Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

Искаше ми се и аз да дойда да се похваля с новото МПС :D , но утре патувам за софия и неделя нама да мога да се прибера навреме за срещата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на цурка се събираме от 13:00 на последната неделя от месеца ;):D :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаше ми се и аз да дойда да се похваля с новото МПС :) , но утре патувам за софия и неделя нама да мога да се прибера навреме за срещата .

Това е само заради тортата :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги :)Много бих желал утре да дойда на срещата. Но понеже съм без кола. Ще може ли някой от вас, ако има възможност и желание, да дойде да ме вземе от студентски общежития ВХТИ?ТЕЛ. за връзка 0886 789 198 и 0878 816 919Поздрави! Георги :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще гледам и аз да ви посетя .тъкмо да позареди малко акумулатора на нинджата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако успея да я сглобя и да не гръмна компа, идвам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някви отзиви, нещо, снимки няма ли да има!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванката се разхождаше с едно щракало, ама май не иска да ги качва !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tази неделя - 13и, ще направим ли опит за срещичка, че последните пъти все ме гони малшанс и не успявам да съм свободен. Сега уж нямам планове, а и си е втора седмица, така че предлагам да направим един митинг. Времето също го дават ОК за сега!

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стана събота, никои не е писал утре ще направим ли срещичка! Времето ако е така си мисля че добре ще се получи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз най-вероятно ще съм със служебния но ще намина!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз най-вероятно ще съм със служебния но ще намина!

Само ти си нямаш лична Хонда.Ама служебна и Хонда-дай Боже всекиму.....Часът за утре да се уточни ,моля

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми както обикновено мисля - 13.00ч на паркинга на Цурка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро .Кафе на цурка ще се пие ли?Като гледами за сантасе няма да се съберем...ама ще ида ,че чета без хайдути няма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще мина.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kироо БМВ-стите са били на Равнец по наше време .Изтървахме ги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

той тази вечер си навакса ,счупи едно уж от най бързите с нитро ;) Аз пък щеше да се паркирам върху една купчина бмв та :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;):lol: :lol: :lol::D :D :D :D :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааааа нали щеше да се обаждате бе-я раздуйте тука малко.Аз бях на една автомивка кадето я държат БМВ-сти и минаха 3-4 и спряха и тоя ми вика "Е тва е бегачката 230к.с. с нитро" Е30 зелена май беше-Тя лие?Нитро пускал ли е...?Дайте инфо де клипове?Айде в Сгоних се....А Иво да земе едни спирачки да си тури или парашут по-добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусна нитрото като видя ,че го разтягам като локум.и Строши бмв-то в мъката си да ме догони. ;)!:lol: :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусна нитрото като видя ,че го разтягам като локум.и Строши бмв-то в мъката си да ме догони. :blink:!!!! :cool:

Вече хич няма да искат да се гонят с теб :lol: :lol: :lol: щом и най бързото го разтегна! Днес трябваше да мръднем да пистата и ние

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааааа нали щеше да се обаждате бе-я раздуйте тука малко.Аз бях на една автомивка кадето я държат БМВ-сти и минаха 3-4 и спряха и тоя ми вика "Е тва е бегачката 230к.с. с нитро" Е30 зелена май беше-Тя лие?Нитро пускал ли е...?Дайте инфо де клипове?Айде в Сгоних се....А Иво да земе едни спирачки да си тури или парашут по-добре

Сериозно вече се замислям да тикажа ,преди немислих да ги слагам въпреки че си бях купил,но сега ще се наложи да ги монтирам,защото наистина колата вече неспира .На околовръстното возих змея и докато натиснах и видях че тръгна да обръща километража и пак едвам спях,добре че съм я ограничил на 0,4 бара че иначе вече нямаше да мога да пиша !!!Това бмв ако има и 200 коня трябва да се радват :blink:Как 230 с нитро/въпреки че се насраха да лъжат че нямало / ще падне от на киро колата която е далече от 200те коня :cool: Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей трябваше и аз да дойда с буса, да видят какво е нитро, като го настъпя и пускат халогените :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги гледам тук сте писали за някви бегачки бмв та с нитро някой ще сподели ли? повече :lol::D:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не му е тука мястото, но е факт, че "чата" в темата ни е малък поради обясними причини - главно такива: Публикувано изображение

Лично разпитай Киро, като дойде време да ги наблъскаме на паркинга :) На 27-ми ако има нещо ще намина, че се увличам напоследък по уикенд карането...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе да се е мяркал чисто червен црх на някой от срещите!! и май е от меден рудник момчето може и да бъркам..че ми писна да ми званят познати и да ме упрекват че не съм и се обадил че съм се прибраал.... а ходи им обяснявай че съм в софия ....

Редактирано от kalinski84

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеее вадете снегорините.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,нов съм тук ,и още се ориентирвам скоро се сдобих и аз с хонда црв,имам мн въпроси ,кога ще има сбирка и къде в бургас .

Редактирано от каловас 77
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А днес немога ,но другия път съм там ,има ли други с ЦРВ -ТА ДА не са само бегачки събрани ,колега знаеш ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колко е потвърдено че ще се съберем? Наистина днес е последна неделя и би трябвало да има среща ама освен Power Dream, никой не е писал, така че да не стане да се отида и да си правя пак сам кръгчета по паркинга. Всъщност и да доида ще е без колата днес :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм там в 13. Доста е студено така че можеби трбва бързо да се ориентираме към накое капанче :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Имаше ли среща? Руската любов вдясно не ме пусна, иначе щях да дойда...

 

Не е заради снега... Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз седях от 13 до 13;15 и тръгнах, никои не дойде, по късно ми се обади Дидо че е там ама и тои май е бил сам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААА събрахме се 15-20 човека Гонки, дрифтове....:D....и 2 казана.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...