Jump to content
yajo

Има ли съфорумци от Враца

Recommended Posts

щ'о бре, к'во му е на прелюда :)

докато бях 2 седмици в австрия е седял на фарове ;) ... ама вече нищо, разцепвам го от каране - на линия съм довечера:lol:
що те нямаше а?Измисли си наказане ;) ;) лично аз мисля да те глоба едно кръгче с прелюда, че не съм карал прелюд от 6 месеца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ИИИИбааааааси змиъта! ;) Като изключим пикащия и снимащия (:lol:), които липсват от снимката общо взето добра срещичка се заформи. Дори след като се поразбягаха някои от тез приятелчета имаше втори прилив, че не стигнаха столовете...бе бая народ са сбрааме, а имаше и отсъстващи. ПУ да ги е яд! :(:D

Публикувано изображение

Мале ама сте ми се събрали... пу да ви изам ;)

 

Вуйчовци, днес казах на jowy, да си знаете и вие - във Враца най-новата находка от интересни Хонди е една лимомено жълта Acura Integra Type R с хамериканска регистрация. В Понеделник вечерта карах зад нея през целия град и най-накрая колата спря пред "LM-а" (до училище Ботев), две момчета бяха в колата, аз най-селандусрски спрях до тях и почнах да оглеждам колата докато не се уверя че е истинска DC2, а не просто някаква интегра (за справка: истинска е :dry: ). Досрамя ме да разпитвам хората тва онова и бегах, а за съжаление нямаше с какво да я снимам под ръка, че ми е счупен телефона и трябва да го нося на поправка някъде... та така, да се оглеждате за нещо ей такова:

Публикувано изображение

 

...поне вас да не ви е срам колкото мен.

 

 

PS: ей, много е хубава тая кола наживо !

 

PSS: до LM-а предполагам сте видяли че спира и една бяла канадска Хонда пикап, RIDGELINE, тя е отдавна във Враца де, ама човека едва ли би влизал в този форум.

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....много яка трее да я пробвам дали върви :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,срещите в комплекса ли са че скоро кацам във Враца? Да намина да ви видя, и да ми налеете малко акъл :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер се получи добре ;) Много хора и хонди и.. други японци ;) Ето няколко снимки..

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Другия път още повече народ.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да отворя аз "тема в темата" :P Става въпрос за Националната Хонда Среща! Пишете в тази тема, дали, кой и как смята да ходи, за да направим някаква организация! Примерно който ще ходи с жената, децата и т.н. си зима стая, тези които са по единично да се разберем да сме в едни стаи, нещо такова ми се върти из главата..... :) Също, ако някой има свободни места в колата и иска компания да пише, че ще има и такива (като мене), които ще ходят или искат да ходят но нямат кола - да се разберем, кой кого ще вози и т.н. :P Дано тази година има повече хора от Враца на Националната, не като миналата - 2-ма човека! :):P Поздрави :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано тази година има повече хора от Враца на Националната, не като миналата - 2-ма човека! :P:)

Повече бяхме от Враца :) не само 2-ма.По питането ти, аз още незнам дали ще ходя иначе ако ходя ще имам място в колата.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам чв на другатасбирка ще се разбираме кой ще ходи и кой не относно спането май всички ще сме на палатки щото ще праиме с останалите групи яко поляна парти :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги срещата ще се отложи за в сряда 02.06.2010 от 20 часа мястото е в снежанката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер се получи добре :) Много хора и хонди и.. други японци ;) Ето няколко снимки..

 

 

Публикувано изображение

 

 

Другия път още повече народ.. ;)

ех.. да бях от Враца... като гледам ви липсва някоя колежка :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е де да бешеее........ ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги от Враца тъи като сам от видин ако патувате за НС можели да се движа с вас. примерно да направим едно събиране някаде във Враца и аз да доида там и да тръгнем заедно .ако е възможно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се целия северозапад да пътуваме заедно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Beni няма никакви проблеми да дойдеш на нашите седмични срещи Монтана е точно на 15 мин от Враца :) относно пътуването за НС 2010 наистина мисля че ще е добре да пътува целия северозапад заедно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Beni няма никакви проблеми да дойдеш на нашите седмични срещи Монтана е точно на 15 мин от Враца :( относно пътуването за НС 2010 наистина мисля че ще е добре да пътува целия северозапад заедно :angry:

Благодаря, значи скоро можем да се видим :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Врачани си знаем всеки вторник от 20.00, ама да побутна темичката за някой нов. Имате 1 час! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да ви се намират лепенки на клуба ?? Претърсих къде ли не и неможах да намеря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малее аз съм закъснял :lol: чакайте еии мерси Ники за подсещането

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Я па ша пиам една кола, тука у София, зарди Вазе! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре 27.07.2010 от 20 часа при ванката очаквам всички да сме на лице :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хапсолютно 'сичките ше сме, щот Момчи има да черпи ! ;) A па я съм със две бири бонус че отворих портата. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хапсолютно 'сичките ше сме, щот Момчи има да черпи ! :lol: A па я съм със две бири бонус че отворих портата. :D

:D Е да, ама ти па са не довлече! :):) Ма то май ти по-намаза от другите, че за тех само банбоне имаше, па ти и биричка си пийна! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за новата придобивка! Колата си остава във Враца :) Да я докараш на някоя седмична в Сф да се похвалиш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за новата придобивка! Колата си остава във Враца :) Да я докараш на някоя седмична в Сф да се похвалиш ;)

Благодаря колега! :) Само да науча пътя до ЕКО-то и съм там на всяка среща вече! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В кой квартал си? Може да помогнем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че днес, аааа такова вече е вчера че видях Civic 8-ма Type-r у наш'та Враца :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за съботната среща. Беше ми драго да се запозная с Врачанския колектив, другия път ще гледам да остана за повечко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей утре вечер при ванката от 20 часа!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

менове нали нема проблем да дойдеме 3-ма менчета с 1 хонда до враца да се видим с ваз че мега зле тука у мнт вече и се чудиме какво да правиме и ,ако може някой да ни чака на входа на враца, щото нема да се опрайме да ви намериме иначе :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може само ми звъннете 0896666316 Явор :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера стана хубава среща и колегите от Монтана дойдоха, надявам се че другия път ще са повече Монтанчани !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги утре 24.08.2010 от 20 на Снежанката :huh: Приемат се хора и от други граове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги утре 24.08.2010 от 20 на Снежанката :lol: Приемат се хора и от други граове

Яжо, ти днес си побегна по-раничко, ама ние след тва го решихме с останалите момци - мислим от 19 да се събереме, да има време да се пуснем до язовира докато е светличко, че има разни мераклии за замерване. :huh:Имаме един Варненски прелюд 5г ф20 със х22 глава мераклия за сверка, една д13ка имаме за сверка с Жоро, може да пуснем Кико и другия Георги да замерят б16ките... Общо взето интересна сбирка се заформя. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, веселба си правите вие...аз днес (упс вече е вчера) бях в града замалко, но за съжаление трябваше да си тръгна набързо. Радостната новина е, че дойдох за да си взема така желаните седалки от Делсол. Надявам се скоро да мога да дойда за 2-3 дни :D Да направите клипчета от гонките:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яд ме е, че изпуснах гонките! :) Другата седмица дали ще има пак мераклии, или вече се разбра кой - кого?!? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...стегайте Б16-ките за Вторник да пробвам дали ще можете да ме догоните.... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...