Jump to content
doctor

Най-бързата кола, която сте карали

Recommended Posts

Най- високата скорост, с която съм карала е 200, но най-бързото возене :punk: - от Пловдив до Триест, Италия за по-малко от 12 часа с почивки и митници, за съжаление колата не беше Хондаhttp://media.snimka.bg/1379/009012964.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааааааааааааааааааааааааааа на цлс ли ми замириса тука :punk:сори за оффа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле тука, 190 , 200, 210, чак 295 :) аз с мойте скромни 160, очите на понички ... ама нямаше как повече, щото пистата свърши ;) ;) ;) ;) Seat Toledo 1.9 TDI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карал съм най много с 250 с една ланчия капа,но това стана в германия на аутобана :) иначе у нас най много съм дигал 220 и то за кратко на магистрала тракия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9000 рпм със сивика по надолнище с 4 човека километража отдавна беше излязъл от скалата..180 със ладата през '99 :) иначе с М5 около 290 можеше и още ама собственика се насра че летището свърщи и влизахме в десен завой със 280 и нещо ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:);) ;) моята237 НРи един мерцедес 360 НР - ала той не ми е в нравите Редактирано от nia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най бързата кола,която съм карал е Мерцедес СЛ 55АМГ.260км беше скоростта,която достигнах за не повече от 30-40сек и си е страшничко,но по страшно е 300км върху Honda CBR 900 RR! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-бързо съм карал с моята Хондела. Развих 200км и дойде завой,мисля че можеше още. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

195kм/ч с моя Роро и 125 мили/ч с Хонда акорд купе 2,4 V-tec. Имаше и една мазда 3, но на 90 мили/ч вече собственичктата взе да крещи, щото идваше завой :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обичам да си карам колата между 140-160 км. по магистралата, над тези км. не се чувствам много спокоен иначе с Хондата я настъпих един път до 190.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз какво да кажа за моята бабка,да се хваля ли да плача ли-160 км/ч по километраж съм вдигал-гоних се с една лада :) .Иначе съм карал VW Phaeton 5.0 V10 TDI-на магистрала със 140.Най-бързо в кола са ме возили със 220км/ч с Астра,а с мотор са ме возили с 250 със Suzuki gsx-r 750 k4.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сивика сам дигал на гас точно колкото пише на километража ама ми се скараха щот бяхме 5 човека и ще стане голям сакътлък а с акордеона един единствен път 180 километра иначе 160 не повече :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една ненормална лилава СУПРА ... така набираше че не съм гледал километража ,само бях залепен и слушах турбото как киха ,ЛУДА РАБОТА :hondarulez: Кола мечта :hondarulez: П.П. Сигурно знаете за коя супра говоря ... е това беше най-бързата кола в коята съм се качвал!! Няма да я забравя скоро :lol: Уникална е :hondarulez:

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е конкретизирай до колко километра , какви коне е :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200 с англичанката 1.4 автоматик на магистралата софия-пловдив, и един голф4 с който се задминавахме от софия ми отстъпи - предполагам се уплаши - между другото беше леко нанадолнище, точно след единия от тунулите, колата ми беше на газ и не и работеше ограничителя, и мисля че щеше да направи поне 210 в същия дух, но като видях 200 се уплаших и веднага намалих - това ми е единствен път на 200- не ми беше комфортно - май няма да повторя, иначе с акорд, легенд, бмв компакт съм вдигал до 180, но тогава 200 с англичанката ме уплашиха признавам, имаше движение и ако нещо беше станало, не ми се мисли..това са глупости

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-бързата е голф 3 150 коня(сега момчето е във този форум защото кара хонда),а най бързо съм карал на брачеда с астрата с 210км 125 коня...а моята хонда повече от 190-195км не ще :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се поправя , че не съм прочел правилно темата. Не съм я карал,ВОЗИХ СЕ :beer:Ми към 600+ е Супрата и е уникална :) Километраж не съм гледал както казах ,нямам слабо сърце амааА... хахаха :D Като я усетих как набира/излита и си казах "Аххх ,къде са тия скъпи AMG-та за по 200 000лв ... лачени лачени... чак гадни." :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На една магистрала в пустинята Мохаве с Лексус ES 300 210 km/h.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само веднъж изпълних километража на един Форд Фокус (2.0 литра, 160 к.с.) - 140 мили. Колко километра точно са били - не знам. Има отклонение от истината обаче. Но това беше изключение - имахме сериозни основания да го направим.Не позволявам да ме возят със скорост повече от 140-150 км/ч. Ставам неспокоен :rolleyes: А когато карам сам, рядко вдигам повече от 120-130 км/ч. С малката - 100-110 на магистралата и пак толкова по първокласните пътища.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на един приятел БМВ 318 с 210 км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-бързата кола,която съм карал е BMW M6 5000куб. 507 конски сили. Тази кола направо чупи вратове,иначе съм вдигал 240км/ч с нея, километража и е до 330 км/ч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старото С600 -394 коня май беше голям мечок.

