Jump to content
audioslave50

ако имах много пари

Recommended Posts

пичове здравеите абе интересно ми ако притежавахте много кинти каква щеше да е колата освен хондата разбирасе ,да си помечтаем малко нали е безплатно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

acura NSX щеше да е!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то аз забравих да си кажа ferrari enzo,Koenigsegg CCX,i shelbi cobra AC.ах меччти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NSX turbo ~ 650 коня :)И някаква градка играчка като Lotus Elise K20A supercharged.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gemballa Mirage GT -> жълта или перлено бяла + еднa секси брюнетка до мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

benz cls rocket(brabus) естествено :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Saho

Honda Legend за специалните случай. Bentley Continental GT за всекидневието. landrover Freelander за по екстремните моменти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest UniCorn
NSX! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rulemaker

МИГ 29

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това бих карал :)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

N S Xили Mustang Shelbi GT 500 ( Елинор ;) ) а като се замисля може също нещо уникално да бъде ;) примерно жигула с двигател на енцо ферари и такива мечти ;):) :)

Редактирано от Velicko_ko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз пък ако имах мнооого пари бих карал т'ва с тия сладурани отдолу вътре:

 

Публикувано изображение

Редактирано от Wish

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щяха да ме возят в ролс ройс фантом, а като ми се шофира - Астън Мартин ДБ 9 кабрио

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Chevrolet Camaro 1969 Big Block HEMI !! - Tova e :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest audioslave50
Отговорено (Редактирано)

а има една машинка на име ariel atom дето много ми се иска да имамhttp://vbox7.com/play:00285285 а двигателя е от хонда сивик type R 300hp

Редактирано от audioslave50

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sa8o

320is или някой лада ръгачка, мойте мечти са скромни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S2000 или Silvia S15 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MAZDA RX7 или NISSAN GT-R а за всекидневна INTEGRA type R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нисан GT-RИли Волга - от старите с кръгли фарове и диван за 3ма отпред, с двигател поне 500кс + съответно окачване и спирачки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1967 Ford Mustang GT 500 и 1969 Dodoge Charger HEMIа за ултра гъзарията -

:) :) (разглеждах подобен на сбирка на американски мъсъли в Германия, голяма психария е)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имах много кинти пак щах да си взема Civic ,но щеше да е натокан като истребител :P НоОо мечтиииИи :) За сега мечтата ми е да си искарам книжката ,щото Civic-а на бащата не прощава :P :P :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

) За сега мечтата ми е да си искарам книжката ,щото Civic-а на бащата не прощава :P:):P :P

И на мен мечтата ми е същата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета хващайте се здраво да бачкате(кой както може),вероятно е след 10год. да ви се сбъднат мечтите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам как се движа с материала цлс рокет могат и да си купя тогава когато се обезцени, ама пък тогава ще е със номизматична стойност, за това най-вероятно никога няма да го имам :P :P :):P :P :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Момчета хващайте се здраво да бачкате(кой както може),вероятно е след 10год. да ви се сбъднат мечтите!

ххаха абе 10 гидини няма ама 1 поне за мен де :P Редактирано от Velicko_ko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За гъзария РолсРойс Фантом кабрио, за лудория Пагани Зонда и Aston-Martin DBS, за офроуд Land Rover Defender или Toyota LAnd Cruiser, за ежедневие Honda Accord type R, Subaru impreza WRX, Nissan Skyline GTR 34

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става вапрос ако си имаш кинтите нали си мечтаме!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи и при мен са няколко:Страстния-неразумен избор: Dodge Viper (всичките му разновидности и най-вече старото поколение GTS и Rt/10 - тва ми е колата мечта на мене, от как съм на 10 - няма Хонди, няма европейски суперкарс);Неразумния-страстен-неразумен избор: American Muscle - всичките ми харесват ама Dodge Charger 68-69 някак си най ми е на сърце( да със 427 или по-голямо Hemi ао може);Разумния-неразумен избор: Audi RS6 (меже и старото);Баналният-рейсърски избор: Nissan Skyline GTR R34 (по ме кефи от новия, макар да знам, че не е по-добър, но както виждате класацията ми не е базирана задължително на качествата на колите).За сега гледам да си досъбера парите за една от желаните от мен хонди, че те наистина не са една.П.С. Към колегата HONDA: не може да е Chevtolet Camaro и да е Hemi. Hemi системите се вграждат, до колкото знам< само в колите на групата Dodge-Chrysler-Plymouth. Но не се отчайваи. За това пък Chevrolet има един big block двигател, известен просто като 572, който ти препоръчвам. Чекни го и ще разбереш за какво става въпрос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Datsun 240Z, Honda S800, Skyline GTR ама пътрава генерация или пък някое ретро 911

