Jump to content
vesso_varna

Субару и сузуки се оттеглят от Wrc

Recommended Posts

Още две японски производители на автомобили се отказват от автомобилния спорт :)http://topsport.ibox.bg/news/id_968591371http://topsport.ibox.bg/news/id_645918124

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас направо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

криза, кво да се прави, няма да взема да се разрева я ;>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боли ме като слушам такива неща. Кой знае с какво още ще ни сюрпризират :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбихте ми детските мечти ;) . Subaru Impreza WRX STi беше лицето на WRC. Тая криза какви ли още поразии ще направи с автомобилния спорт ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги нещата никак не отиват на добре с тази криза и най-вече с поразяването на едни от най-големите автомобилни компаний Хонда, Субару, Сузуки :worthy: сега и Крайслер кой знае колко още ще последват.Дано по скоро се оправят нещата защото тази финансова криза ще провали най-голямата ми мечта която е да стана на 100% хондаджия :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

работата е много злеее явно ... обаче ... без Субару ... колкото и безлично да беше това ми ти субару последните 2-3 години ... няма да е същото ... Солберг ми беше един от любимците ... :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Adapta поема Subaru?Adapta WRT потвърди, че догодина ще участва в световния шампионат поне с един автомобил Subaru Impreza WRC2008, но не е изключено плановете да се състезава като заводски тим да се провалят заради оттеглянето на японската компания от WRC.http://ams.bg/?act=content&rec=4327

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайслер са затворили всичките си заводи в САЩ за 1 месец докато и ако намерят пари.... Ше се мре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...голяма криза май ще останат на пазара само немците,корейците и французите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То WRC и без тва 2010г няма да има вече :o ще има супер 2000 ..... може не само кризата да е виновна за спирането на СУБАРУ и СУЗУКИ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

друга лоша новина за хонда примерно е спирането на проекта NSX за не-определено време всички японски производители спират проектите си на флагмани заради кризата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...голяма криза май ще останат на пазара само немците,корейците и французите :cool:

Не ми се вярва.Циганин,форд,опел и фиат не боледуват,направо умират! :cool: Кризата за италиянско-френската коалиция тепърва предстои.Да не говорим за опел,които ги спаси Меркел.Ще има фалит и това е ясно като бял ден, един от тримата в Щатите и още някой от Европа.След януари ще си проличи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...