Jump to content
ManiaK

! ЗОВ ЗА ПОМОЩ !

Recommended Posts

Те всички такива големи бензиностанции имат камери и са наясно със ситуацията, а той ще поеме голям риск ако тръгне да я кара прекалено много хора вече са ангажирани да я търсят, тъй като всички камери само то ва следят (да и колата да е с други табели пак няма да го спаси)! Ако колата се разфасова и частите се продадът за полицията това ще е най лесната следа защото много бързо ще се стигна до продавача а от там и до крадеца!!! Най голям щанс има ако я остави на някой паркинг до някой блок и изчезне! А ако случайно в колата е абсолютно всичко което беше откраднато, аз даже ще оттегля и жалбата от полицията! Има сега той има думата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навсякаде кадето имам регистрация го има вече в подписа ми издирва се :lol:

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имаш още две очи и в Шумен. Ако случайно дойде насам гадът.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега колата ти е засе4ена ж региона на горна оряхожица успех и дано да я намери6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

званнахте ли му на колегата,тука пишем но може и да не влезе да чете 2,3 дена,до тогава много вода ще изтече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Da Maniak вече знае

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някакви надежди да се намери колицата колеги смисъл достоверна ли е информацията, че наистина е видяна колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми информацията е жярна един прятел ми я даде описая сажсем то4но и аз карам хонда и знам какжо еда я няма6 толкожа жреме и да не знае6 ко стажа с нея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

полицията е оведомена още снощи! А можеш ли да попиташ твоя приятел къде я е видял (в града ли, по околовръсното ли или след Горна посока няктде си?????) Къде точно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета що не си менкате телефоните и да се разбирате не е мястото тук да казвате вси4ко кво става защото така помагате на крадеца!!! Успех с търсенето!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде колегите от Горна да се поразшават малко из града,потърсете колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много Кофти ;) ;) ;) Имаш подкрепата на БМВ Клуб България и още няколко чифта очи в София ;)Късмет колега !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още 2 очи из стара загора.. сажалявам и успех с тарсенето ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разтрабил съм на всички мои познати, които са по улиците във Варна. Има го на Skype-а ми такаче и от другите градове ще знаят.Късмет в търсенето.Ще помогна с каквото мога. Имаш още 2 очи във Варна от мен. :lol:

Редактирано от Big^PaF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имаш още един войн в армията от Сливен!Ще кажа на всичките ми приятели от полицията за твоята колица да си отварят очите на 6.Успех с търсенето и от мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко медийното съдействие и от мен:http://vsichko.com/index.php?/zov-za-pomosht=Това от мен.. хубаво е да се разпространи, колкото повече толкова по-добре. Ще се оглеждам за колата, до сега въобще не съм им обръщал внимание на тия автомобили, но щом бие на очи значи трудно ще я пропуснеш. Надявам се всичко да мине добре и да се намери колата, в което съм почти сигурен, но.. нека видим какво ще стане! Успех на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да се намери колицата !! Имаш и моята подкрепа маниак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако стигне до София, дано го срщна копеленцето мръсно преди куките!!!Малеее как искам да изяде първо яките пестициди шибаната крадлива гад....Много ме нерви факта как този примат си кара без проблеми толкова време, баси...този да няма радиостанция настроена на полицейска честота?!?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гадна работа, имаш подкрепата и от мен за СТЗ , УСПЕХ !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако аз го хвана копеленцето мръсно.....!!!!!!!ще ви се обадя чак след като го вкарам в голямото гърне :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм накефен каква огромна подкрепа срещнах от всички вас........ за което съм ви БЕЗКРАЙНО ЗАДЪЛЖЕН И БЛАГОДАРЕН!!!:offtopic:;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега няма как да не срещнеш :offtopic: самия факт че сме регистрирани тук ни обединява една страст.Всички сме еднакви и предполагаме какво ти е така че просот няма как някой да е безразличен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм накефен каква огромна подкрепа срещнах от всички вас........ за което съм ви БЕЗКРАЙНО ЗАДЪЛЖЕН И БЛАГОДАРЕН!!!;););)

Пич,само не се предавай!И майната на колата,съди го тоя до дупка като го барнат!Винаги ще имаш подкрепата ни!Търсенето продължава!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебати тоя колко дена вече станаха и не го хванаха.. той кво - само сипва бенз и обикаля нон стоп из градовете?!?! ... парите няма ли да му свършат??!? обади се на БНТ, БТВ или НТВ да я пуснат по ТВ (я в "Господари на ефира" , я в "Календар") ако е възможно.Видях темата в самото начало и предполагам, че ще ми се набие на очи ако я видя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич,само не се предавай!И майната на колата......

