Jump to content
Данчо

лелелеелелелееллеел

Recommended Posts

Е са вече ми писна и ще ви насоля здравата великите шофьори - мъже в тоя форум! :bow:

Видях темата сутринта и реших да си мълча, но преди малко имах невероятни изживявания с един мъж в рено - баничарка в центъра на София и мисля да ви затворя устите (shit holes)!

 

Желая да отбележа, че карам и двуколесно, с което съм сега, карала съм и на 3 колела и какви ли още не МПС и сигурно карам пъти по - добре от всички, които твърдят, че жените не карат добре.

... та мъжа "шофьор" е застанал на кръстовище и седи и се чуди дали назад да мине, дали да тръгне напред, на ляво ли, дясно ли ... :bow: ... и в един красив момент дава на зад - демек към мен - спрялата с мотора зад него, с включен фар, работещ двигател, при перфектна видимост (бях му точно зад огледалото за задно виждане). И ми се удари в предната гума:bow: Мотора няма задна, няма на къде да мърдам, зад мен има друга кола! Натискам бибитката ... и О! О! О! Еврика! Малоумника се сеща, че трябва да погледне в огледалото за задно виждане преди да тръгне назад! Не си правих труда да го настигна и да му строша огледалото - щеше да е заслужено! Дори и главата да му бях строшила, нямаше да е загуба - той така или иначе няма мозък в нея!

Имам "В" категория от 5 години, "М" от 7. До сега не съм имала проблем с жена на пътя! Винаги при ПТП не съм била аз виновната, а другия участник! И той винаги е бил мъж!

 

Така че, моля ви се наистина мило този път (следващия ще псувам на майка!), не поствайте повече теми за уменията на жените да карат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от двата пола има шофьори идиоти. Не знам що се жените са под прицел....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xNETZx
:bow: :bow: :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от двата пола има шофьори идиоти. Не знам що се жените са под прицел....

щото средностатистически жените, които не могат да карат са повече :bow:никой не отрича, че има и жени които могат да карат :bow:но са много малко :bow: и предлагам Mandylion да направи едно демо видео и да ви покаже кво може :bow:явно е добра, ако имах нейното самочувствие, щях да отида и да кажа на Шумахер, че е гола вода и 4 пръста кал по гърба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щото средностатистически жените, които не могат да карат са повече :bow:никой не отрича, че има и жени които могат да карат :bow:но са много малко :bow: и предлагам Mandylion да направи едно демо видео и да ви покаже кво може :bow:явно е добра, ако имах нейното самочувствие, щях да отида и да кажа на Шумахер, че е гола вода и 4 пръста кал по гърба

Абе "средностатистически" от коя точно агенция го изкара?И също толкова "средностатистичеки" жените имат по - добро 6-то чуство.Не знам дали Шумахер ще може да се справи с малоумието по софииските и въобще бг пътищата. Ако някой ми даде критерии за добро каране, може и да се пробвам да направя нещо.За мен този критерии е ПТП за навъртяни километри (като правим разлика за градско и извънградско). CryoGen, на мен са ми казвали много хора, че карам добре. На теб някой? :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви, колеги, мир и любов, да не кажа ключ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще дойде и ключа скоро, не е първата подобна тема..... по темата няма да коментирам, само искам да питам нещо на автора. Не беше ли ти дето питаше за давността на warn-а? :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жените шофьорки са най-добрите приятели на тюлена!Пиеш ракията тя те вози...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

този с Реното е бил гей (женствен мъж) той не се брой за мъж в нормалния смисъл :bow: а световно известно е ,че ЖЕНА ШОФЪОР И НЕГЪР СКИОР НЯМА И НЯМА И ДА ИМА !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

само искам да питам нещо на автора. Не беше ли ти дето питаше за давността на warn-а? :bow:

Точно той, кака, точно той... :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този с Реното е бил гей (женствен мъж) той не се брой за мъж в нормалния смисъл :bow: а световно известно е ,че ЖЕНА ШОФЪОР И НЕГЪР СКИОР НЯМА И НЯМА И ДА ИМА !

а така кажи им бе брат хахаха :bow: :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Т`ва да не е черна пудра беее ...

Да ви е** в консерваторите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Т`ва да не е черна пудра беее ...

Да ви е** в консерваторите!

