Jump to content
TrAdIuLi

Предизвиквам сивик Vti !

Recommended Posts

Хайде,че на мен ми е интересно как аджеба върви истинска атмосферна Хонда.Да очакваме ли на Дупница шуменският и ямболският ЦРХи?Относно Сивиците Тайп Р-имайте наум,че на Дупница никой сток такъв няма да даде под 15,освен може би някой Муген РР.По мои преценки предпоследният Сивик е около 15,5 на Дупница-катето стратиева с нейния лющеше ниски 15ки на Божур.Относно Саксото на Рибата-ми то си е сток горкото-изключаем 264 градусовите валове,дето просто са метнати в него-никакви оптимизации на софт или дино и настройки на ръка зад блока.Само дето в София няма атмосферна Хонда дето да се е пускала с него и да бие-Парадокса нещо се ослушва май

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека и не забравяме че 6-та ВТИ е доста по бавна от 5-та хетч ВТИ !

....и с колко доста е по бавна 2 коли примерно ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде идвай по бургаско с удовоствие ще се пусна с тва саксо мойта е почти стандартан на сливен съм 14.310 на 400 метра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

риба ай качвай се горе да те опухам бре аз съм сток ,ще ми се хвали тука с неква френска свирка ай бегай си купиш кола бре :rolleyes: Парадокса се крие винаги ,туй го знам от личен опит

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека и не забравяме че 6-та ВТИ е доста по бавна от 5-та хетч ВТИ !

....и с колко доста е по бавна 2 коли примерно ли?
С толкова че ЕСИ (малкия В-тек ) върви от старт колко то ВТИ-6-та ... ВТИ 6-та дава 15.9-16 сек а ВТИ 5-та дава 15.5-15.7 сек в разтояние си го сметни сам с около 150км терминална за половин секунда какво разтояние изминават колите , по мои груби сметки около 15 метра разлика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рибен, довечера ще се видя с Дилян, обади се да ги премерим със стоковицата :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

риба ай качвай се горе да те опухам бре аз съм сток

...вземи си купи ВТИ :P по представително е като каже тупнах една ВТИ-айка отколкото Втек :lol: ...да го питам пича от корейско да мине на френско не е ли крачка назад,а и след като е съсед на Даркоси как досега не е разбрал коя държава умее да прави истински коли ;):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коя държава умее да прави истински коли :P;)

Абе тука много зависи от модела, а не от марката. С кеф бих карал кросуърд или пежо 205 Т16 :rolleyes::lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TrAdIuLi

Аз си карам и корейското бе .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рибен, довечера ще се видя с Дилян, обади се да ги премерим със стоковицата :rolleyes:

Ти ако си със седана няма си хабя колата грам .... ако си с хеча заставай !Звънкай като си долу .. ма да не е у 11 часа :lol: Ще зема и фото моля :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шуменския Рекс от 3 месеца не е в движение,а доколкото знам ямболския наскоро претърпя лека злополука.И освен тва човека предизвиква Сивик и то ВТИ :)!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest boby70

Какво против седаните имаш ако вървят прилично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TrAdIuLi

Какво против седаните имаш ако вървят прилично.

Ако вървят зверски тогава да застават !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest boby70

Другата седмица ми е възможно.Особенно ако става въпрос за Дружба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема да се заключи! Не трябва да се дава място на изява в този форум. Всякакви дето си мерят .....няма значение. Това е "Хонда клуб", а не мерене на .....много бързи, много яростни. Заставам зад "Prelude" и "Ombre". Момчета, колеги. Образовайте се! Направете бизнес! Купете си коли, който сток ще бият тези таралясници, които карате. За какво си ги мерите. Жалки сте. Дреме ми на мен ако карам "Ферари" кой с каква кочина ще се дърпа с мен. Ако ще да ме дръпне с 5 коли. Важното е, когато караш с 40 да ти обръщат внимание, но и това ще го разберете някой ден, а до тогава да не убиете само някой или себе си !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема да се заключи! Не трябва да се дава място на изява в този форум. Всякакви дето си мерят .....няма значение. Това е "Хонда клуб", а не мерене на .....много бързи, много яростни. Заставам зад "Prelude" и "Ombre". Момчета, колеги. Образовайте се! Направете бизнес! Купете си коли, който сток ще бият тези таралясници, които карате. За какво си ги мерите. Жалки сте. Дреме ми на мен ако карам "Ферари" кой с каква кочина ще се дърпа с мен. Ако ще да ме дръпне с 5 коли. Важното е, когато караш с 40 да ти обръщат внимание, но и това ще го разберете някой ден, а до тогава да не убиете само някой или себе си !!!

