Jump to content
Борислав

АСЕНОВГРАД.... Имали някой

Recommended Posts

12:00 паркинга на гарата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОПА КАДЕ СТЕ БЕ ФЕНЧЕТА НИКВИ ВИ НЯМА.............................................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо не е за вярване. Направихме една среща и повече никакъв интерес луда работа. КРИЗА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде станимаклии мина вече месец от първата ни среща време е пак да се събереме борето е прав че нещо кризата ни удари.дайте предложения за ден и час да се видим и да си направим един график за традиционни срещи.какво ще кажете за тази неделя ? може да си организираме и едно леко излетче някъде на лбизко и да направим една яка хонда колона :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не и аз съм съгласен да направим една срещичка тук в града. Макар и да не карам Хонда това не пречи да споделям японската сила с моята Тойота. Ще чакам предложение да се съберем, дори и на кафенце или нещо друго. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак предложението ти е супер. Аз съм за , но ако питате мен за разходка нека да го направим другата неделя за да може да се организираме повече хора. И времето тази неделя го дават дъждовно. Дано другата неделя да е по добро. Иначе аз съм за. А утре може да пием по кафе или бира какво ще кажете. Кажете час и може да се срешнем. А за традиционна среща няма да е лошо да си насрочим ден и да го спазваме. Сега отивам да си измия колата макар че утре го дават да вали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бориславе, аз на твоята хондичка съм хвърлил голям мерак. Ако не възразяваш някой път като се видим ще ме повозиш ли малко. Пък за кафенце трябва да се разберем по-отрано за това или всеки да си остави гсм-а и по телефона да се събираме. И защо в неделя все ги мислите срещите има и събота има и преди това дни, защо трябва да е в неделя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш никакви проблеми на която кажеш ще те повозя. Аз затова имах предвид всички да си качат даните на скайпа в личния профил за да може да се комуникира по лесно а за тел. 0897868722 тоеа е моя. А относно срещите давайте предложения и да се оточним и да се знае. Че нещо на последак никакъв интерес. В началото неможах да повярвам колко интерес имаше а сега направо незнам, сигурно кризата е навсякаде. Лоша работа. Поне да се виждаме веднаш месечно пак няма да е зле, но трябва да се оточни ден и час. Аз съм заааааааааааааааааааааааа кагато кажете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се разберем нещо ако искаш? Аз мога да взема и Руснака с мен (със синята Хонда и с черната Мазда) 100 % го знаеш. Моя телефон е 0887479331 или 0878511473.. и двата са мой така, че на който да звъниш няма значение. Пък скайпа ми е icaka_007. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се разберем нещо ако искаш? Аз мога да взема и Руснака с мен (със синята Хонда и с черната Мазда) 100 % го знаеш. Моя телефон е 0887479331 или 0878511473.. и двата са мой така, че на който да звъниш няма значение. Пък скайпа ми е icaka_007. :beer:

Званим на 2 телефона никой не дига.И 3 телефон да пишеш пак не можем да се свържем, а пак за тойотота ,само ти дават да я миеш,да караш не съм те виждал. ;):P :P :):P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее Рашън косур ако не се обадиш майна против мен. Какво толкова съм ти направил, че злоставиш така за мен. Та за срещата нека измислим нещо за тази седмица? Какво ще кажете ? :rolleyes::blink:ПС: Рашън ще ти го върна това !! Те колите ти седят и без това срещу нас и вечер като се прибирам ще ги навестя. :lol::D:bye::angel:

Редактирано от Data_StReaM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее Рашън косур ако не се обадиш майна против мен. Какво толкова съм ти направил, че злоставиш така за мен. Та за срещата нека измислим нещо за тази седмица? Какво ще кажете ? :P:DПС: Рашън ще ти го върна това !! Те колите ти седят и без това срещу нас и вечер като се прибирам ще ги навестя. :D:D:):P

Не с лошото. Казвайте кога и каде и час и да се оточняват нещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам събота, но ако нямам кола става ли да се разберем нещо допълнително някой ако може да мине да ме вземе за да се видим, но ще пиша допълнително какво ще става. :(;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киро се прибра:(! Ейййййй момци кви ги вършитееее... неможем да се видим аз като не се спирам да обикалям...ама тва е друга тема...сега съм си вкъщи цяла седмица вече ама щото съм на инжекции ;) .... Аз ви предлагам тази събота да се видим на черния стадион за по чаша вино, нали е Трифон зарезан все пак;)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажете само кога ще се сабираме и сам на линия нали сме хондаджии трябва да се потдържаме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая седмица ако не излезе някой друг ангажимент ме бройте и мен. Следя темата от началото ама бях "обезХонден" досега и не съм минавал да се запознаем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За събота за мен е супер кажете в колко ви е удобно и да действаме. Че в неделя съм обещал на женами да е карам на някаде извън града на разходка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам за събота към 12-13 часа какво ще кажете вие или ви е много рано. По обед най-добре да се видим, че следобед-а .. вечерта всеки ще е някъде с жената да празнува.. :dry::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споредмен поне най рано към 3 часа защото събота си е работен ден и може някои от момчетата да бачкат. Нито е рано нито е късно от 15:00 до към 17:00 часа може да се видим достатъчно. Ако сте сагласни кажете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак сега забелязвам, че има такава тема. Ще следя уговорките и ако не бачкам в събота ще дойда и аз! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак сега забелязвам, че има такава тема. Ще следя уговорките и ако не бачкам в събота ще дойда и аз! :lol:

