Jump to content
K1r1L

ПИСТА СЛИВЕН НАБЛИЖАва

Recommended Posts

И ние Врачанските ви колеги сме твърдо за ;) ще пристигнем към 6 следобяд и ще си носим бири ,мири, ракиии, водки, скари,пържоли и палатки не че ще спим в тях де щот имаме тежко пиянство;) та мисля да си заформим едно добро хонда парти;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние Врачанските ви колеги сме твърдо за ;) ще пристигнем към 6 следобяд и ще си носим бири ,мири, ракиии, водки, скари,пържоли и палатки не че ще спим в тях де щот имаме тежко пиянство;) та мисля да си заформим едно добро хонда парти;)

Доста солидна група се събираме! Номера ми е 0878 62 32 32 звънете предварително ако не знаете пътя, или пък за да ни откриете ж суматохата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи пробно разпънах транспаранта Хонда ... еле нема как да не го забележат Калояне - колкото и голяма да е суматохата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи пробно разпънах транспаранта Хонда ... еле нема как да не го забележат Калояне - колкото и голяма да е суматохата ;)

Значи ориентира е ясен освен многото скупчени Хонди на едно място ;) Редактирано от Krelion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехаа, ще си имаме един голям и дай боже ммноооого пиян сервизен парк на хонда.ако не бием на драга поне ще се отсрамим в пиенето.:Pа пък дй боже и големи успехии на пистата.а пък ако падна до 16.0 ракията е от мене

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MissCaprice

Кой ще идва? ;) Айде организирайте се, че шатрите и пиенето ще чакат гости :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз издирвам фрее сток чип за б18ц4 и съм там ;) Иначе смисъл няма :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние Врачанските ви колеги сме твърдо за ;) ще пристигнем към 6 следобяд и ще си носим бири ,мири, ракиии, водки, скари,пържоли и палатки не че ще спим в тях де щот имаме тежко пиянство;) та мисля да си заформим едно добро хонда парти;)

Доста солидна група се събираме! Номера ми е 0878 62 32 32 звънете предварително ако не знаете пътя, или пък за да ни откриете ж суматохата :D
Добре навих се :) ,очаквайте и една синя софийска тарга :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре навих се :thumbs1: ,очаквайте и една синя софийска тарга :hondarulez:Бройте таргите 2 :puke: другата ми кола не стана за съзтезанието , но таргата ще я изкарам да правиме панаир от хонди :puke: колкото повече толкова повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам запазено място под шатрата при Ачо, но все пак ако накой със японка до 125 коня иска да го напляска една семейна англичанка да се обади :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Кире ко си шушукаш е сменяй ремака идвай да пускаш 14-ките !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пишете и един хеч 125+ !!! само да трагне в-тека до тогас ако не ше очаквам помощ от срвизния парк

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервизния парк ще е на лице бе как, трябва само да ги опазим трезви за неделя :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще видиш ако си в състояние :worthy:. то едва ли някой ще е ама ще стане ясно.трябва да им покажем как се купонясва на другите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Облачко .... фотоапарата вижда всичко! :sick: Ако не ги види на момента - ще ги види след някой ден по снимките - и аз мисля да съм там ... само че ще ме возят. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ъъъ....double post :sick:

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хооо и аз мисля да ходя в петък в Ямбол и ще се дотътря до тази шатричка :) Супер, нямам търпение..Офф топик - одеве возих един приятел на околовръстното да види как е Д15Бзле и за малко да се надъня на ченгетата.Ама на 402 метра ще ми трябва 1 час да финиширам :):D Така че ще съм само семкаджия

Редактирано от Brutalism

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора какво да хвана ,че да стигна до Сливен? Кои автобус или влакче някои да ме насичи :) о ... че имам голям мерак да доида ама схемите ми пропаднаха :)

Редактирано от dolt

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та какво викате? Тея Японки не вървели много, поне така чувам де :)Айдии чакам ви от събота там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Хора какво да хвана ,че да стигна до Сливен? Кои автобус или влакче някои да ме насичи :) о ... че имам голям мерак да доида ама схемите ми пропаднаха :)

