Jump to content
doctor

Най-бързата кола, която сте карали

Recommended Posts

Хонда Сивик 95г/90коня - 180км (на газ)Лада 1200 - 130 км - лудница

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе незнам но откакто смених мотора, поне 15 пъти карам 0 - 180 баси кефа...... още не мога да си позная колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

250км с ровер75-2,0-24v245 с ровер 620ti-дзверски набират тия 200кс215 с прелюд 4,-това само на магистрала и отсечка от 3-4 км

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

193 със Сивика, повече неможе :) ина4е и със 155 съм карал с Форд Транзит и той неможа повече . С рендето 1.1 съм карал също със 150. Тая кофа щеше да отлети, ма върви пустиняка и с тия гуми 145/... :) Иска ми се нещо още по-вървежо, ма за сега нямаааа. Иначе в наше село карам културно и що годе си спазвам ограниченията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest spas21

210 км./ч. с Vectra GT,може и още ,но гаджето беше с мен и нея е страх доста,пък и колата е на баща й. ;) С моята 170-180 ,но сам почти сигорен,че ще хване 230км./ч.Но най-големия страх си е със Skoda 120L- 160км./ч. такова нещо няма :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CIVICwarrior

М 5 270.Бентли континетал ГТ -310.Тази скорост е зверска.Всичко по километраж на колата.

;) Къде ги намирате тия коли бе хорааа?!?! ;) Аз наскоро си счупих личния рекорд по скоростно возене (буквално - возеха ме) с Омега 2.0 136к.с. на газ - 180км. А иначе аз съм карал само със умопомрачителните 120км/ч., но все пак - нямам книжка.... :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все си мисля че тунинга е BRABUS,ама как и да е!аз на старата ми вектричка 115 коня и напълних километража 220 и едно мондео цдти ме изпревари тогава,на служебния бус транзит 125 коня съм му дигал 180 и си беше бая страшно по нанадолнато,а на хондакис повече от 180 не съм му вдигал:ph34r:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CrazyDriver

Аз най-барзо съм карал с 135 MPh (217 Kh) в USA с един Pontiac Grand Prix 2007 година. Изобщо не се усеща скоростта, но притеснението идваше от там, че ограниченията на магистралите в USA са 60, в редки случай 70 MPh. Лека вметка за тези който ще си кажат голяма работа - при превишение на ограничението с над 20 MPh могат преспокойно да те вкарат в затвора. Но просто не се сдържах - колата е с 3,2 литров двигател с турбо :rolleyes: Тъпото беше, че е с автоматични скорости, но двигателя беше невероятен. С колкото и да караш, удариш ли педала в пода те вкарва в седалката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAXnitro

205 с Фиат Типо и километрайа се прецака :lol::lol: иначе с хондата ,не сам я настапвал с повече от 160 :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest l9th

с много коли съм вдигал 200+ кмно спомен и голям кеф, си остана за мен първата ми кола/междинка на БМВ 318 ис/, която имах преди ужасно много лета...страх да докарам стрелката най долу... не!страх по скоро... да ги поддържам, имайки предвид нашите пътища/водачи на МПС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 години имах мазда 323 турбо(в момента се състезава на божурище) та с нея на пистата в долна митрополия съм вдигал 230(можеше още но си оставих място за спиране) един приятел караше до мен с кавазакито си понеже не ми работеше скоростомера пък и той беше до220 много се изкефих!а с хондичката ми(D16Z7)жена ми направи 220 по магистралата при пазарджик;)!;)!;)!:D!УЖАС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фолксваген голф 3, 200 км/ч. Плевен - Измир 900 км - 11 часа (1 час забавяне на границата и 1 час на ферибота, 2 почивки по 20 мин)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest latin

1200 км/ч със самолет. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

... и даже не те беше страх нали ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

90км/ч Трабант Комби 601 С ...напрао си е е**** ма**** все едно караш с 300220км/ч Д14А2 Турбо225км/ч Тойота Корола Версо Д4Д235 км/ч Д16Зе Турбо- можеше и още но вече взе да ме хваща шубетоСамо Б16-ката не съм я пробвал и ме е малко шубе....не за друго ама няка кована карантияКрал съм и 8генерация сивик тайп р ...не беше с много но достатъчно :dry:

Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

220 с 16 - надявам се да има отклонение в + ;) , но колата е адски нестабилна и 3те платна на магситралата са мои и затова предпочитам само 0-200Бмв 318ис - 235Сеат терра (суап) - 180+ (на километража е само 160 :dry: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, аз съм карала passat със 100 ама на летището :guns::rant:. Стига толкоз, 100 са достатъчни :box:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dodge Charger и Mustang 2005 - не помня точно до някъде с около 150 мили... Едното каране го имам на клипче но не се вижда километража...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:bounce::plane: лъжеш се, аз в моите сънища карам skyline много по- бързо от ferrari :cool::o:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи това, което сега ще кажа не искам да бъде прието като спам, защото не лъжа и е много интересно от психологическа гледна точка. Тааа снощи сънувах, че карам Ferrari F430. Всъщност, не бях сам, а и Wavemastaa беше на пасажерската седалка. Та взимаме го ние от някакъв негов приятел, и право на Цариградско. Там успяхме да развием, след натискане на лънч контрола на Орлов мост, 360км/ч. И след като спряхме на детелината за летището си говорехме, че никой в тази тема няма да е карал по-бързо от нас :plane:

