Jump to content
K1r1L

ПИСТА СЛИВЕН НАБЛИЖАва

Recommended Posts

ICQ , Mirc ? Някав начин за връзка , без да се налага да флоодим в форума , сорри за оффтопика .... Ама без лични си е маса кофти

ми....нищо нямам при тоя 64 битов виндос с които съм (малко е запекъл и почти нищо невърви) Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах ти мейл , и спирам да флуудя :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех пичове, надали ще дойда защото не ми се бие сам толкова път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех на всички и приятно прекарване :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един червен дел сол днеска даваше 15.1-4 в този диапазон.. изкочи и една бяла баничарка !!!! - 14 ки даваше !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене ме интересува един сивик Шуменски бордо , с черна предна и задна броня кви времена дава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък се накефих на един колега с акорд купе турбо :) каза че ще кара на 2 бара и имаше сликове 18КИ! !!! но странното беше че ще кара със стокови бутала което много ме съмнява да издържи ама знам ли аааа има и мега за управление :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава срещичка се получи :)Но за мен тези организатори или не са виждали драг състезание или нарочно направиха тези класове по този начин за да си управят техни хора. Не може класа да е до 2050 кубика и да участват в него коли с променена конструкция. Трябваше да си има клас до 1600 или 1800 и в него да си участват нормални коли. А тези преправените трябваше да си бъдат хобикар клас. После баничарка помляла ЦРХ или пък фиата дето направи същото с другата Хонда. За мен си е смешно този вид драг рейсинг с тези класове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло беше готино ... имаше доста сериозни автомобили ,но от страна на организаторите (в класовете) беше голям цирк ... малко съм разочарован ,но карай :rolleyes: догодина повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

са6то добре варве6е синиа ветек от пловдив които го пуснахме за време идаде 14.82

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

акорда се счупи -на въже го изкараха от писата невидях колко даде по слухове от други 13.8 а бургаския черен црх 14.3 даде :rolleyes:)))) и черния сивик седан(бургаски) 14.6-7и още един црх 14.8 син пловдивскии... червения дел сол 14.9има и др ... :)ама няко идр да напише че сум дроп

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

турбо акорда ли се счупи е кире дет го гледахме с теб на тренировките?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

турбо акорда ли се счупи е кире дет го гледахме с теб на тренировките?

даи много благодарности на колегите от сливен ямбол шумен :rolleyes: за оказаната помощ Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така не се запознахме с момчетата които помогнаха с инструмрнта и свалянето на фара ми ... благодаря още веднъж :rolleyes: .Добро състезание ..... голям кеф макар и слаби резултати :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това ще да е пловдивския черен акорд купе с турбина, пича е голям маниак на хонда както чувам, жалко че не влиза тука.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За организацията незнам, но ние си направихме шоуто на макс :rolleyes: Давайте снимкитееее!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя година е акорд купето турбо и с какъв двигател е? Много ми е интересно :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.2-3 ЕДНОВАЛОВ ВИТЕК на ~2 bar-a :rolleyes: с 18-ки джанит с сликове година 94-8 маи се водят...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2,2 150 коня беше модела до 97г който е но с новите фарове на следващия модел :rolleyes: и мисля че беше варненски ама може и да се бъркам.Другото което каза пича че бил моторджия и невлиза тук имаше рисунка на предния капак точно кадето беше отвора над турбината :) с турбо ККК :P

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Състезанието беше мноо добре според мен с изклиучение на тези разминаванки в класовете които и мен мноо ма изнервиха,другата година дано е по добре На връщане са подгоних с един голф 4 тди до 220 и умря :rolleyes: и тъкмо намалям, ония ма изпреварва и след няколко км данн, познаите милиционер насреща ми и са срещам с моя противник :) и на събраха заедно да обсадим А У :P:P тъкмо под моста до лукоил ограничение 90 нии 120 Слава богу 120 :P чист късмет пак ама кво да напраим както и казах на полицая ,МИ ВИКА къде бързаш"ми никаде ама спортна кола бавно кара ли са" ;):P:P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Състезанието беше мноо добре според мен с изклиучение на тези разминаванки в класовете които и мен мноо ма изнервиха,другата година дано е по добре На връщане са подгоних с един голф 4 тди до 220 и умря :rolleyes: и тъкмо намалям, ония ма изпреварва и след няколко км данн, познаите милиционер насреща ми и са срещам с моя противник :) и на събраха заедно да обсадим А У :P:P тъкмо под моста до лукоил ограничение 90 нии 120 Слава богу 120 :P чист късмет пак ама кво да напраим както и казах на полицая ,МИ ВИКА къде бързаш"ми никаде ама спортна кола бавно кара ли са" ;):P:P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се прибрах най накрая състезанието беше супер.И мноо се кефя кви времена дадах :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivch0ni

Браво на групата от Бургас, много хора не гледаха последните няколко гонки, но не знаят, че изтърваха най-интересните моменти. Отлични резултати за двете черни Хонди, напълниха ми душицата от всякъде :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И огромни благодарности на колегите от сливен които много помогнаха Евала Пичове :rolleyes::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest oblaka

мале, получи се нещо като малка национална среща . беше много яко и определено показахме на другите клубове как се купонясва. браво наколите които дадоха добри времена и на собствениците им за подготовката. трябва по често да оргнизираме такива мероприятия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше много хубаво, наистина се получи нещо като малка национална среща :bounce: Едно голямо браво на нашите момчета - дадохте много добри времена :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам 2-3 клипчета ама трябва да пречупя мързела и да ги кача :lol:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

твоя црх ли беше ония синия с муген боди кит ?дето даде 14.88 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да е неговия.Той Жорката всеки път с нова регистрация тук във форума. Немога да му хвана следите.Освен ако не е продал рекса на друг Жоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

са6тиа е един от парвите маници на рексовете този му е маи 9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ау кви сте ми убавци сичките :thumbs2:

ама и ти не ни отстъпваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

твоя црх ли беше ония синия с муген боди кит ?дето даде 14.88 ?

да моя е...14.82 ако трябва да бъдем по точни...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

aбре верно ли колегата с червения рекс паднал от червената Астра?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а имаше един рекс който би една черна корса B, бургаска мисля че бешенякой знае ли тя каква е ? аз доколкото се сещам на Лечков Драг Рейсинг .... :D .... в най-ниския клас тя стана първанякой каза че е с 2.0 мотор от астра GSI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...