Jump to content
spooner

от смолян някои?

Recommended Posts

Има един от Смолян казвам се Ицо Тодоров карам CIVIC англичанка . Ако решиш може да се срещнем някъде и ще те вратна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един от Смолян казвам се Ицо Тодоров карам CIVIC англичанка . Ако решиш може да се срещнем някъде и ще те вратна

брато,навит съм много,да не си ти дето мин ден сложи нови джанти в "Райчев"-там бачкам и мн те разпитвах,аи остави ми гсм и ще ти се обадя тея дни да се видим :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, момчета,Аз също съм от Смолян, въпреки че от доста време не живея постоянно там.Добре е да се знаем, щото откакто влизам във форума, не съм срещал други от смолянчани :cool:Айде поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

а такааааааа и аз съм наполвина от там, а и имам едно аверче митака дето кара акордеон.Скоро ще идвам натам.Можем да направим една сбирка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аиде сабрахте се за скара бира и белот :cool:

Редактирано от EPoX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chicho

то скарата лесна,ама никой не пише,с който може да се видя и да се повозя,може и да не е 6ген,да е СИВИК,да усета трупката от марката :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

Половината ми роднини са от Смолян, и често идвам към този край на България, така че следващият път ще Ви пиша във форумчета за да си ударим срещичка.... да се пофукам и аз малко с моята бегачка :unsure: Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок колега,ти какво караш между другото? аз не съм официален клубар,но скоро смятам да стана,дано да е късмет и да не се обърка нещо Поздрави :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

ок колега,ти какво караш между другото?

Ами аз още не съм го обявил официално, но от скоро карам и HONDA PRELUDE :) :) Искам да направя някои козметични промени по него и ще пусна снимки в темата "кой какво кара.." А иначе си карам и един Сивик Седан 4ген. :)

 

Айде приготвяйте чевермето и идвам в Смолян ! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях в Смолян миналата седмица. Тази ще пропусна, но по-другата е почти сигурно, че ще ходя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сам ониа дето смени гумите . Извиняваи за късниа отговор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма проблеми колега,ако искаш да се видим остави си гсм,ще се чуем някой ден да се видим и да ме повозиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,да знае някои на кой е 6ген купето,което се мота по смолян,4ерно или тъмно-циньо е,просто го засичам само по тъмно...ако е някой от форума нека пише,искам да се видя с него за малко информация....и кръгче разбира се :boxed:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле не предполагах че има хора от смолян. Аз ъщо съм от смолян (Райково). Мойта Хонда е бял Сивик Седан 5ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenex

Така, така... :(нека се разкрият всички колеги от Смолян, че да се види, че и там има фенове.Аз по София виждам тук-таме по някоя хондела със СМ в номера, ама кой знае дали са форумци...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега,казвам се РУСИ ШИШКОВ,живея над стадиона,карам за СЕГА пежо 405,може и да се познаваме,може да се видим неделя 4е събота съм на работа--Гуми РАЙЧЕВ,ако имаш път мини да се видим и доуговорим.Радвам се че и от смолян има фенове на марката !!!

Редактирано от chicho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле аз купих още една Хонда Сивик 6 г синя . Данеси видял нея . Ако решиш званкай на 0886946301 Ицо . Ще те вратна и с двете .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще ти се обадя,ако си ти колко ще е хубаво :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Cucci

Леле колко смолянчаниа пък аз си мислех че там има само голф маняцие аз съм от Чепеларе ама често обикалям по смоляна и имам 1 6 та ген за продаване ако те интересува

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chicho

Леле колко смолянчаниа пък аз си мислех че там има само голф маняцие аз съм от Чепеларе ама често обикалям по смоляна и имам 1 6 та ген за продаване ако те интересува

Имаш Л.С.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така.вчера се повозих за първи път на сивик 6ген :) много съм доволен от колата и още повече се зарибих да си взимам,много стегната твърда возия,устойчива-с една дума,колата за мен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest steff

И аз съм от Смолян но живея в София и карам Хонда Сивик 1.4 но не знам точно как се води като ви гледам 4,5,6 ген.?? няма да е лошо да разбера и моята каква е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

blagodarq za info :D zna4i e 6 gen. nqma zna4enie koi znae kolko vajnoto e 4e nqmam nikvi zabelejki i nikoga ne me predava :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е важно колега,а не каква е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Девин е към Смолян бройте и мен - Сивик Аеродек 90 коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се включа.И аз съм от Смолян, но от 6г. живеея в Сф. и само от време на време се прибирам към См. За сега и аз съм само фен на марката като "chicho", но това е защото немога да си намеря това което търся - Honda Civic 1.5 LS hatchback 6г.Веднага щом успея да си намеря такава читава ще съм пълноправен член на форума /търся вече 3м, но без успех/.Успех с покупката колега "chicho" и по-нататък може да се засечем в См.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок колега,ти какво караш между другото?

Ами аз още не съм...................................Седан 4ген. :)

 

Айде приготвяйте чевермето и идвам в Смолян ! :)

 

Опа!Ако знаете кава мощна подкрепа ша ви направим от Филибето за сбирката! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

Опа!Ако знаете кава мощна подкрепа ша ви направим от Филибето за сбирката! :)

ти к'во си мислиш, че софиянци няма да ги налазим ли:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търся един колега пожелание,да се видим,че искам да премеря джантите от сивик за мойта кола,по вазможност 14'' стоманени. Ако има съгласни може и на лични

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, но мои съграждани които срещам по софия със смолянски номера са предимно фолксвагени...излагат се не мога да видя един с хондичка :D аз съм СМ 0967 ако ме видите бибкайте :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айди и аз да се включа в клуба.Абе много сме малко хондаджиите в Смолян.Дайте да организираме неква среща!Да се видим кои сме почитатели на истинската марка автомобили в града на голфовете. :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, но мои съграждани които срещам по софия със смолянски номера са предимно фолксвагени...излагат се не мога да видя един с хондичка :huh: аз съм СМ 0967 ако ме видите бибкайте :o

Колега и моята е със Смолянска регистрация, но до сега не съм те засичал. В кой район на София се подвизаваш - аз съм в Слатина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз два-три пъти съм виждал смолянски хонди... дори може и някой от вас да съм срещал по улиците, знам ли :huh: Аз иначе се чудя как да си направя номера от СА на СМ :oАко видите червена англичанка 6333, свири до откат :D

Редактирано от greenex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Званни на 0886946301-Ицо обаче само събота, неделя и понеделник и ще пробваме каквото трябва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз два-три пъти съм виждал смолянски хонди... дори може и някой от вас да съм срещал по улиците, знам ли :huh: Аз иначе се чудя как да си направя номера от СА на СМ :huh:Ако видите червена англичанка 6333, свири до откат :)

ОК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, но мои съграждани които срещам по софия със смолянски номера са предимно фолксвагени...излагат се не мога да видя един с хондичка :huh: аз съм СМ 0967 ако ме видите бибкайте :)

Колега и моята е със Смолянска регистрация, но до сега не съм те засичал. В кой район на София се подвизаваш - аз съм в Слатина.
Аз съм в Хаджи Димитър и Герена , там ми е най-често маршрута... ако видиш някаде бибкай :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, но мои съграждани които срещам по софия със смолянски номера са предимно фолксвагени...излагат се не мога да видя един с хондичка :) аз съм СМ 0967 ако ме видите бибкайте ;)

Колега и моята е със Смолянска регистрация, но до сега не съм те засичал. В кой район на София се подвизаваш - аз съм в Слатина.
Аз съм в Хаджи Димитър и Герена , там ми е най-често маршрута... ако видиш някаде бибкай :)
Ok ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...