Jump to content
Dangler

Войната по пътищата

Recommended Posts

http://videos.streetfire.net/video/Payattention_207993.htmВ клипчето е казано всичко аз нямам какво да добавя.Просто като го видях ме накара да се замисля надявам се и на други да подейства така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че си мисех да те понасоля, че си има тема за клипчета се сетих, че може да направим това. Тъй като тия клипчета са пускани безброй пъти и след това остават назад, предлагам на модераторите да вдигнат темата с това клипче като важна в "спорт и тунинг" или общи дискусии. Да я затворят, че да не се спами. Така всеки да гледа и да се замисля. :( А най-добре е да го има и в правилата или докато се регистрираш да го има като линк да го гледаш. Наистина, много вярни клипчета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жалкото в случая е че много хора искат да се доказват или изявяват по някакви странни начини, но не пътя е мястото и колата е средствотоа още по жалкото е че тази война ще просъществува още много дългоPS наистина е потресаващо но има тема за видео споделяне и може би там и е мястото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да пишем тук всеки от нас се изкушава да натиска здраво и без да мисли ,вярно повечето случай е безрасъдно ,но мощните коли и високите рпм така ни омагьосват че сякаш ни дрогират .М/у другото организма ни колкото повече адреналин получава толкова повече иска той си еедин вид наркотик,така че ние сме болни хора и трябва да гледат на нас като такива :) ПП: всеки ще кажи да вярно е трябва да караме бавно тва и онова и аз съм за,но понякога просто неиздържаш ,я на напрежение я на жената че мрънка и просто ти се иска да натискаш здраво,кофтито е при нас че всичко става на улиците и в повечето случай си го отнасят нищо неподозиращите хора :fun: Истината е една колкото са по бавни колите толкова по нормално ще караме ,аз лично като сикарам джипа карам толкова внимателно и нормално че немогат да познаят че аз карам ,но кача ли се в сивика или акорда и полудявам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това клипче съм го гледал.Да това е жестоката истина за най-лошите неща които могат да станат докато сме зад волана :drool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и такива реклами да се показват почти нищо не се променя. Човекът е човек и не може да се промени - имаме си нужди и една от тях е адреналина. Вече кой как си докарва адреналина и до колко мисли в това отношение си е въпрос на личност и спохождащите фактори. Тъпото парче си е тъпо, ако ще по цял ден да гледа такива клипове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много хубаво клипче, най-вече ми хареса как показва, че катастрофите стават не заради виоката скорост, а заради липсата на внимание!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооого грубо ,мноого .... и много вярно !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грубо не грубо, всеки от нас ще го разбере наистина, като му дойде на ... задните части. Браво колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшничко,но реално!Отличен за Ъпа. :) Замисли се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение,че колкото и да си говориме и да си чешеме езиците всеки му се случва да прави глупости,и после да се чуди що така... Понякога зарад тръпката,понякога зарад нерви,понякога заради глупост...емоция и всякакви такива настроения...Ако не мислеха колите как да ги правят по 200+ коня стандартно а да са по 20.. всички тея ЖЕСТОКИ статистики от катастрофи щеха да са далеч по безобидни...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой може ли да даде читав превод на "Speeding. No one thinks big of you."?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Според мен, истината е че докато не ти дойде до главата се мислиш за по-различен и по-добър.... Поне при мен беше така...А за покачване на дреналина си има и доста други начини освен автомобила.

Редактирано от Perko28

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен със сигурност ми подейства кофти. Всеки ден съм на колела. Надявам се такова нещо никога да не ме стига. Пожелавам го и на Вас. И господ да ни пази всички /пешеходци, шофьори - ВСИЧКИ!/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави сте колеги ! човек докато кара найстина има и странични дразнители както горе споменатите а и организма играй голяма роля.Клипчето събуди в мен 1 чуство което изпитах преди много време може би преди 5-6-7 г .Всеки гледа клипчето найстина си задава въпроса защо карам силно,защо да карам бързо,защо ... защо и никой не си задава въпроса същия въпрос зад волана.Понеже това е само клипс чистата и лоша действителнос някаде далеч от мен е да ама не ! следващия снимков материял е сниман с моя телефон миналата година в следствието в Силистра на катастрофата която преживях.Снимките са потресаващи

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

катастофата е чело в авто влак 22м мадарка

двигател на 78 метра от колата

скоросна кутия на 150 метра в нивата

преден капак с големината на пощенска кутия

1 рог с колелото на 220 метра

радиятор неразпознат или ненамерен

в следствие на удара аз оставам в колата и се вартя през таван и колана ме спасява,вуйчо ми който караше е намерен на 76 метра от колата са е въргалял/може в момента даже някой негов приятел да разпознае колата и случая/ оцелял понеже несложил колан.