Аз не се предавам, даже напротив..... ("това което не ни убива, ни прави по-силни") Могат да ми вземат колата, но СТРАСТА МИ КЪМ ХОНДА НИКОГА НЕ МОГАТ ДА ОТНЕМАТ!!!!!!!!!п.п. нямам познати нито в БНТ нито в БТВ нито в Нова нито в 24часа или ТРУД ....... ако някой има познати и може да съдеиства ще е много добре! Редактирано от ManiaK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, следя темата от началото и всеки ден се оглеждам из София. Даже един ден изтръпнах като видях черна Сивка с варненска регистрация, но определено не беше твойта ;( както и да е....По важното е, което исках да кажа, че ще се опитам да осигуря да пуснат една "новинка" по радио FM+ за количката. Просто накратко да споменат, пък доста хора карайки може да почнат да се оглеждат. НИЩО НЕ ОБЕЩАВАМ, но ще опитам и ако се получи ще пиша :cool:Успех!

Редактирано от BlooD_ReD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за ОФФа, но нека да предложа нещо.Колеги, моля ви, дори и да засечете някъде въпросния автомобил, въздържайте се от агресивни прояви, защото е крайно опасно - крадеца е въоръжен! Просто, ако имате възможност го проследете и уведомете незабавно съответните служби! Не започвайте саморазправа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за ОФФа, но нека да предложа нещо.Колеги, моля ви, дори и да засечете някъде въпросния автомобил, въздържайте се от агресивни прояви, защото е крайно опасно - крадеца е въоръжен! Просто, ако имате възможност го проследете и уведомете незабавно съответните служби! Не започвайте саморазправа!

:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали пищова не е бил газов и тоя пе...ал да е блафирал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз гледам из уличките на Варна ,защото цъкам из града доста...Ако е видя първо на теб ще звънна.УСПЕХ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали пищова не е бил газов и тоя пе...ал да е блафирал

Според мен беше газов, но...... чесно да ви кажа не изгарях от желание да разбера дали съм прав ..... а даже и газов да, е на разстояние 30-40см от главата ти става доста опасно! Не знам на колко от вас са ми зареждали пистолет на главата (дано не ви се случи никога) .......но на мен ми се случи за втори път, и трябва да ви кажа че не много приятно!!!

 

п.п. пистолета беше нещо такова:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз рядко влизам в форома, както и рядко карам личната си кола по мерки за собразителност и един куп др глупости!!! Една от тези глупости е зимата да не е я карам. Преди две седмици в неделя към 4 часа слетобят тръгнах да я пребирам защото времето зе да става студено и сичко лек лед! Когато тръгнах по цариградско си карах културно 90-100 до бус лентата и изведнъж от към кулата ми изкокна на 10метра пред мен и когато изкокна засече мен и един автобус колата беше с варненска регистрация гаранция и с затъмнени или тъмни стопове гърнета или джанти нямах време да гледам по мислих си за дръпка но го оставих да бяга! Спомням си само че бучеше и караше бързо беше с афтърмаркет стопове и варненската регистрация това съм на сто процента сигорен шот мно псувах дет ме засече така даже тема смятах тема да пусна че вече е студено и да се по охладят малко скоростните страсти!!! Това което си мисля е че колата е открадната за да се извърши престъпление като крадеца не е съобразил че може да се вдигне такава патърдия и я оставил някаде!!! Никой не краде сивик 92-95 хетч бек за да я продаде това е кола за убийство или обир краде се 1-2 месеца преди удърът за да може всичко да по утихне но не и при тебе хихихихихи!!! Колата ще излезе гаранция само да не е ...Това в щатите е било хит след 1999, 2000 да се крадът направени коли "специално темата беше за сивик хетчбек" че крадецът който иска да направи обир и убиецът трябва да избягат бързо се чустват по сигорни в правени коли :rolleyes:, в темата пишеше че най често това са коли които са им направени неозаконени суапове със спортно окачване и спортни тампони и sefty bars предполагам че имат предвит осигоровката на окачването разпънки и тн!! НЗали се сешташ че кола която не се подържа не е сигорна за бягство!!! Крадецът е знаел какво да търси да не е за мно пари да върви и да е на някой който си я гледа като дете!!! Трябва повече да се гледа в между блоковото пространство индустриални зони изоставени струежи черни пътища поляни складове полигони подобре е ний да я намериме от колкото полицията защото съм виждал как ги откриват полицията упожарени лошо тогава....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е бате, имаш ебаси правописа! Не можах да разбера видял си колата в София или?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за ОФФа, но нека да предложа нещо.Колеги, моля ви, дори и да засечете някъде въпросния автомобил, въздържайте се от агресивни прояви, защото е крайно опасно - крадеца е въоръжен! Просто, ако имате възможност го проследете и уведомете незабавно съответните служби! Не започвайте саморазправа!

