Jump to content
Данчо

лелелеелелелееллеел

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

да бе такова 6-то чувство имат жените че днес една почти ме избута от пътя защото горката има толкова силно и развито 6-то чувство че претъпява 5-тото и не се досети да си погледне дясното отгледало преди да предприеме маневра да види дали има кола или няма, явно чувството и се ориентира по слуха, ако се чува (драскане на ламарини с ламарини) явно тогава си мисли че всичко е наред..... нищо лично към жените, с извинение но значението на думата аматьор се отнася точно към така наречените жени - шофьори. И да категоричен съм на 11100000 % че просто нямат никакъв усет и ориентация на пътя, смея да го твърдя следствие на 9години на пътя и избелелите ми коси от нерви зад които стоят спокойствието и най-често не осъзнаването на вината си. Към дамите: приемам критики, обиди , но мнението ми е изградено в следствие на много безотговорни и неадекватни постъпки от страна на нежния пол, на пътя.

Редактирано от niksan_vn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чесно казано,сигурно има жени.,които са добри шофьори,но аз още не съм видял такава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Някъде бях чел, че водачите от женски пол в ранна възраст са твърде неуверени и често прекалено предпазливи, поради което доста често отнасят поздрави за майките си. Разбира се това е и периода на ожулените брони, гримирането в движение и сълзите при първия акт. С напредване на възрастта обаче някои от жените се научават да паркират дори и на заден ход, което пък подхранва увереността им и води до драстично нарастване на риска от ПТП. От друга страна дамите надхвърлили 35 не изпитват яростната нужда от ъпдейт през 5 минути на гланца върху устните си и по тази причина използват огледалата по предназначение. Винаги съм се удивлявал от позицията на шофиране практикувана масово от нежния пол. Увеличаването на дистанцията между носа на водачката и волана над 5см води до рязък спад в увереността. Изпитвам опасения от това да не обидя някоя колежка и по тази причина няма да споделя повече от наблюденията си.

Редактирано от Gan_san

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз тука съвсем на кратко ще ви вмъкна едно мое наблюдение ... може и да не съм прав но си мисля че на жените просто им трябва повече време да се научат. замислете се, ние още от лапета се заглеждаме по колите и живеем с тая идея че някой ден ще караме лична кола и ще сме тежкарчета като батковците които имат книжки и карат ладите на бащите си. после вече като порастнем достатъчно че да можем да стигаме педалите, крадем на тати москвича или кадета от втората световна и правим някакви кръгчета ... това което искам да кажа е че на нас идеята за карането ни е по от рано в главите и още преди да сме отишли на курсовете повечето от нас вече могат да карат или поне имат доста идеи как става това. докато повечето момичета които познавам се сблъскват с идеята за карането точно на самите шофьорски курсове. аз лично смятам че шоф. курсове трябва да са отделни за мъжете и жените, като за жените трябва да са по-продължителни и по-подробни. имах преди време едно гадже която аз лично си я бях научил да кара, нищо че имаше книжка. обръщах и внимание всеки ден и за около два месеца си имах перфектен личен шофьор и смея да твърдя че тя в последствие още повече се осъвършенства и в момента е една от най-добрите шофьори които познавам :) а на инструкторите не им се занимава много много с момичетата и гледат да минат часовете, пред КАТ изпитващия също гледа по-снизходително към тях и ги пуска ... така ги виждам аз нещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неправилно разделяте шофьорите на жени и мъже. Шофьорите или могат да карат или не. Всеки говори за собствените си наблюдения. Независимо колко добри шофьори сте всеки от вас е правил грешка, момент на разсейване, и тогава другите са си викали, гледай я таа патка или я го виж тоя селянин.... Мисля че такива теми са силно дискриминационни и трябва да се заключват. Ако утре пусна тема за хората примерно с номера СО, ПК че не могат да карат ще се разделим на лагер софиянци и останалите. Съгласни ли сте? Нека има мир :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа СО могат да си карат :) .А относно темата-бях писал в друг пост за мацката дет паркира с ръчна и т.н. демек треа да зимам курс от нея как се прави т'ва.Иначе и на другия лагер има каки дето пускат волана, закриват очи,и дано тоя отсреща има повече акъл че да избегне удара :).Иначе и за мъже "шофьори" имам бая случки дето ми се иска да спра и да си бия тиквата в някой стълб от яд че има кой да им даде на такива леваци книжка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ЗдравейтеЗащо не погледнем от малко по- различна гледна точка ?Според мен има голямо значение дали ТИ сам си си купил колата (независимо каква е), или не. Ако колата е "подарък", за който не си дал и 1 стотинка- някак си мотивът да си по- толерантен на пътя и да спазваш правилата за движение изчезва, или въобще липсва. Това се наблюдава при по- младото поколение, което получава някакъв автомобил почти наготово. Положението с нежния пол е същото- всички сме виждали млади момичета с огромни джипове (служебни, от гаджето, и т.н.)- и изглежда, че този % е много по- голям, отколкото при мъжете, и за това има повече гафове от жените- шофьорки. Смятам, че гафовете (които не са фатални) на колежките идват предимно от незнанието на правилника за движение, а при мъжете- от газарията (гафове с фатални последици). Всички трябва да си помагаме в трудни ситуацийАко сам си си купувал колата- съзнанието ти като шофьор ще е съвсем или малко по- различно !Поздрави на всички колежки от форума- сигурен съм, че всяка от вас сама си е купувала колата, защото сте избрали Хонда !Жоро

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ще напиша тук в тази тема един единствен пост после ще пиша по други полета!