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тази и никоя друга,с тоя салон,тоя цвят и джанти,напълно заводска без никакъв тунинг.........искам да ме заплюете 4е съм сектант :P .......Ооооо да,и вървете по дяволите с тея паганита,шелбита,американски мускули и про4ее :P

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Ще си поръчам Civic 5gen. Stock ЧИСТО НОВ! :P Всичко да му е ново, да си го имам за експонат. :) След това ще си взема един NSX и ще си поръчам здраво купе от Civic и ще бодна двигателя в него, като ще го турбинирам и тунинговам до последното болтче :P Ще гоня на божура специално за семкаджийте ниски седмици :P А иначе за ежедневно каране бих си взел Aston Martin DB9, за гъзария и да гледам как гледат като треснати всички - Ariel Atom :P Хехе, както и пълен авто парк от уникални возила :P Естествено няма да подмина елинор, Cobra.... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1967 Ford Mustang GT 500 и 1969 Dodoge Charger HEMIа за ултра гъзарията -

;) ;) (разглеждах подобен на сбирка на американски мъсъли в Германия, голяма психария е)
Баси репликата чесно ;):D;) Редактирано от HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи и при мен са няколко:Страстния-неразумен избор: Dodge Viper (всичките му разновидности и най-вече старото поколение GTS и Rt/10 - тва ми е колата мечта на мене, от как съм на 10 - няма Хонди, няма европейски суперкарс);Неразумния-страстен-неразумен избор: American Muscle - всичките ми харесват ама Dodge Charger 68-69 някак си най ми е на сърце( да със 427 или по-голямо Hemi ао може);Разумния-неразумен избор: Audi RS6 (меже и старото);Баналният-рейсърски избор: Nissan Skyline GTR R34 (по ме кефи от новия, макар да знам, че не е по-добър, но както виждате класацията ми не е базирана задължително на качествата на колите).За сега гледам да си досъбера парите за една от желаните от мен хонди, че те наистина не са една.П.С. Към колегата HONDA: не може да е Chevtolet Camaro и да е Hemi. Hemi системите се вграждат, до колкото знам< само в колите на групата Dodge-Chrysler-Plymouth. Но не се отчайваи. За това пък Chevrolet има един big block двигател, известен просто като 572, който ти препоръчвам. Чекни го и ще разбереш за какво става въпрос.

Може колега може...виждали ли си The Mule ??? голямото сиво камаро...хм...май не си :D или Big Red...пак камаро...(най-бързото виждано) или FourMonster - пак камаро БигБлок Хеми 4х4...има приятелююю...и са доста ;) за тези мъсали от 68 до 74 знам мнооого.... ;) мерси все пак ;) само в колекцията ми от снимки има над 47 000 снимки на мъсали ;) малко луд фен съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може може, не споря. Аз за тва и написах: " до колкото знам". Сега видях в уйкипедията,че и на други коли се е слагала. Едно е важното American Muscle RULZZZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L
Отговорено (Редактирано)

аз бих карал ПОрше карера ГТ2(новия скаи лаин,импреза новата-и по стара може,НСХ ) но понеже нямам толкова пари и :D еквивалент ;)хонда ;ПППП

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Понеже съм фен на жипките:HONDA PILOT :D

 

Публикувано изображение

 

А за други случай ;) новата Lancia Stratos

 

Публикувано изображение

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен определено ще ми трябват доста пари:D1.Skyline R33/R342.RX7 последната генерация 3.NSX4.Corrola AE86 4AGE мотор НОВА5.МР26.Lancer EVO6 TME7.Lancia Delta Integralle 8.Lancia S49.AUDI S110.911 Turbo11.Renault 5 Turbo1/Turbo212.BMW e30 320is (единственото бмв което ми харесва)13.Къде без любовта на живота ми CRX 2gen долу горе ще ми стигнат парите ама няма да си продам рекса заради няк`во Порше ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а има една машинка на име ariel atom дето много ми се иска да имамhttp://vbox7.com/play:00285285 а двигателя е от хонда сивик type R 300hp

Pure Drive PleasureБраво за избора - и аз съм в тази фен група :D П.С.: Двигателите са от 160к.с. нагоре - до към 450+

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...