Jump to content
harabijta

кои какво е карал преди хонда

Recommended Posts

рено(лаино) 5 опел кадет (кошница)а сега хонда сивик (невероятна кола)в бъдеще по-нови и невероятни коли :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори за оффа ама не мога да са сдържа:по-интересно е друго...кой е карал хонда и се е качил на друга, ама надали някой ще пусна такава тема някъде :angry::rant:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карах опел,после ланча,после нисан и сега хонда,японската краста си е голяма работа :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вартбург 2 тактов. Първата кола е като първата жена! :rant: Рено 19, 16V 1.8, 99 KW, 136 hp Колкото и да не ви се вярва не съм имал проблеми за 2 години. Вървеше много добре.Хонда сивик Англичанка 1.6, 93 KW, 126 hp. Нямам думи да опиша. Колата е идеална. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бая коли съм карал преди да взема книжка но както каза колегата само по селата и за препаркиране. Иначе първо карах Fiat 131 2.5D Supermirafiori 82-83г. с цели 82 умрели магарета :angry: прилагам снимков материял, че е доста ретро автомобил и след като се научих на италианската кочина се качих на Хонда Сивик 1.4ис за жалост тоталнат вече, но търсиме новата любов.

 

Ето го и вековния автомобил :rant:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Москвич2.Хонда3.Хонда4.Хондаи т.н. до 89.Краислер10. ??????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skoda 120L - ученик в 4-ти курс. Завърши с челен удар в много голяма топола. После я поизправихме и се качих пак да я карам, но след 10км ми отказаха спирачките! Баща ми беше до мен. Успях да спра и повече никога не седнах зад волана й. Продадохме я и край с RWD-то :lol:Civic EG3 - скоро ще и станат почти 70K km в мои ръце.А служебната ми баничарка този месец чукна 20 000, ма си предпочитам картинга :DВ предната ми работа съм карал и други (по-нови) шкоди, но не съм имал лично зачислена...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе само аз ли съм почнал от колело балканче ама от луксозните изпълнения с дългата седалка и чупеща се рама :D ? А иначе първото МПС беше MZ 150 '64 лето господне произведен и естествено каран без книжка в далечната 1994-та...После класическото семейно руско возило Лада 1500, купено от дядо ми, карано от майка ми, баща ми и естествено мен (май от тогава ми е любовта към 75-те коня), Рено 19 1.9D (първата "западна кола" карана от мен много добри впечатления), после да си дойдем на думата с Ауди 80 1.6 (също 75 коня), Опел Вектра 2.0 4х4 (ама беше останала само 2Х4), Фиат Пунто 1.1 (нема такова яко животно) Ивеко Дейли (същото като Фиата ама с 80 коня и 2.5 тона в повече), Пежо 307 SW 2.0 16V (не го препоръчвам на никой),Пежо 807 2.2 HDI (идеалната семейна кола), Нисан Примера 2.0 16V (това вече почвам да го хваля), VW Panamericana 2.5 TDI на 5 месеца е и вече беше 2 пъти в сервиза, Ауди А6 3.0 TDI - е тука вече нямам думи и естествено личната Хонда Сивик 1.3 (има някои забележки, но като цяло съм много доволен) и те тава е баце :lol: !

Редактирано от Dzmeq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Mazda 323F много доволен2.Golf1 Cabrio много атрактивен3.CRX от рекса много щастлив

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЛАНЧА ПРИЗМААУДИ 90 2,3ПАСАТ 2,0 ГТСЕАТ ИБИЗА 2,0 ГТИХОНДА СИВИК Д13Б2 ВЕ4Е ОТ ЕДНА ГОДИНА И СЬМ МНОГО ДОВОЛЕН НЕ Я ДАВАМ ЗА НИшТО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Opel Kadett-много го мразех ама никога съм нямал проблемиMitsubishi Lanser-страхотен, накрая се разпадна и го лапнаха мангалите Honda 1.4 hatch 6г. -супер е ама искам новия модел "УСМИВКАТА"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опел Аскона 1.6Д-наи-хубавото беше,когато я внесахме от Гермамия,че нафтата беше 0.63 ст.но не е работа да имаш през 2-3 месеца черно под ноктите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1. 412 - оранжев - доволен 2. 412 - жълт- доволен 3. Тойота Карина 2 1.6 л. - много доволен. корава машина и гореше мн малко. (от тази се запалих по японки)4. Хонда Сивик 1.5 втек-Е - май по-доволен мога да съм само с ЦРХ !!!

