Jump to content
Борислав

АСЕНОВГРАД.... Имали някой

Recommended Posts

Аха, идваме... много сме...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте и мен за днеска :thumbs1: ,само някой да не дойде цяла седмица ме разпитвате за тази збирка :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

да не си забравите дъждобраните :lol:, ако успея да се събудя може да доида

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера вятъра донесе вест,.....че няква Д15-ска е расказала играта на неквиБ16-си там....????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ще праим ли колона до Пловдив тая вечер. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лошо ми се падат тренировките иначе и на мен ми се идва ама другия път ще гледам да ида по рано за мога да дойда че ви забравих физоономиите а на Майните да не говоря.Затъжих се за вас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели,получех предложение за утре ,да вървим на параклиса на Свети Георги,ще пресъстват Пловдив и 1май груп.Какво ще кажите.;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, Сашко, Алекс, Ванката, Ваньо, Тошето и още много други сме за :)(минимум 10 човека сме :))Утре викам на Санито да се чакаме, кажете само час.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Идеята е Убийствена,САНИ 11:00am

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мамкаму еййййййййййййййй.Аз пак съм на кращенка и незнам кога ще се оправя.На кой параклис на Горнослав ли та ако се оправя да дойда.Че вече ми писна все да се случва нещо и да не мога да дойда.:lol: Имам чуството че ме дебнете да съм някаде и да се саберете еййййййй :lol:Ще направя всичко възможно да дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ходя да гледам едно купе 5 ген и след това ще намина :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето и снимките :)http://rollin.snimka.bg/hobby/izlet-v-balkana-07-mayi-2011-g.590957.23353521Гледайте ги от зад напред, че ги качих наобратно :D

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Страхотна среща със Страхотни хора,давайте идей за следващата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много яко с яки хора.... Готени мотени.... Чакам снимки мимки от на Владо фотото. Сега отивам да пресуша една бутилка уиски муиски и като се прибера ще чакам да разглеждам :) :) :)

Редактирано от kytila

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво си искарахме :thumbs1: Ама и скараджиата си го биваше ааааа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се пребирам,кво да ви кажа винаги сме на ниво миво:D абе ние се знаем,а за снимки мнимки :Dслед малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е като се съберат сродни души! Винаги има за какво да си говорят и си носят на маитапите,тогава става купона!Много яко се отрязах снощи и не можах да стана преди 14 часа и за жалост изпуснах мероприятието!Надявам се пак да си направим едно след някоя и друга седмица?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е и аз се разписах за тоя сезон.Времето беше страхотно и дано да е все така за напред за да се събираме на полянки молянки и да си прекарваме както му е реда.Майна радвам се че се видяхме и да идваш на такива сбирки.А скоро ще организираме и едно стабилно с Агънце магънце, но нека да се оправи времето нацяло че това време направо ме учудва вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брааво момчета добре сте си прекарали ;) Жалко че не съм видял по рано,че се уговаряте можеше и аз да дойда :) Важното че сте всичко е минало супер ;)До следващия път и аз ще съм на линия !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

James как така си изпуснал това мероприятие :D .Браво момци завиждам ви . Само така :honda: много хонди много купон. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момци страхотна среща съжалявам,че не бях със вас!!!!!!!!! :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги придържайте се към темата , за да няма сърдити после ;) Рико правилно ви е посъветвал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещи и мероприятия

Национални, регионални, месечни, седмични срещи и мероприятия. Сбирки и купони из страната.

 

Това пише на този раздел. Всяко друго мнение, което не е по темата ще бъде модерирано (което тотално изключва идеята ти за чат в този раздел).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехееееееееееее....хаиде поохладете страстите малко!!! Наистина темата на Асеновград няма нищо уточнено за писане и коментиране. Аз просто имах в предвид за срещи на региона да се пише в темата която е за това......... Срещи Пловдив и региона...........! Всеки може да се заяжда с някои по които и да е въпрос,но това никога не е било решение за никои! Нека да запазим добрия тон и веселото си настроение,защото този форум мисля е за кеф и разнообразие а не за кавги.Като се съберем някъде всички си разрешете спорните въпроси. Съжалявам че пиша това ,но мисля че е разумно...Поздрави на всички които ще прочетат това!!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майко мила какво става тука.Я по кротко какво се хапете какво е станало нищо нередно не е написано, че се е споменало някаква предполагаема среща някъде просто ей така го направихте проблем.Момчета една молба към модераторите не прекалявайте чак толкова това все пак е Форум, нали е затова да се пише и да се чете от всички нас.Ако спрем да пишем какво ще правим, нали трябва да се забавляваме тука.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

молба към АДМИНИТЕ:защо не поставите в нашата тема един модератор от Асеновград, той да преценя кой пост и кое мнение не се вписва в нашата тема. може да направим и гласуване кой да е модератора само за асеновградската тема....

