Jump to content
Sanchesss

Кой какво е намерил в колата си

Recommended Posts

Няколко хартийки от италиянски вафли! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми взеха телефона на една автомивка. Незнам кой може да се похвали за това ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Месец след като взех колата се наложи да разглобявам таблото за смяна на крушки и зад жабката имаше CD с саундтрака на Top Gun в оригинална кутийка. Как е попаднал там бог знае :D А иначе химикал, касова бележка от бензиностанция в Италия, монети оставени от предишния собственик из колата и мнооооого мръсотия ;) ... мърляви италианци ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз като я купих си беше за боклука горката ...собственика преди мен я е използвал само за разходки на кучето си(хъски) и тъкмо беше решил да я дава на моргата в нея намерих кучешка каишка две кила козина една икона и четири трупчета които държаха седалките да не се клатят че бяха почупени по лесно обясними причини ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не намерих нищо... голяма мизерия е в колата,като я изкараш нова от showroom-a :lol: Сега в нея се намират доста JDM щуротийки :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не намерих нищо... голяма мизерия е в колата,като я изкараш нова от showroom-a :dry:

Ех, ама поне усещането да ти замирише на ново е невероятно, а ? :huh:Аз намерих резервна гума, ха, ха :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

73 евро цента и пластинка за вадене на cd (това под задната седалка), а иначе във вратите, като ги отворих за изолация - няколко визитки на немска пътна помощ.

Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много старателно беше почистена моята, но все пак под таблото по средата между двете предни места намерих немско "борче" ароматизаторче видимо на поне 10 години :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята беше изблизана отвсякъде, само по вътрешните ръбове на жабката имаше доста прах. Иначе сервизна книжка, прилежно водена до едно време, ръководство за експлоатация, но на италиански, CD плейър Scotch с падащ панел, учудващо работещ с приложена инструкция за работа... на италиански, резервна гума в много добро състояние, крик, авариен триъгълник, както и сив плик "Моята нова кола" за документи в жабката. В добавка имаше резервен ключ с гумена вложка за предпазване на металната част, неразопакован червен ключ, две малки ключета с кръгъл профил - явно от някаква аларма. Към използвания ключ имаше някакво кожено калъфче, което ме дразнеше и отиде на боклука.Явно якой беше обрал презервативите и мангизите преди мен :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На задната седалка намерих хляб - немски на 3-4 дена ако съдя по състоянието му. Кучетата го харесаха. Иначе стандартното оборудване на колата си го имаше (крик, ключ за днантите и резервна гума) и даже музиката не си взе германеца :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стотинки,понеже не беше нов внос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купчина италиански лирети(стотинки),хапчета некви(дето бабата само ползвала колата за покупки в неделя) и изтръгнат климатик :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кучешка каишка под резервната гума, болтове за джанти,кукички и плувки за риба и 3 дамски тампона под задната седалка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един добре позасъхнал шоколадов бонбон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От първия оглед: В жабката - кутийката на панела на касетофона, кутия за очила "Армани" и една малка плюшена играчка (нещо като мишле), по пода само един жетон за автомивка на саммобслужване, в багажника (освен стандартното оборудване) една луминисцента лампа, а след време открих при резерната гума - силов кабел подаващ се от странна дупка (който в последствие разбрах, че другия му край е вързан за акумулатора :P ).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна сервизна история :fun: както и книжката с кода на касетофона и книжката за експлоатация. Интересното беше че ги открих 6 месеца след като купих колата и ми се наложи да сваля задната седалка и те бяха отдолу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз намерих лист формат А4 с обявата за продажбата й тогава. :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта беше олизана все едно хората от малцинството преди мен бяха минали. Само документи и нищо друго даже и 1 стотинка нямаше :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цяла съкровищница беше мойта: Чисто нова дървена бухалка, червено дамско белио под задната седалка, очила, който ги ползвам и до днес Армани :) резервен ключ + червен в опаковка на японски пише нещо, OCB в тайника :(:) (до реглажа на фаровете), 44 евро германски и някви монети, един куп диодчета и платки, чисто нови чистачки от яките, сложих ги, малко оригинално ПНЕВМАТИЧНО кригче Хонда със занитен стигер на японски пише нещо, чисто нова резервна гума Yokohama 230/45/15 каквито са си на колата и джанта чистак нова пак каквито има по колата, цяла кутия Marllboro white с италиански бандерол, златна брачна хълка доста масивна, взех и 190 лева, бушони Honda, някакви ваучери използвани, кутийка презервативи Durex лилави, оригиналния скоростен лост, сега е със шорт шифтър, и сиг и други незначитени работи като CD-та, и де да знам вече не се сещам олекотих я със 100 кила като я разчистих :)

Редактирано от yokozuna™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цяла съкровищница беше мойта: Чисто нова дървена бухалка, червено дамско белио под задната седалка, очила, който ги ползвам и до днес Армани :) резервен ключ + червен в опаковка на японски пише нещо, OCB в тайника :):) (до реглажа на фаровете), 44 евро германски и някви монети, един куп диодчета и платки, чисто нови чистачки от яките, сложих ги, малко оригинално ПНЕВМАТИЧНО кригче Хонда със занитен стигер на японски пише нещо, чисто нова резервна гума Yokohama 230/45/15 каквито са си на колата и джанта чистак нова пак каквито има по колата, цяла кутия Marllboro white с италиански бандерол, златна брачна хълка доста масивна, взех и 190 лева, бушони Honda, някакви ваучери използвани, кутийка презервативи Durex лилави, оригиналния скоростен лост, сега е със шорт шифтър, и сиг и други незначитени работи като CD-та, и де да знам вече не се сещам олекотих я със 100 кила като я разчистих :)