Добре си ни дошал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, като гледам все повече и повече се присъединяват хондаджии в нашия град.Така ако прод ължава то в Пловдив на сбирките май ще бъде напълнен паркинга само от Асеновградски хонди,лошо няма, ама Пловдивчани няма да могат да паркират :punk: Можем повече. Никой да не се срамува , а да се присъединява. Съединението прави HONDA POWER .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, като гледам все повече и повече се присъединяват хондаджии в нашия град.Така ако прод ължава то в Пловдив на сбирките май ще бъде напълнен паркинга само от Асеновградски хонди,лошо няма, ама Пловдивчани няма да могат да паркират :huh: Можем повече. Никой да не се срамува , а да се присъединява. Съединението прави HONDA POWER .

Много си прав братле. Срам ли каза, какво е това ядели се пиелисе HONDA POWER...................................................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно щом няма възражения остава в 15:00 часа на паркинга до черния стадион. Идвайте братлета всички са поканени. HONDA Фенове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е дали има някой от Асеновградски Хондоманяк...........

абе аз сам от пловдив ама щом става вапрос за сабиране само оточнете датата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно щом няма възражения остава в 15:00 часа на паркинга до черния стадион. Идвайте братлета всички са поканени. HONDA Фенове.

брато само кажи каде е черния стадион щото сам от пловдив и незнам каде е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер а като гледам колко хора са раэгледали темата ще се съберем добра група ! само трябва да иэмислим място с голям паркинг и кафе наблиэо эа първата среща предлагам да е някаде на 10-11 или на 17-18 ян. эащото преди това са много праэници и ... ок. дайте предложения !

според мен е наи яко на 14 ти фев. щтото аз сам влюбен в моятя ХОНДА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е дали има някой от Асеновградски Хондоманяк...........

абе аз сам от пловдив ама щом става вапрос за сабиране само оточнете датата.
Утре братле в 15:00 часа като влезеш от Пловдив минаваш шела и на крастовището в дясно влизаш навътре по улицата минаваш малко крастовище без сфетофари и на следващата в дясно има голям паркингтам сме ще се ориентираш по многото строежи .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре голям навигатор го раздаваш брат, брао брао :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре голям навигатор го раздаваш брат, брао брао :thumbs1:

налага се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Хонда фенове от гр. АсеновградЕдва днес видях, че има сбирки на фенове и от Асеновград.Моля пишете как е минала последната среща и кога ще е следващата.За място на събиране на всички фенове мога да предложа рампата на гарата, паркинга е огромен и е в непосредствена близост до заведението Орион, което не е малко.Пишете хубаво е да се събираме и познаваме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Хонда фенове от гр. АсеновградЕдва днес видях, че има сбирки на фенове и от Асеновград.Моля пишете как е минала последната среща и кога ще е следващата.За място на събиране на всички фенове мога да предложа рампата на гарата, паркинга е огромен и е в непосредствена близост до заведението Орион, което не е малко.Пишете хубаво е да се събираме и познаваме.

Добре дошъл братле. Сабираме се на паркинга под черния стадион. За срещите още е слабо присъствието но като се стопли времето сигурно ще се разшават повече фенове на марката. А за срещите нямаме точено определен ден сега го обмисляме. Следи темата редовно и ако имаш нещо в предвит пиши за да се обмисли от всички ни. За сега мислим да се срещаме веднъш месечно. Примерно втората неделя от всеки месец, за да може всеки желаещ да присъства на Пловдивските срещи. И нека всеки си каже мнението и да го оточним.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Хонда фенове от гр. АсеновградЕдва днес видях, че има сбирки на фенове и от Асеновград.Моля пишете как е минала последната среща и кога ще е следващата.За място на събиране на всички фенове мога да предложа рампата на гарата, паркинга е огромен и е в непосредствена близост до заведението Орион, което не е малко.Пишете хубаво е да се събираме и познаваме.

Добре дошъл братле. Сабираме се на паркинга под черния стадион. За срещите още е слабо присъствието но като се стопли времето сигурно ще се разшават повече фенове на марката. А за срещите нямаме точено определен ден сега го обмисляме. Следи темата редовно и ако имаш нещо в предвит пиши за да се обмисли от всички ни. За сега мислим да се срещаме веднъш месечно. Примерно втората неделя от всеки месец, за да може всеки желаещ да присъства на Пловдивските срещи. И нека всеки си каже мнението и да го оточним.
Здр.БориславРадвам се, писа ще дойда където и да е. Както разбирам следващата среща трябва да е на 14 март.Както вече писах според мен рампата на гарата е добро място за събиране, паркинга е огромен може и пловдивските фенове да заповядат има много място.до скоро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре защо втората брат, най-добре ще е третата неделя от всеки месец, за да има поне 2 седмици между нашите и Пловдивските срещи !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да става просто така мо дойде на акъла. Става суперНека и друките да си кажат мнението аз съм за.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опа някой ще си кажели мнението по въпроса с срещите??????????????????????????????????????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой за Пловдив, утре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За утре съжелявам, аз съм на работа,който ще ходе пожелавам приятно прекарване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой смята ли да ходи до Калояново. Аз ще съм там и двата дни. Ако има присътващи ще се видим там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...