонда Член ще е нещо повече(различно) от колкото да браузваш във форума. И ще има доста хора по една или друга причина да нямат такива карти. Но от това не следва че те на са ФЕНОВЕ !!! Ето още една причина да не се взимат пари от членския внос за организиране на мероприятия: Защото на мероприятията ще присъстват и хора БЕЗ карти и НАЙ-вероятно ще станат пак кавги че едните дали другите НЕ и т.н.п.п. Правим разлика м/у член и юзър във форума и точно това ми беше идеята :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Членски карти-ок 60 лв. -окНо при ясен регламент за какво се използват парите 60 на година са капка в морето на годишните разходи обаче кой би дал ако не му е ясно каде отиват неговите скъпоценни " изкарани с пот " Спомена се че има колеги със сервизи , морги или друг бизнес за коли и при евентуално членство членовете да ползват отстъпка тамА с тези колеги разговаряно ли е дали са съгласни?Аз не смятам дори и да има такава опция да се възползвам .Парите е добре да отиват за мероприятия и благотворителност .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но съм крайно несъгласен ПО-ГОЛЯМАТА част от потребителите да извличат полза от форума, било то информация или място за продаване на частите си , А да не дават и да не подпомагат с нищо ФОРУМА.

....а не мислиш ли,че като си продават частите тук помагат на нуждаещите се от тях!!!Целта на Форума е да си помагаме с информация един на друг според мен правилното е БЕЗПЛАТНО щом хората са споделили знанията си тук значи са искали да помогнат на другите безвъзмездно ако искат ПАРИ да не ги пишат тук а да я предлагат по друг начин чрез съответното заплащане...но това не пречи да се направи отделен Клуб на хондаджии да кажем от определен град които да си приемат членове само с тяхно одобрение и с определена такса от тях нещо като БРАТСТВО :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм съглсен тези 60лв. на година да отиват за мероприятия и най-вече за благотворителност както е споменала колежката в предния пост защото 60лв. са нищо буквално на член от клуба му се пада по 5лв. на месец а 5лв. къде ли не сме ги дали и мисля че нито ще забогатеем с 5лв. нито ще обеднеем ако ги дадем за нашия любим клуб и след това да ги използваме за някоя добра кауза а защо не и повече :P Аз съм на 17 години е след по малко от месец ствам на 18 нямам кола но съм силно запален просто ми е в кръвта да съм Хондаджия е надявам се скоро да се сдобия с Хонда но честно казано с удоволствие бих дал тези 60лв. за членство в клуба без да се замислям :lol: П.П. Много поздрави на всички ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еди, не смятам че е точно така поради най-малката причина че ПОВЕЧЕТО продават с цел Печалба (не говоря само за хората който им е бизнес) от колкото да помогнат на някой !!! Другото което е че тоя сайт иска поддръжка, хостинг и така нататък което не е без пари !!! Не говоря за някакви големи суми, имам предвид примерно 5-10 лв на година. Не вярвам някой да го сбърка това. А и така ще се избегнат регистрации от хора който само спамят и т.н. В момента примерно има 600 редовни потребители * 5 лева са си достатъчни за поддръжка и развитие на сайта без никой да се набутва :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съгласен съм с колегата ТЕРОРИСТА!!! ето примерно с дарението във Варна колегата беше казъл че срещу даренито ще получим грамота или докомент в които ще пише че клуба на хонда е дарил нещо!!! това няма ли да ви направи малко по щастливи че има полза от нашия КЛУБ!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съгласен съм с колегата ТЕРОРИСТА!!! ето примерно с дарението във Варна колегата беше казъл че срещу даренито ще получим грамота или докомент в които ще пише че клуба на хонда е дарил нещо!!! това няма ли да ви направи малко по щастливи че има полза от нашия КЛУБ!!

не съм много съгласен братле - даренията по възможност трябва да са анонимни, иначе намирисват на подаяния, или бартер срещу слава :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прав си но ние него правим за подаяние!!

Редактирано от CONEV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майна уважавам те много но не съм съгласен с теб! аз лично до онзи ден не бях ходил да говоря с директор на Дом за деца , и какво разбрах от жената стояща насреща ми .... няма Клуб или автомобилна марка която да не е помогнала на този дом в които бях .... ама никаде не съм чул някои от АЛФА,ПЕЖО ..... да се фукат някъде 4е правят дарение !!! А лично ние Варненските хондажии се смяхме на Колегите от Пежо че са 10коли на срещата си ..... а са дарили на децата 40" телевизор и двд за коледа на тези деца , имат си документ в дома хората :) а ние не ми се говори направо !!! чесно ви казвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предложение към модераторите.Направете питане в отделна тема-кой има желание да даде 60 лв. членски внос.Изчакваме 10 дни.Има примерно записани 100 човека.Дават се 3 дати и място за тези от София или банкова сметка на клуба и работата е приключена.Които иска дава,които не-не.Аз мисля,че така е най добре. Лек,успешен и безавариен ден на всички колеги!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...