ммммм тука нещо за секс се говори гледам :bow:

само кажете каде и в колко :bow: всяка маймуна може да се качи на планината ама тва не значи ,че е станала скиор :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Евала и на двама ви, това е изказване:bow:Само че ако не дай боже закъсате и няма кой да ви помогне, се съмнявам, че някоя от нас ще ви се притече на помощ! да ви имам и колегиалното отношение... :bow::bow:
злато ти ще ми помагаш светейки ми с фенерче за друга помощ не се сещам :bow::bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе "средностатистически" от коя точно агенция го изкара?И също толкова "средностатистичеки" жените имат по - добро 6-то чуство.Не знам дали Шумахер ще може да се справи с малоумието по софииските и въобще бг пътищата. Ако някой ми даде критерии за добро каране, може и да се пробвам да направя нещо.За мен този критерии е ПТП за навъртяни километри (като правим разлика за градско и извънградско). CryoGen, на мен са ми казвали много хора, че карам добре. На теб някой? :bow:

Добре, но като за жена! 6-то чувство може и да имате, но кой каза че го ползвате при карането? Според мен то се проявява добре при купуването на обувки и дрехи. Хич не съм пристрастен, и не казвам че карам по добре от който и да е. Факт е обаче, че жените на пътя не ме изнервят, само ако са много красиви и просто си седят в колата без да я карат. А ако видя жена, която кара огромен джип, на който си няма и представа какви са размерите и теглото му, бягам много далеч. Сутринта имах една случка: Спирам си на един светофар, като се намирам в средната лента, и до мен от ляво стои учебна кола. Поглеждам в огледалото за обратно виждане и виждам едно Пежо 307 да се приближава с голяма скорост. Светофара светеше червено. Гледам собственика на Пежото не намалява, идва точно към мен. Приближи се много и в последния момент яка спирачка и мина в лява лента, където стоеше учебната кола. Закачи задната броня на учебната, като съвсем леко си огъна предния номер. Тогава вече видях че е жена. Значи вече шофьорката на Пежото дори и не усети как ми мина на милиметри от задната броня и подпря тази на учебната кола. Как става това питам аз? Сигурен съм че тази жена нарочно натресе спирачки в последния момент. А на мен ми се размина за малко. Малко се поотплеснах. Извода е, че много често познавам дали кара жена. Не вярвам да имам 6-то чувство както колежките от форума. Е защо е така? По какво си личат толкова? Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

научно доказано е че жените имат по бавни рефлекси и вярно е има и яки мацки шофъорки ,но на повечето в кръвта им преобладават по голям брой мъжки хормони :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да не разказвам аз за двама дебили (мъже, държа да отбележа), оня ден се престрояваха на 2 метра преди светофара на Орлов мост, като единия искаше да завива надясно по Цариградско, а другия отдясно се местеше за направо по канала...И понеже са големите надувковци и никой не е*ава (както правите и в момента) на единия му замина предната броня, а на другия задната. Въобще не коментирам невероятното престрояване, което беше буквално, пак повтарям, на 2 метра преди светофара, до караулката, противоречащо на всички правила:bow: Знам, че дори модераторите са мъже, но апелирам към всички повече такива шовинистични теми да няма, за всеобщо добро..

ама и тия са били гейове бре ,не са били мъже :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка пак не се получи това, за което помолих! Има кофти случаи от страна на всеки пол, факт е!

От името на женската част помолих да не кометираме вече тази тема. Докажете че сте мъже сега, и млъкнете веднъж за винаги!

 

П.П. Чернокожи мъже скиори - цък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Еееее айде стига бре. Поредната тема да си мериме *****. Кой карал по-добре мъжа или жената. Ако започнеме да се сравняваме за всичко няма да се спре скоро. Жената я бива много в едно нещо мъжа в друго. Така е създаден света да е по интересно. Незаменими хора няма, и идиални хора пак няма. Това е! Приемете го и толкова.П.С. Мале какъв интерес към темата има :bow:

Редактирано от MonsterOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

явно последните дни има анти-фенки кампания в този форум - всички можем да разказваме кофти ситуации...p.s. нищо мъжко невиждам в поведението ви....

Редактирано от addevil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка пак не се получи това, за което помолих! Има кофти случаи от страна на всеки пол, факт е!

От името на женската част помолих да не кометираме вече тази тема. Докажете че сте мъже сега, и млъкнете веднъж за винаги!

