Jump to content
Honda_Fena

Hondaspace Beta вече е достъпен за феновете

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

На първо четене О К. :huh: Лентата на Google закрива част от визията.Можеби едно "X"-че на нея няма да е излишно. :huh:

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първо четене О К. :huh: Лентата на Google закрива част от визията.Можеби едно "X"-че на нея няма да е излишно. :huh:

Здравей,С какъв браузер гледаш сайта и на каква резолюция, при нас лентата стои точно на място, без да влиза в сайта. Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първо четене О К. :huh: Лентата на Google закрива част от визията.Можеби едно "X"-че на нея няма да е излишно. :huh:

Здравей,С какъв браузер гледаш сайта и на каква резолюция, при нас лентата стои точно на място, без да влиза в сайта. Мерси
С "OPERA" на 1024X768 иначе с Маикрософтския няма проблем!Лентата е скрита зад саита! :huh: Ако желаете мога да кача снимки на екрана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първо четене О К. :D Лентата на Google закрива част от визията.Можеби едно "X"-че на нея няма да е излишно. :D

Здравей,С какъв браузер гледаш сайта и на каква резолюция, при нас лентата стои точно на място, без да влиза в сайта. Мерси
С "OPERA" на 1024X768 иначе с Маикрософтския няма проблем!Лентата е скрита зад саита! :D Ако желаете мога да кача снимки на екрана.
Много ще съм благодарен ако качите снимки, за да видим как изгелжда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви други проблеми, освен визуализацията през Opera?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала Миро заинати се и успя ная-накрая! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си направих профил, никакви проблеми засега :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, колега ! ! ! :D:D:D:offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Мироооооооо! :D Всочко е ток!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления! Довечера ще се регистрирам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето снимчиците:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Получило ви е се много готино!С добра визизя! :D

Дано съм помогнал.

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много благодаря за снимките. Лентата е премахната докато не установим каква е грешката през Opera :D

Редактирано от Miroslav.Ivanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздравления за ентусиазма!Всичко работи перфектно засега.Проблемът за рекламите на гугъл, за които говореше бате Емчо, го има и с Мозила. Иначе бравос! :D

Редактирано от greenex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасно, само че това социална мрежа ли е или сайт за запознанства на хондаджии?Полето "Търся: М/Ж" ме притеснява леко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасно, само че това социална мрежа ли е или сайт за запознанства на хондаджии?Полето "Търся: М/Ж" ме притеснява леко.

Добър въпрос. Поради спецификата на вградената система, имахме проблем с премахването на тази ненужна опция. Когато я премахнаме, се срина системата и все още работим за отстраняването на тази опция. Затова все пак съм написал че е Бета версия докато изгладим някои неща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А раздел в профила за колата?

Мерси Wolf, ще обърнем внимание още тази вечер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко. евала за труда. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest element

лентата на Гугъл поне при мен я няма вече (Мозила)*менюто "Pimp-ни профила": няма разстояние м/у табличките в home страницата на профила, дори и да си избереш цвят за Background - той не се вижда*при постването на Блог не разрешава в полето да се paste-ва текст ,който преди това съм копирал (за Мозила)*има бутон "insert image" , но няма "insert link" и след като не разрешава да се paste-ва, а линка който искам да вмъкна е дълъг, то трябва до го изписвам на ръка - което е малко неудобноВсичко друго е СУПЕР!Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лентата на Гугъл поне при мен я няма вече (Мозила)*менюто "Pimp-ни профила": няма разстояние м/у табличките в home страницата на профила, дори и да си избереш цвят за Background - той не се вижда*при постването на Блог не разрешава в полето да се paste-ва текст ,който преди това съм копирал (за Мозила)*има бутон "insert image" , но няма "insert link" и след като не разрешава да се paste-ва, а линка който искам да вмъкна е дълъг, то трябва до го изписвам на ръка - което е малко неудобноВсичко друго е СУПЕР!Благодаря!

Мерси колега,За copy/paste ако го направиш с десен бутон ти изписва, че не може да се паства в Mozilla, което се дължи на несъвместимост на тази функция с Mozilla или такава забрана зададена директно в браузера - ще го погледнем. Използвай shortcut-a за past CTRL+V - тогава ти се отваря поле за paste. За линка - има. След като напишеш някакъв текст избери го с мишката и в бутоните ще видиш иконката за линк (верига) - така се задава линк в този текстови редактор. Ще погледнем ако може да се смени с по-опростен.За backgrounda предполагам, че проблема може да е в резолюцията ти, понеже го тествахме и работи. Погледни профила на MissyMims - тя има background и се вижда идеално, home-a е подреден

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

I am in the game to .... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest riquelme

Там съм вече!Много яко това!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Прекрасно, само че това социална мрежа ли е или сайт за запознанства на хондаджии?Полето "Търся: М/Ж" ме притеснява леко.

Че,защо бе? :thumbs1: Де да знаеш-може да захапеш някоя "Ситроенка"! :thumbs1: Така ще е по-весело! :thumbs1: Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега ! Супер идея :thumbs1:

 

P.S В раздел Groups на всички Acura пише Acure...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябваше да спретнете нещо по custom. И това е добре ма аз малко не ги обичам опен сорс системите. аз съм започнал http://myrides.us/ на се ме мързи да го правя и си остана на ниво дизайн само :thumbs1: но нищо. one day... Поздравления за добрата идея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега ! Супер идея :thumbs1:

 

P.S В раздел Groups на всички Acura пише Acure...

