Jump to content
KU4E_DUX

НЕКОРЕКТНО ДАРЖАНИЕ

Recommended Posts

КРАИНО СЪМ РАЗОчАРОВАН ОТ НЕКОРЕКТНО ДАРЖАНИЕ НА НЯКОЙ СЪКЛОБАРИ СПРЯМО НЕЖНИЯ ПОЛ ВЪВ ФОРУМА ЗА КОЕТО МНОГО СЪМ ЯДОСАН . НЕЗАДОВОЛЕНИТЕ МОМчЕТА ЗА ВАС СТАВА ВЪПРОС ИМА ДОСТАТЪчНО СИТОВЕ ЗА ЗАПОЗНАНСТВА ТУК НЕ Е МЯСТОТО ДА СИ ПРАВИТЕ СВАЛКИ . ПО ТОЗИ НАчИН ДАМИТЕ НЕИСКАТ ДА ОчАСТВАТ В ТЕЗИ ГЛУПОСТИ И СИ ТРИЯТ ПРОФИЛА И НЕ САМО ,чЕ ГУБИМ СЪКЛОБАР НО И МНЕНИЕТО ЗА НАС СТАВА ОТВРАТИТЕЛНО :)!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно казано :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахаха кво сте се запалили... :) Кво е станало?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла чакаме снимки :) ....еротични ако има :)

Явно от това се е ядосал колегата ... и мен малко ме смути, но все пак не бива чак толкова да се ядосваме ... вярно е че сме малко ентусиазирани че в морето от тестостерон от време на време се присъединява и по една нежна душа, нека поне ги накараме да са като у дома, а не да ги плашим с подобни изрази... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе я се стегнете бе, праиме си бъзици просто а и мисля че тзи реплика беше пусната доста след пускането на темата... Много докачливи ше дойдете ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мисляч, че е по-добре колегата сам да уточни кои мнения визира, ако става въпрос иобщо за новата колежка :) Има и такива теми, да съгласен съм :) Но според мен повечето мнения са в кръга на шегата ...

Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо лоше не виждам в закачливите коментари, сигурно и момичетата които пишат тука не виждат, аз до сега не съм прочел и едно неприлично или обидно изказване, абсолютни небивалици!Ако има някакво лошо отношение, трябва засегнатите да се оплачат!!!А и на тая тема нещо не и е тука мястото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KU4E_DUX

Не говоря за новата съклобарка от преди един два дена за друга става въпрос .А тези смущаващи базичета се пишат на лични ,а не на всеобщо достояние ако ме разбирате .Мен ме е яд,че бъркате сайта с тези за запознанства . Не искам да казвам имена нито на едната страна нито на другата те хората си знаят . Изкам да отчня ,че въпросната дама ми е само позната и ми сподели и мисля ,че е доста засегната от някои хора не мислете ,че съм ревнивия и приятел .Нищо подобно .Просто има шеги има и натягане за други неща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами жалко значи ,но според мен въпросната дама не я знам коя е ,но не носи на майтап .А що се отнася до мнението ти ,че такива подмятания се правят на лично изобщо па не съм съгласен щото тва вече си е явна свалка .После след като пускаш тема за това е хубаво да напишеш точно какво е говорено а не общи приказки :) в края на крайщата живеем в 21 век не в 16 сти .Щом могат да се разхождат некви педерунгели по улиците що па да не се шегуваме с колежките а?А ако има отворени колежки загорели за чаша студена кола и ОЩЕ нещо пишете на лични не ме жалете :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай колега, но не беше ли женен? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

Извинявай колега, но не беше ли женен? :)

И ти ли не носиш на майтап ? :)
явно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Isi

Нося на майтап, ама защо все нещо чуждо търсите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

Нося на майтап, ама защо все нещо чуждо търсите?

ами щот нащо си го знаем :) ,ти какво искаш да чуеш бре колега ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Или на вас по чуждо ви се ходи?Ще ви помоля да спазвате добрия тон! За да не ми се налага да закатинарчвам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

еее са па и ти тамън съм се развихрил недей бре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

Аз само по чуждо обичам ... Според мен точно на лично ако се почне тогава може да си е и сексуален тормоз ... Тая тема мен ако питаш е за ключ. Който не му изнася има на кой да се оплаче. Такива общи приказки са само за дразги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурно иде реч за колежката от темата за снимките дет беше. и аз мисля че не тук е мястото за такива нещо. При положение че пишеше че е заета, ако иде реч за нея де....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако иде реч за нея де....

