Jump to content
Rocko

Maserati Quattroporte СА2233**

Recommended Posts

Да ви споделя малко кофти опит с въпросната кола и нейният водач.В петък на кръговото на п-ка В.Левски ме удря едно такова отзад,направо си ме стресна, а то някакво откачено задръстване тоя си ме целна.Слизам аз и гледам тоя ме одрал и са ми счупени сщипки на бронята.А тоя въпросния изобщо не се мърда от колата,стои и се хили като ряпа изобщо не се поинтересува в какво състояние е чисто новичката кола(а на нея нищо и няма :) ).отивам при него и тоя почва да се обясня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако му беше записал номера и да искаш куката да ти се лигитимира и да му запишеш демонстративно имената, ся щеше да си с поне 200-300лв напред, ама като не си се сетил.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

Ужас колега. В България сме си и не се изненадвам от случката. Според мен не е трябвало да си местите колите. Ако се изместят ходи доказвай после. Не че и аз не съм си патил по подобен начин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обади се в господари на ефира ве :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако му беше записал номера и да искаш куката да ти се лигитимира и да му запишеш демонстративно имената, ся щеше да си с поне 200-300лв напред, ама като не си се сетил.......

майна едно аверче имаше подобен случай но с развитие беше си записал всичко,беше викнал и кат и всичко както е по книга. въпросният полицай също пиян,получи заповед за уволнение (но поради причини които неискам да споневам) не го уволниха а моето аверче няколко месеца по късно си намери колата на паркинга на сол,вярвайми нищо здраво нямаше по нея.е аз кво да седна да треперя после за жената и детето ли, защото незнам точно на кое пиянде съм попаднал,а както можеш да си преставиш не е проблем да се намери тоя полицай а проблема е после че и той може да те намери,и според мен не си заслужава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата е прав наи-добре да си нямаш зимане даване с тъпи корумпирани куки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Дам, за жалост Мутрите ин България вече са 'законни' :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, без паника... Леко си минал.. Един мой познат миналата коледа даже го биха две пияни ченгета на един светофар. Бяха си в нарушение, удариха го.. Разбиха мусериозно цялата предница. Светлини, радиатори, греди, окачване, инсталации... всичко. Хайде - КАТ и после АКТ за потърпевшия. Не стига това ами и разбита физиономия си тръгна човека... Шибана работа:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега не се нервирай заради тях, сега всички ще ги псуваме и готово :DВземи си парите от застрахователите и оправяй колата !А това за мутрите и много вярно, само дето не разбирам какво е това сливане наполседък...полицаи=мутри :D

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е напоследък колега. Винаги са били ръка за ръка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм бил в такава ситуация , но съм бил в подобна , да ме блъснат и т.н. Репликата на всеки водач винаги е била - " И кво правим сега ?! " , а моята - " Викаме КАТ ;) " и край :D Това ти е голямата грешка колега , тръгнеш ли да се разбираш оня да ти дава пари - работата е вече опечена . Като той е виновен , викаш си КАТ и той да си се оправя , има опасност да ти говърнат после по някакъв тъпанарски начин , но това никога не можеш да го знаеш и ако питате мене , дори да последва това , ако почнат всички да натопяват ЛЕГАЛНО нелегалните куки/депутати и всякакви други превъзнесени , тогава нещата ще започнат да се оправят ;) А ние кво сме свикнали , само да се дупим и да ни го навират в гъза , ква е тая нация , само п*дераси , лизбийки и жени :D или по ново му бисексуални :D Започнете да имате ПРАВИЛНО мислене , стига сме замазвали положението ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Грозна история наистина . Другият вариант е да отидеш и да кажеш на застрахователите ситуацията . На тях хич не им е приятно да плащат за грешките на другите , та може и да свършат мръсната работа .

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колата веднъж като се обърне после пътища много...! Станалото станало, поне няма ранени и жертви че винаги може и по-лошо. Крайно неприятна случка, така да си подават ръка полиция и така да го кажа престъпници е отвратително!. Един приател кара бус с които разнася хляб и навлизаики в едно село намаля скороста и в него се натресва една мазда и какъв човек излиза от маздата ПИЯН ПОЛИЦАЙ. Започнал да се напъва и да го заплашва на моя приятел искал му пари за щетите. Първо ченгето си е виновно че не е спазвал дистанция и е пиян най-вече. Та моя приател му казал че няма вина за птп-то и да викат кат да се оправят те, откзала да му дава пари, и му казал само с кат ще се разправяме. Взел си телефона да звъни на кат и онзи се пребрал в колата си и духнал :D . Отървал се от неприятности с малоумни 4енгета. П.П. То какво се получава че полицаите предимно нарушават закона които уж са се клели да прилагат :D . Не вси4ки полицай са такива има и много съвестни да не ги слагаме под общ знаменател.

