Jump to content
Данчо

Пътуване извън града

Recommended Posts

Здравейте коли,Като човек живял малко във Франция имам бегъл поглед върху това хората как взаимно се возят от един град до друг делейки си транспортните разходи.Идеята ми е такава:В ТАЗИ ТЕМА ДА СЕ ПОСТВА САМО И ЕДИНСТВЕНО, КОГАТО НЯКОЙ ЩЕ ПЪТУВА В ПРОВИНЦИЯТА.ДА СЕ ПОСОЧВА ДАТА И ЧАС И ОТ КЪДЕ И ЗА КЪДЕ СЕ ПЪТУВА, РЕСПЕКТИВНО БИ БИЛО ДОБРЕ ДА СЕ ПОСОЧИ И ВРЪЩАНЕТО ОБРАТНО и СПОРЕД МЕН Е ВАЖНО ДА СЕ ПОСОЧАТ И ТРАНСПОРТНИТЕ РАЗХОДИ ДО ОПРЕДЕЛЕНОТО МЯСТО.И РАЗБИРА СЕ, ТОВА ДА ГО ПРАВЯТ САМО ХОРА, КОИТО ИМАТ ЖЕЛАНИЕ ДА КАЧАТ НЯКОЙ КОЛЕГА ДО НЯКЪДЕ.Очаквам отзиви, мисля че идеята е добре.И нови предложения разбира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислих отдавна да пусна такава тема , защото отдавна пътувам нон-стоп из страната ;) но автомобила ми не го позволяваше ;) За напред ще пиша в тази тема ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е много на място! Аз по такава схема си организирах пътуване до Видин с колегата Reddek преди известно време :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то да ви кажа си имаше някъв саит точно за тази идея-------- 3на100.сом или нещо подобно беше ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на националната от софия до узана пътувах с капоне ; о софия до калояново за тунинг феста с бобчу и още няколко случая пътувам по този начин.пиша темичка и който се престраши ;) И аз ще пиша тук ако ми се наложи пак...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

Чудесна тема. Самоче не винаги датата на връщане е ясна. Иначе другото да.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

Чудесна тема. Самоче не винаги датата на връщане е ясна. Иначе другото да.

като не е ясна се опоменава че е такава.това не е проблем.всяко пътуване е строго индивидуална и то се пояснява кратко точно и ясно в поста.Кво мислете?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenex

Кво мислите?

Няма кво да му мислим. Тази тема е полезна откъдето и да я погледнеш. На мен лично ми е важно да знам, че като ще пътувам за някъде, влизам в темата, пускам пост и се оглеждам за комбина ;)Уточненията винаги могат да се уредят на лични, да не се спами вътре.А колкото за специализираните сайтове, за които go6i11 спомена, мисля си, че тук е много по-голяма вероятността да си намериш спътник сред съмишленици. А и ще е по-приятно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

да бъда първи:днес в между 14 и 14 и 30 пътувам за София от Пловдив.Идните дни няма да се прибирам в Пловдив.Цена на превоза:0.00 лева.Да помоля модераторите да изтрият горните мнения и да коригират само първото.Просто да сложат едно описание на темата, каква е целата и да кажат че се изисква в поста да има:час, дата, място на тръгване, дата на прибиране и цена на превоза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде малко горе темата да видим дали има някой някъде да пътува

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз този петък (03.10.2008) пътувам София-Пловдив. Час на тръгване - неизвестен, между 14:00 и 18:00. Връщане в понеделник сутринта, тръгване от Пловдив - най-късно в 7:30.Цена - 0 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е по към 18.00 ч. двама отиват да гледат кола в пловдив. :lol: Ако не някой ако пътува събота сутринта, има 2ма за пловдив.

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на кико, голям пич, мерси за докарването. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то да ви кажа си имаше някъв саит точно за тази идея-------- 3на100.сом или нещо подобно беше :lol:

3на100.сомЕто това е сайта, така че ако искате може и там да побликувате. ;) Иначе не е лошо да стане популярно, а така и като е по-видно с кой и как си се свързал, някак си е малко или много по-сигурно ,а не както иначе по автостоп-а. А за нас шофьорите си е компанийка , която като патуваш доста си е един приятен бонус. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то да ви кажа си имаше някъв саит точно за тази идея-------- 3на100.сом или нещо подобно беше :lol:

3на100.сомЕто това е сайта, така че ако искате може и там да побликувате. ;) Иначе не е лошо да стане популярно, а така и като е по-видно с кой и как си се свързал, някак си е малко или много по-сигурно ,а не както иначе по автостоп-а. А за нас шофьорите си е компанийка , която като патуваш доста си е един приятен бонус. ;)
или повод да пребиеш непознат при злополука ? аз не бих се качил при непознат да ме вози разбира се това не важи за тези от форума , но ако случайно се качиш по този начин при някой надрусан , пиян тогава какво правиш ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то да ви кажа си имаше някъв саит точно за тази идея-------- 3на100.сом или нещо подобно беше :bg:

3на100.сомЕто това е сайта, така че ако искате може и там да побликувате. :) Иначе не е лошо да стане популярно, а така и като е по-видно с кой и как си се свързал, някак си е малко или много по-сигурно ,а не както иначе по автостоп-а. А за нас шофьорите си е компанийка , която като патуваш доста си е един приятен бонус. :)
или повод да пребиеш непознат при злополука ? аз не бих се качил при непознат да ме вози разбира се това не важи за тези от форума , но ако случайно се качиш по този начин при някой надрусан , пиян тогава какво правиш ?
а пък и тук имаме възможноста да се возим в любимата ни марка ;) Редактирано от aphextwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то да ви кажа си имаше някъв саит точно за тази идея-------- 3на100.сом или нещо подобно беше :(

