Jump to content
l9th

крилата атака...

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

имам голям проблем... колата ми се "бомбардира" от вси крилати.няма птица, да не се е "изцвъкала" на колата ми... помагаите!постоянно мия/чистя/бърша и все на нова сметка я цапат.дали от цвета нещо/светло-сив/ ...или са ме нарочили? :thumbs1:

Редактирано от l9th

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно да паркираш на сянка под някое дърво?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

паркирам на много места, няма ден да не ме "застрелят".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз фалирах да я мия моята,ама всеки ден на нова сметка е оакана :cool: Явно тия фти4ки имат афинитет към Хондите :D /моята е 4ерна и много и ли4и/..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To e на късмет бе :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От късмет няма да се отървете ей :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

късмет, късмет... до го ? :>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не я спираи близо до блокове гледай да е на открито и не под дървета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще го имам предвид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

въпреки, че ще ми е доста трудно.

Редактирано от l9th

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Te пиленцата дебнат до автомивката и като излезеш се състезават кое първо ще се разпише :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest l9th

страх ме е да си погледна колата :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrovm

да знаете, че това е на късмет и на пари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пари като вестници, късмета бива. въпреки, че е доста смешно поне за мен ...си е и доста неприятно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

вържи една котка на покрива, или тури едно чучело :lol:

Хахахаха :P:lol::P В първия случай после ще му се наложи да посети бояджия, а при другия все ще се намери някой див селянин, да му отмъкне чучелото за някоя слънчогледова нива !!! !!! :angry:П.С. С две думи нарочили ли са те гадните птички няма спасение и тва е, няма да им ставаш пъдар я :lol: Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сещам се за тая новата реклама с говорещите птички. Сигурно и тея твойте приятели си седят на някое клонче и те дебнат, говорейки си: "Ски'аш ли го тоя? Гле'й го с'я само как ше му напраа сечено като си изчисти" !!! Или просто на Хонда се пика най-яко !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, като чета темата се сетих за един клип ... !!! http://youtube.com/watch?v=QH-CLC42fBQЛеле изпълва ме тая реклама !! !!! :angry::lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тия птици ги мързи вече и да летят, то дето акат на поразия ами и цял ден се возят ама поне ми чистят решетката от мухи... !!! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм...и аз с целия си акъл преди 1 седмица си купих водоструйка много гъзарска, мие на поразия, фърчат и "аки" и косми и кал и гняс и квот' не принадлежи на боята на колата.Иххх ма кат' я погледна после...тц тц тц ма хубавка ми е тя, едни ми ти джантета,едни ми ти жабешки очета,едни ми ти лъскавинки, ух-ух както казват хората "Да я посерат гаргите колко е хубава".И точно т'ва се случва после мама му стара.Фърчат да го е.а и цвък баш на чистак новия чист измит покрив,огледало, калник и т.н.Аз стоя отгоре на тераската захапал биричка и сравнявам Убавицата с околните бракми,тарялястници,лагерници и прочие и кат, скивам коварното дело и пЦувам с пълно гърло, че ако я гепя въпросната крилата твар ще и оТскубя перцата едно по едно, оставям бирока и бегом по стълбите да избърша нацвъканото с ароматизирани кърпета, парцалчета и т.н !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си , че решението е цвета на колите да е матов или кака :angry: От блясъка на колата си мислят , че е езерце или локва , и понеже са културни , като нас хората , гледат във вода да свършат работата !!! та ... дръжте си мръсни колите !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

атаката продължава ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си единствен, и мен ме атакуват постоянно, и си карам ''нацвъкана'' ;) Тъй че... гет оувър ит :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам... свикнах, а и в момента пия ice tea... демек, гет оувър-нах :>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust
Отговорено (Редактирано)

Не карайте дълго нацвъкани , че моя преден капак му трябва една пастичка дето беше голямото ако :) /седя 2-3 дни/

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_huliganka

мойта не е нацвъкана, ама вечер нощува под липи, и е толкова мазна че няма измиване, освен пароструйка де , чистачките само доразмазват ситуацията, а и тези измислени летни течности за чистачки никва работа не вършат....а аз си мислех, че зимата кишата е проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...