Jump to content
gospod

Молба към собствебиците на Prelude :)

Recommended Posts

Привет,може това да ми е 1 пост,но чета този редовно форум вече година.Молбата ми е кам собсвениците на prelude 5г(може и 4г)от Варна и региона-да се срещна с някои и да ми покаже prelude на какво е способен:thumbs1:),(тук е момента да кажа 4е преди да си харесам prelude за моя следваща кола,бях харесал 318is но като се качих на него и направо унемях,ми то варви МАЛКО повече от пасата ми,а тои е 90коня,не че очаквам 133коня да летят,но ми се иска въобще да не ми идва идея да го сравнявам с пасата).p.s.изчел сам всичо до което се докопах за prelude 5г 2.0 16V,остава да я видя и на живо че са редички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....да не си карал някоя сдухана 318ис, чак пък малко повече от Пасата все пак е 140 коня бавареца,Прелюда гаранция ще ускорява по добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сажаление не е още мой,просто трябва да съм сигорен че това е "моята" кола.за двигател са се насочил кам 2,0 133коня,защото 5 бона не ми се дават на държавата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам приятел с 318иес, но все е пиян и не изка да се пробваме един пат на старт, но съм го карал и на 400 метра с сигурност ще го взема, за по дълго незнам, на прелюда са по къси скоростите..., аз сам с 4г 2.0и

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се лъжи да взимаш Prelude ..... БМВ-то е с класи над Prelude-a .... Подръжката на бмв ще е по-скъпа, затова ако имаш пари за подръжка не се чуди много и взимай 318ис или 320

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SuN`HiGh

БМВ-то е мега кенеф на фона на прелюда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се лъжи да взимаш Prelude ..... БМВ-то е с класи над Prelude-a .... Подръжката на бмв ще е по-скъпа, затова ако имаш пари за подръжка не се чуди много и взимай 318ис или 320

Хахахахаха... браво бе колега.. Ти много сриозно се изказа..!!!Аз пък съм готов (дори както съм се раздрънкал сега и не съм в отлична форма) да дръпна който си пожелае с 316-ка или 318-ка, за да докажем че Прелюда няма сравнение с некви разни БМВ-та...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dzenky

има някаква връзка между хонда и бмв,много коне спортни коли без турбо!,но за мен последното истинско бмв е Е30 ,след него Е36 и Е46 са си слабички,и аз като се качих във 318 очаквах да върви повече,да ама не! във разхода разликата е жестока!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо се спори за неоспорими неща. Има си технически каталози за тези работи - Прелюда набира с цяла секунда по бързо от 320-та. И аз си търсих 320 или 318 ис, около 3-4 месеца и за това време съм пробвал поне 15 БМВ-та и мога да направя сравнение. Прелюда е по-лек, с по-добра аеродинамика и по-къси скорости и независимо от по-малката мощност е по-бърз. Сега ако говорим за качество на материали и изработка, там вече може да се поспори, но пак е въпрос на лична преценка. Мен лично на външен вид Прелюда ми харесва повече, на друг може повече да му харесва БМВ-то, както се казва на вкусу и цвет товарищи нет :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малка поправка -318 ис -140 коня е със секунда по-бавно от ПрелюдаЕТО ТУКа 320ката - 150 коня с 0.7 секЕТО ТУКа ето и прелюда:ТУК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи,аз минах през фазата на колебаене м/у бмв и хонда (и двете ми харесват на ванчен вид,318ис се кара мн,приатно,волан,скорости,таблото,абе всичко си е на мястото,и щеше да е перфекния автомобил ако и варвеше като хората:P Прелуда има ускорение 1сек. по малко(0-100) и има всички шансове да ми хареса много повече от бмв, но както казах по горе не сам виждал на живо такъв.Няма да си купя хондата преди да сам я видял как варви,темата я пуснах за да може някои колега да ми покаже preluda на живо и да видим има ли хляб в ВВ9.:worthy:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задно предаване-мерси.мокър път,пясък,рязко газ,това не се кара колега освен на тръни!По-голям разход,по-скъпи части,чести ремонти,гнилоч(не ме карайте да ви снимам изгнили бмв-та).Е това е от мен,иначе навремето най-добрата кола беше бмв,като бях на 17 :P !За сведение каръл съм Х5,Х3,745их май беше,М5-507к.с.,330си даже и едно 320-2002г.Мой приятел фен на марката ги смени тези коли,та и аз ги настъпвах яко.Малко място,много приказки,много бензин,много сервизи и т.н.Иначе Бмв са страхотни спортни коли спор няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко Оффтопик... Не знам ся новото М5 как е, ама старото дето беше 400 коня RS6цата на Ауди дет го фанеше и яко бой. Предполагам чче и ся ще е така като/ако изкарат RS6 седан. Абе аз съм си фен на Ауди в тая тежка категория специално. За съжаление Хонда нямат какво да предлойат там.А сега малко по темата... За да наклоня везната в полза на Прелюда и да покажа потенциала му, поне визуалния ще използвам ето тази тема: http://forums.hondabg.com/index.php?showto...hl=прелюд

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не пипай Прелюда, има опстност да се пристрастиш....разбира се зависи от стила на каранеБавареца може да е перфектния инструмент за стигане от т. А до т. Ба с Прелюда не ти пука накаде си тръгнал... :-)аз обикновено избирам по-дългия път, стига да има много завои ....... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига фанатизъм,БМВ-то си е супер кола,преди карах е30,за мене БМВ и ХОНДА са на кантар,и единственото нещо дето не ми харесва в сегашната ми кола е предното предаване-който е карал БМВ със шпер знае за какво става дума...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тва със задното е пълна исцепка от твоя страна без да се обиждаш.Аз казарах е36 преди акорда ми и искам да ти кажа че това е ГЛАВНОТО нещо което ми липсва.както аз обичам да казвам с предно всеки може.Задно трябва да си профи.

Ами и аз за това намекнах колега,че трябва да си профи.Замислям се колко "профита" фучат с 100км/ч и нагоре из улиците на градовете.

 

Може да решите проблема с една S2000,гледам ги в мобилето има за 22000лв. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз така и не разбрах, някой ще даде ли на колегата да му разгледа колата ... или просто ще си чешете пръстите коя е "Колата" и коя не е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...