трябваше да уточниш и че в съня ти бате Бойко е оправил цариградско и то не е на бабуни. Иначе си прелетял над мантинелата още на баира след орлов мост. :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondarev_accordov

На скоро се здобих с акорд 2.0 и с него напалних километража до 240.Колата беше адски стабилна и сигурна на патя ,че доста време я даржах на тази скорост.Колата е с 16 цолови джанти и гуми 205/50/16,може и от това да идва стабилноста и.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Близо 200 (197 -198 примерно). Неможа да ги лепне точно 200... Д14А4 . По магистралата София - Пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 250 на дядо с москвича :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 250 на дядо с москвича :)

лъжеш , бях с теб имаше още 2 чертички след 250

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен и с 40 ме е страх с толкова идиоти наоколо по нашите улици и пътища :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз съм каръл максимум с 200 с моята кола! От време на време си я тествам дали не е забравила как се вдигат такива километри! Добре че от време на време ходя на гости при един приятел който живее до Бяла слатина та точно преди града има самолетна писта там почти 99% няма никой та цялата самолетна писта остава за мен! Спирам в началото и газ до ламарината хехехех ако някой минава от там ще разбере за какво говоря!

Редактирано от reddek

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest harabijta

210 с д15б2 седан и то на гас и кьм 240 с хонда ЦБР ама с мотора напрао не знаех де се намирам после.Онея ненормалници как дигат 270 280 не знам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kleni
Отговорено (Редактирано)

С яко навиване на масура :lol:

Редактирано от kleni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 250 на дядо с москвича :)

и на място с твоята D15B2 горе на Узана.Ама сигурно не си спомняш шото беше много :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:ranting: вдигам колкото може колата и ме е страх когато знам че има нещо неизсправно иначе веднъж се упалишихпри изспреварване след като занесе на 5-та с около 190 в банкета и застана почти на 90 градуса и видях как се врязвам в насрещно движещите се коли и само тъжно гледах през страничния джам .. но имах късмет и колата се изсправи и продължих със над 100 км/ч в права посока. Според мен ако те е страх не може да караш това за пистата де .иначе сега рядко карам с повече от 130 на пътя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

:ranting: вдигам колкото може колата и ме е страх когато знам че има нещо неизсправно иначе веднъж се упалишихпри изспреварване след като занесе на 5-та с около 190 в банкета и застана почти на 90 градуса и видях как се врязвам в насрещно движещите се коли и само тъжно гледах през страничния джам .. но имах късмет и колата се изсправи и продължих със над 100 км/ч в права посока. Според мен ако те е страх не може да караш това за пистата де .иначе сега рядко карам с повече от 130 на пътя.

колега, не че не ти вярвам, не че нещо за тва със 190 на 90 градуса, ама някак си ми се струва че лекинко преувеличи...а ако ти се е случило наистина евала че си увладял колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод на предишния пост ... със 190 издрифтих завой на магистрала тракия , защото камион от авариината реши точно там да се престрои пред мен в средната ... та рязко ляво, рязко дясно и обратно ляв волан ... ако бях имал време да реагирам и да пусна газта щях да съм отпътувал вече ... мисълта ми е че в такива ситуации работи подсъзнанието и ако то е настроено правилно ( което си е късмет ) и в момента в който сърцето ти се е раздумкало , ситуацията вече е отминала ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз повече от 200 км/ч не вдигам ,защото пътя нестава ,а послдниа път със 170 един ми размаза огледалото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
По повод на предишния пост ... със 190 издрифтих завой на магистрала тракия , защото камион от авариината реши точно там да се престрои пред мен в средната ... та рязко ляво, рязко дясно и обратно ляв волан ... ако бях имал време да реагирам и да пусна газта щях да съм отпътувал вече ...

мисълта ми е че в

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с мойта колица 2 пъти по 190 съм дигал некъде и много добре си се държи иначе най-много с кола 225 км/ч (тойота)мотор 240 км/ч(хонда)реално обаче високата скорост не се усеща почти по никакъв начин при движение по права линия(докато не решиш да спираш :P ) и не ми доставя никакво удоволствие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да се похваля, че веднъж карах колата на шефа .... Mitsubishi 3000 GT ... споре3д него е 350 коня ..... незнам колко е .. ама като му натъпиш газта ... е няма такова нещо :P лафа "недава да го настъпиш" важи 100% леле леле

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да ти кажа,то това важи за всички японки :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

185км/ч.-с англичанката д14а8240км/ч-с БМВ М3-бях на задната седалка :D120+км/ч-с трабант 601s-най-голямото ми приключение през живота,все пак бях зад волана :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз служебните ги тормозя иначемоите по малко че все пак не са парва младост но с пасат 6 са трошил 245км краислер 300ц 220 повече не може гадината много е тежка но наи сам се стресирал с поло2ка 174 по нанадолното на магистралата хаха много е стресирашто хондата не сам ия пробвал още ма си я пазя че нямам сцединител те това са ми скоростите ме4тата е 320 ама няма каде и няма с какво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...