Jump to content
Jika7a

Някои дребни промени по хондака... :)

Recommended Posts

Здравейте колеги направих малко промени по хондата ето вижте и кажете мнение дали ви харесва :lol: ---> http://www.snimka.bg/album.php?album_id=28...amp;pid=9219237

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам , че ще те разочаровам , но на мен не ми харесват изобщо :lol: доста загрозяват колата , единственото добро , което ми харесва са джантите :D Но мен не ме слушай , по принцип не си падам по оптичния тунинг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеална е само още няколко антени ти трябват :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един angel eyes ше е добре, тия фарове не си отиват нещо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е станала само едни енжелайски и без мрежичките ще е супер :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги нема кинти за ангелските очички иначе бих и сложил и аз .... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега edikoisi малко ни ти схванах поста с тия антени ..... но благодаря за мнението че ти е харесала :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е зле колега. За фаровете наистина е добре да се замислиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кинти кинти само те ми трябват за тия фарове иначе мн искам и аз такива ама.... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам ти трябват откровени мнения, каквито и да са те. На мен лично не ми допадат каквито и да са интервенций по предния капак на пета генерация Сивик, освен замяната му с олекотен такъв. Това допълнително скосяване при фаровете ми напомня за времето, когато нямаше много Сивик по улиците, но пък имаше хора с Опели и Голф, които старателно се стремяха да докарват специфичния остър и "сериозен" поглед на Сивик, като си преправяха капаците и фаровете по всевъзможни начини. Общо взето ми прилича на капак на Хонда, който е имитирал Кадет. Решетките изобщо не и ходят. Стоят много неестествено, като пуснати и сякаш пак не напомнят за Хонда.. п.п. Ще прочетеш разни мнения, но не забравяй, че каквото и да правиш по колата си най-важното е на теб да ти харесва!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега като няма кинти просто не прави нищо ;) Или правиш нещо без условия и ограничения както си му е реда или не ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен решетките ако са черни ще е по-добре, но така или иначе пак ще стоят кофти щото бронята е изрязана много навън...а задния номер стои като картина на стена, да не говорим че си просиш спиране от движение, заради липсата на светлини ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

критиката е градивна, не е злобна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво си я намръщил,но тия мрежички са леко илиенски ;) и задния номер го прибери в бронята ,4е стои селски... ;) Джантите са ти хубави само я смъкни и един лип от пред да добие брутален вид :lol: при положение ,4е има6 Д13 под капака не мисли6 ли ,4е първо над тва тряя да поработи6 вместо да слага6 разни шукарий лъскави?п.п: леле сега видях ,4е има6 лепенка ГАЗ! на задния джам :)

Редактирано от Salamander

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какво толкова ви кефят тея " намръщени капаци " и защо всеки " тунингар " си мести задния номер на 5-тата генерация :lol::);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето така трябва да изглежда 5-та хеч! Макар, че аз съм фен на жълтите мигачи :lol:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тез комарници отпред, въобще не ми се вързват.. с оригиналната броня си в пъти по-добре, но както някой по-горе вече каза... - Важното е на теб да ти харесва ! Поздрави ! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва си ми и то доста просто споделям с вас да видите какво съм направил....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш емблеми - тоест не искаш да се знае, че е Хонда или това е част от тунинга? А къде ще ти седи номера предния?

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номера е сложен вече има снимки по нататака в галерията на колата а емблемата...просто по ми харесва така изчистено...мое мнение....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какво толкова ви кефят тея " намръщени капаци " и защо всеки " тунингар " си мести задния номер на 5-тата генерация :dry::lol::)

.... споделям ! Изразходена визия .. общо взето .. ако слагате комарник .. поне си купете качествена решетка ... в Бриколаж примерно има на цена от 40 кинта метална ! Разликата е огромна ! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги така ми харесва така съм го направил.....просто ви показах снимки какви съм ги свършил...нишо против че критикувате ама поне кажете някоя добра дума :dry::P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Написъл си : "Мнения моля....." и така както гледам колегите изразяват мнения ..... не пренебрегвай съветите който ти дават, а се вслушай в тях!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен решетките ако са черни ще е по-добре, но така или иначе пак ще стоят кофти щото бронята е изрязана много навън...а задния номер стои като картина на стена, да не говорим че си просиш спиране от движение, заради липсата на светлини !!!