 

П.П. Чернокожи мъже скиори - цък

добре бейби ,млъкваме и ела да те черпя довечера едно :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахх какви сте сладки, ако слушкате ще ви дам да ми пипнете джантата :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жените по принцип са си по-плахи и разсеяни от мъжете (в повечето случай). За това и често се случва колона от автомобили да се води от някаква едва движеща се кака. Според мен това са им проблемите зад волана.Но и аз се дразня като се изказва мнение и се поставят всички под общ знаменател. Познавам жени, които ако видя зад волана много ще бягам, но познавам и такива, които определено са добри шофьори и то спрямо мъжете. Та според мен за това колежките тук се ядосват така... и то с право.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Т`ва да не е черна пудра беее ...

Да ви е** в консерваторите!

И аз съм виждал негър скиор .... сега остава да покажеш и жена шофьор :bow:

 

п.с. ебавам се разбира се .... има и добри шофьорки ! А и съм съгласен , че правят по-малко птп-та . Само не могат още да се научат като си отварят вратите да не ми удрят колата ,ама ..... карай ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

CryoGen, на мен са ми казвали много хора, че карам добре. На теб някой? ;)

на мен ли ... никой ;) повечето заспиват от скука или крещят неразбираемо от ужас :)хахаводя се "псевдо шофер" във фирмата, и колегите макар всички да имат книжки, предпочитат аз да карам, не знам защо :) гледам че си си изброявала годините на стажа зад различните гевреци на различните МПС-та ... в смисъл хубаво е това, както ти, така и аз съм карал различни различноколесни брички :) мотокари, електрокари, багери, камиони, 52 местни автобуси Сетра, разни бързи и разни бавни товарни и нетоварни автомотобили, мотори, колелета, триколки, и маратонки :)идеята е, че не всеки който може да натиска педалите и да върти волана едновременно с това, има СЪЗНАНИЕТО на участник в движение по пътищата темите които аз пусках бяха с цел ... шега до някъде, просто защото не вярвам, че всички жени не могат да карат...но погледни клипа и ми кажи че тази лелка има някой в главата ? сигурен съм че след първия удар е изпаднала в паника и е натиснала педала на газта по рязко ...ти какво ще кажеш ?проблема на повечето жени е че "чувстват" прекалено много зад волана, и то всичко друго, но не и факта, че се движат в автомобил с габарити много по-големи от собсвените им, от точка А до точка Б с разни автомобили около тях ... повечето жени си мислят съвсем различни неща докато карат, това ги разсеива и това ги прави потенциялно опасни ... за товаааа , както и повечето колеги и КОЛЕЖКИ когато видим жена зад волана, по принцип изпадаме в някакво чудене, на къде ще тръгне за да тръгнем в другата посока и евентуално се молим да не ни удари :)има и такива мъже, това е факт, но при НЯКОИ жени е силно изразено и за съжаление тези жени имат и книжки, а дори не знаят как да си отворят капака на двигателя или да си погледнат маслото темата е безмислена, колегата явно не знае за "Ефекта" от моите теми и се е излъгал да направи грешката да ви ядоса още малко :)сега е момента да пуснете теми "Мъжете не могат да карат" :) и "Има негри скиори" :) Редактирано от CryoGen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Green Water при повече мъжки хормони жената е с малки гърди и има повече мъжки белези.Ти кажи от хормоните ли е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CryoGen, на мен са ми казвали много хора, че карам добре. На теб някой? ;)

