Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

Аз като отидох към 13.10-15 на паркинга имаше само две ситроенчета скромни. Погледнах към капана ама и там никои! Добра среща се получи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се съберем ли на 13-ти Неделя в 18:30 на втория етаж на МОЛ-а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се съберем ли на 13-ти Неделя в 18:30 на втория етаж на МОЛ-а?

аз съм с теб на 13-ти март и ще взема още 1 хонда с мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Има промяна в часа на протеста, който за момента е 13:30 , а има и вариант нещата да отидат и към 12:00, като не е изключено мястото за събиране да стане "МЕТРО", понеже паркинга на "МОЛ" 2-ри етаж не е удачно решение още от самото начало.

 

Затова Ви призовавам да следите този форум, където накратко са описани и действията, които ще предприемем след като се съберем: bgprotest_2011

 

Окончателните решения за място и час на протеста ще бъдат написани и тук по-късно.

 

Утре имам среща с колега, който се е нагърбил с организацията на VW клуба, BMW клуба, както и още няколко авто-клуба, за да се съгласуват нещата. Очаква се да се съберем доста народ:wacko:

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пишете ме и мен там сам само да знам часа и идвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там ще говоря и с двама хондаджии от поморие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Както и предположих варианта паркинг МОЛ отпадна. Събираме се на паркинга на "МЕТRO" от 12:00 часа. Датата е известна - 13.03.2011 (неделя)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да питъм от там на каде:lol: лошото от цялата работа е че май има ограничения за зареждането.От Поморие ще дойдем и дано да има хора за да покажем на монополистите че е нагло и не сме съгласни с това което става. ако ли не поне ще се видим;)до неделя има време но дано да е наред всичко .Последно казахме на "МЕТРО" от 12:00 13.03.2011 (неделя)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Точно така, това е окончателното решение за място и час. А действията, които ще предприемем след събирането са групиране и разпределение по различни бензиностанции. Ще има и инструкции на място чрез мегафон (колегата от VW форума), така че и тези пресъединили се без информация за действията ще знаят какво да правят.

 

Накратко от форума на протеста: (линка е даден по-горе)

 

Дата и час: 13-ти Март 2011 год. 12:00ч.

Място: Паркинга на МЕТРО.

За какво става въпрос: Събираме се на паркинга на МЕТРО. Разделяме се на групички по 30 автомобла (стига да сме достатъчно много, разбира се) и на място решаваме коя група на коя бензоностанция отива.

ОК, и какво ще правим на бензиностанията: Всеки ще зареджда за по 1 левче, ще се бави възможно най-дълго време и се връща обратно на опашката. Плаща на касата, може да си изчисти предното стъкло, регистрационните номера, да си провери налягането в гумите, да долее малко вода в казанчето за чистачките, каквото ви дойде на акъла. След което - обратно на опашката. По този начин на 1 колонка 4-5 автомобила като се "въртят" тя не може да обслужва нормалните (истински) клиенти. Оставяме по 1 колонка на бензиностанция свободна! Целта е да минат медийте и да регистрират протеста ни. Оттам нататък топката вече не е в нас.

А какво да правим до тогава? Можете да залепите на задните си стъкла следния стикер: http://tranz.it/load.php?id=f8yBI8uMNqXYTmsg776625

 

Молба:

 

Служителите на бензиностанциите са просто работници и са хора също като нас. От тях нищо не зависи! Не си изливайте яда на тях, те не са виновни за нищо!

Наше задължение е да се държим като цивилизовани хора!

 

Благодарим Ви за подкрепата!

Редактирано от pamo
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега нека изразим културно нашото мнение .Тъкмо исках да кача официалния сайт http://protest2011.weebly.com/ тука всеки може да прочете от поморие сме 3 хонди за сега:)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ми изскочи авария, съм на линия !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там съм вече карам със стикери !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще дойда,но ми се струва че минумима е над 2лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги :thumbs2: С удоволствие, ще дойда и аз на срещата в неделя, за да се запозная с вас. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще дойда,но ми се струва че минумима е над 2лв

