Jump to content
TrAdIuLi

Предизвиквам сивик Vti !

Recommended Posts

Наскоро взех едно саксо втс и ми се ще да направя някои друг тест със VTi-ка по възможност да НЕ Е сток и да е атмосверна :thumbs1:;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) идваи макар че съм сток имам желание да се пуснем . :thumbs1: Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) идваи макар че съм сток имам желание да се пуснем . :thumbs1:

Казвай кога и къде ще ти е удобно ... от София съм аз ... за мен е добре или на бояна или на булгарплод .... може и преди магистралата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

според мен няма да стане защото кирцата е от Бургас :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро взех едно саксо втс и ми се ще да направя някои друг тест със VTi-ка по възможност да НЕ Е сток и да е атмосверна :P:P:P

Ванка сори за офа ама да те питам освен с ВТИ-ка с други коли навит ли да си сгониш ВТС-са :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че толкова ли са бързи тези саксо-та?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента искам само ВТи за тест ... това естествено включва и дел сол и црх ... общо взето B16a1 или а2 в каквато и да е каросерияКолата съм я взел за возене и няма да е постоянно на пистата :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Че толкова ли са бързи тези саксо-та?

Ми дават й 8.6 от 0-100

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz

Че толкова ли са бързи тези саксо-та?

Ми дават й 8.6 от 0-100
Не го гледай това, Саксо VTS и Пежо 106 са големи бързаци :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно ще се пускате ли? Диляне да не вземеш да си сменяш подписа довечера :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах незнам незмам след малко отивам към него да се видиме,ако има гонка резултата ще го споделиме тук! :P Относно подписа: НИВГА :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре може и някой с Type R за спорта, че отдавна търсехме за тест :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Type R трудно ще намерите, а и там вече доста ще ви е вдигната летвата :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво харесвам такива хора :hondarulez: , ама много на чат го ударихме и ще има наказания, айде чакаме довечера резултата :P

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Думите на Ванката бяха "забравих си ключовете горе,аиде да хапнеме някаде" :hondarulez: ... Шегувам се,гонка ще има макар и изхода да е ясен,както каза колегата по-горе За Спорта!но незнам кога ще се състои :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше снощи да ги пуснете нали ти предложих да направите един старт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ванка докарай сахото на Бояна следобяд бе да се пуснем ако искаш а аз вече се замерих с напълно сток ВТИ ка и мога да кажа ,че бате 1 нет си е свършил безупречно работа

С тебе наистина трябваше снощи - предложих ти да заставаш ама :hondarulez: ..... петъка праиме старта с теб .. може и събота на дупница да запишем по едно време ...Иначе искам витиайка НЕ сток да застава .... не ,че нещо ама не ми се хаби колата като знам колко грозен ще е резултата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а моа ли да те ритна знаеш ,че колата ми върви бая повече от вти а и снощи беше пълно с катаджий даже като се пуснахме ониа беха спрели след моста та набих ебаси спирачките и леко засякох май пича с вти ката за което му се извинявам .айде идвай пред резиденцията да те опукам ако искаш ,аз няма да мога края на седмицата!макар че саксото на комуниста върви изрудски с тия тунинги :hondarulez:

Редактирано от Greenwater

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а моа ли да те ритна знаеш ,че колата ми върви бая повече от вти а и снощи беше пълно с катаджий даже като се пуснахме ониа беха спрели след моста та набих ебаси спирачките и леко засякох май пича с вти ката за което му се извинявам .айде идвай пред резиденцията да те опукам ако искаш ,аз няма да мога края на седмицата!макар че саксото на комуниста върви изрудски с тия тунинги :P

Има един проблем - основен ... хондата ти върви ако я карам АЗ ... ама как да карам и двете коли едновременно :P;);) Мани са сериозно за днес може и да не сколасам да дойда щото тряя да свалям рейката горивната на най-бързата на предно :hondarulez::P Ако искаш ти ела малко накъм дружба сити и да те парализирам на магистралата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за там ми трябва винетка бре :hondarulez: айде оправяй си талигата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота на дупница,ако е там саксото аз ще го пробвам,дано да не е сток :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това саксо колко дава на 400м? под или над 15сек ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz

Залагам на под 15 сек... :D

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

Залагам на под 15 сек... :D

хихи разбираш ги нещата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TrAdIuLi

