Jump to content
ManiaK

! ЗОВ ЗА ПОМОЩ !

Recommended Posts

Колега съжалявам за случилото се!Казал съм на мои хора имаш очи и в северозападна България-Видин,Лом,Козлодуй,Монтана и Враца.С теб сме Успех:santa:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охх колега много нещастие има по тоя свят и до теб е стигнало! Толкова неприятно се чуствам ,че има такива (пффф не знам как да ги нареча) колата е уникална и разбирам колко те е яд ,защото си вложил много любов и желание в правенето й. Вече е 18 декември и е минал повече от един месец, много ме съмнява,че ще можеш да я намериш. Или е на части(което е най-вероятното) или просто вече не е в България! Все пак да знаеш,че имаш подкрепата и очите на мен и моите хора в София! Дано се оправят нещата, не губи надежда братле!С теб сме всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само внимавайте да не набарате колега с подобна на неговата кола .... В Пловдив преди 3-4 дни се разминах с черна хонда хеч Angel Ayes , но тогава не бях прочел темата и я видях само от пред все едно твоята , но от зад незнам ! Така че някой да не напердаши някой невинен , без да му остави време за оправдание :) От днес ще гледам много внимателно Митак !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

откакто ти я откраднаха колата започнаха доста често да ме спират за проверка, може и да я търсят сериозно... дано

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

между другото , може и да е съвпадение ама чат пат карам колата на един френд, пета хеч, черна и мене вчера два пъти ме спряха за проверка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами извинявам се на всички колеги с черни коли че заради мен ви спират по-често!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,наистина,оглеждаите се добре,защото подобни хонди във Варна има няколко,лично аз се заблудих,онзиден .,на гърба на окръжна паркира подобна кола, :) ,успех Митаче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм със черна хонда,обаче все още не са ме спирали,значи да учаквам :D.Няма проблем за спиранията,важно е колата да се намери и този пед*л,да си отиде на мястото!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз откакто прочетох темата гледам във Варна, но никъде не съм забелязъл такава...все пак гледам всеки ден, но пък наистина доста сивици има и доста мацки с деца си карат сивик 5-та...известна кола стана :) незнам какво да ти кажа....беззаконието е навсякъде...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,някво положително развитие на нещата?Полиция,камери нищо ли не излиза?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май някаде бях писъл ама и няма кой да чете, колата е открадната със съвсем др цели не части не колата или ако е така то .... колата е зарязана някаде зареди дънданията (А КАТО КОМЕНТИРАТЕ В ТЕМАТА ТОЙ СЕ УчИ ОТ ГРЕшКИТЕ СИ ОТ ВАС :D ) УСПЕХ С ТЪРСЕНЕТО "ЧАКАЙ ИЗБОРИТЕ"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А КАТО КОМЕНТИРАТЕ В ТЕМАТА ТОЙ СЕ УчИ ОТ ГРЕшКИТЕ СИ ОТ ВАС ;)

Аз вече казах че тук се коментират само неща които и той може да знае..... а това къде е засечен или как ще бъде заловен го знае само който трябва ...... а колата така или иначе съм я отписъл вече!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да те подкрепя и аз! Страхотно бижу е тази кола. РАзбирам те напълно колко ти е мъчно. Аз също много се заглеждам по хонди, така че имаш и моите очи. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А КАТО КОМЕНТИРАТЕ В ТЕМАТА ТОЙ СЕ УчИ ОТ ГРЕшКИТЕ СИ ОТ ВАС :)

Аз вече казах че тук се коментират само неща които и той може да знае..... а това къде е засечен или как ще бъде заловен го знае само който трябва ...... а колата така или иначе съм я отписъл вече!
Митак ще ти донеса същите джанти,фарчетата ги има в магазина.....абе ще направим още по-готина следващата(ако това ще те успокои :confused: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А КАТО КОМЕНТИРАТЕ В ТЕМАТА ТОЙ СЕ УчИ ОТ ГРЕшКИТЕ СИ ОТ ВАС ;)

Аз вече казах че тук се коментират само неща които и той може да знае..... а това къде е засечен или как ще бъде заловен го знае само който трябва ...... а колата така или иначе съм я отписъл вече!
Митак ще ти донеса същите джанти,фарчетата ги има в магазина.....абе ще направим още по-готина следващата(ако това ще те успокои :confused: )
:) Еее това да се чува :) и аз често съм на Галата :) ако трябва нещо помощ с квото мога ще помагам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Митак ще ти донеса същите джанти...

Аз ако знаех че можеш да ми намериш същите джанти нямаше да пускам даже и жалба в полицията ;) Знам че следващата ще е по-добра от тази .... никога не съм се съмнявал в това ;)Знаете ли какво..... Помоща и подкрепата и приятелите която получих от цялата тази случка е просто незаменима! Ако имах още една кола бих прежалил и нея за още приятели! Още веднъж благодаря на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли какво..... Помоща и подкрепата и приятелите която получих от цялата тази случка е просто незаменима! Ако имах още една кола бих прежалил и нея за още приятели! Още веднъж благодаря на всички!

