Jump to content
TrAdIuLi

Предизвиквам сивик Vti !

Recommended Posts

Като гледам в профила му пише, че е от Бургас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре бе хора никой ли няма да се осмели да излезе на бързото саксо ?! или няма да си простите ако изгубите и предпочитате да не опитвате хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре бе хора никой ли няма да се осмели да излезе на бързото саксо ?! или няма да си простите ако изгубите и предпочитате да не опитвате хаха

чета и направо ви се чудя на овчите детски мозъци.нямате ли пишки да си играете,че сте седнали да се гоните по улиците като някакво безмозъчни тинейджъри?Малко ли са загиналите хора по улиците,че продължавате?Има си писти-ходете на тях.Има си и разни уреди да си замерите ръждивите кочини-използвайте ги.Рибка,ти като си такъв карач защо не взимаш участие в аматьорския шампионат по италианско преследване?(това се отнася и за другите безмозъчни , които му се връзват на акъла и заради които вече Хонда е синоним на Голф)Ето ви писта-докажете се там.Даже и шампанско , и снимки има-ще можете да си почешете добре егото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

саксото е с валове и изоб6то не е в стандартен вид има в пловдив црх ветек които даде на сливен 14.8без олекотиаване така 4е сте е интересно като идва6кам филибето звани :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Сливен бургаския Рекс(Б16-ката на Жорко) даде 14.3 също без олекотяване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На сливен доста хондички слезнаха до 15.00 с фул интериор и с по 120 кончета. Без някви съществени модове като валове да речем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не те знам къф си там традиул ли или там каквото сиша та скъсам с Японската сила само кажи каде и те газя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и тука искаме ама няма ;( , така става понякога .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TrAdIuLi

не те знам къф си там традиул ли или там каквото сиша та скъсам с Японската сила само кажи каде и те газя.

Ауу а ти кой беше ,че не се сещам ?Заставай с тоя турбо спреляк да ти напрая 1 рейс след 100 :thumbs1::bow:;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кви 100 -200 ще те оставя на един влак растояние след мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

полека да няма пак топчета в цилиндрите :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darcosi

тъкмо и топчета ще играем после

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest EG holic

аре бе хора никой ли няма да се осмели да излезе на бързото саксо ?! или няма да си простите ако изгубите и предпочитате да не опитвате хаха

чета и направо ви се чудя на овчите детски мозъци.нямате ли пишки да си играете,че сте седнали да се гоните по улиците като някакво безмозъчни тинейджъри?Малко ли са загиналите хора по улиците,че продължавате?Има си писти-ходете на тях.Има си и разни уреди да си замерите ръждивите кочини-използвайте ги.Рибка,ти като си такъв карач защо не взимаш участие в аматьорския шампионат по италианско преследване?(това се отнася и за другите безмозъчни , които му се връзват на акъла и заради които вече Хонда е синоним на Голф)Ето ви писта-докажете се там.Даже и шампанско , и снимки има-ще можете да си почешете добре егото.
Виж кво не мисля че имаш основание да се заяждаш така и те съветвам да се спреш най-прителски!цяла тема се изписа с глупости и крайният резултат е нулев за това го написах това а ти изкара че съм написал да отидат да згазят по 2-3 деца и после да се ударят в стълб земи се в ръце малко а!Нито съм ти дал повод да се правиш на умния щъркел нито нищо такаче ако обичаш занапред си спестявай подобни ком,ентари и ако имаш д ами кажеш нещи има лични съобщения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай са да та видим как си срещу....таксито ....ще карам само на метан с включен брояч та да ти кажа колко стуваш .аааа...каде ми е буталото ейй несериозник :thumbs1:

Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не те знам къф си там традиул ли или там каквото сиша та скъсам с Японската сила само кажи каде и те газя.

