Jump to content
DeLSoL

60 години Хонда

Recommended Posts

Йееее,супер идея :angry::) Само дето повечето са на работа и няма да могат да дойдат всички,а ако дойде Бтв ще е яко да са яките хондели там.Досега не съм чул някой автофен клуб да го е правил,незнам дали и ние ше успеем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Wardog

Идеята е много добра. Ако успеем да се организираме ще е много добре. Аз съм 100% там:offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е много добра :D .Ако не съм на работа ще дойда. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за.п.п. Така се изкефих оня ден в Турция в един сервиз на Хонда.Всички монтьори вътре изкипрени с бели гащеризони Хонда.Приемчика с подобна ризка,аве просто да ти е кеф да си оставиш колата ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля модераторите да преместят темата при важните теми.За да знаят хората за провеждането на срещата.Този месец тя ще бъде и месечна.Надявам се да дойдат повече хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес направих стикерите за годишнината.Мисля който иска стикер да заповяда на седмичната среща на бензиностанция Еко на булевард българия.Утре ще проверя колко ще струва напечатването.Ето го и самия стикер.http://www.bgshare.com/368617/honda.pdf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да е на по-равната час на паветата , та да може всички да дойдеме :) Идеята е доста силна определено , така че ако се разберем съм там на 1000%

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм и аз, отлична идея. Дано да стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да супер идея и аз съм за :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest WaveMastaa

е такъв гоУем сеир пропуска ли се?!?!?! Там съм!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nakata_g

Можеби половината от клуба щеса на работа като мен, но при първа възможност сам и аз на купона :blink:

Редактирано от nakata_g

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз мога да се дигна до София.аре де Пазаджишката група

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееее и ние сме там как иначе :thumbs1::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mr97%

мисля че повода е повече от достатъчен мотиватор. за съжаление няма да съм в софия, но ако плановете се променят - там съм!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се разбрахме с arsen, пускам тук друг дизайн на стикера за съботното мероприятие. Ако ви хареса, ще чакам утре отговор в темата, за колко бройки става въпрос, с какви размери и като какво точно ще изглеждат (върху фланелките, върху прозрачно фолио, залепящи се и т.н.). След като имам тази информация, мога да кажа точна цена за печата

 

Публикувано изображение

Редактирано от Miroslav.Ivanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес ходих в общината.За да проведем срещата трябва да се плати по 1.40лв за кола за час.Предложиха ми карето пред Александър Невски с 50 паркоместа.И една от страничните улици с 30 места.За да направим там срещата трябва да сключим и договор с полицията за охрана на мероприятието.Варианта е да направим списък и да внесем парите като за 3 часа на кола ще се плаща 4.20лв.Другия вариант е да направим срещата на обичайното място в слатина.Нека да решим по бързо какво ще правим.И да помоля колегата Мирослав Иванов да пусне цени за изработка на фланелките и стикерите.За да може да направим списък със желащи за стикери и фланелки.И последно едно мое мнение мисля че в събота както се пада срещата не би трябвало да взимат пари за паркиране.Защото мерцедес и алфа ромео като си правят там месечните срещи мисля че не плащат на общината.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм там, искам стикер за колата в какъвто формат го утвърдите, и ако трябва, ще си платя за колата. Ако смятате, че има достатъчно време за предоговаряне с общината за безплатна среща, преценете вие. Аз съм там при всички положения. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега щеше да е добре днес да имам отговор за някаква бройка - от това зависят цените на печатниците. Ако е възможно утре най-рано да ги организираме тези неща и се надявам да приемат заявката за същия ден, че в събота вече е късно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_huliganka

а срещата не е ли чак следващата събота /27.09/ ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - близката кръчма до Ал. Невски е "При кмета" - с работно време от 12.00 до 04.00 и капацитет 220 души... Интересна ми е картинката - стотина автомобила паркирани, а тълпата в кръчмата :tease: Това е, за което аз се сещам, не си представям да се юрнем нанякъде всички с колите, по простата причина че няма да има къде да ги паркираме. Иначе едно мини шествие ако си сглобим би било яко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Miroslav.Ivanov

Morridina мерси че отбеляза датата на срещата, че аз нещо съм отвеян и се чудех как ще направим нещата за тази събота :tease::). Щом е за другата няма проблем. До колкото разбрах стикерите ще са 20 см дължина на 5 височина, върху прозрачно, залепващо фолио. Утре ще договоря цена за 100, 200 и 300 бройки и ще я публикувам тук. Фланелките не са ми специалитет, но имам кого да разпитам. Относно тях, ще попитам за цена при 100,200 и 300 бройки бели за щампа лице и гръб, само лице, само гръб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а срещата не е ли чак следващата събота /27.09/ ?

