Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

Приемате ли не толкова лъскави Хонди на вашите срещи :)

Tвоята хонда първо не може да е лъскава(но в това и е чара) и второ всеки е добре дошъл на хонда среща стига да има желание! :D Редактирано от dida81

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемате ли не толкова лъскави Хонди на вашите срещи :)

Естествено! Ще съкратим лицето отговарящо за дизайн контрола и хоп-готово! Все пак е криза ;) Заповядай естествено. И без това рядко имаме гости ;) Майтап майтап, ма и мен ме съкратиха, но за срещите ще се вясвам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре аз ще ти се обадя :):D амм ае за бира нз ама една ракийка може ударим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде е ко се каните кога ще се сабираме че вече напраих климатроника ,сложих и големите жанти,трябва да се похваля :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми попринцип утре в 18:00 мисля че на бензиностанцията на лукойл където е за излизане от Бургас

значи идеята е да се съберем с тях на лукойла на изхода към крайморие в 18 часа и да отидем на един капан в крайморие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никво забравяне,няма се излагаме!последно:В НЕДЕЛЯ,18 ЧАСА НА ЛУКОЙЛА НА ИЗХОДА КЪМ КРАЙМОРИЕ:)колко човека ще дойдат всъщност? я да се преброим от любопитство :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми аз съм със сиг. към 7-8 човека сме но колите ще са по малко със сиг. ... :hondarulez::shock:

Редактирано от Phoenix_bs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха,лелелеле,ние ще сме повече от тях :hondarulez:супер,ще се рядвам да се съберем,колкото повече,толкова по-добре. говоря за общия брой хора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва... краиморие.. пътя за созопол? или аз неразбрах нещо?:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва... краиморие.. пътя за созопол? или аз неразбрах нещо?:hondarulez:

Точно натам. :shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва... краиморие.. пътя за созопол? или аз неразбрах нещо?;)

Точно натам. ;)
А нови попълнения приемате ли КОЛЕГИ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

определено срещата беше екстра много добре си искарахме :) дано да има още по хубави срещи от тая :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от Мазда клуба! Снимките от общата ни среща са тук: http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?t=1...c&start=630Благодарим за срещата, беше чудесна! Чакайте ни на гости на Ваш терен другия път!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

определено срещата беше екстра много добре си искарахме :D дано да има още по хубави срещи от тая ;) ;)

Как ме е яд че неможах да дойда.. найстена сте си прекарали зверски добре..За съжаление оба4е бях на кръщене и затова не можах да дойда но следващият път съм пръв :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 20.08.пътувам към Бургас на сватба,и ще остана до към 23.08 Някоя среща ще имали през тези дни да мина да ви видя или оставете някой телефон за свръзка.Надявам се да видя една Д серия с охлювче :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички колеги,

 

Заповядайте на 23 август (неделя) от 10:00ч. на полигона край с. Лъка на ежегодната сбирка на кар аудио феновете!

 

http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?t=1...0dd2238767ab51d

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно по време на срещата бях в бургас с хондичката, нон е успях да дойда :D но видях по улиците доста коли от клуба, както от морето, така и от ямбол :D много съм доволен, тъй като видях на живо хонди от клуба, които винаги съм искал да видя :D жалко, че не можахме да се запознаем.

Редактирано от Wolfcry

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее трябваше да дойдеш да се запознаем много яко си прекарахме сички :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде да се изкажа и аз-получи се неочаквано добра комбинация,колеги! респект на всички хондаджии, които дойдоха да представят клуба-представиха го страхотно:Dтук е мястото да благодаря на колегите-японци от Мазда за поканата и гостоприемството и специално на мис Петрова за снимковия материал :D :D :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, моля! Удоволствието беше наше! Комбинацията 3 в 1 беше удачна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Се ги правите тея срещи когато не мога да доида, ама вече съм си в БС де и се надявам на следващата да не се получи така че да не мога! Всъщност следващата за последната неделя ли остава, тоест другата неделя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми незнам снощи на срещата нещо се говори да ходим тази седмица на срещата на мазда а те да дойдат на наща в края на месеца но нищо незнам да видим другите какво ще кажат и ще го измислим :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо браво , малко бяхте ама от сердце.Ако видете Владо който бил с вас на збирката ,той е от клуба на мазда,кара 323 бг ,специални поздрави от нас с жената от Асеновград.И да знаете много хубава ракия има :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямаш никви проблеми ще му предадем :D ама да черпи една ракийка да не се покрива :lol::D :D:P :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да му казвате че аз съм ви казал за неговата ракия :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма бе :D ще кажа че едно пиленце ми е казало че има хубава ракия :D :D :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само не разбрах къде изчезна момчето с двестата коня?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обръщам се към KONI и bat_gogo във връзка с ключодържателите. Ако не сте замислили нещо друго, аз мога да ги взема и на месечната да ви ги дам (срещу пари разбира се :D, попринцип не съм материалист човек :):) ) и колкото излезе куриера, делим на три. :P:P:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позволявам си да поздравя Founder тук, след като засякох "черната му сянка" на паркинга на МОЛа преди малко. Колкото и да се оглеждах не го засякох ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, да знаеш, 4е винаги щом съм там ще ме откриеш в Макдоналндс да нагъвам 4избургер4ета с кола ;) Бях с 3 изтън4ени и хондаджийки , които уж са на диета , а веднага щом влезнахме в МОЛа се забиха на касата на Мак´ и си поръ4аха по 3 пишелки хамбургера, голяма порция картоФки, големи коли , сладки и сладолед :D^_^ ^_^ :(:D :D :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо за тая седмица има ли измислено?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...