Jump to content
Димитър Коев

Вече не знам къде живеем...

Recommended Posts

Има усещането, че по малоумниците е плъзнала някаква заразна болест. Дано съдбата на колата на колегата ManiaK е по-добра от тази...

 

>>линк

Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас направо :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

олелеее,колеги,накъде върви нашата татковина?Това ново подрастващо поколение чак ме плаши!Плаши ме защото и на мен ми предстои да ставам баща!А положението никак не е розово!!!то не са чукания по дискотеките,наркотици,вече кражби,побойници-предполагам има хора които гледаха по бтв репортажа за отношението на учениците към учителите!!!???Незнам,мен лично ще ме е страх да отгледам детето си!Моля се само да има надежда за оправия! :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде живеем ли ами като се позамисля май в АДА, най-лошото е че по-зле ще става, както каза колегата по горе, поколението, което в момента расте и съзрява е 90 процента извън контрол, по принцип от нас зависи Но Не само................. :tooth::):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живота не е лесен и тва се отразява навсякаде. Какво да ви кажа колеги живеем в кофти държава :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, преди около 15-тина години и на семейният ни автомобил се беше случило подобно нещо, без побоя де. От паркинга пред блока за около 10 минути задигнаха Лада-та на баща ми. След 3 дена беше на мерена на една поляна обрана нарязана на 4-ри и запалена. Извършителите обаче не бяха намерени. Почвам да си мисля, че вместо да вървим напред, всичко се връща с 10-ки години назад. Не виждам светлина в тунала, въпреки, че съм оптимист.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си колега за това че се връщаме назад. Няма оправия в нашата държава. И аз по принцип съм оптимист, но тук няма начин да се оправят нещата в близко бъдеще.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И САМ ДА СЪМ У ТРАМВАЙО, ПА ЧЕ СЕ БУТАМ.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още сме 60 години на миналия век и скоро май няма да излезем от тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,как касде живееме,ми в сарваивар.само дето са ни пуснали и разни туземци да ни мачат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не държавата,ние сме си виновни!Пълна липса на възпитание,неграмотност,това не е работа на държавата а на родителите.Липса на елементарна култура(Колко ли книги са прочели?).От всичко това какво може да се очаква?Млади, необразовани хора,които се шматкат по улиците и се чудят каква дивотия да спретнат,та да се отличават от другите.И се гордеят!С какво ли?

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, така е, но и държавата има своят голям принос към повсеместната простотия. Правила има, но контрол няма. Т.е. след като можеш почти безнаказано да си правиш каквото искаш - защо да не го правиш. Слушаш чалга (образно казано, музиката не е проблема), пиеш алкохол, пушиш трева, вземаш по-твърдо - без някой "копче" да ти каже (визирам децата). В цивилизацията пияни младежи директно ги прибрират и блъскат яка глоба на родителите. Наказанията са важен елемент при възпитанието (дори и на възрастните) - а в милата ни България такива липсват.

Редактирано от Ogi_Stoev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки гледа как на лошите момчета все им се разминава и че тук в Булгаристан което не става с пари става с много пари и връзки! Постоянно гледаме по телевизията как "Големите Мутри" определят правилата по които ние живеем и всеки се стреми към това да бъде "ПО-ГОЛЕМИЯ"! Какво да видят тийнейджърите... те попиват като гъби, и те искат да бъдат лоши за да ги харесват момичетата и за да имат "власт" сред обкръжаващите ги, и това ги кара да правят неща за който после съжаляват......... но ........ Този дето ме обра каза: "Да не мислиш че ми е лесно да правя такива неща има забъркаш ли се веднъж, връщане назад няма!" Всичко това го казвам от гледна точка на потърпевш! Толкова съм бесен че ми идва да взема един автомат и да започна да стрелям по всеки който видя....... но не е това начина! Какво са ми виновни хората за моето нещастие! Понякога трябва да се мисли трезво а не да се действа инпулсивно!!! Но в България никой не се замисля за последствията а само за ползата!!!АБЕ С ДВЕ ДУМИ НЯМАМ ДУМИ за нашата мила Татковина!

Редактирано от ManiaK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък мисля да си купя пищов и да стрелям на месо при нужда,докато не дойде момента да емигрирам:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правила има, но контрол няма.

