Jump to content
bObChU

Infoboard-дискусии

Recommended Posts

не съм се заглеждал дали има разлика, но инфоборда има опция за корекция на показанията на километража ако са ти различен размер гумите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не се изразих правилно: при стандартен размер на гумите, но например напомпани до различно работно налягане: 2,1 атм., 2,2 атм., 2,3 атм.Аз говоря за такава разлика в налягането на гумата- разликите в километрите са около 2-3 км/ 100 км пробег в показанията на километража и показанията на infoborda.Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм се загледал. ще обърна внимание да видя дали и при мен е така. да не би борда да не отчита движение назад и винаги да прибавя (за разлика от километража на колата), поне така си мисля

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някой слагал ли е инфоборд на дел сол ? търсих му буксата посредата зад конзолата, но не я намерих :) а много искам да вържа инфоборд-а на брат ми и да си засека 0-100 че с хронометър днес 3-4 пъти пробвах и уж излизат някви времена под 8 секунди, които ми се струват неверни...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така,със стандартни гуми съм на 2.2 атм. По скоро мисля,че разликата идва от това,че инфоборда засича като разстояние и времето в което си в престой. В смисъл,примерно в задръстване имаш 20 мин. общ престой и изразходвано еди си кво гориво,то го смята като километри,километража на колата няма как да го изчисли така... и затова се получават разлики. При GPS системите е същото..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги дали някой ще си направи труда да каже какъв моментен разход му дава Инфоборда сутрин веднага след запалване - да кажем в рамките на 1-2 минути ако колата просто стои и загрява?Също и пир стоене на едно място при загрял двигател.Предполагам, че от вида на конкретния двигател няма да зависи много работата на място

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На прелюд 2.0 типтроник - сутрин след запалване 2.5 - 3.1 според температурата, след това бързо пада до 1.8- 1.9, като загрее на място 0.85 - 0.89

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при студена кола ми дава между 1.2-1.8, при загряла 0.7-0.8, това на b16a2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейтеза разхода след запалване- в началото е около 2-3 л/час; като мине малко време- разхода става около 1 литър/1000 оборота някъде (1400 об- 1,4 литра/час без обаче други консуматори).Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брейй нямаме ли Дел Сол с Инфоборд във форума :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес замервах сивика - англичанка 1,4 75к.с. 0-100-15,8 сек при каталожни 15,6 секслед премахване на гарнитурата на дросела /мисля че така се казваше/ 0-100- 13сек !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето резултатът и от един мой опит.

Публикувано изображение

замерването е правено на околовръстното между Симеоновско шосе и Черни връх, а там е напълно равно :)

останах приятно изненадан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е с новите гуми,скоро ще направя и клипче

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой беше питал за снимки с монтиран цветен Инфоборд. Един фен от Чехия го е вградил на англичанката си: още снимки тук

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми обясни какво представлява , колко струва и да даде някакъв линк с информация ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗдравейКолега пиши ми на лични- ще ти дам необходимата информация.Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...