Jump to content
Борислав

АСЕНОВГРАД.... Имали някой

Recommended Posts

Здравеите колеги! Прочетете последните страници на седмичните в Пловдив.Имаме интересно предложение за тази неделя и бихме се радвали ако някои от Асеновград сподели с нас мероприятието,което заформяме!

Не се надявай братле. Тука сме малцина които четем какво става в форума. Аз съм за само да имам време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки на топло в къщи,ама ми се иска да направим една малка срщичка в A-д,само да се разберем кога.Аз предлагам през седмицата,някоя вечер.Да видим дали останаха хора в този град ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки на топло в къщи,ама ми се иска да направим една малка срщичка в A-д,само да се разберем кога.Аз предлагам през седмицата,някоя вечер.Да видим дали останаха хора в този град ;)

Винаги за.............................. Но незнам кой влиза в форума, май само ти и аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, всеки ден си чета форума ;), петък късния следобед предлгам, предполагам че и вие като мен си имате работа, така че 5-6-7 да се видим по пием по една кола някаде ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой друг,освен нас тримата :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде пичове,пишете къде и в колко часа и може и от пловдив да наминем:offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О Дан как е тук си бил извинявай ама давайте знак. Кажете каде и за чеса ще го оточним

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не се е изпирил, трябва ни заведение с паркинг и да уточним часа, като гледам участието в темата, май ще направим повторение на последната среща ако си спомняш под черния стадион....3 коли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги и от мен. С радост бих дошъл стига да съм си в Асеновград. Уточнете място, дата и час аз ще следя темата и да спретнем нещо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги и от мен. С радост бих дошъл стига да съм си в Асеновград. Уточнете място, дата и час аз ще следя темата и да спретнем нещо :lol:

А кажи кога си в града за да направим нещо по вапроса за да присъстваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги и от мен. С радост бих дошъл стига да съм си в Асеновград. Уточнете място, дата и час аз ще следя темата и да спретнем нещо :lol:

А кажи кога си в града за да направим нещо по вапроса за да присъстваш.
Там е проблема, и аз не знам с точност. Както казах ще следя темата и ще пиша.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги и от мен. С радост бих дошъл стига да съм си в Асеновград. Уточнете място, дата и час аз ще следя темата и да спретнем нещо :lol:

А кажи кога си в града за да направим нещо по вапроса за да присъстваш.
Там е проблема, и аз не знам с точност. Както казах ще следя темата и ще пиша.Поздрави
ОК скоро ще стане ясно кога и каде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как е момчета щехте да давате идеи каде и кога да се съберем. Май тази година няма да стане. Живи и здрави нова година нов късмет. Догодина повече срещи ще направим. Весели празници.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес нали се срешнахме набарзо пак ли :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се саберем, катогледам колко машини са се навъдели из града направо се пукам от кеф. Хонда това е марката. В голям град живеем та да се запознаем поне по едно здрасти да си кажем като се разминем било пеш или с колите, та може и да хапваме и да пиваме заедно по някога.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм колега. Предлагам за другата седмица нещо да направим. Може в сряда 23.12.09 и после можем да скочим до Пловдив нали в сряда им е седмичната. Ако има навити де :punk: Айде поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм колега. Предлагам за другата седмица нещо да направим. Може в сряда 23.12.09 и после можем да скочим до Пловдив нали в сряда им е седмичната. Ако има навити де :) Айде поздрави

Аз съм за. Казвайте каде и кога и да се видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам на 23-ти сряда в 17:30 на "Тихия кът" или до черния стадион (бившия) :) гледам, че там сте се събирали или друго място. Айде по от рано да уточним място и час за да може да се съберем повече хора. Както казва мечо пух "Колкото повече, толкова повече". Ще го съгласуваме и с Пловдивчани и да направим едно предколедно събиране регион Пловдив :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам на 23-ти сряда в 17:30 на "Тихия кът" или до черния стадион (бившия) :D гледам, че там сте се събирали или друго място. Айде по от рано да уточним място и час за да може да се съберем повече хора. Както казва мечо пух "Колкото повече, толкова повече". Ще го съгласуваме и с Пловдивчани и да направим едно предколедно събиране регион Пловдив :lol:

Братле според мен този час е доста ранен, хората работят и може да не могат да дойдат. Аз мисля поне най рано в 19:00 часа за да може да присъстват повече хора. Аз така мисля нека и другите да си кажат, ако изобщо някой от града чете форума освен обичайните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си. За мен няма проблем ... нека бъде 19:00 часа, Тихия кът, 23.12.09 Всички са поканени. :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си. За мен няма проблем ... нека бъде 19:00 часа, Тихия кът, 23.12.09 Всички са поканени. :D