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е момчета,аз още не съм се подготвил кво да кажа:D,само мога да кажа на Тяната че за модератора в нашата тема няма как да стане ,защото ще искат и другите градове,но ако стане, тогава издигам моя кандидатура и тогава няма да бафните:D,ще ми звъните и ще ма питате може ли да се изкажа...:D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

молба към АДМИНИТЕ:защо не поставите в нашата тема един модератор от Асеновград, той да преценя кой пост и кое мнение не се вписва в нашата тема. може да направим и гласуване кой да е модератора само за асеновградската тема....

Ха ха ха ха ...това с модератора маи няма да стане!!! По принцип няма значение от къде е модератора.И даже да имате модератор в Асеновград,то ако тои не спазва правилника то някои друг ще ви трие мненията и вашия модератор няма за дълго да е модератор.....поне до колкото съм запознат с тези неща! Просто момчета мисля че трябва да се спазват правилата на форума и това е!!! А относно вашата тема аз по-горе споменах че наистина не е упоменато за какво точно е темата,НО.......тя все пак е в раздел срещи и мероприятия.И наистина трябва да си решите проблема с чата,било то да смените заглавието на темата или нещо друго,това си е ваше решение! Без лошо чувства споменавам това ,уважавам ви всичките и съм нямал прирекания с никои от вас,но със сприхави заяждания нищо не става! ПОЗДРАВИ на всички!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да мога че съм на тренировки в 20:00ч.За някой следващ път ще ида по рано да тренирам за да мога да дойда.Поздрави на момчетата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоше гледай по оптимистично на нещата, защо да нямаме модератор на асеновградската тема,който да е от асеновград, все пак темата засяга само нас, и не пречи на никого със чата ,спама и тем подобните писаници. на който не му харесва тема да не влиза в нея :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си оптимист в много случаи ,но това което искаш няма как да стане защото си има правила,които и да искащ и да не искаш маи трябва да спазваш,ти и всички други.Модератор за Асеновград?????? За А.Г. или за Каспичан или за Куртово Конаре е все тая,ако не се спазват тези правила ще има наказания и ще ви трият темите и мненията,толкова ли е сложно да го разбереш!Попитаи някои от по-горе във форума да ти обясни,ако моето обяснение не ти е достатъчно......Даже аз много обяснявам,на мен преди време почти никои не искаше да ми обясни .........!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз едно немога да разбера какво си обяснявате всичко е ясно и модераторите даже спряха да пишат а вие продължавате да дъфкате едно и също.Хайде спрете се малко това е форум и би трябвало да се пише нещо а не да се седи да се чуди човек какво да чете.То затова вече взе да замира всеки форум защото много правилни взеха да стават всичките и на хората взе да им писва вече.Еми все пак е форум и трябва да се пише нещо за да е интересно иначе какво да се прави като няма нищо ново и интересно.То стана това не може онова не може ами какво може.Не казвам за нашия форум ами за всички взети заедно, но и нашия е взел не се дели от другите.Аз лично последно време не мога да попадна да прочета нищо интересно.А преди време като се регистрирах тук направо нямах търпение като се прибера от работа да седна на компа и да почна да се ровя и да намирам интересни теми.Да си пиша и да споделям с приятели с еднакво мислещи хора запалени по една и съща марка коли.А сега какво става пише някой нещо и му изчезне поста, еми всеки има мнение за нещо и е нормално да го сподели няма нищо лошо в това.Да нека да има правила ама нека да е малко по свободно че иначе се губи всякакъв смисъл в този форум и във всички останали.Всеки влиза тук и по другите форуми за да се разтовари и да прочете нещо ново и интересно.Нали затова има раздели за да се пише по дадената тема на воля и да се обсъжда от всеки който е компетентен по нея.Така и всички останали научават по нещо ново.Поздрави на всички с най добри чувства.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Japan гъбите излязоха,кога ще ходим! Има и пазар, а и парата е добра! :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига по тоя въпрос, това беше една шега от моя страна , но явно тъпа шега че нещо много подпалихте по нея, мир и повече любов :wub: . това за гъбите е яка идея, :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гъбите ги знам ... но никой не иска да яде после :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...