Jump to content
Sanchesss

Кой какво е намерил в колата си

Recommended Posts

След многото теми за това какво карате, коя е била най-бързата бегачка и такива подобни, хайде сега споделете какво сте намерили в колата, когато сте я купили. :drunk::):cool::P:):P:P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Залепнала бонбона "Olips" ментол на мокета под седалката, заедно с касов бон от Хотел "Адмирал" в к-к Златни Пясъци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ароматизатор "Кенефно борче" от абитуриентската на Лили Иванова в жабката!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 изполвани презерватива залепени на тавана. Що за малоумна тема?

  • Нагоре 1
  • Надолу 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз намерих презрамка от сутиен в жабката (предполагам от италианката-предишната собственичка) , също и празна кутийка от Sony CD player :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

очила, химикалка ,права отверка ,кутия цигари някви много шантави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за пари няма да казвам всеки е намирал но уникалното като купих роувъра беше че предишния собственик не си взе нищо от колата тъй като бяхме заедно в Кюстендил и после аз си трагнах за Бургас и се оказа че забравил да си прегледа нещата от колата и така:бяло малборо 2 кутиимножество пираткинякаква иконкахендсфреемонети колкото щешдъвки бомбони дори една кутия шоколадови в багажниканякакви ключовебебешки дрешки в багажника и може и да е имало и ще неща но сега да ги пропусками това не е най уникалното ами това че колата я имам вече 2 3 години но все още има доста от нещата на предния собственик:drunk: ключовете си седят пиратките някой от тях едната кутия цигари тъй като никой непуши а другата бях подарил и хендсфрито си седят в подлакатника на колата :cool: и може би и така ще си заминат с колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o©


Фонокарта за предплатена услуга - Италианска :drunk:
намерих я като разглабях вратата за обезшумяване :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Намерих едни ментолови дъвки набор на орлите и иконка в жапката :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

хаха,аз пък в мойта намерих някакви полси монети,и една химикалка от Рент-А-Кар което много ме притесни:drunk:И разни други хартийки имаше,но я разглобих толкова пъти основно,че вече няма с какво да ме изненада:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2-е бутилки чичо Jack под седалката , ехеее кой ли забравя такива работи :drunk: моята беше много добре изчистена макар ,че тоя който ми я докара сутринта си идваше от кръчмата и си беше още пиян , и смърдеше в колата на бъчва , но както се казва по водка да ти върви .... аааа така де по вода

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kokodaf

Паркинг табелки за време / стъргалки за лед - 6 (!) броя , измервател за дълбочината на протектора на гумите, оригиналната книжка за сервизите на Хонда в Германия , касов бон от супермаркет , сервизният червен 3-ти ключ , всякакви пособия за почистване. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не намерих и още сън не ме хваща, че нищо не намерих вътре когато я купих.Май ще си остана само със спокойствието и удоволствието което ми дава т'аа кола...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

старателно омотано с тиксо нагънато листче в сенника. като го разпарчетосах се оказа ксерокопие умалено на някакви молитви от Корана написани ръкописно на арабски. притесних се че някой е правил "магии", но май е било за късмет на пътя :) дадох да ми го разчетат и после го изгорих. spooky

Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2-е бутилки чичо Jack под седалката , ехеее кой ли забравя такива работи :) моята беше много добре изчистена макар ,че тоя който ми я докара сутринта си идваше от кръчмата и си беше още пиян , и смърдеше в колата на бъчва , но както се казва по водка да ти върви .... аааа така де по вода

хаха,колега,твоята хонда е дошла като някой москвич или лада сглобяван в понеделник:)да си я караш със здраве,само се бъзикам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия Хиените от автокъщата бяха прибрали всичко дето евентуално ми беше оставил Италианския собственик преди мене.В жабката стоеше само сервизната книжка на Хондата.За сметка на това на огледалото беха "боднали" ароматизатор тип "борче" който направо задавяше с миризмата на лимон, и беше много старателно почистена както вътре така и отвън :)

Редактирано от Wish

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest batemisho

Щипка за пране и едно Мики Маусче ключодържател с един малък ключ на него, дето още не знам за какво е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щипка за пране и едно Мики Маусче ключодържател с един малък ключ на него, дето още не знам за какво е.

