Jump to content
Wish

Регулировчика

Recommended Posts

Здравей на всички Хондаджий :) .Седя си аз гледам си телевизия, и хоп неква мацка съобщава за развалени светофари и следователно "назначени" регулировчици и моженето на шофьорите да се съобразяват с тях и т.н.Такаааа интересно ми е дали го знаем тоя чичко какво показва с тая палка, или го пЦуваме с пълно гърло щото показал на другата колона да мине преди нас,или се чудим .... "Бе тоя що застана с'я така, за'кво дигна тая палка и ме гледа изненадващо, и колоната зад мен напира а-ха да мине през мен свиркайки с клаксоните и споменавайки цялата ми рода".Аз лично познавам повечето знаци,въпреки че и на мен ми се е случвало да съм доволен че не съм първа кола за да не се объркам нещо.Ха-ха-ха сигурно за да си регулировик се изискват железни нерви да седиш и да се опитваш да обясниш на някой пич че трябва да мине а не да виси и да гледа неразбиращо.Вие сте :P .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе те и полицаите не знаят какво да правят, като се наложи да регулират някое кръстовище и махат като вентилатори, ти искаш ние камикадзетата да отбираме тоя език.....не става :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

Мен преди време акт щяха да ми пишат чак, ама аз побеснях и ме пуснаха. На опашката на коня пред президентсвото си седи куката и си маха как му падне, и минава колата пред мен и аз тругвам да минавам, ония си маха се едно жунглира, и ми е с ляво рамо към мен, и тръгвам аз да си минавам спокойно и той ми бие палката е предното стъкло и ми вика айде сега иди при колегата отстрани да ти пише акт за непознаване на регулировчик. Отивам аз и скачам от колата бесен и на /уж/ спокоен тон ама под напрежение му дръпнах една лекия че това не е регулиране а ръкомахане, и че ако ми пише акт ще викна тв вкип да го снимат, а докъто те дойдат аз ще го снимам и лично ще го водя под отговорност. И той ми даде документите и вика "Айде айде бегай, няма нужда от проблеми сега".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To и на тях не им е лесно при положение , че 80% сигурно не знаят кога да минат и кога да седят . Та като дойде време да се обърнат и се почва махане с палката стил "давай , давай" :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
е за това става дума ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха ха:ph34r:Ей тука не се сдържах да не ви спомена за една история с регулировчик,дето тогава се смях със сълзи и ся кат се сетя и пак ме напушва смях и сам си се смея.Та прибирам се аз от столицата и хоп на Караулката на Милево ханче драгия регулировчик.Може би знаете но за тези който незнаят там е пресечна точка на тирове за Калотина,сърби за калотина,граждани за Метро (магазина) и т.н. и е неква лудница особенно в периода от 17:00-19:00.Та спирам аз на около километър от самия светофар на който беше регулировчика,и чакам търпеливо придвижването 5-10 метра на 10 минути.След около 20-ина минути вече стигнах и хоп господина почервенял от яд явно заради някой дет се чуди "К'во прай мелицай на средата на пътя?" седи и ръкомаха и оп една какичка явно омотала се до ушите прассс напряко през кръстовището и оп наби спирачки пред краката на чичкото и чак му свирна и му показа така заветният трети пръст преобладаващ над останали два.Не мога да ви опиша реакцията на униформения дето млатеше по капака на старото малко Пежо досущ като стар тенекеджия доста вещ в занаята :lol: .Аз виждайки това чак сълзи ми потекоха от смях че чак и аз забравих да потегля в началото при което някой свирна отзад :lol:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пичове,аз много пъти съм влизал в тази роля.............просто е ужасия...... :lol: Всеки те гледа като голям камък,всеки бърза,някои дори не те виждат........ :lol: Жените(да не обидя някой) няма да коментирам!Въобще,почнеш ли съглано закона си е е :zen: ло ма :ph34r: та.Сам със жестове,които са разбираеми за мнозинството и това е :zen:

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз за знаците на регулировчика съм се учил от най-добрия -http://youtube.com/watch?v=pQ2_2gzNDAY&feature=related:rolleyes:особено от 2.30мин след началото :rolleyes: :rolleyes:

Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха ,да .. това за регулировчиците си е така .. те си знаят как да показават и какво да правят ама сигурно 60-70% от шоферите незнаят как да го гледат. А и не забравяйте господата полицаи и те имат семейства и искат да се приберат при тях здрави и читави, затова няма как да стане с правилно показване особенно на някой жени където се гримират докато чакат и нямат време да гледат човека който стои по средата на кръстовището и гони мухите с палка :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да не мислите,че на полицая му е лесно да подава сигнали на 80% непознаващи жестовете му шофьори :rolleyes: ,батко ми е споделял,че не всеки от колегите му можел да се справи като регулировчик на мен лично са ми са ми ръкомахали с ясен не по правилника сигнал да потеглям като ме видя как се пуля,мъча се да си припомня и гадая сигнала му :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всекидневно се сблъсквам с господата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди си спомнях занците, обаче сега се движа по потока или чакам да ми махне с палката,че да тръгна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... че са го пернали там, вместо да прави пари по улиците на града!" :cool:

Хора всякакви и си мисля, че точно по тази причина не е редно даправим подобни обобщения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

публична тайна е за какво иде реч..... :cool:

Редактирано от l9th

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Иновацията на господата полицай е там че при тази ситуация те пускат и колите който са срещу неговите гърди да направят десен завой - евала на таквиз полицай :cool:

Тази иновация, ако не ме лъже паметта, е разрешена от правилника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...