Jump to content
bate_em4o

Джипки Honda 4x4

Recommended Posts

Подтикнат от увеличаващия се брои колеги с Honda жипове,предлагам да се покажем с някоя снимка! :(

 

Ето ме и мен с колата.CR-V 2000куб. 2000година 147 коня.

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Аиде колеги,да ви видим! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Емчо, съвсееем добронамерено ти завиждам за горната снимка :P , за мястото и свободата човек да се озове на такива места с личното си возило. Приятелите постоянно ме бъзикат, защото съм голям любител на природата, а съм си взел кола с клиренс от почти една педя ;) След като пътя свърши джипките продължават :lol: , а други остават, или ако им стиска си пилят карантийте отдолу ;)Желая хубави моменти на хората с джипки! Сега е момента да се изфукате :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Кво стана с тая тема?

Няма джипки във форума ли......или няма снимки :D

Аз като фен на ЦРВ-тата,няма как да подмина темата.За съжаление все още нямам истинска джипка Хонда,но ще се отсрамя с на бащата Шатъла.Може да си увели4ите снимката за да видите къде съм изкатерил това зверилище :D

Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да си увели4ите снимката за да видите къде съм изкатерил това зверилище ;)

Мо...............................а офроуд, ма кво да го прайш - хонда е все пак. ;)

 

п.п.2. HR-V влиза ли в категория "джип" ? :spoko:

 

Форум на Honda сме-нали така?Всичко от марката що се води ЖИПКА е в кюпа! :tooth:

Колеги,срам ли ви е,кво ли?

Я се изфукайте! :drunk:

И по нататък и сбирка можем да си спретнем! :drunk: Я си покажете колите! :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз,също съм фен на ЦРВ,но за сега съм предоволен и от Шатъла-за риба,за море,за всичко става. :hondarulez:http://www.bgphoto.net/photos/27802/o633609946578634013.JPGhttp://www.bgphoto.net/photos/27802/o633609946653946513.JPGhttp://www.bgphoto.net/photos/27802/o633557326825184523.JPG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки и на моето CRV.

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Aleksandyr

Еее много добри снимки :):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се включа. Няма джипка още, но пък колегите споменаха възможностите на Шатълчето ми, моето милото. То е една бабка, ама е желязна отвсякъде. И без това не исках да го продавам, ама ме убеждават, че две коли не мога да поддържам..... Ама с такива мнения ми помагате да отстоявам своето. Вината ми е, че 3 месеца ен съм го палила и ми падна акумулаторчето.... Сега да вими имаме ли снимка на "баба Радка" - моята първа ХОНДА:)! Ееее, нямам, значи друг път ще я уважа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение някой да ми изтрие горните два отговора ,че аз не знам как. Редактирано от morkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една позабравена тема.Напоследък гледам в града бая колици от нашия модел има.Колеги я се покажете,споделете мнения,оплаквания,едно-друго. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яяяя, тъз тема съм я пропуснал! Я да се разпиша и аз! :D

 

Публикувано изображение

 

 

Тука таман щях да сменям крушка и ме снимкаха :thumbs1::D

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сме,ма нещо сме мнооо скромни! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се представя и аз, само да докопам снимки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Страхотна е,вече година я карам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я бе, пфу. Хубава е!

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и моето хонде.Малко е ретро-CR-V, 1 gen,обаче цветът е невероятен.В КАТ бая се чудиха как да го пишат,и макар че в Англия се е водил PURPLE-пурпурен,нашите умници го писаха БОРДО.Публикувано изображение

Редактирано от румен петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и нашето CR-V Night Hawk цвят .Малко е мокро на снимката.

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от Jorjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, скоро може и една ЦРВ срещичка. Някъде в поляните да си наизвадим масичките от багажника ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хайде! Напълно сериозно съм с 2 ръце ЗА такава среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, скоро може и една ЦРВ срещичка. Някъде в поляните да си наизвадим масичките от багажника :)

Ами хайде! Напълно сериозно съм с 2 ръце ЗА такава среща.