Ауу а ти кой беше ,че не се сещам ?Заставай с тоя турбо спреляк да ти напрая 1 рейс след 100 :thumbs1::bow:;);)
Не питай кой е,а отиди на гонка,човека те кани и докажи че ни си поредния драскач,щото изписа литър мастило!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dangler

4 дена 5 страници и никакъв резултаттриадули иди на бояна бате някоя вечер има 1 червено саксо с турбина от субаро изчакай го пича да дойде и се замерете защото като гледам с хонда няма да се дърпаш скоро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

В рамките на 24 часа , ако автора на темата не отговори на предложението на Darcosi - считам темата за поредната в която си чешете езиците и заминава в архив. 5 страници дрън,дрън, бла,бла...Времето тече............. тик-так, тик-так, а кой ли е този Darcosi, който толкова се пъчи :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се гонят те около блока :bow: може и вече да се гонят :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Не разбрахте ли че в столицата няма бързи ВТИ-та,според статистиката всички такива са на морския бряг :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж кво не мисля че имаш основание да се заяждаш така и те съветвам да се спреш най-прителски!цяла тема се изписа с глупости и крайният резултат е нулев за това го написах това а ти изкара че съм написал да отидат да згазят по 2-3 деца и после да се ударят в стълб земи се в ръце малко а!Нито съм ти дал повод да се правиш на умния щъркел нито нищо такаче ако обичаш занапред си спестявай подобни ком,ентари и ако имаш д ами кажеш нещи има лични съобщения

Ало,ощипаната госпожица,виж какво съм писал-не съм имал теб конкретно предвид но ако се вписваш в характеристиката тогава честито.Като гледам караш колело,та може и верно да си някой тинейджър дето е свикнал да сипва цялата газ на NFS-а.Книжка поне имаш ли или ти е рано?В този форум съм бая по-отдавна от теб и виждам че приноса на такива като дейните участници в тази тема не е положителен за него.Сигурно заради това мога да коментирам безотговорните желания на някой да си мери пишката по улиците.Защото за мен е доста по-грубо да се изтресеш в някой на улицата във 100км/ч отколкото да ти държа сметка предварително тук.Пожелавам ви безаварийно пилотиране,но ако наистина ви стиска вижте Емо и Искрен за пример и ходете на пистите.Пък един ден,като вземеш книжка гледай да не направиш каймата някъде.Щото връщане назад няма
Продължаваш да се правиш на много интересен без да имаш каквото и да е основание! и мн ми говориш за възраст ти явно си дърт но за сметка на това показа колко си умен и доколко възпитан :thumbs1: и нз показност ли търсиш искаш д асе правиш на мъж пред другарчетата ти от форума ли що ли че след като ти написах че ако имаш да ми казваш нещо можеш да се обърнеш към мен с лично?А и моето каране и моето здраве нека си останат и моя отговорност а какво ще кажеш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В рамките на 24 часа , ако автора на темата не отговори на предложението на Darcosi - считам темата за поредната в която си чешете езиците и заминава в архив. 5 страници дрън,дрън, бла,бла...Времето тече............. тик-так, тик-так, а кой ли е този Darcosi, който толкова се пъчи :thumbs1:

Къв архив бе вуйчо .... darcosi VTi-ка ли иска да ми изкара ? Къде видя да предизвиквам MR2 - turbo а ? Искам витиайка при тва направена ... по възможност от софия ... ай са ако нямаш витиайка недей да " дрън, дрън блакаш" !Аз старт с даркоси ако искам мога да направа когато си поискам щото живее на 10 метра от мене .... :bow: Айде за да няма дрън, дрън блакане изкарвайте няква кола .... аз ви чакам !Днес правихме един груб тест с на колегата Dilqn Mitev с неговата витиайка и на еднакво разстояние тои излезна с 150 аз със 170 ... така ,че сток витиай не искам .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....

ай са ако нямаш витиайка недей да " дрън, дрън блакаш" !
А ся де... http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=17124 ;)Айде дърпайте се с някой най-накрая, щот ми е интересно и на мен да видя колко вървят тия сутиени ... тука на нашата "писта" (де*а тия 200м :thumbs1:) Първите няколко дни когато я отвориха едно такова синичко втс ги е правило диви и щастливи сичките бегаци... :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах и аз следя темата с интерес, но изглежда че Драгича е прав в сф няма нито едно подсилено вти или стандарни или позанемарени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче половината се вързаха на закачката между Традиули и Даркоси... двамата са приятели и живеят в един блок, ако не и в един вход. Ебаваха се активно, а вие ги взехте на сериозно. :thumbs1: Даркоси няма вече VTi, а има MR2 и нещо друго, едно такова мазно-мазно е ;) Мишо, няма нужда да затваряш темата заради това, те се гъбаркаха. А наистина е време да се разбере някакъв резултат. :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ДРАГ не ме влече, Иво (Prelude) , ви го написа вече....ако искате да мерите автомобили айде на пистата на Калояново.Моята е абсолютен сток и съм навит за спорта, ама не на на 400м, а на поне 4 обиколки на пистата. Може и с икономката да дойда даже, за да е по-интересно!!!Там може и да бла,блакаме и да дрънкаме ........................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах и аз следя темата с интерес, но изглежда че Драгича е прав в сф няма нито едно подсилено вти или стандарни или позанемарени.

