Jump to content
harabijta

кои какво е карал преди хонда

Recommended Posts

Повечето коли, които съм карал са от най-добрите - служебните Вартбург ( личен )Опел Сенатор (личен)Лада 4-ка и 5-ца Комби :D ( служебни )Опел зафира (служебна)Деу Тико ( служебна )Деу Матиз ( служебна )Автопарк от около 30 голфа 2-ки ( служебни ) Карал съм ги всичките до един.Mazda 323p (лична - сега я кара жената)Настоящата хондичка ( лична)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VW polo 81' ,VW polo 91' и сега Civiс... и хич не мисля да сменям марката, евентуално ако се замогна някой ден бих сменил хондата с БМВ или Порше, Ферари също правят хубави коли :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите,на15 се качих да карам москвича на тате дванайсетак дефорсиран.Иначе считам че сьм карал все расови коли според мен.Пьрвата която си купих бе Ланча Делта 1,6 турбо-бензин,втората беше WV-Scirroco 2-ра генерация мотора го смених сас G60 за колегите които не знаят това е 1,8 8 клапана сас компресор 160 конски сили.За сьжаление един ситроен ах ми отне предимство и се спрях в него сас около 65км.вчас.Сега карам црх 2-ра пак му смених сьрцето с б18ц4.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1) Полски фиат 125 п2) Лада 2105 3) Audi 804) Bmw 318i E365) Rover 214iИ от 5 месеца вече карам Honda Civic 1.4iS!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Опел Кадет хеч 1,22. Голф 3ка хеч 1,83. БМВ 3ка хеч 1,6И сега д13б2 5та ген хеч :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пасат б3 ... Добре че е на башта ми ...Голям танк

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фиат браво 1.9 jtd да ви кажа честно по варвеше от хондичката ми обаче много гадно виеха ролки 100 ремъка трака чука (не че е било барака) ама карам и след мен мирише на мекици общо взето не ми харесва .А преди фиата карах митсубиши колт 1.6 113 кс. и да ви кажа добре бееше :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Аз нямам много опит зад волана ...Управлявал съм Шкода фелиция, и послдено Дациа Логан 1,5 дциама хондата, нищо че трака тук там си е друга работа :w00t:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лични автомобили:1. Жигула ( много и се радвах)2. Лада3. Ситроен ZX4. Рено КлиоСлужебни:1. Опел Тигра2. Додж Journey3. Сузуки Swift4. Лада Комби :w00t: Сега карам:1. ХОНДА CRX 2 генерация D16Z5 и много и се радвам ( обичам я повече от приятелката), и смятам че за мене лично ХОНДА си остава марката за напред в живота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо Москвич 2141 на него ми бяха първите 10-тина хиляди, после Ауди б4 2.0 , от време на време Нива, а първата лична си е ХОНДАТА :w00t:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Москвич(комби 4-те фара) 2.Жигули (също комби)3.Рено 11 1.4+АГУ 4.Форд Ескорт RS2000 5.Ескорт 94' 1.6 16V6.Сивик 5-та купе Д15Б7 6.ЦРХ 2-ра ген. Д16А9 (вече Б16A2)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

почнах с трактора в училище и после си зех гоолф3-преди 5 години беше мечтата на всеки младеж :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо карах на баща ми Renault 9 i Golf 3,а първия ми личен автомобил е Honda Prelude 2.0i (F20A4)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

москвич алеко 89г ескот 1.6д 56к 88г тойота корола 1.4 97к 99г бмв525 94г 192к хонда сивик 98г д14 сега това са личните служебни -рено баничарка нисан съни опел астра вв транспортър рено еспеис астра комби цитроен берлинго а поради работите който съм работил няма марка и модел която да не съм карал макар и на кратки разтояния

