Jump to content
Matheo

Купон в троянския балкан с. Шипково

Recommended Posts

А да, и още един въпрос: тази вечеря за петък или за събота е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за двете вечери :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой фен на ракията да седне до мен. И двете вечери ще намаже - ние такиви ралти не косумираме :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Матьо, и аз няма да дойда, освободи моeто място и актуализирай списъка.На всички диваци и шубраци желая весело изкарване, и чакам снимки и клипчета ;):o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле голям студ е, дано да оцелеем. Матю да си носим ли допълнителни печки в случай, че е непоносимо студено ;)След днешната сурин почвам да се притеснявам ;):(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле голям студ е, дано да оцелеем. Матю да си носим ли допълнителни печки в случай, че е непоносимо студено ;)След днешната сурин почвам да се притеснявам ;):(

Споко бе мацко, ще има мъже, ще има жени, топъл басеин, ракийка - все ще се сгреем! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко ... прогнозата е съвсем прилична за Ликенда ... температури около 0-та се очертават ... така че стягайте смело багажорите !! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чеки да надъхам малко всички "Шипковци" за предстоящото парти с едно скромно ВИДЕО от Цирков Чарк !! :fun:

АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и ние да се запишем-2 бр./аз и жената, може и детето да вземем, ама то е само на 3г./-2 вечери

Редактирано от jivaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ама то е само на 3г

Споко....ще има и други такива...Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още две места за двама?????????? :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още две места за двама?????????? tongue.gifДа

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Матио направи пак актуален списак да се знае кой да и кой не! ;) АЗ САМ ДА !! :D :D :D:) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

резервациите по имена ли са, по никове ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле .. от давна не бях влизал ...Матьо - аз няма да мога да дойда нека ако има желаещи - да заемат моето място ако трябва ми звъни на 0888 60 2718 да си платя това което бях резервирал .. а на всички които ще присъстват на партито - МНОГО ЯКО ДА СИ ИЗКАРАТЕ:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kak бе весе некой пловдивчани от снощи са с тях.........аз ся нахлузвам моите........ако някой ги забрай без бански бе..........то па не мои сички да сме! :D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там банкомати и ПОС терминали има ли или треа в брой сичко да си носим...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои можели да пусне няколко снимки и на другия хотел?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои можели да пусне няколко снимки и на другия хотел?

Може и само да знаем къде ще спим останалите-в "Йоанна" или базата на слепите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои можели да пусне няколко снимки и на другия хотел?Може и само да знаем къде ще спим останалите-в "Йоанна" или базата на слепите?

Ама .........таквоз.....вие ша спите ли?ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека всички се успокоят, незнам как се казва хотела в които ще настаним хората, които няма как да съберем в Илинден. Има доста отказали се поне 10 човека така, че малко ще са тези които няма да са в хотела. По късно вечерта ще публикувам списъка и стайте.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми се идва, ама жената претенциозна :offtopic: искала първо да го види, ако и хареса броите още двама

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи на жена си,че хотела е готин :offtopic: Няма да съжалява!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи на жена си,че хотела е готин :thumbs: Няма да съжалява!

Ти на твоята така ли и каза? :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако небях женен нямаше да го мисля, щях да водя аз колоната към Шипково :offtopic::thumbs::yes:^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои знаели името на другият хотел?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои знаели името на другият хотел?

Доколкото разбрах двата хотела са на едни и същи собственици и били на 20-30 метра един от друг.Така,че едва ли ще има голяма разлика.Но ако жината настоява да го види........е закарваш я до хотела, вижда го,ако го хареса-ок,ако не го хареса пак-ок! :lol: Аиде на кууупоннааааааа:)!:lol:!:)АААААААААААААААААААААААААААААААААА:)!:lol::)!:lol:!:lol:!:lol:!:):)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде още няколко часа и кууупонннннннннн :lol::lol::):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa .... аре народе ... и успешно кацане на всички участници под "Шипковия храст" !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление аз немога да дойда, имам проблем с радиатора, трябва спешно да си намеря някаква тръбичка, че моята незнаино как но ми прокапа, и не съм за планина :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам проблем с радиатора

....радиатор ли викаш на жена си ве колега :lol: Шегувам се ... да не земеш да се засегнеш ся ... :) Айде народееееееееее ....... ааааааааааааааааааааааа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа,минавам през доктора и гааззззз на парахода...да видим стока ли са зимните гуми... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам проблем с радиатора

....радиатор ли викаш на жена си ве колега :P Шегувам се ... да не земеш да се засегнеш ся ... :D Айде народееееееееее ....... ааааааааааааааааааааааа
Колега жената ми е слънце, маркуч за смяна имам, а и термостат за смяна имам. Ще го сменя ако зман каде стои

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми поздрави на "слънцето" и успех с ремонтите ... пък ние ше се опитаме да изпием няколко десетки литри алкохол и да изядеме няколко десетки кила мръвчоци и ше прослушаме към 2 тона жица ... мълии и китарата съм си зел ....! офф ... нема ли да идва тва Лудото куче да ма зима .. изпростях вече .... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тръгвам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде наздраве от Шипково :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде наздраве от Шипково :shy:

Наздраве,и дайте снимки не се стискайте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Искам да споделя с вас мнението си за организирането на подобни срещи. Без да отправям обвинения към организатора matheo, който за пореден път успя да ни събере. Първото, което смятам че не е добре, е предварително фиксираното меню. За 17 лева получих разредена ракия с вода уж троянска, салатата беше добра, а основното е под всякаква критика. Не може малко картофи и стари замразени зеленчуци и маломерна пържола да стуват 8 или 9 лева. На всичкото отгоре, за да получа основното трябваше да чакам към 2 часа. Това къде го има. И плюс това студено. Затова трябва да бъде със събиране предварително на пари за покупката на месо пиене и салати. По този начин, при събиране на 20 лева от човек от 60 човека излизат 1200 лева обща сума. С тези пари ще се яде много по-добре, отколкото това което ни предложиха. Така че за напред трябва да си отстояваме по-добре правата. Дори без консумация, никoй няма да откаже да вземе по груба сметка за 2 дни 2400 лева за 60 човека. И като последно, смятам че клиентът поставя условията, а обственикът е длъжен да ги изпълни. За съжаление, това в България не се получава.Надявам се с тези свои мисли да не засегна никого. Идеята ми е да се поучим от предишните си грешки, за да не ги повтаряме занапред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пич,ти ще не вземеш някой път да организираш нещо,а след това да критикуваш :D:rolleyes:То е лесно да се негодува,но нещо няма много ентусиасти за организацията!Вярно,че имаше минуси тук-там,но смятам,че купона беше на ниво :D:) Мисля,че се получи нещо като мини национална.Бих казал яко парти!Моля снимки от папараците,да се видим в акция :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...