Само на две вериги бензиностанции успях да питам, и поне при тях нямаше минимум на количеството. Ако натискайки пистолета се усетиш, че портфейла ти е у вас, а вече си налял за 1 лев и толкова имаш в джоба - няма проблем, дори фактура може да получиш ако искаш :) А един от похватите за забавяне ще е именно исискване на фактура :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахахаххахах ужасссссссс за стотинки и левче ще се пишат на всички фактури ли е ,малейййййй как ще ни псуват не истина :)пп; би трябвало всяка неделя да се прави така,защото една неделя ще я преглътнат,но всяка ще им дойде в повече

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве да ти кажа от цялата работа най-много ще им навредят камионите всички да спрат за един ден и да видиш колко на доло ще е "Лукоил". На една държава икономиката се крепи от камионите внос и изност ако се се размърдат ще има ефект.А до тогава ние да поведем хорото пък да става каквото и да е!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+3.Памо, вземи някво фото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фото-то и зарядното му са срастнали за колата по-здраво и от заварка... Хонда, бензин и Фото-страст са неразделни при мен...Засега промени няма. Събираме се в 12:00. Според дали сме 100 или 200 коли изслушваме инструктажа и действаме по описания регламент. Общината е уведомена. Полицията също. Ще има по една полицейска кола на всяка бензиностанция набелязана за наш обект. За всеки случай оставям телефон - 0885 328 836 Пламен.До утре!

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<Pamo> имаш ли лепинки на форума че исках 2 ама не си намерих,от тея на фен клуба:honda:вземи ми две ако можеш ако ли не поне ще ми кажеш неска от къде да си взема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

готов съм карам с лепенките вече 12:00 ще сам паркирал чакам ви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех колеги принтера ми се е прецакал нещо и неще да тръгва...останах без стикери някой ще има ли възможност да отдели 2 листчета за мен? :honda:А някой иска ли да направим нещо кафенце преди това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз търся "плакатче" забравих да си изкарам..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги браво видях че сме сериозни неможахме да направим ХОНДА колона но карай ,важното е че бяхме много нат 500 коли и се получи гледах реакцияра на хората само поздравления и пускаха ни по различни места обществото го при добре а да видим сега ДЪРЖАВАТА какво ще направи.Още веднъш Б Р А В О :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много коли днес се събрахме ,но бензиностанциите си работеха без проблеми,ходих на 3 направо срамота,даже немогат и да се оплачат от оборот :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<pamo>мерси че си ме хванал в кадър:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги,какво се оказа че вместо да им намалим оборота ние сме го вдигнали.Много ме е яд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше по показно отколкото да им намалим оборота според мен.Защото ако трябва да го намаляме Всеки отива сипва си бензин 5-6 пъти един след друг .Моткаш се колкото може повече 15-20 мин са достатъчни 10 като теб да минат на колонка и хоп.Защото като се замислиш релано всички тези коли които се събрахме ТЕ СА Сипали бензин за да доидат примерно 500-600 коли средно по 10-5 лв бенз ( Това е оборот за бензиностанциите !)какво от това ,че после сипваш по 20 стотинки . !Може би трябва да ходим с колела(или ПЕш) и малки шишенца хахах. !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така или иначе идеята беше да се покажи гражданско то мнение.за да им намалим оботора трябва както казва колегата да караме колелета:honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голям ден беше всички бяхме супер даже не очаквах толкова много коли :rolleyes::gangstah::);):cool::D :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<pamo> Можем ли да си поставим сега логото за 27 или още е рано да се поставя в смисъл ,да се чете и от по възрасните хора които не седят на компютрите както нас .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каква е официалната информация за следващия протест да вадим новите протестни табели от сега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги,какво се оказа че вместо да им намалим оборота ние сме го вдигнали.Много ме е яд.

Трябва да сме много наивни, за да очакваме ефект още от първия протест, който не беше замислен да е ефективен. Ефективните предстоят. Още нищо не сме направили, за това хляба на масата ни да не стане 2:00лева.А мястото за този на 27-ми още се уточнява, но долколкото знам поне часа ще е 13:00 за цялата страна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дата 27.03.2011 място баумакс + паркинга на рено на изхода на Бургас посока София час 13:00повод протест срещу цените на горивата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм на 100%

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...