Катастрофата става на 3 км от гр.Тутракан /моя роден град но живеех във Варна/

катастрофата не беше по наша вина а на драйвара който караше мадарката понеже пътя е мн разбит и имаше големи дупки и за ди ги избегне кара посредата на завой ! Едва ли някой във форума може да сподели нещо подобно,а и дано никога да нестава и на никой дане се случва.Карайте разумно колкото и мошна кола да караш не си застрахован от нищо.Имайте предвит че след секи завой може да има някой глупак спрял и необозначил както си му е реда . 80км/ч са достатачни за да стигнете безопасно до следващото селище.Карането не е състезание за време,а скъпо удоволствие.само дето никой не изпитва удоволствието да караш :ranting:

Успех на всички ! пожелавам ви безаварийно каране и без инцидентни мигове !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модератор да оправи заглавието:ranting: 18+ е грешно, защото както виждаме, и по-младите допускат такива грешки, и то от най-фаталните... не е нищо лично към автора на темата, просто сега се сетих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Аз от доста време се чудя за подходящо заглавие просто!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

http://news.plovdiv24.com/88941.html?sp=4Не карайте когато сте пили,не се возете при шофьор употребил алкохол :P!Да почива в мир момчето.

лоша работа . :P момчето с ЦРХса го познавам не кара бързо по принцим спокоен шофиор и той е фен на хонда този рекс му е 2-ри :P :P :P Редактирано от X A X O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, на мен най ми е мъчно за невинните, а не за тези, който са си го търсили. Ето, наскоро имаше катастрофа на магистралата до Пловдив. Мисля, че бяха Volvo и Pegeot. Едната спира в аварийната лента, а другата незнайно как я връхлита отзад, блъска я и я отнася в една нива. Ударената кола, се запалва и всички хора в нея умират (изгарят можеби живи), включително и детенце или бебе, не съм сигурен. И каква стана тя, вече ще ни е страх и да отбиваме от пътя да починем, защото някой нещастник ще е решил да кара или изпреварва в аварийната лента и ще ни отнесе като бърз влак цинкова кофа на депото. Може и да е адреналин, но на каква цена. И преди някой да каже, че всеки сам си решава за себе си, се замислете. Може при причинена катастрофа от нас, ние да оцелеем, но тези до нас да нямат този късмет. И зареди един адреналин ще съсипем много животи. Ако се случи с мен, дори и да не е моя вината, не знам как ще живея с мисълта, че съм убил човек. Знам, че всеки се кефи като понастъпи педала, аз също, но трябва да е с мярка, защото може да се окаже фатално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще ти дам пример : исках да си взема toyota celica 2.0л 175hp не за състезание ми за респект,на пътя и понеже е рядка кола.Аз гледам като карам нещо да е рядко срещана :rolleyes: тогава чупи вратове както се изрази някой.Аз хубаво искам,НО винаги го има това НО при мен ;) парите не са от значение вадя плащам качвам се и заминавам.... Но пичовете от застрахователната компания неискат да ми направят застраховка :tooth: ядосах се много званях наляво надясно,други компании на познати званях вартях суках.Ми нестана на мойта поне за сега.Утре ще се разбере укончателно.И после се замислих и видях логиката им която е желязна и работи безотказно.И ми хареса.Но аз съм сигорен в себе си и затова суча и вартя да си я карам ;) .Та да се направи закон и в Бг над 1.4 двигател поне 5 години без нарошения и катастрофи.Няма да има такива скръбни вести всеки ден,и да се грижим за децата си или поне по добро възпитание да им се даде.Карам си 1.4 ама си плащам като поп нали 2000 евро на година за застраховка и 350 евро пътен данак.Който не му е по джоба има и по малки двигатели.Новобранците /не че аз съм много напреднал/ карат 1.0 двигател и си брамчат хем ефтино хем нон-стоп понеже не зареждат постоянно.Държавата ни затормозява с някви противоречиви закони и иска да ги спазваме.Как да стане ?Лека им праст на загиналите! Много ме натажават такива вести и немога да си представя че никой от оправляващите не прави нищо по въпроса.Жалко за хората ! Жалко че тази тема трябва да се качва само по този скръбен повод :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще ти дам пример : исках да си взема toyota celica 2.0л 175hp не за състезание ми за респект,на пътя и понеже е рядка кола.Аз гледам като карам нещо да е рядко срещана ;) тогава чупи вратове както се изрази някой.Аз хубаво искам,НО винаги го има това НО при мен :tooth: парите не са от значение вадя плащам качвам се и заминавам.... Но пичовете от застрахователната компания неискат да ми направят застраховка :tooth: ядосах се много званях наляво надясно,други компании на познати званях вартях суках.Ми нестана на мойта поне за сега.Утре ще се разбере укончателно.И после се замислих и видях логиката им която е желязна и работи безотказно.И ми хареса.Но аз съм сигорен в себе си и затова суча и вартя да си я карам :tooth: .Та да се направи закон и в Бг над 1.4 двигател поне 5 години без нарошения и катастрофи.Няма да има такива скръбни вести всеки ден,и да се грижим за децата си или поне по добро възпитание да им се даде.Карам си 1.4 ама си плащам като поп нали 2000 евро на година за застраховка и 350 евро пътен данак.Който не му е по джоба има и по малки двигатели.Новобранците /не че аз съм много напреднал/ карат 1.0 двигател и си брамчат хем ефтино хем нон-стоп понеже не зареждат постоянно.Държавата ни затормозява с някви противоречиви закони и иска да ги спазваме.Как да стане ?Лека им праст на загиналите! Много ме натажават такива вести и немога да си представя че никой от оправляващите не прави нищо по въпроса.Жалко за хората ! Жалко че тази тема трябва да се качва само по този скръбен повод :rolleyes:

