Jump to content
Борислав

АСЕНОВГРАД.... Имали някой

Recommended Posts

Здравейте пичове !! Много съжелявам , че съм пропуснал срещата ;) и аз съм от Асеновград : ) Много искам да се съберем някой ден и да си направим една среща ! Надявам се , че при следващата среща ще се видим :) 0884671424 това ми е телефона много моля някои да пише поне 1 писмо кога и каде е срещата ( дори и в Пловдив да е ) или на скаип ;) Весели Празници , много късмет , ЗДРАВЕ и много бързи Хонди :)

Добре си ни дошъл. Следи темата и ще е ясно кога ще се организираме пак. След шразниците ще е срещата но ще оточним кога. За сега вечели празници и до скоро на всички. И по празниците внимавайте алкохол и кола да не си и помисляте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите Асеновградчани! Съжалявам ,че ми се провали идването на вашата среща ,но нали знаете - празници и главоболия колкото си щеш! Сега да ви предложа една разходка до Пищигово ,за която се организираме утре към 12-12.15 на екото на Голямоконарско шосе след КАТ посока магистралата! Тя е последната бензиностанция в рамките на града от дясно! Ако има желаещи заповядаите да си разнообразим малко скучното ежедневие!За които не знаят отиваме на бивша самолетна писта на която се събират много коли и си правят ДРАГ-състезание! Няма правила и ченгета( спокоино):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите Асеновградчани! Съжалявам ,че ми се провали идването на вашата среща ,но нали знаете - празници и главоболия колкото си щеш! Сега да ви предложа една разходка до Пищигово ,за която се организираме утре към 12-12.15 на екото на Голямоконарско шосе след КАТ посока магистралата! Тя е последната бензиностанция в рамките на града от дясно! Ако има желаещи заповядаите да си разнообразим малко скучното ежедневие!За които не знаят отиваме на бивша самолетна писта на която се събират много коли и си правят ДРАГ-състезание! Няма правила и ченгета( спокоино):D

Идеята е страхотна но ти го каза празници и аз лично няма да мога да дойда колкото и да ми се идва. Чакам гости, и няма как. Мога да ви пожелая весело изкарване и качете клипове после да се покефим и ние малко. Весели празници.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искате ли да направим 1 последна среща преди Нова година ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирасе казвайте кога и в колко и да действаме. Така ми харесвате да давате предложения за срещи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами кажете час и ден и съм там :(! ако искате утре няма проблем за мен , ако не в сряда - друга възможност няма ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой се върна от чужбина,а тук нищо не пиши.Рибов не се ли затъжи за нас ;) ,обадимисе.За срещичка за днес ивентуално,за по едно кафе :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами кажете към колко часа днес и да се съберем :D Рико няма ли да се съберете няколко колици и да дойдете към асеновград ??? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О Акорд фена се е прибрал. Как е момче трябва да се видим да пием по нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О Акорд фена се е прибрал. Как е момче трябва да се видим да пием по нещо.

Момчета неможахме да се организираме в тази година, но за следвщата ви пожелавам повече срещи и приятни моменти с любимата ни марка. ПОЖЕЛАВАМ ВИ ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА. А ПРЕЗ НОВАТА ДА СИ НАПРАВИМ ТРАДИЦИЯ СБИРКИТЕ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААА Боре среща имаше,бях ми 3 .Тяната,Дидо боксера и аз.Митко пак отрезняваше,че в гърция пиенето е скъпо,та гледа да навакса ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААА Боре среща имаше,бях ми 3 .Тяната,Дидо боксера и аз.Митко пак отрезняваше,че в гърция пиенето е скъпо,та гледа да навакса ;)

Защо не писахте, да се видим да пием по нещо. ЧЕРНА ТОЧКА ВИ СЛАГАМ. Такива сбирки неги приемам за срещи. Шегувам се. Няма лошо момчета, следващата година ще решим един ден в седмицата и час и място за да положим начало и да го следваме кой когато може и ще стане традиция за напред. Редактирано от Борислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлага да се саберем асеновградчаните на 3-ти януари и да отидем на пловдивската среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за тази идея. Аз не сам 100% сигурен, зависи колко часа ще го направим. Поздрави и весело посрещане на новата година :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за, но дано не изчезна от града за няколко дена. Ако съм тук съм 1-ви. Вероятноста да ме няма е малка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става няма ли желаещи................................................... Сигурно още всички са пияни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вдигам 2 те ръце да ходим заедно на Пловдивската среща :rolleyes: Предлагам всеки който иска да дойде да е в 12-12:20 на ШЕЛ-а ! Много искам да се съберем и да отидем :) забравих -- ЗА МНОГО ГОДИНИ , и нека да сме живи и здрави !! 0884671424 това ми е телефона ако някои иска да се разберем нека пише 1 смс или да прати стрела !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вдигам 2 те ръце да ходим заедно на Пловдивската среща ;) Предлагам всеки който иска да дойде да е в 12-12:20 на ШЕЛ-а ! Много искам да се съберем и да отидем :P забравих -- ЗА МНОГО ГОДИНИ , и нека да сме живи и здрави !! 0884671424 това ми е телефона ако някои иска да се разберем нека пише 1 смс или да прати стрела !

Там сме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз не мога имам работа съжалявам, другия път :tooth: Приятно изкарване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Асеновград ,да се съберем за утре,бъдете корави :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска си направихме разходка до Пловдив видяхме се с момчетата в Егоиста лаф мохабет и после всеки кадето му видят очите. Беше супер, винаги ми е готино с приятна компания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си прав боре :D Беше супер , аз поне много яко си изкарах :P Запознах се с много готини пичове :);) ;) Евала , с нетърпение чакам да се видим пак : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си прав боре ;) Беше супер , аз поне много яко си изкарах :D Запознах се с много готини пичове ;):D;) Евала , с нетърпение чакам да се видим пак : )

Скоро и на месна срешта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да. Местна или месна(цър пър скаричка) среша :lol::):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да. Местна или месна(цър пър скаричка) среша ;););)

Давайте предложения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Асеновград каде сте мушмороци. Няма ли да правим среща скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борка мен ме няма. Сигурно в петък ще се прибера. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борка мен ме няма. Сигурно в петък ще се прибера. :)

Ок значи за Събота следобет може да се измисли нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета ако сте свободни на 16 или на 17 да измислим нещо.давйте предложения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само казвате момчета ;) Всеки ден след 4 съм свободен така че .... да действаме ;) Боре дай да направим 1 среща както си му е реда ;)) Ще кажем на пловдивчани , пък да не повярваш може да се съберем повече хора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота следобет може да направим нещо какво юе кажите. Може да пием по нещо на сани. Кажете само час след 16:00часа. Ако има други предложения казвайте да видим какво ще правим още има време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм "ЗА".Събота 16:30 на паркинга на Сани.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Колеги, минавах наскоро през Асеновград и мернах един Прелюд 3ген, но беше тъмно и не съм сигурен какъв цвят беше, май сив, просто се зарадвах като го видях, аз си ги бройкам 3тите генерации, поздрави на когото е (естествено едва ли е само един де ама карай :D ) :D Редактирано от Preluded

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги и аз съм от Асеновград,присъединявам се към вас за срещата в събота 16.30. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ме кефите казвайте на който се сетите че кара хонда и да се саберем повечко и ще ни е по готино от колкото трябвал. Давайте в същия дух и скоро ще сме здрава група. А лятото ще си правиме големи срещи и ще има много смях и веселба а Станимака.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде всички на линия да видим колко ще се саберем....................................... :) :) :) :) :):P :P :P :P :P :P :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...