Morridina мерси че отбеляза датата на срещата....

Не бях аз :tease: Но наистина, ако имаме цените за стикерите до вторник бихме могли да се организираме колко бройки да искаме, въпросът е доколко зависи цената от времето за изработка. Ако има съгласни за кръчмата, мога да отида да разпитам как стоят нещата и евентуално да резервирам, не зная какво ще кажат за капаро за толкова много хора, но мога да попитам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

абе май е хладно за тениски вече, по скоро пуловери или якета... :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest arsen

Колеги, ако искате да си направим срещата на Ал.Невски трябва по някакъв начин да се съберат парите за паркинга и охраната. И това трябва да стане много скоро! Ако мислите че ще можем да го направим-дайте предложение как да го организираме! Ако не се получи срещата ще си остане както винаги на Булгарплод. Пишете, колеги:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро колеги, рядко пиша но често преглеждам форума. Пишете ме и мен. Идеята е много добра. (а 27 е преди панайра в Плд. без мен)

Редактирано от GH6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

arsen, радвам се че се чухме. Както се разбрахме ще кажа точни цени за печат на стикери и щампа на фланелки, но това ще стане в понеделник, понеже печатниците не работят през уикенда. Искам да помоля някой който има логото на Honda fan club, да ми го изпрати на miroslav.ivanov@glide-design.com, за да мога да го сложа отпред на фланелките, а отзад да е "60 years Honda the power of dreams". Коментирахме с arsen за това големия надпис да бъде отпред, но смятам, че така няма да се получи хубава визия - най-добре е отпред да е логото на фен клуба и отзад надписа за годишнината.Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за съжаление днес не работят печатниците и няма как да кажа точни цени. Ще го направя утре сутрин и ще ги публикувам тук, както и ще ги изпратя на лично на arsen. За седмичната среща утре цените ще са известни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там сам и аз ,предложение за парите.да се сабират на импровизиран вход

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KU4E_DUX

Колеги и аз съм за с двете раце се записвам :o .Даваи те да видим развитието на нещата ,а аз мисля , че темата не е озаглавена добре и затова няма такава офанзива ,а и рядко чета горе и с лучаино я забелязах темата . МОделаторите нека да променят името например : Събиране за 60 години хонда или нещо такова :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, съжалявам за забавянето, но понеделник беше почивен ден, след това малко спънки с логото, но вече имам цена за стикерите - 1,10 лв. бройката и ще изглеждат ето така с размери 20 на 5 см. върху бяла основа, за да могат да се виждат, независимо от цвета на колата

 

Публикувано изображение

 

За фланелките все още чакам цена от печатниците и до час два ще я имаме

Редактирано от Miroslav.Ivanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, съжалявам за забавянето, но понеделник беше почивен ден, след това малко спънки с логото, но вече имам цена за стикерите - 1,10 лв. бройката и ще изглеждат ето така с размери 20 на 5 см. върху бяла основа, за да могат да се виждат, независимо от цвета на колата

здр колега,

 

поздрави за ентусиазна и за дизайна който си направил, но мисля че е по удачно да позваме оригиналното лого за случая.

Публикувано изображение

 

 

може са се пусне само кръгчето с по-голям размер (20-30см) и да се лепи на задното стъкло

ако е необходимо ще го векторизираме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

последно каде ще есрещата ще се измъкна от работа за 1 час...стикер и за мене

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така и така това е реклама за марката - защо не се обърнете за помощ към местния представител на хонда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прогнозата за времето е облачно ,но без превалявания, тоест ще сме по фанелки. Моля за уточняване на часа и мястото на събиране , ако има промени - за сега приемам " 27 септември събота.На паркинга пред Александар Невски.За целта трябва да се се вземе разрешително за провеждането на такава проява.Мисля че трябва да се вземе от кметството.Като час за провеждането на тази проява мисля че 11 часа сутринта е добре. "Там съм ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...