извинявай колега но това какво общо имеше по тематаи според теб дали ако си с кола 1.4 двигател или 1.0.-1.2,3 неможе да има смъртни сличей каква им е разликата и какво искаш да лажеш с това ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега @X A X O ако застраховката на колата се определяше от годините ти и литража на двигателя ти.Колкото по голям двигател толкова по скъпо ако си новобранец.Ся ще ти разесня за какво става дума тука:tooth:Можеш да си вземеш на 16 години книжка но се води непълна,тоест зел си само теория без кормуване и си караш по пътя БЕЗ магистрали.Имаш право да караш от 1.0 до 1.2 кола.И така до 18 год.Като направиш 18 до 1.4 двигател и само някой марки коли.на 25 г се качваш на 1.6 двигател и сичкото това при условие че нямаш актова нарошения и катастрофи и съответно цената на застраховката ти пада имаш бонуси ! на 30 г. 1.8 двигател и 35 2 литра и нагоре е ако такъв закон имаше или поне подобен и се спазваше дали нямаше да е по добре.И 1 пишлеме с 1.0 или 1.2 двигател дали ще са прай на Шомахер по пътя с тя въшка.Докато му е празна главата си карам малкия двиагател ... и ако не се напълни ще кара 1.4 ама с висока застраховка без значение дали има годините!! Ако те хванат без застраховка 3 г без книжка 1 солидна глоба.И застраховката да не са прай на кола :P ами на човек тоест,аз си карам мойта ти си караш твойта и няма мойта закъса дай ми твойта.Ти си я караш каквото ще да става.Ако искаш да я кара някой друг плащаш кеш и работата става че 2-ма могат да я карат няма 3-ма или 5-ма само хората с име на полицата.Ако си на малко години и те хванат да караш с по голям мотор от 1.8 и да се води спортен клас - ЗАТВОР !! Тъпо ти звучи ама тука е така . И ще ти кажа и защо навермето същата работа като в Бг един през друг катастрофи невини виновни 2 метра подземята.И хората са си го направили.Ако имаш пари и си на 20 плащаш си за голям мотор с отговорност на родителите ти и ако стане нещо този който са е подписал отива в затвора заедно с теб.Няма тън мън.Лажа или не действа и то безотказно, за 1 година чух само за 2 катастрофи с ранени.А аз секи ден слушам новините по радиото.Ако си мислиш,че е няква измишльотина грешиш.Това че в Бг едва ли ще стане,незначи че в останалите държави е анархия.НО НА МЕН ЗАКОНА МИ ХАРЕСВА макар да намерих врата за Toyotata.Но ще си остана с малкия двигател!Не е казано,че аз ще направя белят друг може да я направи ама чужденец с бърза кола срещу тукашен едва ли ще мине и да не съм виновен :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе писах тук по погрешка, за което се извинявам!! Но все пак клипчето е добро и може би е имало нужда от up.

Редактирано от tsurko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-добре 10минути по-късно отколкото 10 години по-рано.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да се направи темата като "интересни снимки" и видео - заглавието- ,,Катастрофи-БГ ООД,, направо с патент.Всеки може да сподели клипче или снимка от катастрофи в БГ. може и любителски кадри.Без да се пише, защото няма смисъл от коментари а само от разум и мисъл докато си зад волана.

Редактирано от H22_turbo_Vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, ще повдигна тази тема, за лошо.Днес в Пловдив е станала, лоша много лоша катастрофа с жертва, водача на Хондата. !!! :)http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=515256Незнам какво друго да напиша освен. Мир на праха му :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да днес минах от там имаше задръстване полиция линейки видях че имаше катастрофа но не мислех че е нещо сериозно мислех че може да са се ударили леко съжалявам за водача който е починал но това е действителността погледнато реално войната никога няма да спре. Винаги ще има такива нагли, нахални, несъобразителни, некомпетентни водачи който мислят че само те са на пътя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...