Jump to content
tazzz

Перка пред въздушния филтър

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

P.S - не намерих тема за този "продукт :)" във форума, но ако сте го разисквали преди, приемам препратка и катинар

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забучи по една на тавана и на задния капак и излитай направо :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

минат се 2 месеца и се появи тема за "turbo" перките. Сигурно 3-4 пъти сме говорили че файда няма....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

има поне 20 такива теми :) по една на месец средно последните 2 години

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Освен да си намалиш потока от въздух, друго няма да направиш според мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забучи по една на тавана и на задния капак и излитай направо :):)

Trusted member-ите не получават worn за спам, нали? :):D:D Аз съм съгласен с колегата, че освен да намали потока на въздух друго не може да направи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) 6 отговора ( негативни ) за 10 мин :) Не съм я виждал на живо как изглежда, имам следната идея - ако в задната част на перката има място, мисля да я направя да се върти постоянно с ремък и да вкарва въздух ( слабо подобие на механичен компресор )Ако не запуши много въздуха може пък да има ефект? Някой да пробвал подобна простотия :) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

С вентилатор от PC ще постигнеш същото. Само не знам дали дебита ще е достатъчен. В смисал че за да има ефект някъв тая перка трябвя да засмуква повече въздух от колкото двигателя без нея, а не просто да ускорява някво Х количество.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С вентилатор от PC ще постигнеш същото. Само не знам дали дебита ще е достатъчен. В смисал че за да има ефект някъв тая перка трябвя да засмуква повече въздух от колкото двигателя без нея, а не просто да ускорява някво Х количество.

Разбрах :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при 600 000 оборота може да докара малко налягане , на 1 000 000 оборота може да е на 0.6 бара ... ако искаш я върти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

представи си го така , ако вържеш маркуча на прахосмукачка към тръбата на интейка насрещно и я изолираш и после дадеш малко газ и пуснеш двигателя - двигателя ще дърпа през прахосмукачката , въпреки че тя се опитва да дърпа през него ... ако дадеш много газ и качиш оборотите на 7000 , прахосмукачката ще изгори много мощно , а прката й ще се счупи от оборотите ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) 6 отговора ( негативни ) за 10 мин :D Не съм я виждал на живо как изглежда, имам следната идея - ако в задната част на перката има място, мисля да я направя да се върти постоянно с ремък и да вкарва въздух ( слабо подобие на механичен компресор )Ако не запуши много въздуха може пък да има ефект? Някой да пробвал подобна простотия :) ?

това с ремъка мн ми допадна незнам защо се занимавате с такива глупости :) нали колата ти върви идеално защо трябва да и слагаш такива перки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

представи си го така , ако вържеш маркуча на прахосмукачка към тръбата на интейка насрещно

а ако вържеш изхода на прахосмукачката към интейка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

представи си го така , ако вържеш маркуча на прахосмукачка към тръбата на интейка насрещно

а ако вържеш изхода на прахосмукачката към интейка :)
Ще направим HOT Air Intake :):):angry:Значи и с механично завъртане пак няма да вкарва повече въздух, най-много да засили сегашния, така се разбра общо взето :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не , не може даго засили - само да го забави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Мисля си , че ще има звуков ефект подобна перка :) Опита с прахосмукачката много ми хареса :) мисля старата прахосмукачка да я изгоря по одобен начина :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...те и без такава перка ни обиждат хондажиите,че караме прахосмукачки или косачки за трева сега поне ще са прави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази перка е правена не за интейка ами за ауспуха, за може да си пиеш кафето с Карлсон на покрива на лудницата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, наистина... ако се сложи на изпускателните колектори? Не на тях де, то няма как, но някъде на генерацията, едно вентилаторче и да изсмуква по-бързо все някак? Няма ли да се получи нещо. Аз от сега залагам на "НЕ!", считайки, че никой не го практикува. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bat_gogo
Отговорено (Редактирано)

на потока на ГОРЕЩИТЕ газове ще сложиш ел. мотор с перка :)

Редактирано от bat_gogo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Примерно :) :) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз продължавам с оффтопика :) нахално :P Ами ако с прахосмукачка започнеш да изсмукваш изгорелите газове , дали пак няма да гръмне :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прахусмукачката ще се стопи малко преди да успее да гръмне :)а перка на пътя на изгорелите газове ... хм , нека видим ... излизат със свръх звукова скорост , значи трябва да е някакъв вид реактивен двигател ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей...седите седите, пък кажете на магарето "чуш" за да е весело!!!:P Направо се пробвай с пистолет за въздух....малко ще ти е неудобно да мъкнеш в багажника компресор и генератор,ама поне може да свърши няква работа :):P:) :) :P:(:) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Таззз май се бъзика или ни гледа сеира!

тази перка е правена не за интейка ами за ауспуха, за може да си пиеш кафето с Карлсон на покрива на лудницата :D

:lol: Там има и други напитки като медикаментни коктейли ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...