Супер аз ще съм там ако нещо не се случи за мой късмет. Но казвай на който се сетиш или видиш с ХОНДА, за да има повече фенове. И да си направим лафа и после може да отскочим до Братята Пловдивчани на гости.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам и аз да мина този път ако не излезе нещо спешно. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам и аз да мина този път ако не излезе нещо спешно. :)

Казвайте на който се сетите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да се съберете повеяче,аз нямя да мога да дойда,на банкет утивам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите момчета:) Я обяснете малко по-подробно къде е този тих кът,че току видиш и някои от Пловдив се е дотътрил с барачката си???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като влизаш в града се пада от дясно, точно когато почва разделителната ограда между двете платна, ако караш нормално няма как да го пропуснеш. Аз съм втора смяна и няма да мога да дойда. Приятно изкарване и дано се съберете повече коли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като влизаш в града се пада от дясно, точно когато почва разделителната ограда между двете платна, ако караш нормално няма как да го пропуснеш. Аз съм втора смяна и няма да мога да дойда. Приятно изкарване и дано се съберете повече коли :)

Благодаря за информацията,може да наминем!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като влизаш в града се пада от дясно, точно когато почва разделителната ограда между двете платна, ако караш нормално няма как да го пропуснеш. Аз съм втора смяна и няма да мога да дойда. Приятно изкарване и дано се съберете повече коли :)

Благодаря за информацията,може да наминем!
Кадето ви чакахме като дойдохте Пловдивската група на месечната среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах пич!Ще поговоря с няколко колеги да си разнообразим седмичната с разходка до Асеновград!То и без това си се събираме 5-6 човека всеки път и рядко някои друг да доиде! Абееееееее,криза баце,кво да ти разправям:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах пич!Ще поговоря с няколко колеги да си разнообразим седмичната с разходка до Асеновград!То и без това си се събираме 5-6 човека всеки път и рядко някои друг да доиде! Абееееееее,криза баце,кво да ти разправям:)

Такава е няма как. Но добре сте ни дошли. Редактирано от Борислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повдигна малко темата ни ... до тука 3 човека хайде Асеновградчани не се стеснявайте :) и на мен ще ми е за първи път :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повдигна малко темата ни ... до тука 3 човека хайде Асеновградчани не се стеснявайте ;) и на мен ще ми е за първи път ;)

Неболи а може и да дойдат Пловдивчани на гости.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде момчета бадете точни да се видим и ако решим може да отдем до Пловдив ако недойдат те.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета радвам се като се сабираме. Неочаквах да има нови лица, но съм се излъгал и това е радосно за мен. Дано всеки път да има и нови лица за да го направим традиция и да бъдем все повече и повече. Ако оспеем да превлечем вниманието на половината Хонда собсвеници в Асеновград ще е супер, само незнам каде ще се сабираме. А за срещата прекарах си много добре надявам се и останалите да са доволни. Бяхме 5-коли което е добре за този студ. Ако сме сериозни около петима бадете сигурни че ще оспеем да превлечем и доста хора около нас и ще ни е още по готино на срещите. Весели празници и до следващата среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 коли си е много добре, нямаше да се разсърдим на някоя друга снимка, но няма нищо, следващата среща, стига да не съм пак на работа, съм на линия :lol: Весели празници !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 коли си е много добре, нямаше да се разсърдим на някоя друга снимка, но няма нищо, следващата среща, стига да не съм пак на работа, съм на линия :lol: Весели празници !

Живи и здрави след празниците пак ще направим една среща но по рано за да е светло тогава ще правим снимки. Но трябва да е през почивен ден за да можем всички да сме на линия. Весели празници.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре стана, като се има предвид студа :D Следващия път на светло и с повече коли. Пловдивчани не дойдоха но ... нищо другия път ние ще отидем. Страхотно е когато можеш да споделяш "болестта" с други "болни" като теб. Поздрави колеги и весели празници. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пичове !! Много съжелявам , че съм пропуснал срещата :) и аз съм от Асеновград : ) Много искам да се съберем някой ден и да си направим една среща ! Надявам се , че при следващата среща ще се видим :P 0884671424 това ми е телефона много моля някои да пише поне 1 писмо кога и каде е срещата ( дори и в Пловдив да е ) или на скаип :P Весели Празници , много късмет , ЗДРАВЕ и много бързи Хонди :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...