3на100.сомЕто това е сайта, така че ако искате може и там да побликувате. :D Иначе не е лошо да стане популярно, а така и като е по-видно с кой и как си се свързал, някак си е малко или много по-сигурно ,а не както иначе по автостоп-а. А за нас шофьорите си е компанийка , която като патуваш доста си е един приятен бонус. :D
или повод да пребиеш непознат при злополука ? аз не бих се качил при непознат да ме вози разбира се това не важи за тези от форума , но ако случайно се качиш по този начин при някой надрусан , пиян тогава какво правиш ?
Ами слизаш, след това се обаждаш на полицията и им казваш номера на колата. А после като можеш пишеш в сайта няколко коментара за този тип, за да предотвратиш някой да не направи подобна грешка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то да ви кажа си имаше някъв саит точно за тази идея-------- 3на100.сом или нещо подобно беше :(

3на100.сомЕто това е сайта, така че ако искате може и там да побликувате. :D Иначе не е лошо да стане популярно, а така и като е по-видно с кой и как си се свързал, някак си е малко или много по-сигурно ,а не както иначе по автостоп-а. А за нас шофьорите си е компанийка , която като патуваш доста си е един приятен бонус. :D
или повод да пребиеш непознат при злополука ? аз не бих се качил при непознат да ме вози разбира се това не важи за тези от форума , но ако случайно се качиш по този начин при някой надрусан , пиян тогава какво правиш ?
Ами слизаш, след това се обаждаш на полицията и им казваш номера на колата. А после като можеш пишеш в сайта няколко коментара за този тип, за да предотвратиш някой да не направи подобна грешка.
И аз никога не бих се качил така в колата на непознат. Като знам какви пишман шофьори има. Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-вероятно, този петък от София до Габрово и неделя се връщам пак към София.Час на тръгване 5-6 следобед, час на връщане- 2-3 следобед.Цена на превоза - 1 лв.Пояснявам че пътуването не е 100% сигурно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре (петък, 10 окт.) ще пътувам за Видин - тръгване между 15:00 и 18:00 ч.Ще се връщам в неделя по някое време следобед.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник 8.30 часа - 13.10.2008 г. от София през Пловдив - Хисар -Карлово. Връщане - същата вечер. Цена -0.40лв /кафе/ :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да изтупаме малко праха...Аз утре (петък) в 13:00 заминавам за Видин. Връщане - в неделя следобед.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да изтупаме малко праха...Аз утре (петък) в 13:00 заминавам за Видин. Връщане - в неделя следобед.

Ако си млада руса със големи "очи"може да дойда с тебе да убия малко време ;):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама женати ще те пусне ли? :)

не е нужно всичко да знае

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ще патувам от София за Видин към 7 и нещо вечерта ако има желаещи да пуснат ПМ цена 2-3 лева :o

Редактирано от reddek

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

време беше някой да вдигне тая тема.мерси пичидния понеделник(другиден) най-късно до обед тръгвам за София от Пловдив .Цена на превоза - едно късо кафе с течната сметана от ОМВ :)

Редактирано от uBaHoB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка неделя от Пазарджик до София мога да взема 1 човек карам дел сол :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра тема!Добре, че си се сетил, колега! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добра добра...ама май никой няма желание да качва колеги...или поне не се сеща да пише

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота 28.02 Пловдив - Баня (Карлово) - Казанлък тръгване между 8-10 сутринта връщане - не е ясно може би на 3.03

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти всеки уикенд пътувам Сливен-Бургас-Сливен. От Сливен тръгвам в петък или събота приблизително в 18. Пътувам обратно най-често в неделя от 11 по обяд. Рядко се случва да тръгвам към Сливен в събота, но ако се случи тогава е в 10.3-4 човека мога да взимам. Условия няма и пътуването е гратис. Единствено почитателите на тежката музика са за предпочитан, че да не се налага да mute-вам стереото. :)Който има пътуване по маршрута да пише на лични и ще се разберем.

Редактирано от sfu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре между 12 и 16 часа от Пловдив за София.цена на превоза няма.няма да се връщам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой ако може събота или неделя да ме метне до Пловдив ще съм благодарен :) .че нема кола.мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 7.03 около 9:00 тръгвам за Пловдив връщам се след представлението на Калояново ;) .курса ми е Стара Загора - Пловдив - Казанлък.на 9.03. около 8:00 тръгвам за Плевен от Кзанлък курса ми е казанлък-габрово-севлиево-ловеч-плевен и от Плевен тръгване към 13:00 наобратно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в крайна сметка търся транспорт Понеделник за Пловдив от София 0878876364

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

няма ли някой за утре да си направим делчо на бензина !!!

Редактирано от uBaHoB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз търся превоз от Търново за Пловдив, когато и да е. Просто трябва да пратя една ск. кутия до там. Ако на някой му се отвори път до там да каже !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес майната и другите от организаторите на националната мисля че са в Търново ако не се лъжа.можеш да му се обадиш да ти я метне до плд

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...