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имах мазди/няколко/но окончателно вече съм на хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Курсовете изкарах на Honda Concerto 1.5 93 г. Полсе карах на бащата колата - WV Polo 1.1 83 г. :rolleyes: Но в последствие пак се върнах на Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi 100LS-76Lada 2102-82Reanault Traffic-84MB 280-86Golf -92Passat-94Audi 80-90Subaru-88BMW 320-89Alfa 145-95ML-98Scenic-99Peugeot 806-00CR-V-00Лошо комби-НЕМА! :rolleyes::D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм карал и продължавам да карам джип Мицубиши паджеро , но от вчера съм на хонда :) ПП: много е забавано като туко що си взел книжка да подкараш на мама и тате джипа, всички из града се пазят от мен :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пежо 205 1.9 дизел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ауди а3,пежо205,тоуота терсил,рено 9,опел корса,6атал 1 ген,6атъл 2ген...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Застава GT 55, мислех че е голяма работа.Mazda 323 1,5 GT, няма по добър старт.Направих малко километри на колата на сестра ми - Civic sedan 1,5 автоматик и ме хвана крастата.В момента Civic sedan d16z6, не търся нищо по добро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mercedes E230 kombi 97 г. вътре е голямо колкото гарсионера :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moсквич 2140Д - много е важно Д-то след 2140 :P , Рено 11- след москвича на рено направо уникум. БМВ 318 Е30 на първо четене по хубаво от Рендето ма мноо тясно брее :P немска кошница. След него взех нещо по широко Рено 21 ужас нема таква бънгия нямаше седмица нещо да не трябва да му се прави , не ми се разказва какво ми се е случвало че ша задръстя темата. След като тотално беше пред разпадане и едва се отървах минах на италянка - Ланча Дедра първата кола в която се влюбих, на пук на всички дето плюеха по италянките тва излезе мнооо здрава кола за 4 години само 1 спирачен цилиндър и една водна помпа. Подведох се че италянките са здрави и реших да взема на жената едно Фиат Браво ;) голяма грешка, фиат и ланча немат нищо общо като изработка и здравина, скъса ми нервите, станах и спец по газови с него щот е с един скапан самоадаптивен комп дето постоянно си играехме на котка и мишка да го излъжа че няма газова :P Разкарах и него с голяма набутвация щото онова го купуваш и след 2 месеца струва на половина ;) па и нема кои да попита за него. Да подчертая колите ми винаги са били в отлично техническо състояние, което ме домързи да си оправя аз го прави мастор макар че не обичам да си оставям колата на мастор, тоест искам да кажа че не съм от хората дето карат докато колата спре и въпреки това реното 21 и фиата ми скъсаха нервите от разни дребни на вид авариики но пък много дразнещи. След това посегнах на хондата :tooth: бая пари дадох за нея ама всеки лев за сега си струва, имам я от година и мога да кажа че не я усетих тази кола :tooth: в смисъл такъв че с нея се занимавам само когато имам да ходя някъде , нищо друго неще, не ми праи мръсни парчета, единствения и проблем доиде както винаги от монтажниците на газовата че не бяха хванали водата от дето трябва и загряваше, тва ме накара да сменя термостат и сбърках сега си имам един резерва, след като видях че не е от термостата и попрочетох малко в форума си оправих проблема за 15 мин :tooth: друго по хондата съм сменил един вътрешен накраник които като се заслушам внимателно чувах че потропва :tooth: и това е :beer: Хондата много ми харесва че е проста машина място в коша има бол, за всичко е помислено и е направено достъпно и просто за ремонтиране чак има неща на които се възхищавам, например свалях стартера за профилактика щот нямаше кво да правя а не съм свикнал да карам кола с месеци и да не барам нищо :beer: Сега дори си мисля догодина ако ми попадне некои читав сивик автомат да бучна един за жената стига всичко да е наред с финасите :D че пък и аз ще си го покарвам що да не :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да се впиша :P първата ми кола беше фят панда 4X4 ( това беше през далечната 93г. и малко я посмазах на витоша :beer: ) след това имах форд сиера (малиии това беше голям самолед 2.0 115к.) след това смених сиерата за BMW 318 ( докарах си го сам от германия ) покарах го година, и реших че ми се кара бегачка, взех пежо 205 1.9 GTI ( много вървеше мамка му, беше и много пипано но за сметка на това 17 градско беше нещо нормално ) след него реших че ми трябва нещо по така, с малък разход и обикновено, взех волво 440 бодигард ( най голямата грешка в живота ми, това че се ожених беше като детска беля в сравнение с това че си всех такава кола ) тук дойде и ред на първата ми хонда D13B2..... купих я от враца :tooth: (нищо лично към колегите от враца) колата искара до Ботевград и.... блукаж на моторетката ( от там до София на въже с блокирал мотор) тогава всъщност се влюбих в марката ХОНДА. Теглейки ме към София не спрях да се кефя на колата, след това.... Омбре знае ;). От тогава, за мен не съществува друга марка кола, не смея и да си помисля за нещо друго. Сега съм с D16Y8 ( от този месец и със змийче под капака надявам се, ако Ачо се стегне малко :P )П.П на няколко питиета съм ( поливам попедата на ЛЕВСКИ ) та ако имам много грешки надявам се да ме извините ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...