За един толкова голям фен на хонда винаги.Винаги можеш да разчиташ на нас!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жалко, че неможахме да помогнем и пуста и кола никаде не се показа, но здраве да е...колега пожелавам ти новата кола да стане поне 2 пъти по-готина от старата и да продължаваш със същата любов и страст да се радваш на любимата марка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка за теб винаги, съм насреща ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ако случайно се появи в Бургас ше го напраим жена ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нещо неразбрах ;) Нали даваха по новините,че са застреляли крадеца, който бил убил някъв музикант във варна...и колата била на някво следствие или нещо подобно?Още ли я няма? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това са два различни случая!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, колко коли във Варна изглеждат като твоята ? Днес видях същата - само че не помня номера :( на тази която видях на Петрол бензиностанцията на Палах центъра в 8.25 сутринта като зареждах .. беше точно на пракинга в посока пицарията зад първата колонка към пътя ..Пак с енджъли и джанти мисля кето тези на снимката и беше ужасно мръсна ..

Редактирано от beos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъде проверено! Благодаря :( всяка такава информация ми е важна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана ... провери ли? намери ли се? ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле дано дано дано да се намери дано да има нещо !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямаше я там като ходех...... сега подробно трябва да се разгледа видеото от камерите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано я намерят колега. в горна оряховица се оглеждаме тука ... дано я намерят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз по цял ден ходя наляво надясно из Варна и се оглеждам. Минаваме през молове , пикадилита , палах центара и ако мине няма начин да не я забележим с колегите защото и на тях съм казал. Дано се намери...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос наистина,както казваш, за въоръжен грабеж и отвличане,не искам да те обезкуражавам,но не мисля,че ще извадят колата,поне не в България.Престъпление от толкова сериозен характер е тежко наказуемо и всички и всичко свързано с него се покриво дълбоко!Преди години ми откраднаха по подобен начин мотора и никой не се обади,независимо че предлагах сериозно възнаграждение или както го наричат "откуп".Все пак стискам палци и естествено ще съдействам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се ослушвам и аз за колата...няма начин да мине покрай мен и да не и обарна внимание! Дано да я намериш защтото като я гледам доста си вложил в нея!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и в пазарджик ще сме на щрек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мина вече доста време, какво казаха от полицията, знам че имат някакъв срок на издирване и после спират с търсенето, правят за застрахователя протокол, че не е намерена колата и застрахователя изплаща 100 процентова щета...поне така беше докато аз бачках в ДЗИ, тяка бяхме изплатили 2-3 щети за кражба. Как са нещата колега, ще взимаш ли нова кола ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като минат два месеца от началото на престъплението следствието прекратява случая и той се изпраща в прокуратурата, който пък от своя страна трябва да ми издадът Постановление което е нужно на застрахователите за да ми изплатят колата! След като минаха двата месеца и прокуратурата върнаха случая на следствието защото случая бил много тежък и не можело току така да се прекратяло търсенето! Такива случаи се работели най малко две години! Сега на 10.03 трябва да ходя за да разбера дали ще ми дадът поне постановление от прокоратурата за да мога да взема някой лев ама .... нищо още не се знае!!! Принципно в момента в който пипна парите и веднага ще си взема кола, че вече не издържам без Хонда... сега карам една съпонерка която няма нищо общо с кола!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много съжалявам за случилото се пич, на мен ми откраднаха колата преди около година. Живея в Ирландия и една сутрин се събудих и се оказах без кола. Вярно не беше кола, беше Corsa. Но както и да е. Извиках полиция, направиха репорт и застрахователната компания ми осигури безплатно кола, след 2 седмици ми изплатиха колата почти тройно от колкото я бях купил. Просто бях смаян как толкова бързо и коректно реагираха. Искрено се надявам по-скоро да ти намерят колата или да ти я изплатят без да те мотаят. Успех!

Редактирано от emsys

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам за случилото се пич, на мен ми откраднаха колата преди около година. Живея в Ирландия и една сутрин се събудих и се оказах без кола. Вярно не беше кола, беше Corsa. Но както и да е. Извиках полиция, направиха репорт и застрахователната компания ми осигури безплатно кола, след 2 седмици ми изплатиха колата почти тройно от колкото я бях купил. Просто бях смаян как толкова бързо и коректно реагираха. Искрено се надявам по-скоро да ти намерят колата или да ти я изплатят без да те мотаят. Успех!

Пич това е Ирландия а Не България и аз се надявам колегата да си намери количката или поне да му я изплатятно в наща държавица винаги имаш да взимаш и като взимаш 6те 4акаш бая ама обаче ако имаш да даваш и до домът ти ще дойдат и всичко става за секунди е тва е България. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега още две очи и уши в Казанлък от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де, как точно прецениха, че трябва да мотат случая още две години, в прокоратурата е проблема като попаднеш на някоя млада пу...ка съдийка, коятоосвен да ти вгорчи животеца друго неможе да направи, това за прекратяването на случая мисля, че касае и твоето решение, обикновенно такива случаи се мотат заради това, че апсолютно винаги застрахователите имат свои човек в полицията и ако не им се плаща, гледат как да те размотават и бавят,а после си измислят причини и причини още да те бавят...е всичко си зависи от компанията де, просто някой още немогат да се освободят от мутренското си минало, отделен въпрос е скороста на действие на нашите инстанции...пфу, пак се изнервих от нашата българщина... Пожелавам ти колега да не те мотат повече и да ти плащат най-накрая...все пак не става въпрос за милиони...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво стана с колата намерихте ли я ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...