Сори за ОФФ, ама това ключе да не би да е от алармата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен триъгълника с аптечката още един триъгълник, един или два диска с чалга в чейнджъра детски "бижута"/дрънкулки и един ръждясал ключ 8-ца мисля бяха под задната седалка, купчина солети и др. мезета в жабката ;) Течност за чистачките което ми напомня, че скоро трябва да купувам.. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих една права отвертка и две запалки,но щеше да да е хубаво да беше кръстена темата какво НЕ намерихте,защото не намерих крик и ключ за гумите :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Намерих си около едно-две евро под задната седалка и под предните, както и една лепенка, която върви с процесорите на "AMD", един ключодържател, който има много съдистичен вид - Йори в кожата на Мечо пух - сякаш го е одрал да си направи кожух от него - тегава работа. Намерих си и... май е т'ва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих с 2 авера до София и като се прибрах гледам багажника пълен: сакове за кофи, препарати за чистене, чистачки, гъба и четка за миене, 2 крика, 1/2 комплект гедори и стелки от картон поне 10...Моите авери ошушкали автокъщата докато пишем фактура и броим пари -умрях от срам.След това ходих пак в тая автокъща за едно Браво за приателка но не влязох и никога няма да вляза пак там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В моята нямаше нищо, освен 2 ароматизатора Мобиле(н).бг - 1 на огледало и 1 на скоростния лост и такава яка миризма имаха,въпреки че бяха стари и с разична миризма.И сега много искам да си намеря същия ароматизатор,ама незнам откъде...да отида в офиса на мобайл ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Химикалка в жабката , бонбонии под седалката ... все едно е имало криеница .. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обеца за пъп,някакви ключове и някакви евро центове :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...нов резервен ключ за палене в специална магнитна кутийка залепена на едно тайно място извън колата :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представка от машинка за подстригване и некви опаковки от сладки :wub: Мамка им не оставили поне едно и аз да ги пробвам! :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си намерих само 1-ин евро цент ;)

Редактирано от wishmaster_333

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 изполвани презерватива залепени на тавана. Що за малоумна тема?

Бате ти се ебаваш ама аз имах durex play пръстен и възелин ;) даже май още са в багажника

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...нов резервен ключ за палене в специална магнитна кутийка залепена на едно тайно място извън колата ;)

Еебаси якото, ако наистина е вярно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JadeStudio

400 лева в волана "волана е МОМО" и отпред има едно гумено се маха махам махам и бутона за сирената и хаха 400 лева мн се зарадвах само кадето неможех да ги харча, че колата я купих от мой мн близак за никакви пари и нямаше как та се още го чакам от Англия да му ги дам хаха евентуално ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много работи излезнаха чак се изкефих две ленти с снимки на една яка кака почти гола холандска марихоана малко,много евро и книшката на собственика .и мн други.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tiankata

Японски вестник, но само страницата с рекламите и спортните новини. Доста е интересен за четене. ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха, аз като я купих колата и се въртях вътре, оглеждах всичко от мерак и по едно време гледам отзад един презерватив, неразопакован :) ама същия като тия които и аз си купувам (тайна какви ;) ) ... викам баси, къф е шанса тва да се случи ... и по едно време се сетих да си потърся моя дето го имах някъде из мен и като се проверих, установих че е моя ;) така че нищо не съм намерил. колата беше старателно ошушкана, никаква аванта :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 месеца след като си взех Перлита, почиствах основно багажника и вътре имаше изпаднала бележка - мъничка, от тези, които се лепят. От нея разбрах само 2 думи - Michaella и Honda. И съм я метнала някъде из къщи. По-късно пак попаднах на нея и ми стана любопитно какво пише и намерих начин да си го преведа от италиански. Пишеше: "Микаела, колата ми пак е в сервиз. Ще ми оставиш ли Хондата отново?" :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joexx

Като реших да махам кората за да видя какво ми дрънчи във вратата, намерих една икона пусната вътре. Иначе като взех колата имаше доста неща, като , лепенки " I LOVE ITALY " , дамска ножичка, ластички за коса, безопасни игли и др. дамски принадлежности. А в багажника изобилстваше от някви части за колело както и състезателни лепенки , явно собственика е ходил на състезания по колоездене или нещо подобно. Също намерих манометър, кутия със авариен триъгълник и резервни крушки на "Хонда".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Микаела, колата ми пак е в сервиз. Ще ми оставиш ли Хондата отново?" :worthy: .

хаха, това ако е истина голям майтап :drool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...