Jump to content
K1r1L

ПИСТА СЛИВЕН НАБЛИЖАва

Recommended Posts

И така има по-малко от месец До писта Сливен ако не се бъркам е на 7-ми септември(ако греша някои да ме поправи) :) Редовните наи вероятно ще сме там : :) :) :rolleyes Кои колеги възнамеряват да доидат (поне да гледат ) а други и да участват ще се съберът ли хонди като миналия път (да се оформи пак Хонда Бокс ) :D:) :

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на 5-ти съм рожденик, на 6-ти съм на сватба. Ако на 7-ми съм оцелял, ще дойда да погледам. С моята 1.4 :) няма какво да се пускам, че докато финиширам... може да стане тъмно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stancho

С моята 1.4 :) няма какво да се пускам, че докато финиширам... може да стане тъмно :)

+1 :Dмойта е лесна :) на 15 мин от там съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BoykoBorisov

Аз съм там,но не като участник,а като зрител и механик на 3 Хонди,с които в момента се занимавам.Първата е на сестра ми(много се е надъхала :) ) и се надявам да я вкарам в средните 15-ки(Д15Б2).Другата е една 5-та генерация с Б18Ц4 моторетка(Gefi),а третата е 4-та генерация с Д16З5(Vanko).На този етап и трите коли са в начална фаза на ъпгрейд,и затова целта им е да отчетат приличен дебют.ПС:Щях да забравя и колегата Zuum Speed,който ще участва с Рекс 2 с моята стара Б16-ка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

Марто аз дали мога да се присъединя към вашия отбор :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто аз дали мога да се присъединя към вашия отбор ;)

а ти не каза как се държи колата с новите придобивки, има ли ефект, но най важното - успя ли да я подкараш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ппюс един рекс от мен към групата на Марто че и той има пръст в мойто :)Пък мойта тря да е ниска 14 ма да видим колко ниска ;)

Редактирано от beast

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;):) толкова ниска че няма да я видиш ;) ;) ;) ;) Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щея видим и ще фърляме боб ти да дадеш ниска 15-ка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ando

ако намеря до тогава комп и аз сам там на линиятанякои незнаили п28 за продан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле,нали знаеш кво пее Тодор Колев-"Варна,Варна-пристанище на Шумен".Така че ще те пишем в нашия отбор,пък ти приготви касите с бирите :plane:!!!

Редактирано от BoykoBorisov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще хвърлям боб да запаля :(:P;') а за ниска 15-ка ;) само ще си мечтая ;):plane::huh::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

Братле,нали знаеш кво пее Тодор Колев-"Варна,Варна-пристанище на Шумен".Така че ще те пишем в нашия отбор,пък ти приготви касите с бирите :plane:!!!

Те бирите са ясни :huh: дай да накараме тия бавните Онди да тръгнат :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление без участие от моя страна този път :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще ходя ,но като зрител с едно Ренде 19-ка (ако не се счупи дотогава :( )Ще ви стискам палци момчета! :plane::huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охххх как ми се ходи и на мен но за съжаление ще е от до година :plane: но догодина цял шампионат:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще съм там този сезон само като семкаждия - не успях да си приготвя колата навреме но се надявам следващият път да има сериозни изненади :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемате ли още един семкаджия в отбора. не съм готов още за пистата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото повече толква по хубаво идвайте сичките пак едни ще се пускат други ще викат за тях те така пак и видео материал трябва да има :angry:Марто приготви и един бидон бензин с примеси че да дойде powera :lol:

Редактирано от beast

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мене ме пишете за бирите :) там ще сам поне за подкрепа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате boykoooooooo 6те има още две каси бира и два рекса към вашата група от Враца ще ни приемете ли:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яко ще е да се съберем на едно място и да си направим "Хонда" кът да се запознаем, да ви разгледаме бегачките ;) (то нашите кво да ги гледате - говоря за колегите със сток коли като моята)и така... като ще идвате поне да се запознаем и да си импровизираме някое Афтър Парти ;)те колегите от Сливен ще съдействат ;) даже ще са инициатори ми се струва :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, тъй, тъй, за къде без мене бре :cool: Там сме и сливенската група ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата , които предния път бяха на пистата знаят къде се намира сервизната зона.Които ги е нямало ще я видят като влезнат на пистата и попитат.Та по същество.В сервината зона съм запазил едно място на което ще има разпъната шатра с голям винил на който естествено ще пише Хонда :cool:Всички участници/публика ви чакам там.Да се съберем на едно място пък после всичко e ясно ;)Телефона ми е 088888 76 75 - Ачо.Ако някой се oмота нещо нека звънка.Айде чао до 6-7 семптември ;)Регардс!

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да споделя,че сервизната кола(моята) е Опел и при това положение дали ще бъда допуснат при Хондаджиите :) !?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха стига са;) ебаваи дори и с опел ще те допуснем при отбора ;):):P :P :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, искате ли да ви търся хотели и т.н. да се резервира нещо предварително? За вечерта кръчми, дискотеки.... Свиркате за да организирам нещо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бележка 1:-----------Участниците в класовете "А" , "Б" , "Ц" и "Предно предаване" трябва да са най-късно в 8.00 в неделя/07.07.08/ на пистата. За да има време да дадат квалификационни времена за определяне на място в стартовата решетка.Изключение има за състезателите от клас "Стрий" - те най-късно в 10.00.Бележка 2:-----------Поради незнание на правила и изисквания на БФДР от голяма част от нови участници държа да отбележа следните точки:-Използване на каски Е задължитено за всички класове/ освен клас "Стрийт"/.-При НЕналичие на ролкейдж - колата трябва да бъде с целия си интериор.Това са основните при4ини поради което на предиåното състезание някои от у4астниците бяха връ¨ани или недопуснати до състезанието.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предния път не видях никой да носи каска?!?!

Редактирано от Krelion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говорихме с един съдия и тои ;) каза еми маи никои няма каска значи без .... (немогат всички да си позволят)после питахме подкупи приемате ли и и тои да стига да има кои да дава или нещо от сорта ;) ;) :P :P ;) ;)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата ми не се е разглобила до тогава бройте още един семкаджия в сливенската група ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата ми не се е разглобила до тогава бройте още един семкаджия в сливенската група :cool:

А, още един Сливналия!Добре дошъл!Кога ще се запознаем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[мисля да доида за една висока 14-ка :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, така.Колеги.Мислим да организираме вечринка ;) събота срещу неделя на самото летище!Имаме палатки големи шатри маси и т.н!Със сигурност ще изкараме страхотно и ще ни върви на другия ден!Всички са поканени!Пък и няма да има нужда да пътувате много рано сутринта!Ако има навити свиркайте. Групата на Гефи и Мартин особенно ще им е много по удобно, че са от далеч!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, така.Колеги.Мислим да организираме вечринка :cool: събота срещу неделя на самото летище!Имаме палатки големи шатри маси и т.н!Със сигурност ще изкараме страхотно и ще ни върви на другия ден!Всички са поканени!Пък и няма да има нужда да пътувате много рано сутринта!Ако има навити свиркайте. Групата на Гефи и Мартин особенно ще им е много по удобно, че са от далеч!

Хахахах... Знам те аз тебе :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BoykoBorisov

Аз съм твърдо за,само да не проверяват с дрегер на пистата в неделя !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм твърдо за,само да не проверяват с дрегер на пистата в неделя !!!

:D Съмнява ме!Добре, другата седмица ще се чуем тогава!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, Марто те комисията на БФДР ще е по алкохолизирана от нас в Неделя.По традиция въздуха в Сливен не им понася :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...