Броите ме и мене.Само нека да се постопли,та да метнем и палатките. :D Поне на националната да има повече "жипчета".... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е ретро-CR-V, 1 gen

Може да сме ретро ама сме 'убавцИ, нали?

 

Публикувано изображение

 

За съжаление на моя убавец му беше счупена пластмасата отпред на бронята и сега не мога да си намеря друга

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

п.п. Румене, и твоята ли е с 10-цифрен VIN, т.е. JDM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да.Доста се чудих.Знам че трябва да е 17-цифрен.Нито един декодер на VIN не го хареса.Това е номера-RD10110197.Ти можеш ли да го разчетеш?Иначе е хубавец.Този изпъкнал пластмасов елемент много отваря.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега не бях се замислял да разчитам VIN-а. Разрових набързо чичо Гугъл, но единственото нещо, което разбрах е, че нищо не разбрах :DОтваря само форуми, където хората се чудят, като нас, какво е това чудо. Все пак, ако може да им се има доверие, RD1 означава Honda CRV 4WD, а RD2 - CRV 2WD. Останалите 7 цифри били закодирана дата на производство. Първите 4 - при теб 0110 били месец/дата, т.е. 10/януари. Не разбрах, как се изчислява год. от последните три цифри , но предполагам, че твоята е '96-а. Моите са 1030175, т.е. 30/октомври/1995.Пак казвам, не съм сигурен, че това е правилния начин за разчитане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А...и твоя километраж ли е до 190 мили?С каква скоростна кутия си? Аз съм с автоматична.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоят е само в км. И брояча ти е в км. Моят е в мили и в км., а брояча ми е в км. И аз съм автоматик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ВИН декодера, може да пробвате да замените 0 (нула) с О (буква О), поне на мойта рама, изписването е дискусионно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я и нашата хубавица :D

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да тествам дали кората за багажника от 1 серия става за 2рия, че е голяма мъка... Та тая среща я чакам вече :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На националната съм 100% с ЦРВ то.Трябва да се съберем група и да направим оф роуд изпитания на някоя полянка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз дадох доста пари за нови амортисоьри, и ми е свито сърцето да се изпитвам офроуд :rolleyes: Ще гледам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да са някои леки изпитания, че ЦР-В-то хич не е за такива работи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо Ви завиждам. Тук един off-road няма къде да си направиш, всичките поляни частни. За сняг да не говорим, то и M+S гумите им за нищо не стават, само за асфалт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като дойдете на националната ще си правите оффроуд колкото ви душа иска. Поляни и баири дал Господ на Узана.Даже ако погледнете по-горе в темата в моя пост ще видите снимките ми са правени на Узана точно на нац.среща 2008.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм вече в клуба с CR-V първа генерация, но снимки ще покажа, като има по-интересни :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,от петък и аз вече съм в off- road клуба на Хондите с CR-V 1, в момента чакам да ми го докарат, надявам се средата на седмица вече да го яздя! :) Снимки, като пристигне джипката. . . . :lol:

Редактирано от JAMAMOTO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Up и от мен на темата!Поздрави на всички колеги "4х4",вече месец и половина карам CR-V 2/150к.с./ и съм приятно изненадан от качествата му.Отлично се държи в града, доволно ускорява /като се има впредвид че карам BMW 525 - 190к.с./ и има перфектно поведение с висока скорост по магистрала. Карам го на бензин и разхода ме задоволява /за газ уредба не си заслужава да съсипвам двигателя, но това е мое мнение/. Сега от няколко дни и на сняг го изтествах и съм впечатлен. Автомобил в този ценови клас/втора ръка/ е направо превъзходен. Ще се радвам да се запознаем с някой от Вас колеги и да обменим впечатления и опит. ВЕСЕЛА КОЛЕДА на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошли в клуба!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРЕДИ :ph34r:

Публикувано изображение

 

СЕГА :ph34r:

Публикувано изображение

Редактирано от goderzi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...