Ходи искарвай пари и си карай клозета с 20, 40 или колокото смяташ, че е нужно за да те гледат. Като не те вълнува не чети и не пиши.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много комплекси ги избиха колегите :) как няма кво да искарате няма кво да искарате си трайте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре бе Иванеее ела да те парализирам бре стига си се занасял с тия ВТИ ки знаеш мноо добре ,че немогат да те бият тогава за кво се занимаваш и пишеш 100 страници ,аз поне имам шансове .А колегата дето прави задръствания с 40 да не чете .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре бе Иванеее ела да те парализирам бре стига си се занасял с тия ВТИ ки знаеш мноо добре ,че немогат да те бият тогава за кво се занимаваш и пишеш 100 страници ,аз поне имам шансове .А колегата дето прави задръствания с 40 да не чете .

Споко бе ... с тебе ще напраиме старт 100% знаеш ,че съм на бояна по 3 дена от седмицата ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така преди малко една витиайка беше премахната от всякви дисциплини .... дайте нещо по-направено и да застава !Имаше 3 старта .. от място му прая на около 400-500 метра 5-коли ... после той вика аз нагоре те настигам ... праиме 2-ри старт аз нарочно не тръгнах как си знам да сме кантар до 100 и така и стана ... гледам към края на 2-рата на парадокса колата точно до мойта и тоя наглец ми показва среден пръст и се съсредоточава за 3-та .... вкарва я с пълна злоба ии.... бам и аз 3-та и толко бързо му изчезнах пред колата ,че нямах време аз да му покажа средняка ... праиме 3-ти старт от 2-ра летящ пак до към 100 равно и после нагоре макар и гадни за мене условия му изчезвам до към 180-190 поне аз бях с толко ...

Ебати гнусния лъжец. :) Един единствен старт направихме от място на който тръгнахме 2-мата заедно и при него ми взе едно саксо до края на 3-та което са повече от 400м Естествено ще кажеш, че не си тръгнал, аз пък карам с меки амортисьори по улиците и колата ми подскача на старта. Никакви средни пръсти не съм ти показвал, а ти се чудех къде са 5-те коли, ама явно с аверчетата ти си показвате разни работи :) Не оспорвам че колата ти върви повече след 2-ра, но чак 5 коли... Предполагам кое видео ще покажеш, докато се движехме импровизирано ти казах дай газдай газ? :)П.С. Ще има реванш след основния и като забода новите къдрави парчета железо над клапаните, тогава ми е интересно какво ще кажеш ;) Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в раздел Хонда спорт и ТУНИНГ

Пичове, такъв спорт няма :lol: Пишете си, ама по-спокойно :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде,че на мен ми е интересно как аджеба върви истинска атмосферна Хонда.Да очакваме ли на Дупница шуменският и ямболският ЦРХи?Относно Сивиците Тайп Р-имайте наум,че на Дупница никой сток такъв няма да даде под 15,освен може би някой Муген РР.По мои преценки предпоследният Сивик е около 15,5 на Дупница-катето стратиева с нейния лющеше ниски 15ки на Божур.Относно Саксото на Рибата-ми то си е сток горкото-изключаем 264 градусовите валове,дето просто са метнати в него-никакви оптимизации на софт или дино и настройки на ръка зад блока.Само дето в София няма атмосферна Хонда дето да се е пускала с него и да бие-Парадокса нещо се ослушва май

Мда , тоя Ямболския ЦРХ точно за тва го няма - щото отишли в Пловдив да "правят и настройват нещо" и то по няк'ви улици из града и резултата е ясен ->1-ва, 2-ра , бус, троторар , вторични ...Гонкайте се още по улиците :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по скоро бих си купил БМВ :D

И какво му има на БМВ-то, че го сравняваш с френска таратайка, която освен да се "дърпа" на къси разсрояния за друго не става?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заставам зад "Prelude" и "Ombre". Момчета, колеги. Образовайте се! Направете бизнес! Купете си коли, който сток ще бият тези таралясници, които карате.