Залагам на под 15 сек... :D

Ха .. за малко от около 5-6 старта всички времена се въртяха около 15.0-15.1 .. най-добро 15.022 с 155 терминална ... колата беше без рез. гума крик и т.н и без задните седалки (тежат около 20 кила) гумите бяха гадни и не стартираше добре ... обаче тия дни му направих малко тунинг намеса и си мисля ,че може да бодне някоя 14-ка ... тия времена са божурски .... на сливен ще е доста различно :D
ей го на време 15.0 нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

това е наи бързо0то саксо което съм виждал тоест 1.6 .. 122 коня.че на по лекото купе на пежо от 92-5 година ( 106 което т е жи 870 кг) с тоя мотор 1.6 122 коня дава 15.4-6 ( С колектор пълна генерация и и чип ) и др . ( а стандартнои такова си е ниска 16-ка...) тая да няма валчета !?!?1?1 :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде,бе момчета даваите резултатите (мамка му)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Залагам на под 15 сек... :D

Ха .. за малко от около 5-6 старта всички времена се въртяха около 15.0-15.1 .. най-добро 15.022 с 155 терминална ... колата беше без рез. гума крик и т.н и без задните седалки (тежат около 20 кила) гумите бяха гадни и не стартираше добре ... обаче тия дни му направих малко тунинг намеса и си мисля ,че може да бодне някоя 14-ка ... тия времена са божурски .... на сливен ще е доста различно ;)
ей го на време 15.0 нещо
Стига си се обяснявал, бре :D ... Земи докарай това Саксо в Дупница да те препарирам - може и Хуйдая да докараш ;) Само да вметна, че времената в Дупница са по-слаби от Божура (кофти асфалт ) :D . Казвам го за да няма разочаровани после ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

айдеее и тоя състезател хихи вие двамата като се съберете +брат ти +мама тунинг и нема такава комедия смех яко ,още ме боли корема от последния път на Божура ,пацоо появи се бе ко си се покрил пенсионер такъв ела се видим :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[Брей то тия саксота големи състезатели, бре, ама момчета то хонда такъв клас като Вашия няма за сега, освен някой колега ако не се яви с половин сивик :whistle: Ама каквото да си говорим - маса - килограми, ускорение, сивика и саксото ако са сток и двете, сивика бие, по тт данни поне, оттам нататък не се знае/ ако има тунинг де /

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко страници трябва да стане тази тема за да се пуснат 2 коли?Само коментари а резултати.....?Каде са ни VTI-ките? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е наи бързо0то саксо което съм виждал тоест 1.6 .. 122 коня.че на по лекото купе на пежо от 92-5 година ( 106 което т е жи 870 кг) с тоя мотор 1.6 122 коня дава 15.4-6 ( С колектор пълна генерация и и чип ) и др . ( а стандартнои такова си е ниска 16-ка...) тая да няма валчета !?!?1?1 :P :P :P

Да вървят тези тези зверчета при нас на Верила идва едно такова 122 коня справя се без пrоблем с голф ABF сток, E36 сток бавария, C20XE астра сток, фиат браво HGT леки жокерчета и така скоро един френд ще го тества с един КР на който може да се твърди, че са му възстановени всички кончета вихрогончета ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си сток съм навит да се пусна пак с тебе.Предния път имаше големи жокери "само кулер съм сложил"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си сток съм навит да се пусна пак с тебе.Предния път имаше големи жокери "само кулер съм сложил"

А ти с какво беше ,че нещо не се сещам ?Саксото не е сток , но и не е повече от 150 коня :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само за протокола :lol: колко кг е тая кола 900-20 ? неказа дaли има и валове :lol: :lol: щото си мисля че има.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко страници трябва да стане тази тема за да се пуснат 2 коли?Само коментари а резултати.....?Каде са ни VTI-ките? ;)

Айде де .... момчето много правилно ви попита .... къде са ви витиайките ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук каде, но като си от софия за един старт до там ли да идвам ;)тук имаме 2-3 които биха те пробвали ;)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук каде, но като си от софия за един старт до там ли да идвам ;)тук имаме 2-3 които биха те пробвали ;)

Къде е това ?Наистина колата трябва да е софийска ... или поне в околията ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...