Отиваш на автогарата и питаш бе мой!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То тоя драг си стана като една малка сбирка ;) ,най-хубавото е,че по едно и също време ще има долу горе 3 сбирки на хонда ;) 1.драга в Сливен2.колегите,който ще подкрепят Тони(Hronos) на Калояново(другият път вече и аз ще бъда от агидката)3.Ягодите-господин RoadRacer и компания ще се подкрепят с ракия ;) п.с.Говорихме си с Founder по телефона,че който заспял първи в Сливен сме щяли да го :) ,мен нещо в последно време ме е хванало някакво безсъние...........не знам при вас как е..................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

3.Ягодите-господин RoadRacer и компания ще се подкрепят с ракия :)

....Бацко .. ние сме другата седмица ва ... ;) ... па другите мероприятия ги пропускам за съжаление ... пуста му работа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Бацко .. ние сме другата седмица ва ... ;) ... па другите мероприятия ги пропускам за съжаление ... пуста му работа :drunk:Извинявам се,пак съм се главозамаял :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KOS_with_NOS

Къде се намира долу-горе пистата??? Гледам тука една карта ама трябвало да напишат "NO INDIANS" отгоре :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора какво да хвана ,че да стигна до Сливен? Кои автобус или влакче някои да ме насичи :drunk: о ... че имам голям мерак да доида ама схемите ми пропаднаха :dry:

колега има автобус от варна до сливен в 6:00 сутринта и в 15:00 след обяд .ама все пак се обади и питай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то се заформи ебати сбирката , за което се радвам естествено :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз тръгвам в неделя 7 часа от бургас ние пак не пиемм ама сме Фенове така, че пишете още една маслено зелено купе дет му са обажда v teca от време на време :lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз с мойте авери мисля сутринта да се дотътрим към 8-9 тъкмо да разбудим палатко-спящите :D .. ако въобще са си лягали :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То тоя драг си стана като една малка сбирка :D ,най-хубавото е,че по едно и също време ще има долу горе 3 сбирки на хонда :D 1.драга в Сливен2.колегите,който ще подкрепят Тони(Hronos) на Калояново(другият път вече и аз ще бъда от агидката)3.Ягодите-господин RoadRacer и компания ще се подкрепят с ракия :D п.с.Говорихме си с Founder по телефона,че който заспял първи в Сливен сме щяли да го :lol: ,мен нещо в последно време ме е хванало някакво безсъние...........не знам при вас как е..................

Затова аз съм направил едно леко съчетание:1. В събота подкрепям Тони на тренировките2. В неделя съм на Сливен :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:thumbs1: Намерих с какво да доида ! ( С едно фиатче на 1 авер) :lol: Може да мина да се запознаем ако не ме хвани срамежливкото тогава :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще се притесняваш бе брат, няма такива работи идваш при нас нали си от наще :rolleyes: Та утре сутринта към 9:30 ще опънем едната малка шатра, голямата малко по късно :huh:Ще има транспарант на Хонда ще ни забележите :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да запазите и 2 места за представителите от Старо-Загорската група, двамата с nikolai_fox ще сме само но пак е нещо :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове който има маси и столове да взима щото като гледам тая голяма група....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така като е тръгнало аз ще мога чак неделя рано сутринта да доида ~7 (това го пиша за коелгите на които съм обещал маниики )

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че аз съм единия за манииките , нещо не мога да пиша лични за тва тука ти пиша , влез си в скайпа :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам скаип вече повече от месец (компа ми изгоря а на тоя има проблеми. с скаип... така кофти че няма лични ) :rolleyes:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ICQ , Mirc ? Някав начин за връзка , без да се налага да флоодим в форума , сорри за оффтопика .... Ама без лични си е маса кофтиP.S. Щи пиша Мейл :rolleyes:

Редактирано от GeFi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...