Jump to content
murdera

Honda Prelude '93 2.3l 16v

Recommended Posts

аз взех същата(2.3и) преди 2-3 седмици.Колата си харчи стабилно като се настъпва(15-16л/100км)За момента с по леко каране около 13 :D .Ангренаж и целият комплект 185лв. нови.Смяната около 120-140лв.Иначе колата е страхотна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...бе що не се разровиш с ТЪРСАЧКАТА ще получиш доста информация ........имаме си търсачка ако не си забелязал в Хонда форума :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо немога да се оправя с тая търсачка. Търсих но ненамерих това което ми трябваше. Може ли да ми нахвърляш няколко линка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич,колата е мания!Не се чуди ,а скачай!Имал съм много Хонди,но тази е една от най-добрите.Същата имам и аз,и аз като теб питах,питах,и накрая скочих.Не съжалявам ни най-малко за този си избор.Добра динамика,прекрасна маневреност,страхотна визия,добра возия-ако е със стандартното окачване,салона е страхотен.Колата като цяло е много-добра.Ходовата част държи по нашите пътища,части се намират без проблем на прилични цени.Разхода е нормален като за 2.3 12-13/100 градско,7-8/100 извънградско.Много плюят по мотора Н23,но за не съм с лоши впечатления до този момент.Слагай читаво масло и няма да имаш проблеми,но гледай и щеката,че от там идват проблемите ;) Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скачай смело... Щом и продавача ти е познат, значи вероятността да е прикрил някой дефект е по-малка. Провери окачването, защото при него цифрите са малко по-високи (но пък и изпълнението е също много високо). Останалите части са на прилични цени. Като качества на автомобила моето мнение няма да е много меродавно, но ще кажа че аз лично съм възхитен. Ще трябва да се лишиш от широчина в купето (тясно си е, особено отзад), но пък салона е много удобен и комфортен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата се води 3+1 места,но напрактика си е почти двуместна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е голяма мания няма какво да се чудиш :zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ogi_Stoev
Отговорено (Редактирано)

Определено е голям кеф, да караш такава кола. Самото управление е забавно - аз го имам от месец и половина и още си свивам кръгчета за лично удоволствие. (А това въобще не ми е първа кола и съм карал доста различни автомобили стари и нови) Ако можеш да преглътнеш неудобството да няма място за пътници и сравнително високия разход (аз очаквах повече да харчи-но това е всичко друго но не и малолитражка) купувай - определено цената е добра за състоянието което описваш. Части се намират - има доста прелюди на части в момента за втора употреба, а пък останалото винаги можеш да си го поръчаш, разбира се цените не са като за фиат, но...

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата се води 3+1 места,но напрактика си е почти двуместна :zen:

Колата се води 2+2 :) Което ще рече двуместна. Парадокса в задните седалки е, че хем са много удобни, хем има достатъчно място за сравнително голям човек, но няма място за стъпалата му (!).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако търсиш удоволствие от шофирането- това е колата! Аз също карам прелюд и мога да кажа, че е доста надеждна кола. Бях чел някъде, че тази кола сама не се чупи, трябва умишлено да и се разкаже играта, че да и стане нещо :zen: Така че вземай я смело, няма да съжеляваш, ако както казах вече, преди това не и е разкатана фамилията. Предполагам, че се срещат и доста такива екземпляри, тъй като колата доста понавървява и е трудно да се устои да не я понатиснеш малко и за да си направиш кефа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jowy

Аз карам такава от 3 месеца. Както казаха колегите по горе местата са само 2, но удоволствието е голямо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:) 93-та година за 5К ..... вземи си нещо по-ново.Пък и тази хонда е супер грозна. Редактирано от _Daniel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехехехехе...щом цената се определя по годината на производство купи си порше 911 от 89г. за 2500лв. или пък ходи да си спамиш в БМВ форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) 93-та година за 5К ..... вземи си нещо по-ново.Пък и тази хонда е супер грозна.

Никой не ти е искал мнението дали е красива или грозна нито пък колегата иска коментар на цената и годината. Ако нямаш намерение да даваш смислен отговор карай си немския дарак и трай. По въпроса на колегата: Ако наистина е толкова запазена на външен вид вземи някой който разбира от Хонди да и погледне и двигателя и ходовата част и ако всичко е ОК направо я вземай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) 93-та година за 5К ..... вземи си нещо по-ново.Пък и тази хонда е супер грозна.

...явно си доста безвкусен плувай си с бавния кораб и не давай тъпи мнения :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрете се, моля... Напълнихте на човека темата.

 

Не мисля че _Daniel говори сериозно за възръстта и външния. Дори и така да е, си е въпрос на вкус, както казало кучето.

 

На grizoo мога да кажа да не се води по такива мнения, колкото и сериозно да звучат. И при мен веднага се намериха 100 човека да ми кажат че това е скъпа кола за тия години, и 100 човека да ми обясняват че не харесвали автоматик (99 от тях никога не бяха карали автоматик). Така че мненията на подобни кибици дето само си чешат езиците, не са много авторитетни...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx
:rolleyes:PRELUDE ли? :D Ако искаш да си наистина уникален, вземи си я и няма да сбъркаш. Това наистина е силата на мечтите. С този автомобил, аз прескочих и най-смелите си мечти...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм твърдо ЗА. Ако бях намерил читава 2.3, щях да взема нея - повече мощност, същия разход.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай я ,само огледай окачването .. може да я засечеш до 100 ако ги прави по каталог или поне си близко значи нищо и няма :rolleyes: .. страшна кола е много ще и се накефиш много .. !!!:rolleyes: Аз още не съм и се нарадвал а я карам от 7 месеца ,уникална е !!!:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...