хонда откога произвеждат автобуси с вграден кино салон :D . Просто не мога да си представя всичко да се намира в една кола камоли да се манери :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не беше скрито колега, освен OCB лисчетата и презервативите. :(:) :)Другите работи - където се сетиш под седалки, жабка, багажник, панелите отстрани в багажника и още в пространствата отстрани кат махнеш корубите. Кво не ти е ясно аи стига си спамил, че и мен ме караш да спамя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цяла съкровищница беше мойта: Чисто нова дървена бухалка, червено дамско белио под задната седалка, очила, който ги ползвам и до днес Армани резервен ключ + червен в опаковка на японски пише нещо, OCB в тайника :dry: (до реглажа на фаровете), 44 евро германски и някви монети, един куп диодчета и платки, чисто нови чистачки от яките, сложих ги, малко оригинално ПНЕВМАТИЧНО кригче Хонда със занитен стигер на японски пише нещо, чисто нова резервна гума Yokohama 230/45/15 каквито са си на колата и джанта чистак нова пак каквито има по колата, цяла кутия Marllboro white с италиански бандерол, златна брачна хълка доста масивна, взех и 190 лева, бушони Honda, някакви ваучери използвани, кутийка презервативи Durex лилави, оригиналния скоростен лост, сега е със шорт шифтър, и сиг и други незначитени работи като CD-та, и де да знам вече не се сещам олекотих я със 100 кила като я разчистих Колега ти на улицата ли си я намерил тая кола хахх.И в моита кола имаше червени женски прашки(на пича на жената)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цяла съкровищница беше мойта: Чисто нова дървена бухалка, червено дамско белио под задната седалка, очила, който ги ползвам и до днес Армани резервен ключ + червен в опаковка на японски пише нещо, OCB в тайника :D (до реглажа на фаровете), 44 евро германски и някви монети, един куп диодчета и платки, чисто нови чистачки от яките, сложих ги, малко оригинално ПНЕВМАТИЧНО кригче Хонда със занитен стигер на японски пише нещо, чисто нова резервна гума Yokohama 230/45/15 каквито са си на колата и джанта чистак нова пак каквито има по колата, цяла кутия Marllboro white с италиански бандерол, златна брачна хълка доста масивна, взех и 190 лева, бушони Honda, някакви ваучери използвани, кутийка презервативи Durex лилави, оригиналния скоростен лост, сега е със шорт шифтър, и сиг и други незначитени работи като CD-та, и де да знам вече не се сещам олекотих я със 100 кила като я разчистих

Колега ти на улицата ли си я намерил тая кола хахх.И в моита кола имаше червени женски прашки(на пича на жената)

Абе Наркоман - Немец ко искаш ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си намерих картичка на Папа Йоан Павел :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си намерих картичка на Папа Йоан Павел :)

Може да е била набожна колата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Топката на теглича. Като купувах колата видях, че има "заготовка" за теглич - букса, греда и т.н., но без крайната стърчалка. Продавачът вика "ще си намериш от някоя морга". Обаче после се оказа, че е в багажника в една от страничните ниши. Много се радвам, сега ще си го монтирам. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, първоначално намерих лист А4 с продажната цена ;)Останалото беше сервизно ръководство на италиански и един ключ в пепелника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няколко големи пластмасови чаши от фрапе(със сламките),бордна карта от Дубай,две одеяла в багажника,резервна гума,крик,ключ за гумите,секретен ключ за тях(но явно не точно от моята кола,защото не пасна :lol: ),задължителните центове,евро и кипърски+празен резервоар и бележки от банкомат(имаше бая парички тоя,ама и до днес(приятели сме и се виждаме през ден) реве че няма :lol:.Не ми направи впечатление,но 10 минути след като сипах гориво и изчезнах,ми се обади да ми каже че излишните ключове са негови,и не може да се прибере вкъщи а не му се чака 2 часа на улицата и се върнах :P:tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-интересното което съм намирал бяха 3 мишки намерих ги омрели, но след като ми прегризаха кабелите за стоповете за централното и изрониха целия донапрен на задната седалка.Ама така си и замина колата.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под пасажерската седалка намерих втория оригинален ключ,за Хондата...........,а в предишния ми миниван след 2-3 седмици каране намерих............МР3 чейнджър към касетофона............. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50 цента тампони таблетки някви (шарени) моливи за очна линия общо взето маи колцата ми я е карала някоя ку*ва :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих упътване и гаранция за Плеър Pioneer ама него естествено го нямаше :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да допълня намерих и дистанционно под килима щот го махах да лепя STP на пода сякаш няма нищо вече което мога да намеря :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няколко вдлъбнатини на тавана от токчета.паднало е плющене на задната !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пакетче бисквити от преди 2 години оставени от мен при резервната гума по неизвестна за мен причина!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шест презерватива и пакетче трева, които бяха бутнати в мястото за монети от ляво на волана на рекс 2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бирени фъстъци зад ЦД плеъра. Видях ги чак след 2 месеца като го свалих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

crv-fan, НЕ ГИ ЯЖ! Това е отрова против крадци, слага се там ако някой дигне радиото неправомерно да се изкуши и да изяде отровените фъстици! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...