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, и с викане на КАТ не се оправят нещата. Първо ще ги чакате най малко 2 часа. После като дойдат не се знае да не излезете и вие виновни (При мен така се получи). Хем щети, хем и акт можете да си отнесете. Говоря от личен опит.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. То какво се получава че полицаите предимно нарушават закона които уж са се клели да прилагат ;) . Не вси4ки полицай са такива има и много съвестни да не ги слагаме под общ знаменател.

Колега имам над 20 полицаи познати,те самите ми казват,че като бачкаш те мачкат началниците,прави си изводитекъде живеем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството , че не всеки познава достатъчно добре законите и правилника за движение ;) Как така си мислех , че съм невинен , пък се оказа , че не съм ;) Оспорвам това , че не били идвали навреме , Февруари месец на кръстовището на пет-те кюшета един ( е сетете се де ) Голф 2 ;) ми засича пътя и ми ужулва левия ъгъл на бронята , без да нанася щети ( освен надрана боя ) , айде да не влизам в подробности - всичко се случва в 17:50 , дойдоха за 30 мин , което си е рекорд ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога няма да се оправи тая държава!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога няма да се оправи тая държава!

;) ;) ;) АКО И НАРОДА НЕ СЕ ПРОМЕНИ ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТИНО прав си, ама рибата мириши от главата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

всичко се случва в 17:50 , дойдоха за 30 мин , което си е рекорд :dry:

Това е едно на сто да дойдат толкова бързо. Последните 6 месеца ми се наложи да ги чакам 2 пъти, като единият път им отне 4 часа (от 12 до 16ч), а другият над 2 (от 21 до 23:30ч). Идвайки 2-рия път без да ги интересува какво е станало, направо ми казаха че аз съм виновен и ми писаха акт. Репликата беше "Ти си минал на червено, светофарите не се засичат". Никой обаче не знае кой от двамата е минал на червено. Просто си избраха единия. Те така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

Аз само едно ше кажа с такива крайно ограничени мисления няма да стигнем до никаде .....сам нищо не става ....но когато си със силен гръб защо да не се опълчиш....само едно мисля аз докато не се докато не се дигнем и не изревем К*РА ЩЕ ЯДЕМ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си една поговорка: "По-умният винаги отстъпва". :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си една поговорка: "По-умният винаги отстъпва". ;)

...или "Не спори с глупака, защото хората може и да не открият разликата..." :spoko: Колкото и да си обичам родината, пустата държава СЪКС ! Точно заради подобни изцепки ме е срам, че съм българин... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе човек трябва да се разправя ! като няма кой да ти защитава правата, ще трябва сам да си ги търсиш, защото единствения друг изход е да ти ги погазят. стига с тая приказка "мир да има" дето всеки се извинява с нея. няма да има мир, щом няма условия, когато няма условия за мир и няма вдигнати глави - има робство! мене не ме е страх от някой че щял да ми отмъщава, има закони и те са равни за всички. ако законите важат само за тези от които нищо не зависи, значи всички сме навели глави толкова ниско че чак сме се нагъзили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към Бенджи - Не бих определил държавната структора , като тази на риба , дори и метафорично ;) Поговорката е правилна , ако управляващите си вършеха работата нямаше да " мирише мирише на развалена риба " , но тези , които им позволяваме да не си вършат работата сме ние ;) В Европа нещата наистина стоят по този начин , че ако има ощетяване на правата на човека става лошо :spoko: Опитайте се да пресечете на червен сфетофар пешеходната пътека - живи ще ви изядът ! Пак ще кажа , че просто много колеги и граждани на страната явно не си знаят правата и още по-малко знаят как да си ги утстояват , за съжаление ;) Мен това не ме притеснява и не ме впечетлява много , кофти ми е , но няма да се хабя - всеки си има глава на раменете , да си я използва както си иска , само да не ме лишава от свободата ми ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...