 

Общи правила:

2. Заядливи и подбудителски мнения са силно нежелателни. Тук сме за да ни е приятно, а не, за да се караме. Постове подбуждащи интриги с други автомобилни клубове много бързо ще ви докарат бан.

 

4. Задължително е спазването на добрия тон във всички форуми.

За интригите не само за други автомобилни клубове, това важи и за всяването на вътрешни дрязги и раздори!

 

П.С. И да жените МОГАТ да карат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох лошото е, че така тръгват слуховете за жените :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох лошото е, че така тръгват слуховете за жените :)

:P:cool: :cool: :cool::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,много ми харесва форума,досега не съм имала възможност да идвам на седмичмите или месечните срещи и тъкмо този месец мислех да дойда и да се запозная с повечето от вас,но като чета такива теми и се замислям дали това да стане......наистина е неприятно да има такива изказвания......аз нямам намерение да дойда и някои колеги да ме гледат с пренебрежение защото съм ЖЕНА ШОФЪОР....... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споко, ние само се шегуваме, кацай без да се стряскаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

@Roxy добре си дошла, те повечето които тук така се опитват да плюят по жените на сбирките не смеят да ги погледнат, нито жените нито модераторите. Така че утре е вторник заповядай!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Roxy добре си дошла, те повечето които тук така се опитват да плюят по жените на сбирките не смеят да ги погледнат, нито жените нито модераторите. Така че утре е вторник заповядай!

!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

@Roxy добре си дошла, те повечето които тук така се опитват да плюят по жените на сбирките не смеят да ги погледнат, нито жените нито модераторите. Така че утре е вторник заповядай!

Аз може ли да дойда с жена шофьор, не ме е страх да ме вози, ама ще ни приемете ли на срещата на ЕКО-то? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може ли да дойда с жена шофьор, не ме е страх да ме вози, ама ще ни приемете ли на срещата на ЕКО-то? :D

Хайде тоя път няма да те върнем ама да не ти става навик! Мен някой да ме вози та да мога да си пия биричка на спокойстиве? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Негър Скиор Няма :ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Мари� Илиева

Елате да се повозите при мен пък после да видим дали има или няма жени шофьорки :ebanjeee::whistle:

 

Стига глупости младежи! :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе жените шофиори са като звездите в небето ти ги виждаш а те теб Не :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Застреляйте ги,всички дето са писали в тази тема :lol: (бъзикам се)...Това е форум Honda.bg.,а не "Войната на половетеbg.com"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иди че разправяй..........нека си лаят пак до нас ще опрат :lol:;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иди че разправяй..........нека си лаят пак до нас ще опрат ;):D;)

:lol: именно...,както винаги... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::lol::lol:

давай:cool: давай:lol: още 24 поста ти остават ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма как братче :cool: с тези правила спама трябва да е очакван

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ ИСКАМ ЖЕНИТЕ ДА МИ СЕ СЪРДЯТ АМА МИ СЕ СТОРИ ДОСТА СМЕШНО ТОВА КОЕТО ПРОЧЕТОХ ТОКУ ЩО И РЕШИХ ДА ВИ ГО СПОДЕЛЯ:Жена зад волана...1. Като начало, надявам се, че вече се нагласи и гримира достатъчно, че иначе никъде не можем да отидем.2. Не, не... по-добре си остави новите италиански обувки с 13 сантиметров ток вкъщи3. Добре де, ще си мълча, но все пак си вземи и едни за преобуване.4. Супер, сега отключи вратата и влез в колата.5. От страната на шофьора.6. Вратата до волана.7. Виждаш ли това кръглото ? Това е волана.8. Преобуй се.9. Първо, не можеш да си обуеш платформите. Второ – отиди вземи от вкъщи нещо по приемливо10. Не, и тези не стават.11. Не ми изброявай всичките си обувки. Просто си вземи маратонките.12. Повтори точки от 4 до 8.13. Добре, сега постави ключа в дупката под волана и го завърти.14. Нормално е да се върне малко назад, не чупи запалването.15. Остави обратно пожарогасителя, запалване не е това, което си мислиш16. Сега престани да натискаш газта – това не е съединител.17. Имаш автоматик, тук няма трети педал, просто премести ръчката в положение D18. Не сядай отзад, автоматик не означава, че ще се кара сама. Седни зад волана, моля те.19. Махни ръчната спирачка.20. Ръчката между двете седалки21. Не, това не е „мръснишки лост”, това е ръчната спирачка.22. Натисни копчето и свали ръчката надолу23. Престани да се мръщиш, това всеки ден го правят хиляди шофьори по света, включителни и мъже.24. Лекичко натисни газта.25. Разбира се, че няма да тръгне – свали „бастуна” против крадци.26. И от волана също.27. Включи левия мигач.28. На волана има лостче – натисни го надолу29. Не, колата ти не е толкова готина, че мигачите да са на предното стъкло. Изключи чистачките и натисни надолу другото лостче.30. Добре, тръгнахме31. Според мен не беше съвсем нужно да отнасяш бронята на този Трабант32. Наистина, красиво дръвче.33. Беше34. Така, движим се – това е плюс35. Какво си мисли за теб симпатичния младеж зад волана на съседната кола и защо така загадъчно те гледа въобще няма значение.36. Престани да му намигаш37. Не е грубиян, предупреждавах те.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сетих се за ето Товамили колежки ако ^^^ ви е засегнал питайте русия вълк, той знае каде живее автора ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

умълчахте се...ние не искаме да ви обиждаме мили дами.съжаляваме ако сме го направили...ние знаеме че хондаджийките нямат равни !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...