е то това е най-забавното в случая, че изобщо не се знае за какво става на въпрос :)по принцип като се правят такива дръзки изказвания, поне човек се подкрепя с едни хубави факти, иначе така да се стреля на посоки е малко .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maxito

Абе колеги кво сте се разпалили толкова!Коментара за еротичните снимки беше отправен към мен,но тва си беще чиста проба майтап.В крайна сметка ние сме като едно голямо семейство,независимо дали си притежател на Хонда или си просто фен без кола,всеки е добре дошъл тука нали?!?Тря да има малко базици,то ако всеки започне за най-малкото да се връзва.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk
Отговорено (Редактирано)

колежке, не става въпрос за теб щом пише за закриване на акаунти... Сигурно не е хубаво 100 човека да ти пишат лични. Здрасти - от къде си? аре се видим. дай некой пик друг. асл плс... или там квото си пишат младите.... И това да стане в хонда форум... Според мен тази тема трябва да я пусне потърпевшата. Да напише - абе не ми пишете, не съм тук за това. и точка. Са седим и гадаем 20 поста кво станало

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maxito

да бе така е прав си в крайна сметка не сме тука да си търсим компания за една нощ или др от сорта.за тая работа си има чатове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KU4E_DUX

Пуснах тази тема не зада се разберат учатсниците а просто за малко повече лоялност към дамите и без това са малко . Моля моделаторите да заключат темата ,че стана боза . Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

епа стар съм явно. Щом се 15 годишни ме заглеждат.... хахахах, това в кръга на шегата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, куче-дух ... кой те учил да пишеш?! :)

това май ще остане втората най-голяма мистерия в тази тема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе колеги кво сте се разпалили толкова!Коментара за еротичните снимки беше отправен към мен,но тва си беще чиста проба майтап.В крайна сметка ние сме като едно голямо семейство,независимо дали си притежател на Хонда или си просто фен без кола,всеки е добре дошъл тука нали?!?Тря да има малко базици,то ако всеки започне за най-малкото да се връзва.... ТО от майтап се почва .... :huh:

Редактирано от Sa8o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, куче-дух ... кой те учил да пишеш?! :huh:

за това принципно бих ти сложил 10%, но сега не мога да намеря бутона :Dа по темата - това не е сайт за запознанства и поради тая причина си правим седянки :) софия - вторник от 20:00, за другите градове търсете по съответните теми ... и там ... ае няма да разправям ...а такива неща не се обсъждат на лични, а по нещо от сорта на ICQ или Skype ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

тя даже темата е написна грешно . ;) поне някои модератор да и беше поправил името ;)(или така по интересно звучи)а това че някои е базикнал някои колежка и тя го е приела на вътре е равносилно на всяко друго базикване на някои колега. :huh::):D

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички :huh: Не сметях да се намесвам и да взимам отношение по темата, пишейки тук, но:1. Предлагам модераторите да заключат темата;2. Всичко, което е описано тук се е случвало на лични, ясна е позицията на някой който не е лично засегнат, не се знае и не е лично изразена позицията на засегнатата страна, така че нека тези за които се отнася си оправят отношенията помежду си, не е необходимо да им ставаме свидетели на отношенията, както и арбитри или обществени защитници, все пак не са малки деца и тук не е детска градина !!!;3. Този който се чуства обиден или с накърнени права, чест, достойнство или са му отправяни неприлични предложения на сексулна основа......., за целта си има компетентни органи (полиция, съд) и да се обръща към тях и там да си решава проблемите;4. Защо, мине се не мине малко време и се появи, някоя тема която отново разпалва духовете и страстите по въпроси, които нямат нищо общо с форума ни ??? Кой кого обидил, кой как пише.... Аре стига де, дръжте се като големи хора, а не като малки деца в детската градина (на ти си куклите, дай си ми парцалите). Пак Ви казвам и напомням на всички колеги и колежки, че това е авто-форум и нека се придържаме максимално към тази му предназначеност !!! За всичко останало си има други форуми и клубове.Айде мир и :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....а ве с тия еротични снимки някой хора да не намеквате нещо за мен :huh: , :) ..... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даааа!Лято е!Жега е!Хормони се носят като пухчета от тополи навсякъде! :huh: Пак предлагам:Едно "чатче" към саита! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...