Jump to content
airbrush

Игра в която можете да се дърпате с Хонда

Recommended Posts

игричката е он-лине и е драг ,има гараж ,суапчета http://www.nittolegends.com/ ако някой има проблем със стартирането да пита.Аз ,в момента още я разучавам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако някои я е дръпнал вече ама цялата моля пратете mи я по skype gagi_81 че нета ми е супер утрепан мерси:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

игричката е он-лине и е драг ,има гараж ,суапчета http://www.nittolegends.com/ ако някой има проблем със стартирането да пита.Аз ,в момента още я разучавам :D

Колега ако си разучил играта сподели как да правя състезания че нещо не мога да я разбера :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даваш на Race track после на Practice track да свикнеш как се кара и как се тръгва ,а на гонките даваш на Rivals strip и си избираш едно от всичките ислед като влезеш в стаята там кадето пише Challenge предизвикваш когото си избереш дали за пари(дали да си стиснете ръцете и тн) и чкаш тои да се съглази ,а когато свети Challenges теб някой те предизвиква

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябва да изтеглиш еxe-то то е малко 417кб и след това го инсталирваш и си правиш акаунт и след това правиш всичко останало което колегата airbrush е обяснил в предното мнение ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли реален екшън? Дайте скрийншотове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой ако е вътре да пише да направим 1 старт :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм вътре пиша се jorocrx ако искаш да напраим една гонка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как се тръгва бе колегииии !>??! тва неможе да отлепи ;):D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, я кажете с кои клавиши и как се управлява, че който не е учил чужди езици на времето сега хич го няма :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PLAYSTATION 2 GRAN TURISMO4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с мишката се управлява , цъкаш в/у газта спирачката скоростите се качват с бутон "UP" и се свалят с "Down"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как се влиза и тунингова в играта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-напред трябва да се поиграе в tournament 24/7 да се направят малко парички и от там пак на картата има си магазини, този който е най отгоре в ляво е за новаците защото там може да се пазарува с $ в другите е само с точки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-напред трябва да се поиграе в tournament 24/7 да се направят малко парички и от там пак на картата има си магазини, този който е най отгоре в ляво е за новаците защото там може да се пазарува с $ в другите е само с точки

благодаря сега влизам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-напред трябва да се поиграе в tournament 24/7 да се направят малко парички и от там пак на картата има си магазини, този който е най отгоре в ляво е за новаците защото там може да се пазарува с $ в другите е само с точки

благодаря сега влизам
Взех първия шампионат продължавам напред

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз си купих h20-ka, качих и турбо и за 5 състезания и гръмнах двигателя та сега трябва да събирам пари за части по трудния начин :dry:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май станахме доста народ в тая игра, така че защо не взимем да си направим едно отборче вътре та да се съберем.П.С. Със същото име съм и в играта, така че ако се засечем с някой да свирка :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега си я слагам надявам се да е добра :) и наистина дайте да си направим едно отборче ;):D:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да доста сме , това турбо много троши двг-то а и ремонта е доста скъпичък,дали да не намаля малко бууста

Редактирано от jivaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ника ми е както се пиша Sweyo

Редактирано от SweYo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като идеш на дино тест и си с бууст контролер гледаи трите лампички, ако ти светка червената много лошо. гледаи да е само жълтата. на мен като ми е на 20пси не ми прави проблем (в смисъл кара повечко двигателчето) ама на 25пси 2 състезания максимум

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като идеш на дино тест и си с бууст контролер гледаи трите лампички, ако ти светка червената много лошо. гледаи да е само жълтата. на мен като ми е на 20пси не ми прави проблем (в смисъл кара повечко двигателчето) ама на 25пси 2 състезания максимум

Минах на 20 пси и сега ще видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ма много бавна колата нямам пари да я ъпгрейдна а састезанията немога да спечела ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а как можем да правим friendly мач с някой

Трябва да го предизвикаш или той теб успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги я дайте малко повече инфо ако може че немога да разбера нищо изобщо немога да трагна да де само 2 м.е местя и това е незнам как точно да тръгна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате може да си инсталирате играта Toca в нея има Honda NSX и някой други моделии играта е интересна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Абе ако някой е направил отбор да каже и да пише. Дайте да напраим няколко гонки :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих отбор Team Honda BG, който иска да влиза за да разучим каква е далаверата с тези отбори. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих отбор Team Honda BG, който иска да влиза за да разучим каква е далаверата с тези отбори. :(

Пич кажи само как се пишеш? :help:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нещо не ми варви колата май.На торнамет влизам но не мога да мина още първия.Светнете ме по темата , че играта си е зарибяваща :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих отбор Team Honda BG, който иска да влиза за да разучим каква е далаверата с тези отбори. :dry:

И аз се регистрирах! :dry: Казвайте как да вляза в отбоора?!? Още не съм играл ма ще я разуча тая игрица, ако върви както трябва на компа! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,FeroКолега с бутон "W" превключваш скоростите а с бутон "S" ги сваляш а колкото до потеглянето газта и спирачката се натискат чрез мишката в смисъл педалите,които ти излизат на екрана натискаш в/у тях :bg:П.П. Надявам се да съм бил полезен. Поздрави! Георги :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега я слагам. А как се влиза в отбора??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз съм ватре.Името ми е маниака9111 както тук без маймунското А.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се регнах, спечелих на няколко пъти амтьор челенджа и събирам да купя турбо. xgagalx ми е ника

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не събирайте пари за турбо! Аз си бях сложил турбо и разни други боклуци ама колата не вървеше и накрая продадох всички боклуци, събрах пари и си купих един К20 мотор голям звяр е !!! Така, че събирайте пари за К20 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За турбото не съм съгласен, че не си заслужава!! Сложих си едно 10 пси и съм доволен. Сега имам общо 221 кончета и ми излезна всичко по нея по–евтино от нов двигател! Мисля че за тези пари си върви сравнително добре... 13,3 – 13,4 секунди. Така сега по лесно изкарвам по некой лев !!! Иначе определено е добре да се сложи и един К20!Георги, с К20 какво време дава?Предлагам всички да се съберем в Team Honda BG :lol:

Редактирано от Gagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...