Редактирано от vipbeels

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разлиствайки стари снимки попаднах на една от преди близо 4 години.Правена е в Сассуоло, Италия. Покарах малко това животинче, но беше наистина за малко и доста бавно.За сметка на това после собственика ми показа какво е да се кара със 170 в населено място ;) Адски шумно и некомфортно, но адреналинът го имаш... ;) Ето и снимката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toyota Supra 3.0 Twin Turbo сива миналата година - отсечката Бургас -София (новата магистрала) 280км. пътя става като триъгълник в преспектива. Колата е на мой познат. А с баварката която имах преди време 220 км. повече не отлепи. С хондето което сега го имам не съм се пробвал но на 190 съм го карал по пловдивската магистрала. Ще го пробвам лятото като сменя гумите на 15-ки

Редактирано от bitex100

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Reanult 5 TL 1.1 150 км по километражС Renault 19 16V 150 km/h повече не съм вдигал щото нещо ме плашеше тая кола :cool: С Golf III 1.4 (multipoint inejction беше) 170 km/hИии с Ходичката 180 км/х исках да видя до къде може, ама времето не беше подходящо, а и гумите не от най-добрите :) Еднократно ми се се случвало ей така за проба инач обожавам да карам с около 100 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВИДИН -ВРАЦА 1чАС ВИЕ СИ ГИ СМЕТАИТЕ КАКТО ИСКАТЕДА СЪМ ТО4ЕН 56 МИНУТИ тръгване - Видин ОМВ до колежа в Враца медецинскияколата беше опел омега 2.0 инжекция със лекииии доработкииии от мен по окачване и мотор :Pсъс стария седан 5-та 210 по километраж ябланица-правецсъс автоматика пове4е от 180 неще се пак 1,4 е а преди 10-ина години се пробвах на едно 850 бмв и собственика след това искаше да му ставам ли4ен шофиор ;) вси4ки стрелки в дясно :P

карал съм с 210 но не с хонда не защото не може или ме е страх а защото не искам да тормозя двигателя на моята :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее последно 180 на магистралата преди Варна със Акордченцето. :) Имаше още място до тенекията... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200км/h с голф 4 1,6 :P , сега с акорда ще видим :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В неделя по пътя за Калояново на магистралата и по-точно на летището един голф ме изпревари с около 180 , аз пък не съм излизал от София от половин година и викам я да видим дали още вървиш.200 на 4-та , 5-та - 210 и настигнах голфа , а спътниците ми се уплашиха :lol:Това с 205/40/17 отпред и 215/45/17 отзад и 1,6 моторетка :PНа хубав асфалт колата ми си я усещам супер стабилна и на тази скорост въобще не ми направи впечатление да има разлика от 130-те с които си карам магистралата.И карайте внимателно , че такива луди могат да ви отнесат , тоя голф за малко да ме тресне и мина в средната лента , хубаво че там няма мантинела.PS: Аз не трябва да ходя там , ето от предното ми ходене.http://vbox7.com/play:caf806eb

Редактирано от Inoue Junichiro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

190 с Хонда civic по магистрала Тракия Гледам да не вдигам повече от 160км/ч по принцип,но изобщо не се усеща високата скорост и често се оказва че карам с 180-190

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я гуми, я джанти при мен придават много страшно усещане на 140+... започва едно тресене на волана. Като я регулирам и сменя всички джанти и гуми ще я тесвам осицата, няма как :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) то май само на магистралата е мястото дето може да се изпробва човек колата,иначе родните ни бг пътища са ужас,с ЦРХ-а си позволих към 200 ,а прелюда още не съм го пробвал,на прибиране само го ускорих до 150 и ме достраша повече,маслото му е старичко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понтиак Грандприкс 3.2 литра автоматик мс 140 мили в час или около 220-230 км в час. А моята най-бърза кола е беше предишната ми Опел Вектра Б 2.0 литра 131 к.с, нея съм я карал с 200 най-много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега ще ме заклеймите за долен лъжец най-вероятно, но миналата събота с мойто купе, бяхме 5 човека и малко багаж в багажника и без много да се мъчи, количката си лепна 200-205 и имаше още мегдан на педала да потъне навътре, а даже не осетих двигателя да се мъчи и обийте ме с камъни но си мисля, че без проблем количката може да си стигне максималната скорост 220 и то без големи мъки :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-бързата кола, която съм карал беше Audi A6 All-road, Quattro, 3.0 TDI tiptronic. Тази машина е real fantasy. Но така би трябвало и да бъде, след като цената й като нова е съизмерима с тази на приличен тристаен апартамент в София.P.S.: Бързи коли - бол. Важното е какво можем да си позволим и ако, все пак, ни стигнат парите за нещо сносно, дали ще имаме време да му се порадваме или простотията по пътя ще ни попречи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

София-Плевен - 59 мин. нощно каране /караулката на Кремиковци - кв. Сторгозия в Плевен/Колата беше BMW 525 i - 197 cc. Скорост по А2 на моменти 240 км.

Редактирано от TSX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ напулних киломентража на едновремешния вартбург 150 тази скорост с нищо друго не може да се замени (с този варел де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...