...ти да не си гей,че заставаш зад тях застани пред тях като си мъж!!!...ми повечето тук сме прости изтървали сме образованието не можем да направим бизнес и караме таралясници,щото нали се сещаш няма бизнес няма пари.Вземи си едно Ферари карай с 40 и се гъзари пред девойките и лапетата,ние повечето тук сме обикновенни хорица и ни вълнуват простите неща да си юркаме таралясниците и да ги тунинговаме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ква е тая витиаика дето свършва на 3-та 400 метра.... ?!на 9000 оборота ли ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по скоро бих си купил БМВ :D

И какво му има на БМВ-то, че го сравняваш с френска таратайка, която освен да се "дърпа" на къси разсрояния за друго не става?
кой го сравнява бре :D казвам ,че ако си купя друга кола освн тази в момента искам да е БМВ а чети внимателно кво съм писали по къв повод.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ква е тая витиаика дето свършва на 3-та 400 метра.... ?!на 9000 оборота ли ?!

е какво,това странно ли е?питай даркоси на коя предавка взима божурище и на какви обороти:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

странно е ми моита вдига на 8200-300 едва едва 140 !.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

странно е ми моита вдига на 8200-300 едва едва 140 !.....

какво е странното?ако колата ти върви повече на 400метра трябва да си избереш дали да вкараш 4-та за 30 метра или да подминеш 9000 оборота на 3-та.....въпрос на вкус и техническо състояние на колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е точно така с оборотите ако е леко подсилена колата да ,ама ако е понаправана си иска 4та

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е точно така с оборотите ако е леко подсилена колата да ,ама ако е понаправана си иска 4та

какво значи леко подсилена?аз ти разказвам случка,пък вие понеже много ги разбирате преценете дали даркоси е сбъркал или е постъпил правилно.колата му беше сток двигател,с АЕМ CAI и махнат прекъсвач с добавено гориво може би нагоре.само гъдая за последното,затова го питайте него.факт е обаче,че аз се возих във Вектра 2.5 V6 по време на същата гонка,а Дилян возеше приятелката си.И както не му е подсилен двигателя,така на финала настигна и дръпна Вектрата с няколко коли.Спирам с разказа,че тая тема и без това е за коша с две ръце

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете си, но без да се обиждате и заяждате. На няколко пъти мислех да я пъхна в кошчето, но ще я оставя.Всеки си носи отговорност за това къде и как кара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е точно така с оборотите ако е леко подсилена колата да ,ама ако е понаправана си иска 4та

какво значи леко подсилена?аз ти разказвам случка,пък вие понеже много ги разбирате преценете дали даркоси е сбъркал или е постъпил правилно.колата му беше сток двигател,с АЕМ CAI и махнат прекъсвач с добавено гориво може би нагоре.само гъдая за последното,затова го питайте него.факт е обаче,че аз се возих във Вектра 2.5 V6 по време на същата гонка,а Дилян возеше приятелката си.И както не му е подсилен двигателя,така на финала настигна и дръпна Вектрата с няколко коли.Спирам с разказа,че тая тема и без това е за коша с две ръце
Адаш , като те дразни тая тема ... що им се обесняеаш и си късаш нервите :D мани ги момците да се опраат :D аз също мисла , като тебе за повечето неща но те няма и да се опитат дори да се замислят върху думите ти ... оставяш ги да си праат нещата , които ги влечат и тва е . Дали са правилни или грешни е друга тема на разговор...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем ако наситина е толкова модифицирана че не умалява на 9000 . даиначе... си е просто загуба за това ... останах изненадан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стоково h22 колко дава на 400м?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продавам маратонки ромика 32 номер запазени :D само това липстваше в темата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Дайте да видим някой клип де :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стоково h22 колко дава на 400м?

под 15 в САЩ.14.6 е често срещано , но колко сток са......никой не знае.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продавам маратонки ромика 32 номер запазени ;) само това липстваше в темата ;)

Аз за маратонките искам да попитам :lol: Мухахах извинявам се за :lol: ,ма това направо ми изби зъбите ;) Редактирано от Karlo_Design

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...