Jump to content
Борислав

АСЕНОВГРАД.... Имали някой

Recommended Posts

Тихия кът е супер, по-добро място няма, пък и пловдивската група ще е голяма. Най готиното е че почивам и ще мога да дойда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mай само ние останахме... Някой друг да се включи, за миг си помислих че другите колеги не са си платили нета :rant:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mай само ние останахме... Някой друг да се включи, за миг си помислих че другите колеги не са си платили нета :rant:

Такава е момчета няма да се плашите всяко ново нещо е интересно доката е ново за някои а после всичко се изпарява и нищо неостава. Идва лято мисля че ще се посабудят някой. Аз ще се обадя на един двама да ги видя какво ще правят и ще ги викна да дойдат пак ще видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя сутринта ще си оставям колата на майстор, да ми напасне фаровете и да ми изправи капака, моля някой колега да ме забере с него на срещата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя сутринта ще си оставям колата на майстор, да ми напасне фаровете и да ми изправи капака, моля някой колега да ме забере с него на срещата :P

Нямаш проблеми. Обади ми се. Редактирано от Борислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти звънна към 1 часа в неделя :P , Благодаря ти много :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти звънна към 1 часа в неделя :P , Благодаря ти много :)

няма проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се взимат за пример всички фенове от Пловдив. Дойдоха ни на гости да ни оважат за което им БЛАГОДАРЯ от името на всички Асеновградчани. Но за сажаление приналичието на толкова коли от марката ХОНДА бяхме едва 4 коли което за мен лично е малко срамно, но колкото толкова. А който не присъстваше може само да съжалява прекарахме си супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dan колата е изпъна а? Видях те в движание но ми се видя екстра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Асеновград УМРЯ. АБЕ СПРЕТЕ ДА ГИ КАРЕТЕ ТОГАВА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре, мерси, не бях видял че си писал !!!Вчера те засякох на няколко пъти в града, гледам Стоян си е тук - със лилавото купе, и на Асеновата се запознах с 1-2 момчета, ако искате може да се съберем някаде да пием по кафе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре, мерси, не бях видял че си писал :fun:Вчера те засякох на няколко пъти в града, гледам Стоян си е тук - със лилавото купе, и на Асеновата се запознах с 1-2 момчета, ако искате може да се съберем някаде да пием по кафе.

Аз сам винаги готов за кафе. Кажи кога и няма проблеми. И на Стоя ще му се обадя като се разберем. Че съм му обещал да се чуем за кафе тези дни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато кажете, стига да не съм на работа ще дойда !!! . Днес (събота) и утре съм първа смяна - до 15:00 часа. Ако искате да пробваме пак някоя срещичка да организираме, вече се постопли, хората се раздвижиха, малко или много града живна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато кажете, стига да не съм на работа ще дойда :huh: . Днес (събота) и утре съм първа смяна - до 15:00 часа. Ако искате да пробваме пак някоя срещичка да организираме, вече се постопли, хората се раздвижиха, малко или много града живна.

Ще се чуем.Но ми прати номера си че май го нямам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета ако искате да си направим една срещичка. Доста време не сме се сабирали. Давайте предложения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре, идвай с нас с n2o на пловдивските срещи, всяка сряда и на месечната сме там, не винаги на седмичните в сряда ходим, но често сме там. Виждаш че в нашия град неможем да се организираме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре, идвай с нас с n2o на пловдивските срещи, всяка сряда и на месечната сме там, не винаги на седмичните в сряда ходим, но често сме там. Виждаш че в нашия град неможем да се организираме.

:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако некой прочете в 19:00ч днес срещу тихия кът. За седмичната в Пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема умряяяяяяяяяяяя. Аз обаче да пиша ако някой се обърка да прочете. Тази неделя в 10:20ч. на паркинга на тихия кът ще чакаме пловдивчани да престигнат. И отам отиваме на 40-те извора. Там ще се саберем по случай случката, месечна среща пловдив окраг. Ако случайно някой се обърка да прочета е добре дошъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да съм свободен ще дойда с малкия.Между другото,Боре за кой комплекс става дума,от към Мулдавската или от пътя за Козаново.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААААААА забравих да ви кажа имате много поздрави от Гърция от Митака АД - Рибката.Вчера получех смс и много съжелява че не е тук та да дуфтаса и той. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААААААА забравих да ви кажа имате много поздрави от Гърция от Митака АД - Рибката.Вчера получех смс и много съжелява че не е тук та да дуфтаса и той. ;)

Мерси много и от мен специални поздрави. Каде изчезна да си идва да разходи малко акорда че го забравихме. А за язовира от козановския път на самия язовир до гребната база.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях поредната селска проява в нашия град- изкъртиха ми емблемата на хондата отзад ,а отпред са чупили и я оставили така.Пожелания към новия претежател на емблемата-наври си я отзад,може да станеш по голям хондаджия и с емблемата в гъзъ.Бахти изроди кадето ги има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях поредната селска проява в нашия град- изкъртиха ми емблемата на хондата отзад ,а отпред са чупили и я оставили така.Пожелания към новия претежател на емблемата-наври си я отзад,може да станеш по голям хондаджия и с емблемата в гъзъ.Бахти изроди кадето ги има.

Селяния.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета смятам да направим една срещичка на ХОНДА от доста време не сме се сабирали да се видим. В града навсякаде ХОНДИ а неможем да се саберем да видим да пием по каквотони е кеф. Давайте предложения за среща.....................................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма сериозни фенове от Асеновград.................................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях поредната селска проява в нашия град- изкъртиха ми емблемата на хондата отзад ,а отпред са чупили и я оставили така.Пожелания към новия претежател на емблемата-наври си я отзад,може да станеш по голям хондаджия и с емблемата в гъзъ.Бахти изроди кадето ги има.

Еи пич,не се коси много,в краина сметка за него емблемата,а ти ще си караш хондата. Много поздрави от един Плождивчанин!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,сигурно фенове имате,но не сте избрали подходящия ден и час за среща,за да могат повече хора да са свободни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и това е важно колега обаче никой не чете форума за да се оточни това онова, и да е удобно за всички. Здраве да е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае момчета, тая неделя ще се присъедините ли за една разходка до бачково, ние тръгваме към 10:30 от Пловдив, ако искате да се чакаме към 11:00 на входа на Асеновград където обикновенно ни чакате :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕХОООООО, има ли живи хора тукааааааа :D :D :P:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕХОООООО, има ли живи хора тукааааааа :D :D :P:) :)

Да има май само аз съм жив............Момчета незнам дали ще мога да дойда ако има хора на паркинга спирайте ако не направо продължавайте. Аз ако не съм зает ще ви чакам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се върнах от украйна майна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се върнах от украйна майна.

добре дошъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пак съм на линия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ви чакаме да ни дойдете нагости за седмичната :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте незнам дали някой от града ще прочете но тази месечна в Пловдив ще се ходи до Пазарджик на гости. Заформя купон за презденя, ако има желаещи нека прочетат поста за месечната среща за да видят каде е сборния пункт. Аз лично смятам да съм там но присъствието ми е малко под вапрос, но ще направя всичко за да съм там. Ако има желаещи нека пишат за да се знае и да се чакаме някаде и да ходим заедно до Пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги! Прочетете последните страници на седмичните в Пловдив.Имаме интересно предложение за тази неделя и бихме се радвали ако някои от Асеновград сподели с нас мероприятието,което заформяме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...