Jump to content
ManiaK

Варна - Месечна среща 04.02.2018г.

Recommended Posts

Тогава с epsilon ще попълваме женското съсловие......

то май това е било липсващото звено в срещите ни ......... женското съсловие :D ....... ти само гледай сега на тази среща колко народ ще се изсипе... ;):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен май пак ще ми се размине срещата.. :) Щях да предложа да има 2 месечни срещи ама то за една едва се събират хора... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето, взех си този месец хондичката и ще дойда на първата си месечна среща на хонда :P Щастлив съм :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също ще дойда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest atoma

Ще намина и аз :dry:

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sparco_civic

колеги в момента не съм в града и ще патувам и ще пристигна във Варна към 18:30 даите някакъв телефон да питам на къде сте тогава ако сте заедно да дойда и аз ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZERO

От колко часа ще бъде това мероприятие?

от 16 часа ако съм разбрал правилно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest atoma

Айде след малко ще се съберем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще помоля който снима да качи снимките,че искам да си видя бегачката :D.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

то бяха големи бегачки голямо нещо толкова хора като никой път само така колеги следващия път да сме двойно повече :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ся ги мятам че току що се прибрах :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето няколко снимки от мен...

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Мисля, че стана доста добра среща :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снимките са супер,браво :) другия пат още повече хонди :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдаааа хубава беше срещичката макар че закъсняхме малко ама,другият път може повече да се съберемпп.снимките са супер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest adit0

Хубавици... :D:lol: Черният прелюд и жълтият сивик бяха невероятни... Голямо браво на собствениците ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая и аз с моя бърз интернет успях да кача малко снимчици ---> Тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...снимките са супер.....

той много фотогеничен бил прелюда бре..... :punk: радвам се че и аз успях да дойда макар и повечето колеги да си бяха тръгнали вече :punk: ! Следващият път по с време :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак я пропуснах :punk: :punk: :punk: Колеги има ли точен ден за срещите или просто както се уговорите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Месечна - Всяка първа неделя на месеца от 16:00Седмична - всяка сряда на Лучано от 21:00 :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Месечна - Всяка първа неделя на месеца от 16:00Седмична - всяка сряда на Лучано от 21:00 :punk:

Седмичната каде по точно на лучано е,че смятам да дойда.На месечната много ми хареса и искам да посетя и седмичната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пътувах ам много трафик и закъснях обаче в сряда ще гледам да доида на лучаното :) само как да ви позная ама ще измисля нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пътувах ам много трафик и закъснях обаче в сряда ще гледам да доида на лучаното :) само как да ви позная ама ще измисля нещо

колега ти в свободния ли учиш. мисля че ти видях колата миналата седмица...? ако иксаш драсни едно лично и аз уча там може да пийнем по ено утре... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pavkata

Аз чувствам, че дължа извинение, че се получи малко снобарско от моя страна... Първо, имах среща по работа точно към 5 часа и си мислех, че мога да я отложа, но уви, точно когато пристигнах, човека ми звънна три пъти и без да се запозная с никой, трябваше да отпраша. Второ, бях с един авер, който хич не е по подобни мероприятия и не му се стоеше... А и май бях закъснял като гледам по снимките, повечето красавици от тях вече си бяха тръгнали (не че тия, които бяхте там бяха за пропускане де...).Та така...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, другия път и аз ще съм на линия, че бях извън Варна... Много яка среща е станала, жалко, че пропуснах :rolleyes: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ��ДРО ГЛ�В�Т�

Срещата беше яка и аз бях там,другият път дано повече Хонди се съберем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре да не забравите 21:00 часа на Лучано до ХЕИ,масата до тоалетната. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавици... :plane::rolleyes: Черният прелюд и жълтият сивик бяха невероятни... Голямо браво на собствениците :whip:

Благодаря ти за хубавите думи,пич! :box:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но масата беше заета :confused: Пък и много срамежливи всички Хондаджии. ;):drunk::( Аз очаквах да се запозная с повече хора, пък вие... как не ви е срам да си мълчите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но масата беше заета :confused: Пък и много срамежливи всички Хондаджии. ;):drunk::( Аз очаквах да се запозная с повече хора, пък вие... как не ви е срам да си мълчите :D

Тя масата беше заета,ама на другите 3 маси бяхме хондажии пак,и на вънка имаше доста хора.Жалко,че не се сабрахме всички,а се разпраснахме така и малко бяхме на (Лукойл-Петрол).Добра збирка се получи.Само дето навръщане ме спряха и щяха да ми пишат акт за 250-500 лв.(заради гърнето),и искаха да я спират от движение,ама се отървах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващия път вън да викаш да се запознаем :confused::D:drunk: Пък и явно си се усмихвал чаровно щом не са ти писали акта :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не просто се правих на луд(тъп),и явно ме вижда,че съм млад шофьор(на 1 месец книжка),и явно ме е съжелил,иначе акта от 250 до 500 лв.,и спиране от движение.После кажи ми,как да не ги мразиш.То човек да не си надупи колата... :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях там и аз видях, но мнооо фраш в тва заведение немой се съберем всички. И повече ще ставаме надъхвам двама приятели дет искат коли да си земат Хонда, въпреки че единия е заклет "голфър" ще гледам да го надъхам за Хондичка :confused: извинявам се малко за ОФ-а. Добра беше срещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братле,мен миналта година по това време ме спряжа в 12 ч вечерта в преседване на 1 6-та генеразия със 120....докато спра,и отида до колата акта ми беше готов-3 месеца без книжка,и 250 лв и ест. карах 3 месеца без книжка и ме хванаха на полседния ми ден като я изкарвах от сервиза посред бял ден и още 300лв така че ги нахраниж,таѝ че ти си се отарвал...ас вече талон не давам нито пари...ебал сам ги да мрат....гася светлините и педала до доло

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и като се праснеш челно в някого, защото не те виждат без светлини и със 120 км в час кво праиш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...