А един въпрос,черни решетки от къде във Варна мога да си ги закупя.П.С.А количката която продаде на Християн,също е свален задния номер,много по-добре седи естествено,но и тя няма лампички,и тя е за спиране от движение(Спирали са го и са му правили проблем).Не се убиждай само споделям казаното от тебе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип обичам да е по изчистено но колата отпред е прекалено изчистена и отзад също. трябва тук таме да има някоя друга чупка или нещо което да запълни тези празни места. Абе не знам как да се изразя - прекалено семпло е. Поне според мен е така. Но щом на теб ти харесва...пп; И защо ги махате тея емблеми на предния капак? Аз немога да си представя сивика ми без нея.

Редактирано от Atanas87

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Донякъде много от вас са прави че е прекалено много изчистена по точно......помогнете с някоя друга снимка или нещо като проект да създам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чесно да ти кажа ако имаш леки добавки в долната част на бронята и да изработиш мрежата по добре и да е черна но мат би изглеждала доста по добре и няма да е много скъпо:D разгледаи моита ако това те вдъхнови:)успех :Dhttp://forums.hondabg.com/index.php?automo...m&album=798

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре изглежда наистина колега и ми подскажи малко с тия добавки на предната броня как става номера :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми как правиш си модел от пяна на мен ми беше по лесно с пяна гледам съм го по разни тунинг предавания после сваляш и смола и стъкломат яко после хубави китове и доста търкане:Dаз бях предвидил да си я поядисвам и затова ги направих дирекно върху бронята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм че тия дребни промени по хондака няма да свършат дотук :worthy:Като събереш малко излишни пари и смениш фаровете ще стане супер,само тая мрежа отпред според мен малко загрозява но иначе бива колицата :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим лил дог и ти си бая прав че не всичко свършва тук ! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич колата ти не е лоша но с едни айсове и решетките ако са чернички и нещо на капака да не седи толкова изчистено наистина ще е по добре.знам че сега нема кинти но нали знаеш всичко с времето. Успех. ;)

Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Найстина,много добре изглежда количката,но прекалено изчистена седи от преде.Сложи и една емблемка на ходна.Успех занапред и умната през зимата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слаба работа, с извинение, само си загрозявате колите според мен. на 5та ген хеч единственото което му трябва е: 1. джанти 15' по японски изглеждащ модел, в бяло или златисто . /и твойте от 6-та г. ВТИ не са лоши, поне са ориг. Хонда/2. amber corner lights /жълти мигачи3. лип от купе или мюген/което е показал крелиона4. евентуално duckbill/вирнат спойлер и колата да е залепена за асвалтаза пример поствам една моя позатрила се тема: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=23042&st=0 , разбира се това е по моят вкус, но ти все пак си попитал за мнения.Саламандаре, нека не се обиждаме на д13-ки моля те, трябва да го е срам, че кара д13-ка ли, какво? Аз съм фен на д13ките, карах и ако пак карам ще съм горд със нея. Това мъниче надмина всичките ми очаквания по вървеж. ;)

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре е колата,кво грабнахте момчето,така се почва с тунинга.от мене само едно-върни си номера кадето му е мястото-не караш алфа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря благодаря.....но и да върна номера 3те дупки дето сам го хванал си остават ... затова си седи там :lol: иначе ..... преден лип мн ми трябва наистина и немога да си намеря който може да помага скайпа ми е jivko1988 който може и иска да изкаже някъкво мнение или да ми подхвърли идея нещо за колата нека пише няма проблем.... Със здраве !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Jika7a,Колега,да не те притеснява,че двигателчето ти е д13,и мойто е д13 обаче не се оплаквам и съм супер доволен.Найстина номера много гадно изглежда там,точно като на алфите,пък те и малко дори не могат да се мерят с нас.И друго,заради този номер могат да те спрат и да ти пишат акт.Имам познат който беше направил така на своята кола,качи горе номера и му писаха акт.А относно дупките кит боя и си ти :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...