на мен ли ... никой ;) повечето заспиват от скука или крещят неразбираемо от ужас :)хахаводя се "псевдо шофер" във фирмата, и колегите макар всички да имат книжки, предпочитат аз да карам, не знам защо :) гледам че си си изброявала годините на стажа зад различните гевреци на различните МПС-та ... в смисъл хубаво е това, както ти, така и аз съм карал различни различноколесни брички :) мотокари, електрокари, багери, камиони, 52 местни автобуси Сетра, разни бързи и разни бавни товарни и нетоварни автомотобили, мотори, колелета, триколки, и маратонки :)идеята е, че не всеки който може да натиска педалите и да върти волана едновременно с това, има СЪЗНАНИЕТО на участник в движение по пътищата темите които аз пусках бяха с цел ... шега до някъде, просто защото не вярвам, че всички жени не могат да карат...но погледни клипа и ми кажи че тази лелка има някой в главата ? сигурен съм че след първия удар е изпаднала в паника и е натиснала педала на газта по рязко ...ти какво ще кажеш ?проблема на повечето жени е че "чувстват" прекалено много зад волана, и то всичко друго, но не и факта, че се движат в автомобил с габарити много по-големи от собсвените им, от точка А до точка Б с разни автомобили около тях ... повечето жени си мислят съвсем различни неща докато карат, това ги разсеива и това ги прави потенциялно опасни ... за товаааа , както и повечето колеги и КОЛЕЖКИ когато видим жена зад волана, по принцип изпадаме в някакво чудене, на къде ще тръгне за да тръгнем в другата посока и евентуално се молим да не ни удари :)има и такива мъже, това е факт, но при НЯКОИ жени е силно изразено и за съжаление тези жени имат и книжки, а дори не знаят как да си отворят капака на двигателя или да си погледнат маслото темата е безмислена, колегата явно не знае за "Ефекта" от моите теми и се е излъгал да направи грешката да ви ядоса още малко :)сега е момента да пуснете теми "Мъжете не могат да карат" :) и "Има негри скиори" :)
В страшно много отношения съм съгласна с теб.Скоро и на мен ми се случи да реагирам много негативно и с насмешка, като чух, че една жена ще кара курсове за шофьор и ще взима кола. Ама това са кифли, на които не можеш да имаш доверие ;) Освен това, карайки мотор по софииските улици, ми е вродено в кръвта да се пазя от всички "бронирани" с коли, без да отчитам мъже ли са, жени ли са, защото могат да ме убият по един и същи начин, независимо какъв пол са.Изглежда ти си си "про" шофьор и имаш завидни умения за майсторство. Като цяло шофирането си е доста мъжка работа. В автомобилните спортове сигурно има 0,01% участващи жени. ТАКА Е! Поради факта, че жените сме такова малцинство в автомобилизма, вие мъжете можете да се държите по - кавалерски и да помагате, вместо само да се подигравате като деца. Около мен винаги е имало и има помагащи и обясняващи ми мъже как да карам по - добре, базирайки се на опита им. С тренировки всичко се постига, дори и да не ти е в кръвта. И според мен, по този начин ще има и по - малко произшествия и по - малко проблеми с неможещите да карат по пътя, било то мъже ли са или са жени!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дрееми на дългата права отсечка за драг кой колко мое да кара. Има много зле жени - да, но има и много гейбойс рейсър уонаби дето правят мега простотии. /Ене като тая на клипа де, ама пак зле - правят ги с голяма скорост/. Аз па сестра ми ше я правя ралиджийка, да видим после кой мое и кой не мое да кара. Пийс.

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига простотии. 99,9......% от жените НЕ могат да карат ! :) Евала на 0,0......1% от тях, който се справят, но това е положението

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига простотии. 99,9......% от жените НЕ могат да карат ! :) Евала на 0,0......1% от тях, който се справят, но това е положението

:) сега пак ще настанат междузвездни воини :) в 15 епизода ако не заключат темата жените могат да карат, но някои девоики имат сериозни пропуски в някои неща :) за това чакам със затаен дъх, момента в които колите ще се движат сами, само ще им казваме къде да ни закарат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз мога да кажа само че на повечето жени (сори колежки нищо лично) им липсва увереност и решителност при шофиране както и понякога на някой им го няма разсъдака но са малко...аз лично познавам доста жени който карат доста по добре от някой мъже ...и все пак мисля и аз че сте супер зле като едно цяло под общ знаменател....пример ....Седя на кръстовище Т образно поглеждам на ляво опа да се обърнем надясно ...опа т*па о*ца кара в насрещното и спира в мен..или по точно в предницата ми виждайки ме от края на улицата без даже да опита да спре..е спря в мен и в труда ми за 3 години...и ме пита кво правя ....с цялата си наглост :) :) :) ....е дали мисля че жените са шофиори...не мисля..не мисля и да си променя мнението не и след този случай

Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле, пак ли почвате? Защо все ние сме на прицел. Уж се радвате на малкото жени във форума и ...опа... гледаме някви теми, че за нищо не ставаме зад волана. Ми много благодаря :thumbs1: и вие вместо малко да ни укоражите правите обратното..... браво е, а аз ви мислех за пекани хора :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как малко жени във форума ??? тука само жени :thumbs1: Докато карам мога да позная в 90 % от случаите от колите отпред коя се управлява от жена! Мъжете са ясни при тях предавка надоло и са минало,ама от жените никога не знаеш какво да очакваш! Просто мисля че проблема е че жените се опитват да карат по правилата ,а това поне във София няма как да стане....Без лоши чуства :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм... досега за няколко мъже мога да кажа, че според мен, карат добре... Но не мога да кажа същото за нито една жена, включително и за себе си... Ама това нищо не значи. Просто попадам на готини шофьори и не толкова готини шофьорки. Така че, момчета, проблемът ви е в късмета, не в уменията на жените да шофират, май...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто попадам на готини шофьори и не толкова готини шофьорки.

аз пък съм попадал точно на обратната ситуация, много жени които са ме возили много добре, и много мъже които съм карал дори да слизат и да ми дадат да карам, защото вече виждам как ще се ударим в нещо, или просто не спирам да ги питам "а тази глупост сега, защо я направи", след 15-тото повтаряне на този въпрос, на дадения шофер му е толкова нервно от гъзарско каране извън правилата, че се започват изпускания на съединителя, гаснене на колата, забивания в кръстовища където всички коли ги освиркват и т.н.жените с малко по-страхливия си стил на каране са някак по-близо до движението по правилата ... но понякога изпадат в мега глупави ситуации в които се изнервят и спират да мислят адекватно и тук вече започват серия глупости и простотиита мъжете които сега плюят жените ... признаите че има и както жени патици зад волана, така и много мъже патоци зад волана... само трябва да ги съберем и да го оженим :thumbs1:ПП. Всички сме имали моменти в които караме ужасно, и то защото не ни е било ден, или сме били нервни поради дадена причина или разсеяни, така че ... приемете че и другите водачи (мъже и жени) са хора и си имат своите лоши моменти зад волана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто попадам на готини шофьори и не толкова готини шофьорки.

аз пък съм попадал точно на обратната ситуация, много жени които са ме возили много добре, и много мъже които съм карал дори да слизат и да ми дадат да карам, защото вече виждам как ще се ударим в нещо, или просто не спирам да ги питам "а тази глупост сега, защо я направи", след 15-тото повтаряне на този въпрос, на дадения шофер му е толкова нервно от гъзарско каране извън правилата, че се започват изпускания на съединителя, гаснене на колата, забивания в кръстовища където всички коли ги освиркват и т.н.жените с малко по-страхливия си стил на каране са някак по-близо до движението по правилата ... но понякога изпадат в мега глупави ситуации в които се изнервят и спират да мислят адекватно и тук вече започват серия глупости и простотиита мъжете които сега плюят жените ... признаите че има и както жени патици зад волана, така и много мъже патоци зад волана... само трябва да ги съберем и да го оженим :thumbs1:ПП. Всички сме имали моменти в които караме ужасно, и то защото не ни е било ден, или сме били нервни поради дадена причина или разсеяни, така че ... приемете че и другите водачи (мъже и жени) са хора и си имат своите лоши моменти зад волана.
Най- доборото изказване по темата досега ;) Най- сетне се пречупи да го кажеш нали, човеко преподаващ уроци по кормуване на жените :thumbs1::thumbs1: Да не достигна до тези мисли след като те возих наскоро ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да ви кажа мъже или жени зад волана няма значение кой как кара аз деля шофьорите като ги видя как карат на такива където са си изкарали курсовете и такива където са си ги платили :thumbs1: пп. познавам доста жени които карат доста добре :thumbs1: така че спора е малко като този за кокошката и яйцето :thumbs1: пп2. много не обичам да пиша в такива теми но ........... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

:thumbs1: Да не достигна до тези мисли след като те возих наскоро ;)

не :thumbs1: ръкохватката над дясната ти врата е много малка за двете ми ръце, ако не забеляза (големи ли са ми ръцете, малка ли е ръкохватката, така и не разбрах ;) ). Виж една каска и една писта и една Хонда много добре ще ти дойдат ;) имах в предвид разни други екземпляри от нежния пол, които са ме возили толкова спокойно, че почти съм заспивал. Седейки на седалка си мисля за всичко друго, само не и за това "дали ще се ударим в нещо" ;)ПП: didone_bros. е много прав :thumbs1: Редактирано от CryoGen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...