Мерси колега, поправено е :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво, евала за интусиазма.страхотно е.продължавай все така дани радваш с такива готини работи. имаше нужда от нещо такова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво, евала за интусиазма.страхотно е.продължавай все така дани радваш с такива готини работи. имаше нужда от нещо такова

Мерси колега.

 

За пояснение на възможностите на HondaSpace:

 

Снимки - Броя на снимките в момента е ограничен до 30 на човек, но това ще се промени след няколко дни, когато вземем, по-голям хост

Музика - Размера на музикалните файлове, които могат да се качват е ограничен до 7MB, което също ще се промени след няколко дни

Видео - Видеото е ограничено до 10MB на клипче и това ще се увеличи до няколко дни.

 

Можете да си сваляте филмчета директно от сайтове като YouTube и да си ги качвате в профилите чрез програмата FLV Downloader

 

Блогове - май няма какво да пояснявам - всеки може да си създава собствен блог

Групи - Всеки може да създава групи, било то публични или скрити - при скритите групи, другите потребители могат да се присъединят само чрез покана от Ваша страна

 

Събития - Можете да създавате събития и други потребители да взимат участие в тях (например срещите на клуба) или каквито други искате - концерти, състезания, напивания :thumbs1: и т.н.

 

Статии - Създайте или ни покажете интересна статия

 

Анкети - Можете да създавате Анкети в сайта

 

Обяви - можете да публикувате обявите си, в създадените категории - ако категорията която ви трябва я няма, ние ще я добавим

 

Чат - Чат в реално време с опция за включване на видео камера. Можете да създавате собствени стаи в чата, било то публични или защитени с парола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

65 потребители до момента - много добре. А къде са останалите - давайте идвайте :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е станало и ще става,евала...като си пишех коментари под снимките и на един исках да го променя,че не ми хареса как съм го написал ама трябваше да изтрия снимката за да я сложа наново с нов коментар,хубаво че беше предпоследна и изтрих само 2 снимки,за да не ми се развали реда в който съм си ги сложил,ама ако беше по назад,трябваше да се трие яко или да го оставя с грешката.Та това забелязах аз..ако може да си оправяш текста на снимките като си поискаш..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема с Google лентата а и всички банери в Opera, се оправя чрез използването на най-новата версия на Opera (9.5). Ние сме с тази версия и няма проблем с визуализацията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това може да ти помогне, ето 3 screenshot-а на това как изглежда този google bar на 3 браузъра при resize в посока на намаляване на прозореца. Първото е Safari, второто е Maxton, третото е IE8. При първия и третия гугъл минава под лентата с бутони но върху останалата част от сайта, докато при Maxton гугъл лентата се пъха под сайта изцяло:

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

както се пее в една песен "не знам защо така се получава"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хонда спейс е много яко измислено няма какво да кажя освен HONDA RuLezZzz... :D:P :P :( :( :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Вашият профил може да бъде изтрит без предупреждение, ако се разбере, че лъжете за възрастта си."Ами кякво да напиша като няма 1991 година, се пита в задачата ;) П.п. ХондаСпейс е супер ;) Поздрави на "мозъка" :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХаХаха ще пишеш че си 89 набор и всичко е Реди :P нясявам се админът на ХОНДА спейс да няма проблеми но според мен за да си фен не трябва да ти пречи годините ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Вашият профил може да бъде изтрит без предупреждение, ако се разбере, че лъжете за възрастта си."Ами кякво да напиша като няма 1991 година, се пита в задачата ;) П.п. ХондаСпейс е супер :rolleyes: Поздрави на "мозъка" ;)

ХАХАХА закова ме, признавам си. da6kata по-горе също обърна внимание на този проблем и ще го оправим. Интересното е, че в базата данни на HondaSpace бяхме задали минимална възраст от 15 години и ако сте забелязали календара при регистрация позволяваше въвеждане на възраст от 15 години нагоре, но пък изкарваше грешка, че си под 18. Малко странно от къде се получава това объркване, но ще го намерим разбира се. Относно Условията за ползване - Част от написаните неща там са формални и се постарахме максимално да "угодим" на закона и да си вържем гащите - просто така се прави. Разбира се има неща, които трябва да се спазват стриктно, особенно характера на информацията качвана на сайта, отношението между потребителите и т.н. Сигурен съм, че няма да има проблеми, понеже всички сте от форума и потребителите сте готини хора и се уважаваме взаимно (не като членовете на някои други форуми ;) ). Важното е да е казано ;). Разбира се за дребни неща като години, писане на латиница и т.н., няма да има нито бан нито нищо.И така нататък и така нататъкРадвам се, че проекта ви харесва и че вървим напред. Само информативно искам да кажа, че за тези няколко дни потребителите на HondaSpace сте направили малко над 17GB трафик ;);) - вече поръчах нов хост с голям трафик, че тоя е на привършване ;):D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

I am in !!! Браво за сайта .. вече качих доста снимки но като гледам капацитета е голям тъй чеее вече имам стимул :rolleyes: .. Очаквайте скоро фотосесия на Прелюд :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...