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само япончета:mazda 626,323,323f,929-много здрави машини! Toyota cressida-супер удобана и голяма машина! Mitsubishi gallant-сьщо доста издьржлива ! Имах и една fiat panda 4x4-доста неудобна кола,но за сметка на това влиза на всякьде и с доста добра проходимост,благодарение на малкото си тегло и тьнки гумички(това е единственото возило,което не бе японче) И сега Honda civic 4G и от време на време civic shuttle -колиците,които се задьржаха най-много! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

балканчеиж350 мотор москжич 12 дефорсе бльснах един катаджия с негоза кратко тикомерцедес 410 тожарен близо 2 гастра комби мноо я обичах до едно времеи сивик до днес и жсе нататьк

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

форд сиера 1.6Л-първата колаголф2 1.6тд-(всеки рано или късно кара голф2)калибра2.0i-(ферарито)хонда сивик 5 ген купе (моята бонбонка)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лада 2106 1,6 1978 3,5 години много вървеше ама и много се трошешеОпел Вектра 1,8 90 к.с. 1993 7 години Направо ми е като слабост тази кола, още си я държа. Много върви, малко гори а каквото е видяла ако можеше да говори горката под съд в Страсбърг щеше да ме даде.По същото време имах и Голф-2 1.3 пълна инжекция 54 коня. Може би най-куцата и трошлива кола която съм карал. Ако карам повече от час хващах мускулна треска на краката, но пък кола която колкото я взех толкова я продадох след 3 години каране и в много по-лошо състояниеХонда Сивик Англичанка 1,6 113 к.с. - кола която ми отвори очите за вървене и комфорт. Лесно се кара и не се изморяваш на дълги разстояния.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gan_san

1. Голф 2 с климатик, който карах като свой и станах един от изнасилвачите му. Напук на всичко не се предаде нито веднъж и едва ли има по-дуракоустойчива кола. 2. Ибиза GTi, която си купих с неособено желание, но не ми създаде никакви проблеми и вървеше прилично.3. Сивик хеч D15 , който съм карал само 1000 км и все още нямам кой знае какви впечатления.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фиат Уно,Мазда 323,Голф 1 ГТИ,Голф 1 ГТИ(друг),Нисан Примера ГТ,Форд Сиера,Тойота Селика(3сге),Голф 2 КР,Тойота Селика,Голф 1(2000 16в),Голф 1 Д,Голф 1(2000 16в),Голф 2,Хонда Сивик 4ген.(Д15Б2),Хонда ЦРХ(Д16З5),Хонда ЦРХ(Д16А9),Хонда Сивик 4 ген(колкото да изкарам зимата големия сняг),Хонда ЦРХ(Б16А1,Б18Ц4 и в близките месеци-Б18Ц5) Общо взето тва е и всички са били моя собственост,а не само да ги вземам за временно ползване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз понежене не сам карал преди хона нищоще изборя хондите които съм карал(имал).акорд 1.8 Exr сивик 1.6 esiсивик 1.6 vti

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

москвич 2140Д,(чист дванайстак :) )с газово разстройство-беше първият ми учителNissan Cherry-n12 1.3-първата ми бегачкаHonda Prelude 2g.-колко мацки изгоряха заради нея :) Opel Calibra 2.0l-голямата ми грешкаHonda Civic 5g.-мразех я щото не се чупешеHonda Prelude 4g.-останах само с лошо впечатление от неяHonda Prelude 3g.засега няма да го сменям,че струва колкото две 4-ти генерации вече

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

форд ескорт xr3 ,фиат регата 100s , лада 1300 , лада 2105 , ауди 200ti , алфа 33 1.5е , ровер монтего тд , рено 19 , пежо405 , хонда сивик 3г.,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Москвич412ТрабантФиат 125рЛада 2105Опел АсконаАлфа 33 боксерЗастава Юго 45Хонда Сивик 3г.и в момента Хонда Сивик 4г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Aleksandyr
Отговорено (Редактирано)

За скромната ми 1 година шофъор съм карал -VW Polo-Ауди 100 комби 92г. -Мерцедес S320 200*г. не от последните а малко по старите не ги знам ,та покарах един път да видя кво му харесват толкова .. е няма такава тъпотия ,типтроника беше "слаботелесен" ако ме разбирате какво искам да кажа :rant: управлението ужасно..-Ауди а4 1.9тди .. без коментар-Хонда Прелюд ,кеф си ми е още :guns:

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Уау.... много бързо сте сменяли колите :(

 

Аз си признавам, че преди сегашното купе 5г (което както каза колегата по-горе - не се чупи, вече си го карам 4 години) съм карал на баща ми опелчето:

 

Kadett 1.8S - не знам колко коня, но както казва ivan 74 - вървеше страхотно - чак трябваше да презавариме коша за купето, че беше тръгнал да се цепи.

Да не говорим за боята - черен металик - е,... давахме по 200лв. на две години за прагове... :D

Изпълнението беше Tiffany - за пръв път виждах такъв кадет. С плюшен салон рекаро, тонирани зелени стъкла, лети джанти 14 - и всичко това от завода.