Абсолютно си прав колега! Трябва да има по силен контрол и тогава ще намалеят простотиите в таз държава ако може да се каже че тва е даржава щото на мен ми мяза повече на разграден двор. А докато е така ще има такива неща че и по зле ще става. Пресен пример колегата ManiaK на който искренно съчуствам :lol: как може хора да се разхождат с оръжие в тях и да си правят каквото искат. А това се вижда от подрастващите и се копира веднага после защо и те били такива ами като няма кой да им каже нищо така ще е. ЗА СЪЖАЛЕНИЕ

 

п.с. ManiaK дано се намери красавицата :lol: не се предавай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден гледах как двама "чичковци" на по 55 - 60 години, мъже на възраст, се тупат насред едно кръстовище. Кой кого бил засякъл и т.н. После единия натроши страничните огледала на другия. Това става срещу спирка на гр. транспорт, където беше пълно с ученици. Какъв ли пример даваме? И как ли се отнасят тези мъже с децата си? На какво ги учат?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всеки случай съм си взел една стоманена тръба фи-50 и си я возя до седалката, и все по често си мисля да я използвам по предназначение :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nicki, много си прав, има нужда - гадно е но е факт. Вече и аз съм си оставила в колата спрей и др., откакто един ненормалник /с дрехи на СОТ/ щеше да ме бие, защото ми изкочи без да спре на стоп, а аз имах наглостта да карам по пътя с предимство - спрях на косъм от него, а той представи си слезна да ме бие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не се отвраща на агресията с агресия,поне според мен ако се вземат мерки от рано по късно ще тие по лесно ,имам дъщеря и нее меее толкова страх какво ще става.Все пак се мъчим да им дадем всичко от себеси а као те нямат глави на раменето нека така да бъде секи си носи кръста. А колкото до кражбите ,страх лозе пази,ако човек вземе привантивни мерки от рано,щее доста полесно по на татак да спи мирно и спокоино.А пък и моито мнение е че почнах ме и ние самите да се набиваме много на очи,на ли се сещаш че новичка и опъната кола се забелязва от далеч.А бе не знам какво ни чака не ми се мисли дано се оправяме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте КолегиИзвинете ме, че ползвам тази тема, но мисля, че има връзкаДа се оплача и аз какво ми се случи днес: около 18.10- 18.20 се прибирам от работата (бул. Шипченски Проход 67) към нас (Дианабад) през ЦСКА-то, кръговото на 4-ти колометър, бул. Г. М. Димитров. Случката става на кръговото на 4-ти км- влезнах си нормално на кръговото, и се преустроих в лявата лента към бул. Г. М. Димитров. Там има пешеходна пътека, и минаваха хора- та 3 коли изчакахме да минат хората. Когато потеглих, преди да навлезна в самия булевард, едно AUDI от ляво ме засича, минава на косъм от предната броня (аз завих съответно надясно, и почти спях, за да избегна удара). След което инстинктивно започнах да свиря с клаксона, докато спирам. Карайки след AUDI-to, малко по- нагоре преди пешеходната пътека при Евроинс, онези спряха колата, и 1 излезна от дясната страна на AUDI-to- около 20- 25 годишен. Дойде до колата, и започна да ме "подхранва" и да блъска по страничното стъкло с юмруци- как не се счупи не знам. В същия момент дойде и шофьора (и той около 20-25 годишен), а аз вече бях свалил моето странично стъкло. Започна да ми вика какво съм искали да псува- и успя да ме удари в лицето през вратата 1-2 пъти- аз не повярвах, че наглостта им може да е толкова голяма. След това и двамата се качиха в AUDI-to, и побързаха да изчезнат.Аз останах хем нашамарен, хем невинен, хем вързан с колана (брей, този колан наистина спасява живот :D ), не знам какво щях да направя, ако бях слезнал от колата по време на разправията, и какво щеше да се случи.Обадих се в Полицията, и утре сутринта съм там- жалбата им е в кърпа вързана. Това е, което мисля да направя. Пределно ми е ясно, че закони няма, но такива не трябва да остават ненаказани ! Нарочно не искам да пиша тук рег. номер на AUDI-то, за да не се създават дразки между невинни хора.Моля- бъдете по- толерантни на пътя.Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живота в наща България е много труден.Нямаме закони , книшки дават на всеки,пълное с идиоти по пътищата,крадци,наркомани и още много други.Човек колкото и да внимава все му се случват някакви нещастия , винаги се намира някои да му обърка живота.Лошо е че и полицията не помагат,подаваш жалби,пишеш обеснения и ништо.Чакам с нетарпение деня в които живота ще баде по спокоен,по лек,по малко кражби,убииства,катастрофи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...