Освен ако не е сам, вие сте му в гръб, и не държите тежка метална тръба, тогава може да го тунинговате по ваш избор и да не забравите за жокера: "Обади се на приятели". Към колегата: Успех и кураж в търсенето!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА МИСЛЯ ЧЕ Я ВИДЯХ В СФ ПРЕДИ ДВЕ СЕДМИЦИ НА СТО ПРОЦЕНТА СЪМ СИГОРЕН ЧЕ БЕШЕ ВАРНЕНСКИ ХЕТЧБЕК С АФТЪРМАРКЕТ СТОПОВЕ ДАЛИ БЯХА ЧЕРНИ ИЛИ ОПУШЕНИ ИЛИ .... АБЕ НЯМА ЗНАЧЕНИЕ, КОЛАТА Е НА 99% СЪЩАТА ВЪПРОСА Е ДАЛИ КЪМ ДРУЖБА МЛАДОСТ ИЛИ ГОРУБЛЯНЕ ИЛИ ПЛОВДИВ ОТИДЕ НЕ МОА ДА СЕ СЕТЯ НО АЗ ДОКАТО ВЛЯЗАХ КЪМ ГОРУБЛЯНЕ НЕ Я ВИДЯХ ПОВЕЧЕ А НЕ ДРЪПНА МНО НАПРЕД ОКОЛО 50-100 МЕТРА КОЕТО МЕ ВОДИ ДО МИСЪЛТА ЧЕ Е НЯКАДЕ В СФ!!! ВЪПРОСА Е ДАЛИ Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ВАРНЕНСКИ ХЕТЧ С АФТЕРМАРКЕТ СТОПОВЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали пищова не е бил газов и тоя пе...ал да е блафирал

Според мен беше газов, но...... чесно да ви кажа не изгарях от желание да разбера дали съм прав ..... а даже и газов да, е на разстояние 30-40см от главата ти става доста опасно! Не знам на колко от вас са ми зареждали пистолет на главата (дано не ви се случи никога) .......но на мен ми се случи за втори път, и трябва да ви кажа че не много приятно!!!

 

п.п. пистолета беше нещо такова:

 

Публикувано изображение

 

ами колега това е най-разпространения в БГ газов пищов, а бойните такива са Берета стар модел и са голяма рядкост в наща държава, това го знам защото това ми е работата, работя с оръжие, но си постъпил добре че не си реагирал, от такова разстояние са опасни, водят до мн кофти изгаряния, а ако този е забегнал към пловдив както спомена колегата горе, жална му майка, сещам се за двама катаджии и 3-4 патрулиращи полицаи, ще ги алармирам днес-утре и ко е дошъл насам да му мисли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дано да е към Пловдив тругнал .....Алфа Сот са мои хора ,че и единия е фен на марката и като ги знам как по цяла вечер се чудят какво да правят ще им дойде добре да го засекат ще се позабавляват малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз от Даикс СОТ имам няколко приятелчета и съм им намятал по телефоните снимки на колата да се оглеждат , казаха че не отговарят в какво състояние ще го предадат на полицията :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...