 

Още си я обичам тази кола - карах я 4 години и си пазя снимките й - моят малък мерцедес :)

Редактирано от Dominic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Москвич 1500 - на бащатаВарбург - мой сиРено 19 - пак моеи сега хондата :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда CIVIC 5та ген.1.3/16 хечбек(черната ми красавица :) ) едно бяло Peugeot 106 Sport и сега пак съм си на Хондичка 6ген. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Леле колко коли сте сменили колеги докато разберете истинската марка коя е......:lol:

1.Москвич 408-Рила 1400 за ета кола думите са излишни....

2.Ауди 100цц 5 цилиндрово голяма бегачка и слабо окачване

3.Опел Омега 2.0 голям параход,страшна возия,бавно набира,при висока скорост стабилна на пътя,много гние на 2г.по 400лв за прагове и вежди и гори като З И Л.

4.Наи накрая Хонда Акорд 2.0-много върви,нищо не съм правил по нея,имам чувството че е много здрав и сигурен автомобил.

Публикувано изображение

Редактирано от hondarev_accordov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Жигула 1200 и трабант :P бяха на баща ми2. Опел вектра 92г - много доволен - стабилна тежка кола - 180км на магистралата не ги усещаше 3. Хонда акорд - 1година нищо не съм сменял освен масло и филтри :) Това е колата:lol:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=261939

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като млад шофиор о още без книшка съм каралЖигула с Ладов двигателРено 11 1.7 75hp Рено 19 energe 1.4 75 hoVW Паст :Pи най накрая CIVIC :( :( :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз карах1.Лада 72. трабант дето го ушамарих в един стълб челно штото му падаха вестниците от жабката тъй като няма вратичка и се наведох да ги дигна и като се изправих сълба беше на 30 см от предният кашон които се разцепи до чистачките..е на мен нищо ми нямаше :ranting:3. форд ескорт 91 г. - сяка седмица на сервиз че даже на 140 хиляди сменях повдигачи и разпределителен вал- пъллна щайга.4.Хонда сивик хеч 94' - невероятно здрава и готина кола, като я смених преди 6 месеца за едно субару джъсти 99 и разбрах колко много си оби4ам хондата и за тва преди месец пак си я взех нея и шитнах субарото :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами първо Пасат - учебени първата ми кола Хонда сивик купе /сега брата се движи с нея/после един ниссан примера дизела сега Хонда Прелюд 2,3 и сивик /англичанка/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поло 2ка ми беше парво а сега хонда но ако изброявам служебните края нама да му доиде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

алфа ромео 33 1.4 боксер 94г 90 коня - взехме я 95г 2000 стана моя на дълго икономична , градско ламя :) , на 120 000 смяна на клапани , на 60 000 2 предни амортесиора ауди 80 1.8S 91г ,90коня-много се чупеше , гореше като ламя и не вървешеопел фронтера дълга база 92г 2.4 , 126 коня -е като изключим , че му беше скъпа подръжката този клас автомобили най ми допаднаха на сърцето ( за 8 месеца му е.. мамата) и най големия майтап беше ,че го продадох на печалба ;) последно хонда сивик купе 98г за сега съм доволен зрава и икономична кола междувременно 2 мотора хонда хл600в (трансалп) 99г 50 магарета е след този мотор се влюбих във В2 агрегатите невероятна машина 3 сезона и към 40х км никакви забележки ВТР1000Ф(файарсторм) 98г 110 магарета , мотор убиец наказва всяка грежка (на моменти ме хващаше шубето с него но пък с това ме привличаше) пак В2 агрегат , за съжаление не случих на здрава машина , фабричен дефект(непрзнат от хонда) около 60х чупи обтегач на ангренажната верига ( и при мен се случи :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още преди да взема книжка Лада 2105после:Пасат 2-ка 1.8 90 коняголф 3 1.6 101 коняот от там дойде времето за акорд 1999 1.8 136 коня...та сега от 4 месеца карам сивик 6-та 1.5 115 коня :) за 4 години с книжка толкоз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз 4 години карах една Шкода 120L '79 година, която бях купил от баща си. Когато грохна съвсем си взех Рено Клио 1.4 S. Карах го 3 години и го блъснах яко. Та сега, от 20-тина дни имам Хонда Сивик 1.4 is, 6 г. '96 година хеч бек. Сами се сещате коя кола е най-добра.Само ще спомена, че за 3 години нити веднъж не съм си помислял да потърся фен клуб форум на Рено. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest хари7

Москви4-12-так -кола за на4инаещи :huh: 50к км ; Тойота Корола 88г.1.3-12клапана 75кон4ета-1-фар =500лв/купих го/,инъ4е много яко доби4е -45к км. ;Лада2107 бягаше мноо-ама една 4анта със свещи зимата си носех :) -20к км ;Хонда Сивик 6г 60к км - маааалко по- малко я оби4ам от жената :) /това последното за да не ме бият/ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах една кочинка която много обичах.Купих я за 850лв. ;) Nissan Sunny 1989

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от wishmaster_333

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mazda 323f двулитровия двигател мн вървеше но и прекалено мн гълташе хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...