Jump to content
igmhonda

Запитване

Recommended Posts

Здравейте,извинявам се ако не е за тук темата.Става въпрос за следното-може ли някой да ме ориентира от къде /и имали/ да намера умален макет на Хонда,един вид от тези детските колички.Искам да подаря на един малък три годишен Хонда-фен/става дума за сина ми/ такава.В който и магазин да гледам не намирам,а малкия ме кефе като каже каква кола има баща му/хОНДА/ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм търсила за моя син,но до момента съм го снабдила с мотор само CBR...........ако някъде има количка и аз бих искала да му купя...........успех с подаръка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега,сигурно ще се възползвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм виждал отдавна по бензиностанциите (май в Шел) модел на S2000, мисля че беше Бураго. Също май и във Фантастико съм виждал.... :D .... Другото, за което се сещам са статични модели за сглобяване, но незнам дали няма да са опасни за малки деца, защото има доста много малки части.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам познат които е колекционер, и едвам го навих да ми даде единствената му хонда, ама нали съм нахален и ми я даде МноУ е яка Civi Type R (EP3) ама не я давам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни по бензиностанцийте. Maisto имаха S2000.Аз търсих RX-8/Mazda/ на племенника, но това се оакза невъзможно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм виждал хонда С2000 майче някъде.И аз си търся макет на 5г. хеч,ама няма,може би в япония ако отида някой ден ще намеря... :blink: И ще купя мноооого бройки и за вас да има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои знае ли кореиски за да поръча по една на всеки, ето го адресаhttp://www.ssoza.com/template/1/categ_list.asp?categ_code=18

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ceco_accord

Бях взел на времето две моделчета за малкия ми Витек (синчето се казва Валентин) ма той бръзко ги опоска :( И двете бяха тайп-Р съответно Сивик - 7 и Интегра. Първата май беше от Kaufland - марка Saico мащаб 1/32 , а втората от някакъв битак - марка KiNSMART мащаб 1/34 . И двете - китайски . Това бе преди повече от година. Принципно и аз се "оглеждам" но други не съм виждал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегиии,чуйте сега.Намерих макет на Акорд купе в магазин Марсел на бул.Мария Луиза.Имаше две жълти и една сива-цена 45лв.Това и успех :blabla::lol::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз евентуално мога да намеря 6г. купе и май с2000, но трябва да ида да видя дали още има... иначе тук в кауфланд имаше 8г тайп р с дистанционно налък и по-голям подел... едната беше жълта другата с цветовете на рали варианта... ако някой все пак приплаче мога да ида да погледна за още детайли и да докладвам :blabla:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето Civic Si Coupe 7th. Надявам се да е полезно. :PАко си по-претенциозен и искаш нещо точно конкретно, разгледай ТАЗИ тема, както и целия форум. Сигурно ще можеш да намериш интересни неща.

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз евентуално мога да намеря 6г. купе и май с2000, но трябва да ида да видя дали още има... иначе тук в кауфланд имаше 8г тайп р с дистанционно налък и по-голям подел... едната беше жълта другата с цветовете на рали варианта... ако някой все пак приплаче мога да ида да погледна за още детайли и да докладвам :P

Вчера в едно местно магазинче попаднах на въпросните две СИВИК-8ген. Тайп-Р версии. Огледах и изпробвах и двете (склоних продавачката за "тест драйв") :D Малката(35лв.) е около 20 см. , а голямата (45лв)- около 40см. по дължина и са пласмасови но прецизни във формокопирането на оригинала. Качествено и дуракоустойчиво (за експлоатация от разумни деца-малки и големи ;) ) китайско изпълнение. Предното окачване - независимо, задното - конзолно заедно с електромоторчето. Без прозорци и съответно интериор , но пък им светят фаровете и стоповете :cool: Сравнително леки са (в духа на марката) и доста бегат за електромобили :P , особенно голямата - върти гуми по теракота , а на дистанционното има и ТУРБОрежим и няма стигане тичешком :rolleyes: (добре че спира като излезе от обхват) . В крайна сметка избрах малката щото е за вкъщи (за навън синковеца си има офф- роад), а и на голямата има говорител с нескопосна имитация на форсиращ се двигател и ще ме дразни из къщата. Принципно голямата си струва 10-левовия ъпчардж (гумите и са кухи, а не бандажни като на малката), джантите и са по-точно копие , с 4 батерии е (малката е с 2) и тн. Мисълта ми е че иде Коледа и това все пак е Хонда фен-клуб форум със всичките му последствия за дечицата ни :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намират се модели 1/32 на Saico civic 7 gen и S 2000,аз имам такива от магазин за детски играчки съм ги вземал!http://www.martyhonda.snimka.bg/album.php?...amp;pid=4779045http://www.martyhonda.snimka.bg/album.php?...amp;pid=4779044

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че всички първо трябва да проверите тук: http://rcmodeli.com/П.С.: Доста от вас се радват на спортните постижения на Хонда в ралитата в България. Но за тези постижения са нужни и финансови средства!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Имаше го в Метро и струваше около 40лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой мярне някъде Сивик 5ген. хеч,да свирка,че от много време я търся ;(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...