Jump to content
ManiaK

Варна - Месечна среща 04.02.2018г.

Recommended Posts

... и като се праснеш челно в някого, защото не те виждат без светлини и със 120 км в час кво праиш?

Едва ли,докато куката е на вънка с палката,а ти изгасиш светлините и настъпиш,ти 1 мин,той ония още няма да е запалил колата(куката).Буташ се в някоя улица,гасиш и утре отиваш и си вземаш колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уоу :o искам и аз да у4аствам :) някой може ли да организира драг .. с некоя патрулка ;) летящ старт да видим тея астри4ки как летят :)

Редактирано от Dedovoto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещата за 07.12.2008 ли остава?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещата за 07.12.2008 ли остава?

По план-график май тогава се пада, но заради студентския празник не се знае колко хора ще додат защото повечето са студенти :wub: аз лично ще гледам да съм на линия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

И аз предполагам ще съм на линия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да дойда, а сигурно ще доведа и един приятел с акорд 2007-а :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уоу :wub: искам и аз да у4аствам :wub: някой може ли да организира драг .. с некоя патрулка ;) летящ старт да видим тея астри4ки как летят :D

На драг с патрулка... нямаха шанс, но беше забавно ;)! Добре, че бяха пичове, че иначе можеха да се изгаврят на следващия светофар...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По план-график май тогава се пада, но заради студентския празник не се знае колко хора ще додат защото повечето са студенти...

за това питам и аз защото се пада точно между Никулден и Студентския празник ! Какво пък толкова тъкмо може някой да почерпи..... :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано има някой именник да почерпи (цветя и бонбони не пием) :lol::rolleyes: поне така и така ще мръзнем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще пием, май ще трябва да си вземем половинките да ни приберат колите след срещата, че аз съвсем наскоро си прибрах контролния талон от КАТ. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6те 4акате с нетърпение до 7-ми!?> ;) я се огледайте днеска кво е времето навънка :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз отпадам от месечната ;) . Но за това пък ще посетя седмичната във Враца :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз отпадам за месечната ;(;(.Много ми се идваше ама съм на работа втора смяна от 16:00 до 24:00 ;(.Обаче на седмичната на ОМВ от 21:00 съм там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз май на месечната среща ще трябва да дойда с някаква друга кола...... да не вземете да ме целите с камъни като видите някакво фиатче да преближава.... :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за съжаление отпадам за неделя, имам гости по това време. Но се надявам да се видим през януари.Приятно изкарване, дано времето да е хубаво и да се съберете доста коли и фенове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направете малко снимки,че няма да мога да дойда,поне да ги видя,като не на живо,на компютъра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз май на месечната среща ще трябва да дойда с някаква друга кола...... да не вземете да ме целите с камъни като видите някакво фиатче да преближава.... :)

да те взема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Отдавна имам желание да посетя срещите на хонда феновете и бих желал да дойда на месечната. Само дето не знам дали срещата е тази неделя (07.12) още ли е на полигона на почивка и колко часът е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали и месечните да не ги правим поне през зимата на омв-то, че ако вали или е студено, на полигона никой няма да дойде... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добра идея ама през деня ще е много кофти маи на омв но все пак по добре ще е от полигона утре на полигона в 16:00 нали така ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много вали ве :hondarulez::tease::drunk: Остава ли същото място и час в такъв случай?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали и месечните да не ги правим поне през зимата на омв-то, че ако вали или е студено, на полигона никой няма да дойде... :hondarulez:

аз съм за :tease: понеже много вали дали да не е на ОМВ в 16ч?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде нчкой да каве къде ще е последно на поюишка или на омв ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе,един дъжд ли ви оплаши ?Те много хора направо там ще отидат на полигона,и по-добре отидете там,пък вече там ако се разберете да е на Омв или направо да отидете на Омв,няма да има проблем,така поне мисля аз.П.С.Няма да идвам,за това направете малко снимки да гледам като се върна от работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе айде на полигона на почивка в 16h и от там ще мислим къде ще ходим.м/у другото клубът на рено също има среща в 15h там и май ще ни изчакат да се запознаем с някой от тях. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

последно отиваме на полигона и от там ще се реши ко ще се прави,това ли остава :P пак и тои дъжда маи по намаля :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи последно на полигона към 16:00 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

аз съм там един дъжд ако ни изплаши не знам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То май не вали вече и остава на полигона така ли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16:00 Почивка ще се видим там :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес ще бъде май civic 4G масово :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хораааа дайте да се събирам с Вас че наще от Рено никаква организация пфффф

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

купи си Хонда :( Базик нищо лично ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам но за в момента няма бюджет :( продайде една емблема да сложа на Мегито ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спираш като днес малко по-настрани и нямаш грижи :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги :lol: Наскоро си зех моито японско зверче.....иии нямам представа кога се състоят тези сабирания и искам да разбера.И така ако може някои да каже за да се присъединя вече официално към клуба на ХоНдА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...