има стандартни има и позанемарени

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето тук една софийска бегачка , ама първо ще я гоним с ръждата , че гледам вече бая я бие :stupid:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи няма ли да се пуснеш...?(метал семкар) ;) ;) :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пфу разкрит съм :stupid:ръждата върви кат змей страх ги е не искат сега като съм я направил ,само клавиатурни заплахи чета ,хихи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не организирайте гонки в непредназначените за тази цел места.Опасно е,Незаконно е, Не е обективно като резултат.Вложил си пари за подобрения........вложи и за тест(наеми място предназначено за това)Излишно е да ви казвам,че миналата година мой приятел отиде да пробва нещо и НИКОГА няма да се върне.МИСЛЕТЕ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не организирайте гонки в непредназначените за тази цел места.Опасно е,Незаконно е, Не е обективно като резултат.Вложил си пари за подобрения........вложи и за тест(наеми място предназначено за това)Излишно е да ви казвам,че миналата година мой приятел отиде да пробва нещо и НИКОГА няма да се върне.МИСЛЕТЕ.

с туй мнение съм съгласен ама сърце юнашко не трае :stupid:обаче да си призная колкото пъти съм участвал в подобни дивотий се ме е било страх особенно през ноща .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека и не забравяме че 6-та ВТИ е доста по бавна от 5-та хетч ВТИ ! Такаче да не си прави изводи момчето с ВТС-са че излезнал с по висока скорост . + това че излиза с по висока скорост не е фактор по който може да се съди че ще излезне краен победител защото ако хондата ускорява по вързо до 130-40 и след това забави темпото на саксото може да не му стигне времето да изпревари дори и да излезе с по висока скорост :( Търсете логиката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека и не забравяме че 6-та ВТИ е доста по бавна от 5-та хетч ВТИ ! Такаче да не си прави изводи момчето с ВТС-са че излезнал с по висока скорост . + това че излиза с по висока скорост не е фактор по който може да се съди че ще излезне краен победител защото ако хондата ускорява по вързо до 130-40 и след това забави темпото на саксото може да не му стигне времето да изпревари дори и да излезе с по висока скорост :( Търсете логиката :)

Тия логики, когато аз съм ги смятал и съм си правил изводи ти сигурно не си знаел какво е VTEC ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука само си правите вятър на устата ..... едни се карта и спират , други почват , терти не знаели кво е в-тек ... :( Айде някой да се пусне с тоя човек че да му мине мерака , или пък да се затвори темата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На това момче му е мерак да бие вти и да се хвали пред хората ... всеки знае колко върви ВТС-ка и аз съм и фен просто ела на месечната и ако има някой с читава вти го питай да ли иска да направите старт , може и да се пробаш с рекса на Венци който доста върви . Аз гледах дръпка с същото саксо и ръждата ( вектрата с белите ОЗ ) и падна горе доло колко то от рекса на Венци такаче ги пробвайте пък квото стане :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрахте ли че в столицата няма бързи ВТИ-та,според статистиката всички такива са на морския бряг :(

Ха ха лично шефа ми кара ВТИ-ка 5г и членува в форума ама влиза много рядо Казва се Веселин Добрев и колата му варви много но той не е по гонките много аз лично много му се кефя на колата той е от София

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха до момента съм имал 4 ВТИ-та на мен не ми обяснявай :( Dude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха до момента съм имал 4 ВТИ-та на мен не ми обяснявай :( Dude

Казвам го само защото ти каза, че няма ВТИ-ки по София демек, е със сигурност знам, че има една хаха на шефа :););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... просто ела на месечната и ако има някой с читава вти го питай да ли иска да направите старт , може и да се пробаш с рекса на Венци който доста върви

Някакво по-тъпо предложение да направиш ? Да направят гонката по Витошка, че там няма движение, а ? ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...